st, Jan 29, 2020 · 17:30
Pau
2 1
0 - 2
Celý zápas · Polčas 0-1
PSG
1 1
NajstaršieNedávne
PRRRRR
15.00
8.50
1.14
NedávneNajstaršie
VVVVRV

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.75
Góly spolu
Menej 9.5
Rohy spolu
+2.25
Pau
Pau
RVVVPRRRRRNedávnePokles-1.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovMenej2/10
Viac ako 2.5 gólovVyrovnané5/10
Ázijský handicapVyrovnané5/9
PSG
VVVVVRVVVVNedávneStabilné-0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 25
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovViac8/10
Ázijský handicapKryje7/10
Pau

3V-6R-1P v posledných 10 zápasoch, s 14 strelenými a 12 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.4 za, 1.2 proti. Výhry 30%, AH výhra 55%, góly Over 40%, rohy Over 20%.

Konečný výsledok
Výhra 30%3 Remíza 60%6 Prehra 10%1
Góly spolu 3.5, 4.0
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Rohy spolu 9.5
Viac 20%2 Neplatné 0%0 Menej 80%8
Ázijský hendikep
Výhra 55%5 Neplatné 11%1 Prehra 33%3
PSG

9V-1R-0P v posledných 10 zápasoch, s 37 strelenými a 7 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 3.7 za, 0.7 proti. Výhry 90%, AH výhra 70%, góly Over 70%, rohy Over 60%.

Konečný výsledok
Výhra 90%9 Remíza 10%1 Prehra 0%0
Góly spolu 3.5, 4.0
Viac 70%7 Neplatné 0%0 Menej 30%3
Rohy spolu 9.5
Viac 60%6 Neplatné 0%0 Menej 40%4
Ázijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 0%0 Prehra 30%3
Posledné
Pau
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
PSG
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Pau
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
PSG
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Žiadne údaje

Pau Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Francúzsko - III. Liga 2020-01-24 2 US Quevilly
0 - 0
0 - 0
Pau 3 R 0.0 Menej 9.0
Francúzsko - Pohár 2020-01-16 2 Pau
2 - 1
2 - 2
Bordeaux 1 R +0.5 Viac 9.0
Francúzsko - III. Liga 2020-01-10 2 Pau
1 - 0
1 - 1
Lyon Duchere 4 R 0.0, -0.5 Push 8.5
Francúzsko - Pohár 2020-01-04 2 Sable-sur-Sarthe FC
0 - 2
2 - 2
Pau 2 R 10.0
Francúzsko - III. Liga 2019-12-20 2 Boulogne
0 - 0
0 - 0
Pau 2 1 R 0.0, -0.5 Menej 8.5
Francúzsko - III. Liga 2019-12-14 2 Pau
1 - 1
2 - 3
Le Puy 4 P -0.5, -1.0 Viac
6-0 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-11-29 FC Bastia-Borgo
1 - 1
1 - 2
Pau 2 V 0.0 Viac 9.0 Menej
7-1 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 4 (4-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-11-22 3 Pau
1 - 0
1 - 0
Avranches 3 V -0.5 Menej 8.5 Menej
5-2 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francúzsko - III. Liga 2019-11-08 1 Concarneau
0 - 1
0 - 1
Pau 1 V 0.0 Menej 9.0 Menej
3-2 (5) 1-2 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-11-01 1 Pau
1 - 0
3 - 3
Creteil 3 1 R -0.5 Viac 9.0 Viac
4-6 (10) 2-5 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-10-18 1 4 Laval
0 - 0
0 - 1
Pau 2 V 0.0 Menej 9.5 Menej
4-4 (8) 2-2 (4) 2 (2-0) 2 (0-2)
Francúzsko - III. Liga 2019-10-04 3 Pau
1 - 1
1 - 1
Villefranche 5 R 0.0, -0.5 Menej 9.0 Menej
5-1 (6) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-09-27 4 Pau
2 - 0
4 - 0
Ajaccio GFCA 3 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.0 Push
4-5 (9) 1-4 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Francúzsko - III. Liga 2019-09-20 3 Dunkerque
1 - 1
4 - 1
Pau 2 1 P 0.0, -0.5 Viac 9.0 Viac
6-4 (10) 4-3 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-09-13 1 Pau
0 - 1
2 - 1
Bourg-Peronnas 2 V 0.0, -0.5 Viac
6-4 (10) 1-4 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-09-06 4 Toulon
0 - 0
0 - 0
Pau 1 R 0.0 Menej 9.0 Push
2-7 (9) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-08-30 2 Pau
2 - 0
3 - 0
Red Star FC 93 3 2 V 0.0, -0.5 Viac 9.0 Menej
7-0 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-08-23 2 AS Beziers
0 - 0
0 - 1
Pau 3 1 V 0.0, -0.5 Menej
5-2 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-08-16 2 Pau
1 - 0
4 - 2
US Quevilly 5 1 V 0.0, -0.5 Viac
7-3 (10) 5-2 (7) 1 (0-1) 1 (1-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-08-09 3 Lyon Duchere
0 - 0
0 - 0
Pau 3 R 0.0, -0.5 Menej 9.0 Menej
4-3 (7) 4-2 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-08-02 1 3 Pau
0 - 0
1 - 1
Cholet 5 1 R -0.5 Menej 9.5 Viac
7-6 (13) 7-2 (9) 4 (4-0) 2 (0-2)
Európa - priateľské zápasy 2019-07-17 Bergerac Perigord
1 - 1
1 - 2
Pau 1 V +0.5 Viac
2-6 (8) 1-4 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2019-07-09 1 Pau
1 - 0
2 - 1
AC Ajaccio V 0.0, +0.5 Viac
3-5 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francúzsko - III. Liga 2019-05-17 2 Pau
1 - 0
2 - 1
Marignane 2 V -0.5, -1.0 Viac 8.5 Viac
5-8 (13) 2-4 (6) 2 (2-0) 3 (2-1)
Francúzsko - III. Liga 2019-05-09 2 Entente SSG
0 - 2
1 - 4
Pau V 0.0, +0.5 Viac 9.0 Menej
4-3 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-05-03 1 Pau
2 - 0
3 - 1
Cholet 2 V -0.5 Viac
8-4 (12) 5-2 (7) 0 (0-0) 5 (3-2)
Francúzsko - III. Liga 2019-04-19 4 Lyon Duchere
1 - 1
3 - 2
Pau 3 P 0.0, -0.5 Viac 9.0 Menej
5-1 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-04-12 3 Pau
1 - 1
2 - 1
Laval 2 V 0.0, -0.5 Viac 9.0 Viac
7-8 (15) 3-5 (8) 1 (0-1) 1 (1-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-04-05 2 Jeanne d'Arc Drancy
0 - 0
0 - 0
Pau 3 R 0.0 Menej 9.0 Menej
1-0 (1) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - III. Liga 2019-03-29 Pau
2 - 0
4 - 0
Bourg-Peronnas 1 V 0.0, -0.5 Viac 9.0 Menej
4-3 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
PSG Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Francúzsko - Ligue 1 2020-01-26 3 Lille
0 - 1
0 - 2
PSG 1 V +1.0 Menej 9.5
Francúzsky ligový pohár 2020-01-22 1 1 Reims
0 - 2
0 - 3
PSG 3 V +1.0, +1.5 Viac 10.0
Francúzsko - Pohár 2020-01-19 Lorient
0 - 0
0 - 1
PSG 1 V +1.0, +1.5 Menej 9.5
Francúzsko - Ligue 1 2020-01-15 2 Monako
0 - 2
1 - 4
PSG 2 V +1.0 Viac 10.0
Francúzsko - Ligue 1 2020-01-12 PSG
3 - 2
3 - 3
Monako 3 R -2.5 Viac 9.5
Francúzsky ligový pohár 2020-01-08 PSG
3 - 0
6 - 1
St Etienne 3 1 V -3.0, -3.5 Viac 10.5 Viac
6-6 (12) 4-5 (9) 2 (1-1) 0 (0-0)
Francúzsko - Pohár 2020-01-05 Linas-Montlhery
0 - 2
0 - 6
PSG V +4.5 Viac 10.5 Menej
2-6 (8) 1-4 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-21 PSG
1 - 0
4 - 1
Amiens 1 V -3.0, -3.5 Viac 9.5 Viac
7-3 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 3 (3-0)
Francúzsky ligový pohár 2019-12-18 1 Le mans
0 - 3
1 - 4
PSG 2 V +2.5, +3.0 Viac 9.5 Viac
3-8 (11) 3-4 (7) 1 (1-0) 2 (0-2)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-15 1 1 St Etienne
0 - 2
0 - 4
PSG 1 V +1.5, +2.0 Viac 10.0 Menej
5-2 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
UEFA Champions League 2019-12-11 1 PSG
2 - 0
5 - 0
Galatasaray 6 V -2.0, -2.5 Viac 10.0 Menej
3-1 (4) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-07 1 4 Montpellier
1 - 0
1 - 3
PSG 3 V +1.0, +1.5 Viac 9.5 Menej
4-4 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-12-04 1 PSG
0 - 0
2 - 0
Nantes 2 V -2.0, -2.5 Menej 10.0 Viac
5-9 (14) 1-2 (3) 1 (1-0) 4 (0-4)
UEFA Champions League 2019-11-26 1 Real Madrid
1 - 0
2 - 2
PSG 1 R 0.0, -0.5 Viac 10.5 Viac
9-5 (14) 5-2 (7) 2 (1-1) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-11-22 2 PSG
2 - 0
2 - 0
Lille V -1.5 Menej 10.0 Viac
6-5 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (0-2)
Francúzsko - Ligue 1 2019-11-09 1 Brest
0 - 1
1 - 2
PSG 2 V +1.5, +2.0 Push 9.5 Menej
5-4 (9) 3-2 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
UEFA Champions League 2019-11-06 2 PSG
1 - 0
1 - 0
Club Brugge 1 V -2.0 Menej 9.5 Viac
8-6 (14) 3-2 (5) 3 (2-1) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-11-01 3 Dijon
1 - 1
2 - 1
PSG 2 P +1.5, +2.0 Menej 11.0 Menej
3-6 (9) 1-1 (2) 2 (1-1) 3 (1-2)
Francúzsko - Ligue 1 2019-10-27 2 PSG
4 - 0
4 - 0
Marseille 1 V -2.0 Viac 9.5 Menej
5-3 (8) 4-0 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
UEFA Champions League 2019-10-22 2 Club Brugge
0 - 1
0 - 5
PSG 3 V +1.0 Viac 10.0 Menej
3-3 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-10-18 2 2 Nice
0 - 2
1 - 4
PSG 2 V +1.0, +1.5 Viac 9.5 Viac
1-13 (14) 0-6 (6) 4 (0-4) 2 (0-2)
Francúzsko - Ligue 1 2019-10-05 3 PSG
2 - 0
4 - 0
Angers 1 V -2.0 Viac 9.5 Menej
6-1 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
UEFA Champions League 2019-10-01 1 Galatasaray
0 - 0
0 - 1
PSG 3 V +1.0 Menej 10.0 Viac
5-7 (12) 2-5 (7) 4 (2-2) 1 (0-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-09-28 Bordeaux
0 - 0
0 - 1
PSG 3 V +1.0, +1.5 Menej 9.5 Menej
0-9 (9) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (0-3)
Francúzsko - Ligue 1 2019-09-25 1 PSG
0 - 1
0 - 2
Reims 2 P -1.5 Menej 10.0 Viac
6-6 (12) 2-3 (5) 2 (1-1) 4 (4-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-09-22 1 Lyon
0 - 0
0 - 1
PSG 1 V +0.5 Menej 10.0 Viac
2-11 (13) 2-7 (9) 4 (1-3) 0 (0-0)
UEFA Champions League 2019-09-18 2 PSG
2 - 1
3 - 0
Real Madrid 3 V 0.0, -0.5 Push 10.0 Menej
3-1 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 0 (0-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-09-14 2 PSG
0 - 0
1 - 0
Štrasburg 2 V -2.0 Menej 10.0 Menej
5-2 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Francúzsko - Ligue 1 2019-08-30 1 Metz
0 - 2
0 - 2
PSG V +1.0 Menej 9.5 Viac
4-7 (11) 2-4 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Francúzsko - Ligue 1 2019-08-25 PSG
0 - 0
4 - 0
Toulouse 1 V -2.5, -3.0 Push 10.0 Viac
12-1 (13) 10-0 (10) 5 (5-0) 1 (1-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 15 8.5 1.143
Polčas 9 3.4 1.5
Ázijský hendikep
Celý (+2.25) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (+1.0) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (9.5) [email protected] [email protected]
Polčas (4.5) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (3.75) Viac@2 [email protected]
Polčas (1.5) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 0 - 2 , Roh: 2 - 1

Roh: 9.5 , Hendikep: +2.0, +2.5 , Góly: 3.5, 4.0

3
Strely na bránu
4
5
Strely mimo
8
66
Útok
130
45
Nebezpečný útok
82
24
Držanie lopty %
76

Skóre: 0 - 1 , Roh: 0 - 0 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: +1.0 , Góly: 1.5

1
Strely na bránu
3
0
Strely mimo
3
32
Útok
68
17
Nebezpečný útok
44
23
Držanie lopty %
77
  • 25' - 1st Goal - PSG
  • 42' - 1st Yellow Card - PSG
  • 0-1 score at the end of First Half
  • 47' - 1st Corner - PSG
  • 51' - 2nd Yellow Card - Pau
  • 53' - 2nd Goal - PSG
  • 71' - 2nd Corner - Pau
  • 87' - 3rd Corner - Pau
  • 0-2 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia