pi, Feb 13, 2015 · 19:00
FC Emmen
9 1
2 - 3
Celý zápas · Polčas 0-1
NEC
1 1
NajstaršieNedávne
PVRRVP
3.75
3.80
1.85
NedávneNajstaršie
VVVVPP

Poznámky

Bezplatné predikcie (na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 3.25
Góly spolu
Menej 10.5
Rohy spolu
+0.5
FC Emmen
FC Emmen
VRPVVVRRVPNedávneStabilné-0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 20
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
NEC
VVVPVPVVVVNedávneStabilné-0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 20
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovViac8/10
Ázijský handicapKryje6/9
FC Emmen

4V-3R-3P v posledných 10 zápasoch, s 19 strelenými a 17 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.9 za, 1.7 proti. Výhry 40%, AH výhra 50%, góly Over 40%, rohy Over 30%.

Konečný výsledok
Výhra 40%4 Remíza 30%3 Prehra 30%3
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Rohy spolu 10.5
Viac 30%3 Neplatné 0%0 Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 50%5 Neplatné 0%0 Prehra 50%5
NEC

7V-0R-3P v posledných 10 zápasoch, s 25 strelenými a 13 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.5 za, 1.3 proti. Výhry 70%, AH výhra 66%, góly Over 40%, rohy Over 20%.

Konečný výsledok
Výhra 70%7 Remíza 0%0 Prehra 30%3
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 40%4 Neplatné 0%0 Menej 60%6
Rohy spolu 10.5
Viac 20%2 Neplatné 0%0 Menej 80%8
Ázijský hendikep
Výhra 66%6 Neplatné 11%1 Prehra 22%2
Posledné
FC Emmen
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
NEC
Celý Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Polčas Zápas Priem. spolu Priem. zisk. Priem. inkas. Výhra Remíza Prehra Pravd. výhry
Celkom
Domáci
Hostia
Posledných 6
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5
FC Emmen
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5
NEC
Domáci– zápasov Hostia– zápasov Celkom– zápasov
Viac 7.5
Viac 8.5
Viac 9.5
Viac 10.5
Viac 11.5
Viac 12.5
Viac 13.5

FC Emmen Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Holandsko - Eerste Divisie 2014-09-20 NEC
2 - 0
4 - 0
FC Emmen P Viac 10.5
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
FC Emmen Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Holandsko - Eerste Divisie 2015-02-09 3 FC Den Bosch
1 - 0
2 - 0
FC Emmen 1 P 0.0, +0.5 Menej 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2015-02-06 1 PSV rezervný tím
0 - 0
0 - 2
FC Emmen 2 V +0.5 Menej 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2015-01-30 FC Emmen
1 - 1
1 - 1
VVV 2 R -0.5, -1.0 Menej
Holandsko - Eerste Divisie 2015-01-23 1 Helmond Sport
0 - 1
2 - 2
FC Emmen 5 1 R +0.5 Viac 10.0
Holandsko - Eerste Divisie 2015-01-17 1 1 De Graafschap
0 - 2
1 - 2
FC Emmen 2 V 0.0 Menej 10.0
Európa - priateľské zápasy 2015-01-04 Feyenoord
2 - 0
2 - 1
FC Emmen P -1.0, -1.5 Menej 10.5 Menej
4-2 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-12-19 1 FC Emmen
1 - 0
5 - 3
RKC 2 V -1.5, -2.0 Viac 10.0 Menej
3-0 (3) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-12-12 1 FC Emmen
2 - 0
4 - 1
FC Volendam 1 V 0.0, -0.5 Viac 10.0 Viac
6-5 (11) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-12-07 1 Sparta Rotterdam
1 - 0
3 - 0
FC Emmen 2 1 P 0.0, -0.5 Menej 10.0 Push
2-8 (10) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-12-01 1 2 FC Emmen
0 - 0
2 - 2
Almere City FC 3 R -0.5 Viac 10.5 Viac
5-6 (11) 3-4 (7) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-11-28 FC Oss
0 - 0
1 - 2
FC Emmen V 0.0 Menej 10.5 Viac
8-7 (15) 3-2 (5) 3 (2-1) 4 (2-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-11-21 1 Telstar
0 - 1
1 - 3
FC Emmen 1 V +0.5, +1.0 Viac 10.0 Menej
4-4 (8) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2014-11-13 PEC Zwolle
1 - 0
1 - 1
FC Emmen R -1.0 Menej
1-6 (7) 0-3 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-11-07 2 FC Emmen
0 - 2
2 - 3
Roda JC 4 1 P 0.0, +0.5 Viac 10.5 Menej
7-0 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-10-31 2 Fortuna Sittard
0 - 4
1 - 8
FC Emmen V 0.0, +0.5 Viac 10.5 Menej
1-9 (10) 1-4 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Holandsko - Pohár 2014-10-28 Heracles
3 - 2
6 - 2
FC Emmen P -1.0, -1.5 Viac
4-3 (7) 3-2 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-10-24 1 FC Emmen
1 - 0
3 - 0
FC Twente rezervný tím V -0.5, -1.0 Push 10.5 Viac
13-3 (16) 6-2 (8) 2 (0-2) 3 (3-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-10-18 FC Emmen
3 - 0
6 - 0
Maastricht 1 1 V -0.5, -1.0 Viac 10.5 Menej
9-1 (10) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-10-03 2 Achilles 29
0 - 1
1 - 2
FC Emmen 1 V +0.5, +1.0 Menej 10.5 Viac
12-8 (20) 6-5 (11) 5 (2-3) 2 (2-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-09-26 2 FC Emmen
0 - 2
2 - 2
Ajax rezervný tím R 0.0, -0.5 Viac 10.5 Menej
8-2 (10) 1-1 (2) 2 (1-1) 4 (3-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-09-20 NEC
2 - 0
4 - 0
FC Emmen P Viac 10.5 Viac
9-5 (14) 5-3 (8) 1 (1-0) 4 (4-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-09-12 FC Emmen
1 - 1
2 - 2
Helmond Sport 2 1 R -0.5
2-5 (7) 1-4 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2014-09-04 FC Emmen
0 - 2
0 - 7
Heracles P Viac
3-8 (11) 0-4 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-08-29 VVV
1 - 2
1 - 4
FC Emmen V -0.5 Viac 11.0 Push
2-9 (11) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-08-25 FC Emmen
2 - 2
2 - 2
FC Den Bosch R 0.0 Viac 10.5 Menej
6-2 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 3 (2-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-08-22 FC Emmen
1 - 0
5 - 0
PSV rezervný tím V Viac
7-5 (12) 1-3 (4) (-) (-)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-08-15 FC Eindhoven
2 - 0
3 - 0
FC Emmen P
5-1 (6) 4-1 (5) (-) (-)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-08-08 FC Emmen
1 - 0
1 - 1
De Graafschap R 0.0, +0.5 Menej 10.5 Viac
8-7 (15) 5-4 (9) 2 (1-1) 2 (1-1)
Európa - priateľské zápasy 2014-08-02 Cambuur Leeuwarden
1 - 1
4 - 1
FC Emmen P Viac
4-3 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2014-07-19 FC Emmen
0 - 1
1 - 2
FC Twente P Menej
0-8 (8) 0-5 (5) 2 (0-2) 1 (0-1)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
NEC Posledné
Liga Čas Domáci Skóre Hostia Výsledok Hendikep Góly V/M Rohová čiara Rohy V/M Udalosti Rohy cel. Rohy pol. 35-45 80-90
Holandsko - Eerste Divisie 2015-02-09 3 NEC
2 - 2
5 - 2
PSV rezervný tím 1 V -1.5 Viac
Holandsko - Eerste Divisie 2015-02-06 1 Fortuna Sittard
0 - 1
0 - 3
NEC V +1.5 Push 10.5
Holandsko - Eerste Divisie 2015-02-01 2 NEC
1 - 0
3 - 1
Helmond Sport 1 V -2.0 Viac
Holandsko - Eerste Divisie 2015-01-23 1 RKC
0 - 2
0 - 2
NEC V +1.0 Menej 10.5
Holandsko - Eerste Divisie 2015-01-16 1 FC Eindhoven
1 - 0
3 - 0
NEC P 0.0 Viac 10.0
Európa - priateľské zápasy 2015-01-09 1 NEC
0 - 0
0 - 2
KV Oostende 2 P 10.0 Menej
3-1 (4) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-12-21 NEC
1 - 1
4 - 1
Maastricht V -1.5, -2.0 Viac 10.5 Viac
9-2 (11) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Holandsko - Pohár 2014-12-17 AZ
1 - 0
2 - 1
NEC 2 P -0.5, -1.0 Push 10.5 Menej
4-4 (8) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-12-12 2 Roda JC
0 - 1
0 - 1
NEC V 0.0 Menej 10.5 Menej
1-1 (2) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-12-07 NEC
3 - 1
6 - 2
Achilles 29 2 V -2.5 Viac 10.5 Menej
8-1 (9) 5-1 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-11-28 1 NEC
2 - 1
5 - 1
FC Twente rezervný tím 2 V -2.0, -2.5 Viac 10.0 Viac
7-4 (11) 5-1 (6) 3 (3-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-11-24 3 Ajax rezervný tím
0 - 0
1 - 1
NEC 2 R +0.5, +1.0 Menej 10.0 Push
4-6 (10) 3-4 (7) 2 (2-0) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-11-09 2 NEC
1 - 0
2 - 1
VVV 3 1 V -1.5 Menej 10.5 Viac
15-2 (17) 6-2 (8) 0 (0-0) 3 (3-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-11-02 2 Sparta Rotterdam
0 - 2
2 - 2
NEC 1 R +0.5 Viac 10.0 Viac
8-4 (12) 1-3 (4) 1 (0-1) 3 (2-1)
Holandsko - Pohár 2014-10-30 2 De Treffers
0 - 1
1 - 3
NEC 1 1 V +1.5 Viac 10.0 Menej
2-1 (3) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-10-26 1 NEC
0 - 0
3 - 1
FC Oss 3 V -1.5 Viac 10.0 Menej
4-4 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-10-19 3 NEC
1 - 0
3 - 1
FC Den Bosch 1 V -1.0, -1.5 Viac 10.5 Viac
9-2 (11) 5-1 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-10-03 3 Almere City FC
0 - 1
1 - 2
NEC 2 V +1.0 Menej 10.0 Push
1-9 (10) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-09-28 2 De Graafschap
0 - 1
0 - 2
NEC 1 V 0.0, +0.5 Menej 10.5 Menej
1-2 (3) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (0-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-09-20 NEC
2 - 0
4 - 0
FC Emmen V Viac 10.5 Viac
9-5 (14) 5-3 (8) 1 (1-0) 4 (4-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-09-13 2 NEC
1 - 0
1 - 0
RKC 4 V -0.5, -1.0 Menej 10.5 Menej
4-3 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (0-2)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-08-29 Helmond Sport
1 - 2
1 - 4
NEC V +0.5 Viac 10.0 Push
4-6 (10) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (1-1)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-08-26 PSV rezervný tím
0 - 0
1 - 0
NEC P +0.5, +1.0 Menej 10.0 Menej
2-5 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-08-22 NEC
2 - 1
5 - 1
Fortuna Sittard V Viac 10.5 Viac
11-2 (13) 7-2 (9) 3 (3-0) 1 (1-0)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-08-15 FC Volendam
0 - 1
0 - 2
NEC V
10-4 (14) 2-2 (4) (-) (-)
Holandsko - Eerste Divisie 2014-08-10 NEC
2 - 0
3 - 1
FC Eindhoven V Viac 10.0 Menej
3-3 (6) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Európa - priateľské zápasy 2014-07-26 NEC
0 - 1
0 - 1
Real Sociedad P
3-2 (5) 2-1 (3) (-) (-)
Európa - priateľské zápasy 2014-07-22 NEC
0 - 1
1 - 1
OFI Crete R Menej
4-1 (5) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Európa - priateľské zápasy 2014-07-19 NEC
0 - 0
0 - 0
AZ R Menej
1-8 (9) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (0-2)
Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry:
Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry:
Publikovať tipy
1x2
Celý 3.75 3.8 1.85
Ázijský hendikep
Celý (+0.5) Domá[email protected] [email protected]
Rohy spolu
Celý (10.5) [email protected] [email protected]
Góly spolu
Celý (3.25) [email protected] [email protected]


Čas Typ Výber Vklad Výsledok
Živé udalosti

Stav: Celý zápas , Skóre: 2 - 3 , Roh: 9 - 1

Roh: 10.5 , Hendikep: +0.5 , Góly: 3.0, 3.5

0
Strely na bránu
0
0
Strely mimo
0
0
Útok
0
0
Nebezpečný útok
0
  • 1' - 1st Corner - FC Emmen
  • 4' - 1st Goal - NEC
  • 28' - 2nd Corner - FC Emmen
  • 43' - 1st Yellow Card - NEC
  • 0-1 score at the end of First Half
  • Race to 3 Corners - FC Emmen
  • 52' - 3rd Corner - FC Emmen
  • 56' - 4th Corner - FC Emmen
  • Race to 5 Corners - FC Emmen
  • 56' - 5th Corner - FC Emmen
  • 69' - 6th Corner - FC Emmen
  • 71' - 2nd Goal - NEC
  • Race to 7 Corners - FC Emmen
  • 73' - 7th Corner - FC Emmen
  • 74' - 3rd Goal - NEC
  • 79' - 8th Corner - NEC
  • 81' - 4th Goal - FC Emmen
  • 85' - 9th Corner - FC Emmen
  • 89' - 5th Goal - FC Emmen
  • 90+1' - 2nd Yellow Card - FC Emmen
  • Race to 9 Corners - FC Emmen
  • 90+3' - 10th Corner - FC Emmen
  • 2-3 score at the end of Second Half

Zostaňte v obraze s TotalCorner

Pripojte sa k nášmu bezplatnému Telegram kanálu s tipmi. Môžete si nastaviť aj vlastné upozornenia na zápasy.

Bezplatné tipy na Telegrame Vlastné upozornenia