Gratis forudsigelser
(baseret på historisk statistik, kun til reference)
Under 3.25
Mål i alt
Under 10.5
Hjørnespark i alt
+0.5
FC Emmen
FC Emmen vs NEC Holdprofil
FC Emmen
VUTVVVUUVTSenesteStabil-0.2 p/kamp, seneste 5 vs forrige 20
Over 9.5 hjørnesparkLige5/10
Over 2.5 målOver7/10
Asiatisk handicapLige5/10
NEC
VVVTVTVVVVSenesteStabil-0.1 p/kamp, seneste 5 vs forrige 20
Over 9.5 hjørnesparkUnder3/10
Over 2.5 målOver8/10
Asiatisk handicapDækker6/9
FC Emmen vs NEC Kampfakta
FC Emmen
4V-3U-3T i de seneste 10 kampe, med 19 scorede og 17 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 1.9 for, 1.7 imod. Sejr 40%, AH-sejr 50%, mål Over 40%, hjørne Over 30%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 40%4
Uafgjort 30%3
Tabt 30%3
Mål i alt 3.0, 3.5
Over 40%4
Annulleret 0%0
Under 60%6
Hjørnespark i alt 10.5
Over 30%3
Annulleret 0%0
Under 70%7
Asiatisk handicap
Vundet 50%5
Annulleret 0%0
Tabt 50%5
NEC
7V-0U-3T i de seneste 10 kampe, med 25 scorede og 13 indkasserede mål. Gennemsnitlige mål: 2.5 for, 1.3 imod. Sejr 70%, AH-sejr 66%, mål Over 40%, hjørne Over 20%.
Resultat ved fuld tid
Vundet 70%7
Uafgjort 0%0
Tabt 30%3
Mål i alt 3.0, 3.5
Over 40%4
Annulleret 0%0
Under 60%6
Hjørnespark i alt 10.5
Over 20%2
Annulleret 0%0
Under 80%8
Asiatisk handicap
Vundet 66%6
Annulleret 11%1
Tabt 22%2
Sidste
| FC Emmen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| NEC | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fuld | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
| Halv | Kamp | Gns. total | Gns. for | Gns. imod | Vundet | Uafgjort | Tabt | Vind-sandsynl. |
| I alt | ||||||||
| Hjemme | ||||||||
| Ude | ||||||||
| Sidste 6 | ||||||||
Hjørnespark i alt over 7.5 - 13.5| FC Emmen | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
| NEC | |||
|---|---|---|---|
| Hjemme– kampe | Ude– kampe | Total– kampe | |
| Over 7.5 | |||
| Over 8.5 | |||
| Over 9.5 | |||
| Over 10.5 | |||
| Over 11.5 | |||
| Over 12.5 | |||
| Over 13.5 | |||
MålfordelingLinje 3.0, 3.5
HjørnesparkfordelingLinje 10.5
Kortfordeling
Hjemmeholdets kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe
I alt: 29,
Gns.: 3.31,
Std.afv.: 1.88, Median: 3,
Typetal: 4,
Over: 45%
Hjemmeholdets kampe på hjemmebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets kampe på udebane
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Hjemmeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
Udeholdets seneste kampe
I alt: 38, Gns.: 9.21, Std.afv.: 3.05, Median: 9, Typetal: 8, Over: 55%
FC Emmen vs NEC Tidsfordeling for mål/hjørnespark
FC Emmen vs NEC Indbyrdes opgør
FC Emmen vs NEC Se fuld H2H →| FC Emmen Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-09-20 | NEC |
2 - 0
4 - 0
|
FC Emmen | N | Over | 10.5 |
|
||||||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| FC Emmen Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-02-09 | 3 FC Den Bosch |
1 - 0
2 - 0
|
FC Emmen 1 | N | 0.0, +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-02-06 | 1 PSV reserver |
0 - 0
0 - 2
|
FC Emmen 2 | S | +0.5 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-01-30 | FC Emmen |
1 - 1
1 - 1
|
VVV 2 | U | -0.5, -1.0 | Under |
|
||||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-01-23 | 1 Helmond Sport |
0 - 1
2 - 2
|
FC Emmen 5 1 | U | +0.5 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-01-17 | 1 1 De Graafschap |
0 - 2
1 - 2
|
FC Emmen 2 | S | 0.0 | Under | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2015-01-04 | Feyenoord |
2 - 0
2 - 1
|
FC Emmen | N | -1.0, -1.5 | Under | 10.5 | Under |
|
4-2 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-12-19 | 1 FC Emmen |
1 - 0
5 - 3
|
RKC Waalvijk 2 | S | -1.5, -2.0 | Over | 10.0 | Under |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-12-12 | 1 FC Emmen |
2 - 0
4 - 1
|
FC Volendam 1 | S | 0.0, -0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
6-5 (11) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-12-07 | 1 Sparta Rotterdam |
1 - 0
3 - 0
|
FC Emmen 2 1 | N | 0.0, -0.5 | Under | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-12-01 | 1 2 FC Emmen |
0 - 0
2 - 2
|
Almere City FC 3 | U | -0.5 | Over | 10.5 | Over |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-11-28 | FC Oss |
0 - 0
1 - 2
|
FC Emmen | S | 0.0 | Under | 10.5 | Over |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-11-21 | 1 Telstar |
0 - 1
1 - 3
|
FC Emmen 1 | S | +0.5, +1.0 | Over | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Venskabskampe | 2014-11-13 | PEC Zwolle |
1 - 0
1 - 1
|
FC Emmen | U | -1.0 | Under |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-11-07 | 2 FC Emmen |
0 - 2
2 - 3
|
Roda JC 4 1 | N | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
7-0 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-10-31 | 2 Fortuna Sittard |
0 - 4
1 - 8
|
FC Emmen | S | 0.0, +0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Pokal | 2014-10-28 | Heracles |
3 - 2
6 - 2
|
FC Emmen | N | -1.0, -1.5 | Over |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-10-24 | 1 FC Emmen |
1 - 0
3 - 0
|
FC Twente reserver | S | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Over |
|
13-3 (16) | 6-2 (8) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-10-18 | FC Emmen |
3 - 0
6 - 0
|
Maastricht 1 1 | S | -0.5, -1.0 | Over | 10.5 | Under |
|
9-1 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-10-03 | 2 Achilles 29 |
0 - 1
1 - 2
|
FC Emmen 1 | S | +0.5, +1.0 | Under | 10.5 | Over |
|
12-8 (20) | 6-5 (11) | 5 (2-3) | 2 (2-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-09-26 | 2 FC Emmen |
0 - 2
2 - 2
|
Ajax reserver | U | 0.0, -0.5 | Over | 10.5 | Under |
|
8-2 (10) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-09-20 | NEC |
2 - 0
4 - 0
|
FC Emmen | N | Over | 10.5 | Over |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-09-12 | FC Emmen |
1 - 1
2 - 2
|
Helmond Sport 2 1 | U | -0.5 |
|
2-5 (7) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |||
| Europa - Venskabskampe | 2014-09-04 | FC Emmen |
0 - 2
0 - 7
|
Heracles | N | Over |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-08-29 | VVV |
1 - 2
1 - 4
|
FC Emmen | S | -0.5 | Over | 11.0 | Push |
|
2-9 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-08-25 | FC Emmen |
2 - 2
2 - 2
|
FC Den Bosch | U | 0.0 | Over | 10.5 | Under |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-08-22 | FC Emmen |
1 - 0
5 - 0
|
PSV reserver | S | Over |
|
7-5 (12) | 1-3 (4) | (-) | (-) | |||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-08-15 | FC Eindhoven |
2 - 0
3 - 0
|
FC Emmen | N |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | (-) | (-) | ||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-08-08 | FC Emmen |
1 - 0
1 - 1
|
De Graafschap | U | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Over |
|
8-7 (15) | 5-4 (9) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Europa - Venskabskampe | 2014-08-02 | Cambuur Leeuwarden |
1 - 1
4 - 1
|
FC Emmen | N | Over |
|
4-3 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Europa - Venskabskampe | 2014-07-19 | FC Emmen |
0 - 1
1 - 2
|
FC Twente | N | Under |
|
0-8 (8) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | |||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| NEC Sidste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Tid | Hjemme | Stilling | Ude | Resultat | Handicap | Mål O/U | Hjørnelinje | Hjørnespark O/U | Hændelser | Hjørne fuld. | Hjørne halv. | 35-45 | 80-90 |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-02-09 | 3 NEC |
2 - 2
5 - 2
|
PSV reserver 1 | S | -1.5 | Over |
|
||||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-02-06 | 1 Fortuna Sittard |
0 - 1
0 - 3
|
NEC | S | +1.5 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-02-01 | 2 NEC |
1 - 0
3 - 1
|
Helmond Sport 1 | S | -2.0 | Over |
|
||||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-01-23 | 1 RKC Waalvijk |
0 - 2
0 - 2
|
NEC | S | +1.0 | Under | 10.5 |
|
|||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2015-01-16 | 1 FC Eindhoven |
1 - 0
3 - 0
|
NEC | N | 0.0 | Over | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Venskabskampe | 2015-01-09 | 1 NEC |
0 - 0
0 - 2
|
KV Oostende 2 | N | 10.0 | Under |
|
3-1 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-12-21 | NEC |
1 - 1
4 - 1
|
Maastricht | S | -1.5, -2.0 | Over | 10.5 | Over |
|
9-2 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Pokal | 2014-12-17 | AZ |
1 - 0
2 - 1
|
NEC 2 | N | -0.5, -1.0 | Push | 10.5 | Under |
|
4-4 (8) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-12-12 | 2 Roda JC |
0 - 1
0 - 1
|
NEC | S | 0.0 | Under | 10.5 | Under |
|
1-1 (2) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-12-07 | NEC |
3 - 1
6 - 2
|
Achilles 29 2 | S | -2.5 | Over | 10.5 | Under |
|
8-1 (9) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-11-28 | 1 NEC |
2 - 1
5 - 1
|
FC Twente reserver 2 | S | -2.0, -2.5 | Over | 10.0 | Over |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-11-24 | 3 Ajax reserver |
0 - 0
1 - 1
|
NEC 2 | U | +0.5, +1.0 | Under | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-4 (7) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-11-09 | 2 NEC |
1 - 0
2 - 1
|
VVV 3 1 | S | -1.5 | Under | 10.5 | Over |
|
15-2 (17) | 6-2 (8) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-11-02 | 2 Sparta Rotterdam |
0 - 2
2 - 2
|
NEC 1 | U | +0.5 | Over | 10.0 | Over |
|
8-4 (12) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Nederlandene - Pokal | 2014-10-30 | 2 De Treffers |
0 - 1
1 - 3
|
NEC 1 1 | S | +1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
2-1 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-10-26 | 1 NEC |
0 - 0
3 - 1
|
FC Oss 3 | S | -1.5 | Over | 10.0 | Under |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-10-19 | 3 NEC |
1 - 0
3 - 1
|
FC Den Bosch 1 | S | -1.0, -1.5 | Over | 10.5 | Over |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-10-03 | 3 Almere City FC |
0 - 1
1 - 2
|
NEC 2 | S | +1.0 | Under | 10.0 | Push |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-09-28 | 2 De Graafschap |
0 - 1
0 - 2
|
NEC 1 | S | 0.0, +0.5 | Under | 10.5 | Under |
|
1-2 (3) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-09-20 | NEC |
2 - 0
4 - 0
|
FC Emmen | S | Over | 10.5 | Over |
|
9-5 (14) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-09-13 | 2 NEC |
1 - 0
1 - 0
|
RKC Waalvijk 4 | S | -0.5, -1.0 | Under | 10.5 | Under |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-08-29 | Helmond Sport |
1 - 2
1 - 4
|
NEC | S | +0.5 | Over | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-08-26 | PSV reserver |
0 - 0
1 - 0
|
NEC | N | +0.5, +1.0 | Under | 10.0 | Under |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-08-22 | NEC |
2 - 1
5 - 1
|
Fortuna Sittard | S | Over | 10.5 | Over |
|
11-2 (13) | 7-2 (9) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | |
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-08-15 | FC Volendam |
0 - 1
0 - 2
|
NEC | S |
|
10-4 (14) | 2-2 (4) | (-) | (-) | ||||
| Nederlandene - Eerste Divisie | 2014-08-10 | NEC |
2 - 0
3 - 1
|
FC Eindhoven | S | Over | 10.0 | Under |
|
3-3 (6) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | |
| Europa - Venskabskampe | 2014-07-26 | NEC |
0 - 1
0 - 1
|
Real Sociedad | N |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | (-) | (-) | ||||
| Europa - Venskabskampe | 2014-07-22 | NEC |
0 - 1
1 - 1
|
OFI Crete | U | Under |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Europa - Venskabskampe | 2014-07-19 | NEC |
0 - 0
0 - 0
|
AZ | U | Under |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | |||
| Sidste , Stilling Vundet , Uafgjort , Tabt , Stilling Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| Sidste , Hjørnespark Vundet , Uafgjort , Tabt , Hjørnespark Vind-sandsynl.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Fuld | 3.75 | 3.8 | 1.85 |
| Asiatisk handicap | ||
|---|---|---|
| Fuld (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Hjørnespark i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Mål i alt | ||
|---|---|---|
| Fuld (3.25) | [email protected] | [email protected] |
Live-begivenheder
Status: Fuld tid , Stilling: 2 - 3 , Hjørnespark: 9 - 1
Hjørnespark: 10.5 , Handicap: +0.5 , Mål: 3.0, 3.5
-
1' - 1st Corner - FC Emmen -
4' - 1st Goal - NEC -
28' - 2nd Corner - FC Emmen -
43' - 1st Yellow Card - NEC -
0-1 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - FC Emmen
-
52' - 3rd Corner - FC Emmen -
56' - 4th Corner - FC Emmen - Race to 5 Corners - FC Emmen
-
56' - 5th Corner - FC Emmen -
69' - 6th Corner - FC Emmen -
71' - 2nd Goal - NEC - Race to 7 Corners - FC Emmen
-
73' - 7th Corner - FC Emmen -
74' - 3rd Goal - NEC -
79' - 8th Corner - NEC -
81' - 4th Goal - FC Emmen -
85' - 9th Corner - FC Emmen -
89' - 5th Goal - FC Emmen -
90+1' - 2nd Yellow Card - FC Emmen - Race to 9 Corners - FC Emmen
-
90+3' - 10th Corner - FC Emmen -
2-3 score at the end of Second Half
Mål over 0.5 - 4.5
Kort over 1.5 - 7.5

