pi, Aug 7, 2026 · 17:30
Middelfart [1]
5 2
4 - 0
Celý zápas · Polčas 1-0
Brabrand [9]
1 2
NajstaršieNedávne
PPVVVV
1.60
3.90
4.33
NedávneNajstaršie
PRPPPP

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 2.75
Góly spolu
Menej 9.5
Rohy spolu
-0.75
Middelfart
Middelfart
PPPPPVPPPVNedávneV ráži+1.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 18
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac8/10
Ázijský handicapKryjeKryté 7/10
Neudrží vedenie · nevyhráva 2 z 4 zápasov, v ktorých viedolVyhral 2 z posledných 10Gól v 1. polčase v 8 z posledných 10
Brabrand
VVRPVRPPPPNedávnePokles-1.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 20
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovMenej2/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 1/10
Pomalý štart · inkasuje prvý v 6 z 104 prehier v radeViac ako 2.5 karty v 9 z posledných 10
Middelfart

5V-0R-5P v posledných 10 zápasoch, s 19 strelenými a 16 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.9 za, 1.6 proti. Výhry 50%, AH výhra 70%, góly Over 80%, rohy Over 30%.

Konečný výsledok
Výhra 50%5 Remíza 0%0 Prehra 50%5
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 80%8 Neplatné 0%0 Menej 20%2
Rohy spolu 9.5
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 70%7 Neplatné 0%0 Prehra 30%3
Brabrand

1V-2R-7P v posledných 10 zápasoch, s 5 strelenými a 15 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 0.5 za, 1.5 proti. Výhry 10%, AH výhra 10%, góly Over 30%, rohy Over 30%.

Konečný výsledok
Výhra 10%1 Remíza 20%2 Prehra 70%7
Góly spolu 2.5, 3.0
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Rohy spolu 9.5
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 10%1 Neplatné 20%2 Prehra 70%7
Posledné
Middelfart
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Brabrand
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
Middelfart
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
Brabrand
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

Middelfart Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Európa - priateľské zápasy 2026-07-14 1 Middelfart
0 - 0
3 - 0
Brabrand V 0.0, -0.5 Viac
Európa - priateľské zápasy 2024-07-27 4 Middelfart
0 - 1
0 - 1
Brabrand 2 P -1.0 Menej
Dánsko - Divízia 2 2024-03-16 1 Brabrand
1 - 0
1 - 1
Middelfart 1 1 R +0.5, +1.0 Menej 8.0
Európa - priateľské zápasy 2024-02-03 3 Brabrand
0 - 0
0 - 0
Middelfart R +0.5 Menej
Dánsko - Divízia 2 2023-09-09 1 Middelfart
0 - 0
1 - 0
Brabrand 1 V -0.5, -1.0 Menej
Dánsko - Divízia 2 2022-05-26 2 Middelfart
1 - 0
1 - 2
Brabrand 3 P -0.5 Viac 8.5 Menej
3-4 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Dánsko - Divízia 2 2022-04-23 3 Brabrand
0 - 2
1 - 2
Middelfart 2 V 0.0 Viac 8.5 Menej
1-6 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Dánsko - Divízia 2 2021-10-30 3 Brabrand
0 - 0
1 - 1
Middelfart 2 R 0.0 Menej 9.0 Menej
3-0 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Dánsko - Divízia 2 2021-08-18 1 Middelfart
1 - 1
3 - 3
Brabrand 2 R 0.0, -0.5 Viac
2-2 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Dánsko - 2. divízia - Skupina 1 2021-04-05 3 Middelfart
0 - 1
2 - 1
Brabrand 1 V -0.5 Viac
5-8 (13) 1-5 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Dánsko - 2. divízia - Skupina 1 2020-09-19 4 Brabrand
0 - 2
0 - 2
Middelfart 2 V 0.0, -0.5 Menej 9.0 Menej
2-2 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Dánsko - 2. divízia - Skupina 2 2019-10-19 1 Brabrand
1 - 0
2 - 0
Middelfart 1 P 0.0 Menej
3-7 (10) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Dánsko - 2. divízia - Skupina 2 2019-09-21 1 Middelfart
1 - 0
1 - 1
Brabrand 2 R 0.0, -0.5 Menej 8.5 Menej
3-5 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2019-07-27 2 Brabrand
0 - 1
0 - 1
Middelfart V 0.0 Menej
6-1 (7) 4-0 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Dánsko - 2. divízia - play-off 2019-05-04 2 Brabrand
1 - 0
3 - 2
Middelfart 1 P 0.0, +0.5 Viac 8.5 Viac
4-6 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Middelfart Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Dánsko - Divízia 2 2026-08-01 Middelfart
3 - 0
4 - 1
Thisted FC 1 V -0.5 Viac 9.0
Európa - priateľské zápasy 2026-07-25 Næsby
0 - 0
0 - 1
Middelfart 1 V +2.0 Menej 8.5
Európa - priateľské zápasy 2026-07-18 1 Middelfart
3 - 0
3 - 0
VSK Aarhus 1 V -0.5, -1.0 Push 8.5
Európa - priateľské zápasy 2026-07-14 1 Middelfart
0 - 0
3 - 0
Brabrand V 0.0, -0.5 Viac
Dánsko - 1. divízia 2026-05-30 Hobro IK
3 - 0
3 - 2
Middelfart P -1.0, -1.5 Viac 9.5
Dánsko - 1. divízia 2026-05-23 1 Middelfart
2 - 2
2 - 4
B93 Copenhagen 2 P +1.0 Viac 10.0 Menej
2-5 (7) 0-3 (3) 3 (0-3) 1 (0-1)
Dánsko - 1. divízia 2026-05-16 1 Middelfart
0 - 3
0 - 4
HB Køge 1 P +0.5, +1.0 Viac 9.5 Viac
5-6 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Dánsko - 1. divízia 2026-05-08 1 AaB
0 - 1
1 - 3
Middelfart 2 V -1.5 Viac 10.0 Viac
6-5 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Dánsko - 1. divízia 2026-05-01 2 Middelfart
0 - 0
0 - 1
Aarhus Fremad P +1.0, +1.5 Menej 10.0 Menej
5-4 (9) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Dánsko - 1. divízia 2026-04-26 2 B93 Copenhagen
1 - 1
2 - 1
Middelfart 1 P -1.0, -1.5 Push 9.5 Viac
13-5 (18) 9-1 (10) 7 (7-0) 1 (1-0)
Dánsko - 1. divízia 2026-04-22 1 Aarhus Fremad
3 - 1
5 - 1
Middelfart 2 P -1.5, -2.0 Viac 10.0 Viac
8-3 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Dánsko - 1. divízia 2026-04-18 1 Middelfart
0 - 3
0 - 6
Hobro IK 1 P +0.5, +1.0 Viac 9.5 Menej
3-4 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Dánsko - 1. divízia 2026-04-10 2 HB Køge
0 - 0
2 - 0
Middelfart P -1.0 Menej 9.0 Viac
6-4 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Dánsko - 1. divízia 2026-04-04 1 Middelfart
2 - 0
2 - 5
AaB 3 P +0.5 Viac 10.0 Push
5-5 (10) 1-2 (3) 2 (0-2) 4 (3-1)
Dánsko - 1. divízia 2026-03-21 1 Middelfart
0 - 1
0 - 1
Hobro IK 1 P 0.0, +0.5 Menej 9.5 Menej
4-3 (7) 1-1 (2) 2 (1-1) 1 (0-1)
Dánsko - 1. divízia 2026-03-13 Lyngby
2 - 1
4 - 1
Middelfart P -1.5, -2.0 Viac 10.0 Menej
4-2 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Dánsko - 1. divízia 2026-03-07 2 Middelfart
1 - 0
1 - 2
Hvidovre IF 3 P +0.5 Viac 9.5 Menej
2-3 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Dánsko - 1. divízia 2026-02-28 Aarhus Fremad
1 - 0
4 - 1
Middelfart 1 P -1.0 Viac 10.0 Menej
2-2 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2026-01-31 Middelfart
1 - 0
2 - 1
Esbjerg 1 V +0.5, +1.0 Menej 8.5 Menej
1-4 (5) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Európa - priateľské zápasy 2026-01-25 Silkeborg IF
2 - 1
8 - 2
Middelfart 1 P -1.0, -1.5 Viac 8.5 Menej
6-2 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2026-01-20 Middelfart
0 - 0
1 - 1
Næsby R -1.5 Menej 8.5 Menej
5-2 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Európa - priateľské zápasy 2026-01-17 Middelfart
2 - 1
5 - 1
SFB Oure FA V -1.5, -2.0 Viac
9-2 (11) 4-2 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Dánsko - 1. divízia 2025-11-29 4 HB Køge
1 - 0
1 - 2
Middelfart 3 V 0.0, -0.5 Viac 9.5 Viac
7-5 (12) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Dánsko - 1. divízia 2025-11-22 4 Middelfart
1 - 1
2 - 2
B93 Copenhagen 1 1 R 0.0 Viac 10.0 Viac
9-7 (16) 2-4 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Dánsko - 1. divízia 2025-11-10 Esbjerg
2 - 1
4 - 2
Middelfart 2 P -1.0 Viac 10.0 Push
6-4 (10) 5-1 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Dánsko - 1. divízia 2025-11-01 2 Middelfart
0 - 1
1 - 2
AaB 4 1 P +0.5, +1.0 Viac 10.5 Menej
4-4 (8) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Dánsko - 1. divízia 2025-10-24 3 Kolding IF
0 - 0
1 - 0
Middelfart 3 P -0.5, -1.0 Menej 9.0 Viac
13-5 (18) 5-2 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Dánsko - 1. divízia 2025-10-18 1 1 Middelfart
0 - 1
0 - 3
AC Horsens 1 P +0.5 Viac 9.5 Viac
5-5 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Dánsko - 1. divízia 2025-10-04 1 Middelfart
1 - 1
1 - 2
Hillerød P +0.5 Viac 9.0 Menej
3-5 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Dánsko - 1. divízia 2025-09-27 1 B93 Copenhagen
1 - 0
1 - 0
Middelfart 2 P 0.0, -0.5 Menej
7-8 (15) 2-4 (6) 2 (1-1) 2 (2-0)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Brabrand Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Dánsko - Divízia 2 2026-08-01 1 4 Brabrand
1 - 1
1 - 3
Skive 2 P 0.0, +0.5 Viac
Európa - priateľské zápasy 2026-07-21 1 Brabrand
0 - 0
0 - 0
VSK Aarhus 1 R 0.0 Menej
Európa - priateľské zápasy 2026-07-16 1 Aarhus Fremad
1 - 0
2 - 0
Brabrand 4 P -1.0 Menej 8.5
Európa - priateľské zápasy 2026-07-14 1 Middelfart
0 - 0
3 - 0
Brabrand P 0.0, -0.5 Viac
Dánsko - Divízia 2 2026-06-06 3 Brabrand
0 - 0
1 - 2
Fremad Amager 3 P 0.0 Viac
Dánsko - Divízia 2 2026-05-30 3 FC Helsingor
0 - 0
1 - 0
Brabrand 3 P 0.0, -0.5 Menej 9.5 Viac
4-8 (12) 2-4 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Dánsko - Divízia 2 2026-05-22 1 Brabrand
0 - 1
0 - 2
Skive 3 P 0.0, -0.5 Menej
5-1 (6) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Dánsko - Divízia 2 2026-05-16 2 Brabrand
0 - 1
1 - 1
VSK Aarhus 3 R 0.0 Menej
5-10 (15) 4-5 (9) 3 (2-1) 4 (0-4)
Dánsko - Divízia 2 2026-05-13 1 2 Ishoj
0 - 2
0 - 2
Brabrand 2 V 0.0 Menej
2-7 (9) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Dánsko - Divízia 2 2026-05-09 4 Fremad Amager
0 - 0
1 - 0
Brabrand 4 P -0.5 Menej 9.0 Push
5-4 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (2-1)
Dánsko - Divízia 2 2026-04-25 1 VSK Aarhus
0 - 0
0 - 0
Brabrand 1 R 0.0, -0.5 Menej
3-3 (6) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Dánsko - Divízia 2 2026-04-18 2 Brabrand
0 - 0
1 - 0
Ishoj 3 V -0.5 Menej
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Dánsko - Divízia 2 2026-04-11 2 Skive
0 - 0
0 - 2
Brabrand 1 V 0.0, -0.5 Menej
4-6 (10) 1-1 (2) 1 (1-0) 4 (1-3)
Dánsko - Divízia 2 2026-04-06 2 Thisted FC
0 - 0
0 - 0
Brabrand 2 R -0.5 Menej
5-2 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Dánsko - Divízia 2 2026-04-02 Brabrand
2 - 0
4 - 1
FC Helsingor 1 V 0.0 Viac
3-6 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Dánsko - Divízia 2 2026-03-29 1 Naestved IF
0 - 0
0 - 0
Brabrand 5 R -1.5 Menej 9.5 Viac
7-8 (15) 3-5 (8) 2 (2-0) 2 (2-0)
Dánsko - Divízia 2 2026-03-21 3 Fremad Amager
1 - 0
1 - 0
Brabrand 1 P -1.0 Menej 9.0 Menej
3-4 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Dánsko - Divízia 2 2026-03-14 2 Brabrand
1 - 3
2 - 4
Skive 1 P 0.0 Viac
5-8 (13) 2-4 (6) 1 (1-0) 4 (2-2)
Dánsko - Divízia 2 2026-03-07 2 Vendsyssel FF
2 - 1
2 - 1
Brabrand 1 P -1.0, -1.5 Viac
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2026-02-24 2 Brabrand
1 - 0
2 - 0
VSK Aarhus 3 V 0.0 Menej
5-5 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 3 (1-2)
Európa - priateľské zápasy 2026-02-03 2 Brabrand
0 - 2
1 - 2
IF Lyseng P -0.5 Menej
6-1 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Dánsko - Divízia 2 2025-11-15 1 Brabrand
1 - 0
1 - 1
FC Roskilde 2 1 R +1.0 Menej
3-5 (8) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Dánsko - Divízia 2 2025-11-01 Brabrand
2 - 0
2 - 0
HIK V 0.0, +0.5 Menej
10-6 (16) 2-5 (7) 1 (1-0) 5 (4-1)
Dánsko - Divízia 2 2025-10-25 2 AB
2 - 0
3 - 1
Brabrand 2 P -2.0 Viac 10.0 Viac
10-3 (13) 9-0 (9) 4 (4-0) 3 (0-3)
Dánsko - Divízia 2 2025-10-18 Brabrand
1 - 0
4 - 0
VSK Aarhus 1 V +0.5 Viac
6-4 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Dánsko - Divízia 2 2025-10-11 FC Roskilde
5 - 1
5 - 1
Brabrand 1 P -1.0, -1.5 Viac
3-7 (10) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Dánsko - Divízia 2 2025-10-05 3 Brabrand
0 - 1
0 - 3
Naestved IF 2 P +0.5 Viac
6-4 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Dánsko - Divízia 2 2025-09-27 1 Brabrand
1 - 0
2 - 1
Thisted FC 3 V +0.5 Viac
8-6 (14) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Dánsko - Divízia 2 2025-09-20 1 Skive
2 - 0
3 - 2
Brabrand 1 P 0.0, -0.5 Viac 8.5 Menej
5-3 (8) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (1-1)
Dánsko - Divízia 2 2025-09-14 3 Brabrand
2 - 0
2 - 2
Fremad Amager 2 R 0.0, +0.5 Viac
5-4 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 1.6 3.9 4.333
Polčas 2.05 2.3 5
Ázijský hendikep
Celý (-0.75) Domá[email protected] [email protected]
Polčas (-0.25) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (9.5) [email protected] [email protected]
Polčas (4.5) Viac@2 [email protected]
Góly spolu
Celý (2.75) [email protected] [email protected]
Polčas (1.0) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 4 - 0 , Roh: 5 - 1

Roh: 9.5 , Hendikep: -0.5, -1.0 , Góly: 2.5, 3.0

13
Strely na bránu
2
7
Strely mimo
3
75
Útok
62
44
Nebezpečný útok
38
60
Držanie lopty %
40

Skóre: 1 - 0 , Roh: 2 - 0 Polčas

Roh: 4.5 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Góly: 1.0

5
Strely na bránu
1
2
Strely mimo
0
41
Útok
31
21
Nebezpečný útok
17
50
Držanie lopty %
50
  • 2' - 1st Corner - Middelfart
  • 14' - 2nd Corner - Middelfart
  • 28' - 1st Goal - Middelfart
  • 30' - 1st Yellow Card - Brabrand
  • 37' - 2nd Yellow Card - Middelfart
  • 42' - 3rd Yellow Card - Middelfart
  • 45+3' - 4th Yellow Card - Brabrand
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 53' - 2nd Goal - Middelfart
  • 2-0%Middelfart extend their lead and Early Payout is awarded
  • Race to 3 Corners - Middelfart
  • 57' - 3rd Corner - Middelfart
  • 65' - 4th Corner - Middelfart
  • 65' - 3rd Goal - Middelfart
  • 70' - 5th Corner - Middelfart
  • Race to 5 Corners - Middelfart
  • 75' - 6th Corner - Brabrand
  • 90' - 4th Goal - Middelfart
  • 4-0 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia