pi, Feb 5, 2016 · 18:00
NajstaršieNedávne
PVVVRP
1.16
7.00
15.00
NedávneNajstaršie
VPPPPP
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 3.0
Góly spolu
Menej 9.0
Rohy spolu
-2.0
BFC Dynamo
BFC Dynamo vs Halberstadt Profil tímov
BFC Dynamo
VPVVPVVVRPNedávneStabilné0.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovMenej4/10
Viac ako 2.5 gólovViac8/10
Ázijský handicapVyrovnanéKryté 5/9
Tím druhého polčasuTím obratov · berie body v 3 z 6 zápasov po inkasovanom prvom góleOba skórovali v 8 z posledných 10Viac ako 2.5 karty v 8 z posledných 10
Halberstadt
PRPVPPPPPPNedávnePokles-1.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 14
Viac ako 9.5 rohovViac6/10
Viac ako 2.5 gólovViac7/10
Ázijský handicapNekryjeKryté 4/10
BFC Dynamo vs Halberstadt Fakty o zápase
BFC Dynamo
6V-1R-3P v posledných 10 zápasoch, s 21 strelenými a 15 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.1 za, 1.5 proti. Výhry 60%, AH výhra 55%, góly Over 60%, rohy Over 40%.
Konečný výsledok
Výhra 60%6
Remíza 10%1
Prehra 30%3
Góly spolu 3.0
Viac 60%6
Neplatné 20%2
Menej 20%2
Rohy spolu 9.0
Viac 40%4
Neplatné 10%1
Menej 50%5
Ázijský hendikep
Výhra 55%5
Neplatné 11%1
Prehra 33%3
Halberstadt
2V-1R-7P v posledných 10 zápasoch, s 11 strelenými a 25 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.1 za, 2.5 proti. Výhry 20%, AH výhra 40%, góly Over 50%, rohy Over 70%.
Konečný výsledok
Výhra 20%2
Remíza 10%1
Prehra 70%7
Góly spolu 3.0
Viac 50%5
Neplatné 20%2
Menej 30%3
Rohy spolu 9.0
Viac 70%7
Neplatné 10%1
Menej 20%2
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prehra 60%6
Posledné
| BFC Dynamo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Halberstadt | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| BFC Dynamo | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Halberstadt | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 3.0
Rozdelenie rohovČiara 9.0
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 31,
Priemer: 3.23,
Sm. odch.: 2.18, Medián: 3,
Modus: 2,
Viac: 46%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
BFC Dynamo vs Halberstadt Časové rozloženie gólov/rohov
BFC Dynamo vs Halberstadt Vzájomné zápasy
BFC Dynamo vs Halberstadt Zobraziť celé H2H →| BFC Dynamo Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-07-31 | 3 Halberstadt |
1 - 3
2 - 6
|
BFC Dynamo 3 | V | +0.5,+1.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| BFC Dynamo Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-12-13 | 1 Zwickau |
3 - 0
3 - 2
|
BFC Dynamo 3 | P | -0.5 | Viac |
|
||||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-12-06 | 6 Babelsberg 03 |
0 - 0
0 - 0
|
BFC Dynamo 3 | R | 0.0 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-27 | 2 BFC Dynamo |
1 - 0
2 - 1
|
FC Oberlausitz Neugersdorf 3 | V | -0.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-22 | 3 RB Leipzig II |
1 - 0
1 - 2
|
BFC Dynamo 3 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Nemecko - Landespokal | 2015-11-15 | BFC Dynamo |
0 - 0
3 - 1
|
Hertha 06 Charlottenburg | V |
|
||||||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-06 | 2 BFC Dynamo |
0 - 1
1 - 3
|
Berliner AK 07 4 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
11-2 (13) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-01 | 2 Hertha Berlin II |
1 - 1
3 - 4
|
BFC Dynamo 3 | V | +0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
4-6 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-10-23 | 1 BFC Dynamo |
1 - 0
3 - 1
|
TSG Neustrelitz 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-10-16 | 1 3 Wacker Nordhausen |
0 - 0
1 - 0
|
BFC Dynamo 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-10-02 | 2 BFC Dynamo |
2 - 1
4 - 1
|
FSV 63 Luckenwalde 2 | V | -1.5, -2.0 | Viac | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-09-27 | 2 Optik Rathenow |
0 - 1
1 - 5
|
BFC Dynamo 2 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-09-19 | 4 BFC Dynamo |
0 - 0
1 - 0
|
FSV Budissa Bautzen 3 | V | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-09-11 | 1 2 Meuselwitz |
1 - 2
1 - 2
|
BFC Dynamo 1 | V | +0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
5-8 (13) | 3-6 (9) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-30 | 1 BFC Dynamo |
1 - 0
3 - 0
|
Viktoria 89 Berlin 5 | V | -1.0 | Viac |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-27 | 4 VfB Auerbach |
1 - 0
4 - 1
|
BFC Dynamo 1 | P | +0.5, +1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-23 | 5 FC Schonberg |
1 - 2
2 - 3
|
BFC Dynamo 4 1 | V | +0.5 |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (2-3) | |||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-15 | 1 BFC Dynamo |
1 - 1
1 - 2
|
Carl Zeiss Jena 4 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nemecko - DFB Pokal | 2015-08-07 | 3 BFC Dynamo |
0 - 2
0 - 2
|
FSV Frankfurt 2 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-07-31 | 3 Halberstadt |
1 - 3
2 - 6
|
BFC Dynamo 3 | V | +0.5,+1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-07-24 | 4 BFC Dynamo |
0 - 1
0 - 3
|
Zwickau 5 | P | 0.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-07-18 | BFC Dynamo |
0 - 2
1 - 3
|
Magdeburg 3 | P | 0.0,+0.5 | Viac | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-06-27 | 1 BFC Dynamo |
1 - 0
1 - 0
|
Chemnitzer | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-05-24 | 1 3 FSV Budissa Bautzen |
0 - 1
0 - 2
|
BFC Dynamo 1 | V | 0.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Landespokal | 2015-05-20 | 2 BFC Dynamo |
0 - 0
1 - 0
|
SV Tasmania Berlin 5 | V |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-05-17 | 1 BFC Dynamo |
1 - 1
4 - 2
|
TSG Neustrelitz 2 | V | -0.5 | Viac |
|
8-5 (13) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-05-10 | 4 Magdeburg |
1 - 0
1 - 1
|
BFC Dynamo 3 | R | -1.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-05-02 | Berliner AK 07 |
1 - 1
1 - 3
|
BFC Dynamo | V | 0.0, +0.5 | Viac | 8.5 | Viac |
|
3-7 (10) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-26 | 1 Wacker Nordhausen |
0 - 0
0 - 0
|
BFC Dynamo 4 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-22 | 3 VfB Auerbach |
0 - 0
0 - 1
|
BFC Dynamo 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
10-5 (15) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-17 | 3 BFC Dynamo |
0 - 0
0 - 0
|
Zwickau 3 | R | +0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
5-11 (16) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Halberstadt Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Európa - priateľské zápasy | 2016-01-20 | Halberstadt |
0 - 0
2 - 1
|
Goslarer SC 08 | V | 0.0, +0.5 | Menej |
|
||||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-20 | 3 Zwickau |
1 - 0
4 - 1
|
Halberstadt 4 | P | -1.5, -2.0 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-06 | 3 Halberstadt |
0 - 1
0 - 4
|
Babelsberg 03 | P | 0.0, +0.5 | Viac |
|
||||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-10-18 | 1 Berliner AK 07 |
0 - 0
1 - 0
|
Halberstadt 1 | P | -1.5, -2.0 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-10-04 | 1 Halberstadt |
2 - 3
2 - 4
|
Hertha Berlin II 3 | P | 0.0, +0.5 | Viac |
|
||||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-09-27 | 2 TSG Neustrelitz |
1 - 1
4 - 2
|
Halberstadt 3 | P | -1.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
5-5 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-09-11 | 1 FSV 63 Luckenwalde |
1 - 0
3 - 0
|
Halberstadt 3 | P | 0.0, +0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-30 | Halberstadt |
2 - 1
4 - 2
|
Optik Rathenow 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-21 | 1 Halberstadt |
0 - 1
0 - 2
|
Meuselwitz 1 | P | -0.5 | 9.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-16 | 2 Viktoria 89 Berlin |
0 - 0
0 - 0
|
Halberstadt 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-07-31 | 3 Halberstadt |
1 - 3
2 - 6
|
BFC Dynamo 3 | P | +0.5,+1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-05-24 | 1 Wacker Nordhausen |
2 - 0
2 - 0
|
Halberstadt 2 | P | -0.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-05-08 | 2 Meuselwitz |
1 - 1
1 - 5
|
Halberstadt 1 | V | 0.0 | Viac |
|
4-5 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-24 | 2 Babelsberg 03 |
0 - 2
1 - 5
|
Halberstadt 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 0 (0-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-17 | 1 VfB Auerbach |
0 - 0
1 - 0
|
Halberstadt 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 5 (2-3) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-12 | 1 2 Halberstadt |
1 - 0
1 - 3
|
Union Berlin II 2 | P | 0.0, -0.5 | Viac |
|
9-2 (11) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-04 | 2 Viktoria 89 Berlin |
0 - 1
0 - 2
|
Halberstadt | V |
|
6-7 (13) | 2-4 (6) | 0 (0-0) | 5 (3-2) | ||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-03-28 | 2 Halberstadt |
0 - 0
1 - 1
|
Hertha Berlin II 2 | R | 0.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-03-08 | 4 FSV Budissa Bautzen |
1 - 0
1 - 1
|
Halberstadt 2 | R | 0.0 |
|
5-4 (9) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | |||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-02-21 | 1 Magdeburg |
3 - 0
4 - 0
|
Halberstadt 2 | P | -0.5, -1.0 | Viac |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2014-12-06 | 2 Halberstadt |
1 - 3
2 - 5
|
Berliner AK 07 2 | P | 0.0, -0.5 | 9.0 | Viac |
|
12-4 (16) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2014-11-30 | 1 3 Halberstadt |
0 - 0
1 - 1
|
Wacker Nordhausen 4 | R | +0.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (1-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2014-10-31 | 3 Plauen |
0 - 0
0 - 0
|
Halberstadt 2 | R | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
8-8 (16) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 6 (5-1) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2014-10-25 | 1 Halberstadt |
0 - 2
0 - 2
|
Babelsberg 03 | P | 0.0, -0.5 | Menej |
|
6-2 (8) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2014-10-05 | 3 Union Berlin II |
0 - 2
0 - 3
|
Halberstadt 1 | V | -0.5, -1.0 | Push | 9.0 | Viac |
|
10-3 (13) | 6-2 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2014-09-28 | 3 Halberstadt |
0 - 0
2 - 0
|
Viktoria 89 Berlin 3 | V | 0.0, +0.5 | Menej |
|
7-4 (11) | 4-3 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2014-09-21 | Hertha Berlin II |
1 - 1
3 - 1
|
Halberstadt | P | Viac | 9.0 | Push |
|
5-4 (9) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2014-08-30 | Carl Zeiss Jena |
0 - 0
1 - 0
|
Halberstadt | P | -0.5, -1.0 | Menej |
|
9-4 (13) | 6-3 (9) | 4 (2-2) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2014-08-24 | Halberstadt |
0 - 0
0 - 0
|
FSV Budissa Bautzen | R | Menej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2014-08-17 | TSG Neustrelitz |
0 - 1
3 - 2
|
Halberstadt | P | Viac |
|
3-0 (3) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | |||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.16 | 7 | 15 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-2.0) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.0) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 1 - 1 , Roh: 4 - 3
Roh: 9.0 , Hendikep: -2.0 , Góly: 3.0
-
17' - 1st Yellow Card - Halberstadt -
19' - 1st Corner - Halberstadt -
25' - 2nd Yellow Card - Halberstadt -
28' - 2nd Corner - Halberstadt -
33' - 3rd Corner - BFC Dynamo -
37' - 4th Corner - BFC Dynamo -
0-0 score at the end of First Half -
52' - 1st Goal - BFC Dynamo -
58' - 3rd Yellow Card - Halberstadt - Race to 3 Corners - BFC Dynamo
-
70' - 5th Corner - BFC Dynamo -
71' - 4th Yellow Card - Halberstadt -
73' - 6th Corner - Halberstadt -
76' - 7th Corner - BFC Dynamo -
79' - 2nd Goal - Halberstadt -
85' - 5th Yellow Card - Halberstadt -
90+1' - 6th Yellow Card - Halberstadt -
1-1 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

