R, Aug 7, 2026 · 17:30
Middelfart [1]
5 2
4 - 0
Täisaeg · PA 1-0
Brabrand [9]
1 2
VanimadHiljutised
LLWWWW
1.60
3.90
4.33
HiljutisedVanimad
LDLLLL

Märkmed

Tasuta ennustused (põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.75
Väravad kokku
Alla 9.5
Nurgalöögid kokku
-0.75
Middelfart
Middelfart
LLLLLWLLLWHiljutisedTules+1.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 18
Üle 9.5 nurgalöögiVõrdne5/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpKatabKaetud 7/10
Ei hoia eduseisu · ei võida 2 mängu 4-st, kus juhtisVõitis 2 viimasest 10Värav 1. poolajal 8 viimasest 10
Brabrand
WWDLWDLLLLHiljutisedLangusteel-1.1 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 20
Üle 9.5 nurgalöögiAlla3/10
Üle 2.5 väravaAlla2/10
Aasia händikäpEi kataKaetud 1/10
Aeglane algus · laseb esimesena sisse 6 mängus 10-st4 kaotust järjestÜle 2.5 kaardi 9 viimasest 10
Middelfart

5V-0V-5K viimases 10 mängus, löönud 19 ja lasknud 16 väravat. Keskmised väravad: 1.9 poolt, 1.6 vastu. Võit 50%, AH võit 70%, värav Over 80%, nurgalöök Over 30%.

Põhiaja tulemus
Võit 50%5 Viik 0%0 Kaotus 50%5
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 80%8 Tühistatud 0%0 Alla 20%2
Nurgalöögid kokku 9.5
Üle 30%3 Tühistatud 0%0 Alla 70%7
Aasia handikäp
Võit 70%7 Tühistatud 0%0 Kaotus 30%3
Brabrand

1V-2V-7K viimases 10 mängus, löönud 5 ja lasknud 15 väravat. Keskmised väravad: 0.5 poolt, 1.5 vastu. Võit 10%, AH võit 10%, värav Over 30%, nurgalöök Over 30%.

Põhiaja tulemus
Võit 10%1 Viik 20%2 Kaotus 70%7
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 30%3 Tühistatud 0%0 Alla 70%7
Nurgalöögid kokku 9.5
Üle 30%3 Tühistatud 0%0 Alla 70%7
Aasia handikäp
Võit 10%1 Tühistatud 20%2 Kaotus 70%7
Viimane
Middelfart
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Brabrand
Täis Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Pool Mäng Keskm. kokku Keskm. võidetud Keskm. kaotatud Võit Viik Kaotus Võidu tõen.
Kokku
Kodu
Võõras
Viimased 6
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5
Middelfart
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5
Brabrand
Kodu– mängu Võõras– mängu Kokku– mängu
Üle 7.5
Üle 8.5
Üle 9.5
Üle 10.5
Üle 11.5
Üle 12.5
Üle 13.5

Middelfart Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Euroopa sõpruskohtumised 2026-07-14 1 Middelfart
0 - 0
3 - 0
Brabrand V 0.0, -0.5 Üle
Euroopa sõpruskohtumised 2024-07-27 4 Middelfart
0 - 1
0 - 1
Brabrand 2 K -1.0 Alla
Taani 2. divisjon 2024-03-16 1 Brabrand
1 - 0
1 - 1
Middelfart 1 1 Vi +0.5, +1.0 Alla 8.0
Euroopa sõpruskohtumised 2024-02-03 3 Brabrand
0 - 0
0 - 0
Middelfart Vi +0.5 Alla
Taani 2. divisjon 2023-09-09 1 Middelfart
0 - 0
1 - 0
Brabrand 1 V -0.5, -1.0 Alla
Taani 2. divisjon 2022-05-26 2 Middelfart
1 - 0
1 - 2
Brabrand 3 K -0.5 Üle 8.5 Alla
3-4 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 2 (0-2)
Taani 2. divisjon 2022-04-23 3 Brabrand
0 - 2
1 - 2
Middelfart 2 V 0.0 Üle 8.5 Alla
1-6 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Taani 2. divisjon 2021-10-30 3 Brabrand
0 - 0
1 - 1
Middelfart 2 Vi 0.0 Alla 9.0 Alla
3-0 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Taani 2. divisjon 2021-08-18 1 Middelfart
1 - 1
3 - 3
Brabrand 2 Vi 0.0, -0.5 Üle
2-2 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Denmark 2. Division Group 1 2021-04-05 3 Middelfart
0 - 1
2 - 1
Brabrand 1 V -0.5 Üle
5-8 (13) 1-5 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Denmark 2. Division Group 1 2020-09-19 4 Brabrand
0 - 2
0 - 2
Middelfart 2 V 0.0, -0.5 Alla 9.0 Alla
2-2 (4) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Denmark 2. Division Group 2 2019-10-19 1 Brabrand
1 - 0
2 - 0
Middelfart 1 K 0.0 Alla
3-7 (10) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Denmark 2. Division Group 2 2019-09-21 1 Middelfart
1 - 0
1 - 1
Brabrand 2 Vi 0.0, -0.5 Alla 8.5 Alla
3-5 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Euroopa sõpruskohtumised 2019-07-27 2 Brabrand
0 - 1
0 - 1
Middelfart V 0.0 Alla
6-1 (7) 4-0 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Denmark Division 2 playoff 2019-05-04 2 Brabrand
1 - 0
3 - 2
Middelfart 1 K 0.0, +0.5 Üle 8.5 Üle
4-6 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Middelfart Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Taani 2. divisjon 2026-08-01 Middelfart
3 - 0
4 - 1
Thisted FC 1 V -0.5 Üle 9.0
Euroopa sõpruskohtumised 2026-07-25 Næsby
0 - 0
0 - 1
Middelfart 1 V +2.0 Alla 8.5
Euroopa sõpruskohtumised 2026-07-18 1 Middelfart
3 - 0
3 - 0
VSK Aarhus 1 V -0.5, -1.0 Tasa 8.5
Euroopa sõpruskohtumised 2026-07-14 1 Middelfart
0 - 0
3 - 0
Brabrand V 0.0, -0.5 Üle
Taani 1. divisjon 2026-05-30 Hobro IK
3 - 0
3 - 2
Middelfart K -1.0, -1.5 Üle 9.5
Taani 1. divisjon 2026-05-23 1 Middelfart
2 - 2
2 - 4
B93 København 2 K +1.0 Üle 10.0 Alla
2-5 (7) 0-3 (3) 3 (0-3) 1 (0-1)
Taani 1. divisjon 2026-05-16 1 Middelfart
0 - 3
0 - 4
HB Køge 1 K +0.5, +1.0 Üle 9.5 Üle
5-6 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Taani 1. divisjon 2026-05-08 1 AaB
0 - 1
1 - 3
Middelfart 2 V -1.5 Üle 10.0 Üle
6-5 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Taani 1. divisjon 2026-05-01 2 Middelfart
0 - 0
0 - 1
Aarhus Fremad K +1.0, +1.5 Alla 10.0 Alla
5-4 (9) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Taani 1. divisjon 2026-04-26 2 B93 København
1 - 1
2 - 1
Middelfart 1 K -1.0, -1.5 Tasa 9.5 Üle
13-5 (18) 9-1 (10) 7 (7-0) 1 (1-0)
Taani 1. divisjon 2026-04-22 1 Aarhus Fremad
3 - 1
5 - 1
Middelfart 2 K -1.5, -2.0 Üle 10.0 Üle
8-3 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Taani 1. divisjon 2026-04-18 1 Middelfart
0 - 3
0 - 6
Hobro IK 1 K +0.5, +1.0 Üle 9.5 Alla
3-4 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Taani 1. divisjon 2026-04-10 2 HB Køge
0 - 0
2 - 0
Middelfart K -1.0 Alla 9.0 Üle
6-4 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Taani 1. divisjon 2026-04-04 1 Middelfart
2 - 0
2 - 5
AaB 3 K +0.5 Üle 10.0 Tasa
5-5 (10) 1-2 (3) 2 (0-2) 4 (3-1)
Taani 1. divisjon 2026-03-21 1 Middelfart
0 - 1
0 - 1
Hobro IK 1 K 0.0, +0.5 Alla 9.5 Alla
4-3 (7) 1-1 (2) 2 (1-1) 1 (0-1)
Taani 1. divisjon 2026-03-13 Lyngby
2 - 1
4 - 1
Middelfart K -1.5, -2.0 Üle 10.0 Alla
4-2 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Taani 1. divisjon 2026-03-07 2 Middelfart
1 - 0
1 - 2
Hvidovre IF 3 K +0.5 Üle 9.5 Alla
2-3 (5) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Taani 1. divisjon 2026-02-28 Aarhus Fremad
1 - 0
4 - 1
Middelfart 1 K -1.0 Üle 10.0 Alla
2-2 (4) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-01-31 Middelfart
1 - 0
2 - 1
Esbjerg 1 V +0.5, +1.0 Alla 8.5 Alla
1-4 (5) 1-2 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-01-25 Silkeborg IF
2 - 1
8 - 2
Middelfart 1 K -1.0, -1.5 Üle 8.5 Alla
6-2 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-01-20 Middelfart
0 - 0
1 - 1
Næsby Vi -1.5 Alla 8.5 Alla
5-2 (7) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-01-17 Middelfart
2 - 1
5 - 1
SfB-Oure FA V -1.5, -2.0 Üle
9-2 (11) 4-2 (6) 2 (2-0) 0 (0-0)
Taani 1. divisjon 2025-11-29 4 HB Køge
1 - 0
1 - 2
Middelfart 3 V 0.0, -0.5 Üle 9.5 Üle
7-5 (12) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Taani 1. divisjon 2025-11-22 4 Middelfart
1 - 1
2 - 2
B93 København 1 1 Vi 0.0 Üle 10.0 Üle
9-7 (16) 2-4 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Taani 1. divisjon 2025-11-10 Esbjerg
2 - 1
4 - 2
Middelfart 2 K -1.0 Üle 10.0 Tasa
6-4 (10) 5-1 (6) 2 (1-1) 2 (1-1)
Taani 1. divisjon 2025-11-01 2 Middelfart
0 - 1
1 - 2
AaB 4 1 K +0.5, +1.0 Üle 10.5 Alla
4-4 (8) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (2-0)
Taani 1. divisjon 2025-10-24 3 Kolding IF
0 - 0
1 - 0
Middelfart 3 K -0.5, -1.0 Alla 9.0 Üle
13-5 (18) 5-2 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Taani 1. divisjon 2025-10-18 1 1 Middelfart
0 - 1
0 - 3
AC Horsens 1 K +0.5 Üle 9.5 Üle
5-5 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Taani 1. divisjon 2025-10-04 1 Middelfart
1 - 1
1 - 2
Hillerød K +0.5 Üle 9.0 Alla
3-5 (8) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Taani 1. divisjon 2025-09-27 1 B93 København
1 - 0
1 - 0
Middelfart 2 K 0.0, -0.5 Alla
7-8 (15) 2-4 (6) 2 (1-1) 2 (2-0)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Brabrand Viimane
Liiga Aeg Kodu Skoor Võõras Tulemus Handikäp Värav Ü/A Nurgalöökide joon Nurgalöök Ü/A Sündmused Nurg. täis Nurg. pool 35-45 80-90
Taani 2. divisjon 2026-08-01 1 4 Brabrand
1 - 1
1 - 3
Skive 2 K 0.0, +0.5 Üle
Euroopa sõpruskohtumised 2026-07-21 1 Brabrand
0 - 0
0 - 0
VSK Aarhus 1 Vi 0.0 Alla
Euroopa sõpruskohtumised 2026-07-16 1 Aarhus Fremad
1 - 0
2 - 0
Brabrand 4 K -1.0 Alla 8.5
Euroopa sõpruskohtumised 2026-07-14 1 Middelfart
0 - 0
3 - 0
Brabrand K 0.0, -0.5 Üle
Taani 2. divisjon 2026-06-06 3 Brabrand
0 - 0
1 - 2
Fremad Amager 3 K 0.0 Üle
Taani 2. divisjon 2026-05-30 3 FC Helsingor
0 - 0
1 - 0
Brabrand 3 K 0.0, -0.5 Alla 9.5 Üle
4-8 (12) 2-4 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Taani 2. divisjon 2026-05-22 1 Brabrand
0 - 1
0 - 2
Skive 3 K 0.0, -0.5 Alla
5-1 (6) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Taani 2. divisjon 2026-05-16 2 Brabrand
0 - 1
1 - 1
VSK Aarhus 3 Vi 0.0 Alla
5-10 (15) 4-5 (9) 3 (2-1) 4 (0-4)
Taani 2. divisjon 2026-05-13 1 2 Ishoj
0 - 2
0 - 2
Brabrand 2 V 0.0 Alla
2-7 (9) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Taani 2. divisjon 2026-05-09 4 Fremad Amager
0 - 0
1 - 0
Brabrand 4 K -0.5 Alla 9.0 Tasa
5-4 (9) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (2-1)
Taani 2. divisjon 2026-04-25 1 VSK Aarhus
0 - 0
0 - 0
Brabrand 1 Vi 0.0, -0.5 Alla
3-3 (6) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Taani 2. divisjon 2026-04-18 2 Brabrand
0 - 0
1 - 0
Ishoj 3 V -0.5 Alla
3-3 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Taani 2. divisjon 2026-04-11 2 Skive
0 - 0
0 - 2
Brabrand 1 V 0.0, -0.5 Alla
4-6 (10) 1-1 (2) 1 (1-0) 4 (1-3)
Taani 2. divisjon 2026-04-06 2 Thisted FC
0 - 0
0 - 0
Brabrand 2 Vi -0.5 Alla
5-2 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Taani 2. divisjon 2026-04-02 Brabrand
2 - 0
4 - 1
FC Helsingor 1 V 0.0 Üle
3-6 (9) 2-1 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Taani 2. divisjon 2026-03-29 1 Naestved IF
0 - 0
0 - 0
Brabrand 5 Vi -1.5 Alla 9.5 Üle
7-8 (15) 3-5 (8) 2 (2-0) 2 (2-0)
Taani 2. divisjon 2026-03-21 3 Fremad Amager
1 - 0
1 - 0
Brabrand 1 K -1.0 Alla 9.0 Alla
3-4 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Taani 2. divisjon 2026-03-14 2 Brabrand
1 - 3
2 - 4
Skive 1 K 0.0 Üle
5-8 (13) 2-4 (6) 1 (1-0) 4 (2-2)
Taani 2. divisjon 2026-03-07 2 Vendsyssel FF
2 - 1
2 - 1
Brabrand 1 K -1.0, -1.5 Üle
5-3 (8) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-02-24 2 Brabrand
1 - 0
2 - 0
VSK Aarhus 3 V 0.0 Alla
5-5 (10) 2-2 (4) 2 (1-1) 3 (1-2)
Euroopa sõpruskohtumised 2026-02-03 2 Brabrand
0 - 2
1 - 2
IF Lyseng K -0.5 Alla
6-1 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Taani 2. divisjon 2025-11-15 1 Brabrand
1 - 0
1 - 1
FC Roskilde 2 1 Vi +1.0 Alla
3-5 (8) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Taani 2. divisjon 2025-11-01 Brabrand
2 - 0
2 - 0
HIK V 0.0, +0.5 Alla
10-6 (16) 2-5 (7) 1 (1-0) 5 (4-1)
Taani 2. divisjon 2025-10-25 2 AB
2 - 0
3 - 1
Brabrand 2 K -2.0 Üle 10.0 Üle
10-3 (13) 9-0 (9) 4 (4-0) 3 (0-3)
Taani 2. divisjon 2025-10-18 Brabrand
1 - 0
4 - 0
VSK Aarhus 1 V +0.5 Üle
6-4 (10) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (0-1)
Taani 2. divisjon 2025-10-11 FC Roskilde
5 - 1
5 - 1
Brabrand 1 K -1.0, -1.5 Üle
3-7 (10) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Taani 2. divisjon 2025-10-05 3 Brabrand
0 - 1
0 - 3
Naestved IF 2 K +0.5 Üle
6-4 (10) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Taani 2. divisjon 2025-09-27 1 Brabrand
1 - 0
2 - 1
Thisted FC 3 V +0.5 Üle
8-6 (14) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Taani 2. divisjon 2025-09-20 1 Skive
2 - 0
3 - 2
Brabrand 1 K 0.0, -0.5 Üle 8.5 Alla
5-3 (8) 2-1 (3) 2 (2-0) 2 (1-1)
Taani 2. divisjon 2025-09-14 3 Brabrand
2 - 0
2 - 2
Fremad Amager 2 Vi 0.0, +0.5 Üle
5-4 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.:
Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.:
Avalda ennustusi
1x2
Täis 1.6 3.9 4.333
Pool 2.05 2.3 5
Aasia handikäp
Täis (-0.75) [email protected] Võõ[email protected]
Pool (-0.25) [email protected] Võõ[email protected]
Nurgalöögid kokku
Täis (9.5) Ü[email protected] [email protected]
Pool (4.5) Üle@2 [email protected]
Väravad kokku
Täis (2.75) Ü[email protected] [email protected]
Pool (1.0) Ü[email protected] [email protected]


Aeg Tüüp Valik Panus Tulemus
Otsesündmused

Olek: Täisaeg , Skoor: 4 - 0 , Nurgalöök: 5 - 1

Nurgalöök: 9.5 , Handikäp: -0.5, -1.0 , Väravad: 2.5, 3.0

13
Pealelöök väravasse
2
7
Pealelöök mööda
3
75
Rünnak
62
44
Ohtlik rünnak
38
60
Pallivaldamine %
40

Skoor: 1 - 0 , Nurgalöök: 2 - 0 Pool

Nurgalöök: 4.5 , Handikäp: 0.0, -0.5 , Väravad: 1.0

5
Pealelöök väravasse
1
2
Pealelöök mööda
0
41
Rünnak
31
21
Ohtlik rünnak
17
50
Pallivaldamine %
50
  • 2' - 1st Corner - Middelfart
  • 14' - 2nd Corner - Middelfart
  • 28' - 1st Goal - Middelfart
  • 30' - 1st Yellow Card - Brabrand
  • 37' - 2nd Yellow Card - Middelfart
  • 42' - 3rd Yellow Card - Middelfart
  • 45+3' - 4th Yellow Card - Brabrand
  • 1-0 score at the end of First Half
  • 53' - 2nd Goal - Middelfart
  • 2-0%Middelfart extend their lead and Early Payout is awarded
  • Race to 3 Corners - Middelfart
  • 57' - 3rd Corner - Middelfart
  • 65' - 4th Corner - Middelfart
  • 65' - 3rd Goal - Middelfart
  • 70' - 5th Corner - Middelfart
  • Race to 5 Corners - Middelfart
  • 75' - 6th Corner - Brabrand
  • 90' - 4th Goal - Middelfart
  • 4-0 score at the end of Second Half

Ole TotalCorner abil kursis

Liitu meie tasuta Telegrami vihjekanaliga. Saad seadistada ka kohandatud mänguteavitusi.

Tasuta Telegrami vihjed Kohandatud teavitused