ne, Dec 13, 2015 · 12:30
NajstaršieNedávne
VRRVVV
1.85
3.40
4.33
NedávneNajstaršie
RVVVPV
Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Menej 2.5
Góly spolu
–
Rohy spolu
+0.5
BFC Dynamo
Zwickau vs BFC Dynamo Profil tímov
Zwickau
VRRPVRRVVVNedávneStabilné0.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovVyrovnané5/10
Viac ako 2.5 gólovMenej3/10
Ázijský handicapNekryje4/10
BFC Dynamo
VVPVVPVVVRNedávneStabilné0.0 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 23
Viac ako 9.5 rohovMenej3/10
Viac ako 2.5 gólovViac8/10
Ázijský handicapKryje6/9
Zwickau vs BFC Dynamo Fakty o zápase
Zwickau
5V-4R-1P v posledných 10 zápasoch, s 15 strelenými a 7 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.5 za, 0.7 proti. Výhry 50%, AH výhra 40%, góly Over 30%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 50%5
Remíza 40%4
Prehra 10%1
Góly spolu 2.5
Viac 30%3
Neplatné 0%0
Menej 70%7
Ázijský hendikep
Výhra 40%4
Neplatné 0%0
Prehra 60%6
BFC Dynamo
7V-1R-2P v posledných 10 zápasoch, s 24 strelenými a 13 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.4 za, 1.3 proti. Výhry 70%, AH výhra 66%, góly Over 80%, rohy Over 0%.
Konečný výsledok
Výhra 70%7
Remíza 10%1
Prehra 20%2
Góly spolu 2.5
Viac 80%8
Neplatné 0%0
Menej 20%2
Ázijský hendikep
Výhra 66%6
Neplatné 11%1
Prehra 22%2
Posledné
| Zwickau | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| BFC Dynamo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Zwickau | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| BFC Dynamo | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 2.5
Rozdelenie rohov
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 2.70,
Sm. odch.: 2.20, Medián: 2,
Modus: 0,
Viac: 50%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zwickau vs BFC Dynamo Časové rozloženie gólov/rohov
Zwickau vs BFC Dynamo Vzájomné zápasy
Zwickau vs BFC Dynamo Zobraziť celé H2H →| Zwickau Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-07-24 | 4 BFC Dynamo |
0 - 1
0 - 3
|
Zwickau 5 | V | 0.0 | Viac | 9.5 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-17 | 3 BFC Dynamo |
0 - 0
0 - 0
|
Zwickau 3 | R | +0.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2014-10-18 | 1 Zwickau |
0 - 0
0 - 0
|
BFC Dynamo 1 | R | -0.5 | Menej | 8.5 |
|
|||||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Zwickau Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-12-06 | Zwickau |
2 - 0
2 - 0
|
FC Schonberg 1 | V | -1.5 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-29 | 2 Carl Zeiss Jena |
0 - 0
0 - 1
|
Zwickau 2 | V | 0.0, -0.5 | Menej | 9.5 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-20 | 3 Zwickau |
1 - 0
4 - 1
|
Halberstadt 4 | V | -1.5, -2.0 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-08 | 2 Zwickau |
0 - 1
1 - 1
|
VfB Auerbach 3 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-01 | 1 5 Babelsberg 03 |
0 - 0
0 - 0
|
Zwickau 2 | R | 0.0, +0.5 | Menej | 8.5 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-10-25 | 2 Zwickau |
1 - 1
3 - 1
|
FC Oberlausitz Neugersdorf 3 | V | -0.5 | Viac |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-10-14 | 2 RB Leipzig II |
1 - 0
1 - 0
|
Zwickau 5 | P | +0.5, +1.0 | Menej |
|
0-3 (3) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-10-04 | 1 2 Zwickau |
1 - 0
1 - 1
|
Berliner AK 07 3 | R | -0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
10-2 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-09-25 | 2 Hertha Berlin II |
0 - 0
0 - 0
|
Zwickau 1 | R | +1.0 | Menej |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-09-20 | 4 Zwickau |
0 - 0
3 - 2
|
TSG Neustrelitz | V | -1.0, -1.5 | Viac |
|
7-2 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-09-13 | 1 Wacker Nordhausen |
2 - 1
4 - 1
|
Zwickau 4 1 | P | 0.0, +0.5 | Viac |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-30 | 1 Zwickau |
3 - 0
3 - 0
|
FSV 63 Luckenwalde 3 | V | -2.0 | Menej |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-21 | 1 Zwickau |
2 - 0
3 - 0
|
FSV Budissa Bautzen 4 | V | -1.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-16 | 1 2 Meuselwitz |
0 - 0
0 - 1
|
Zwickau 2 | V | +1.0 | Menej |
|
1-6 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-07-24 | 4 BFC Dynamo |
0 - 1
0 - 3
|
Zwickau 5 | V | 0.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-07-05 | Zwickau |
0 - 1
0 - 1
|
Dynamo Drážďany | P | +0.5, +1.0 | Menej |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-05-09 | 3 Zwickau |
0 - 2
0 - 3
|
Union Berlin II 2 | P | -1.0, -1.5 | Viac |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-05-03 | 1 Viktoria 89 Berlin |
0 - 2
2 - 4
|
Zwickau 2 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
6-8 (14) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-26 | 2 Zwickau |
2 - 0
3 - 2
|
Hertha Berlin II 3 | V | -1.0 | Viac |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-17 | 3 BFC Dynamo |
0 - 0
0 - 0
|
Zwickau 3 | R | +0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
5-11 (16) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-12 | 3 Zwickau |
0 - 1
2 - 1
|
Carl Zeiss Jena 6 2 | V | -0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
6-4 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-03-28 | 3 Zwickau |
0 - 0
1 - 0
|
TSG Neustrelitz 1 | V | -0.5, -1.0 | Menej | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-03-21 | 2 Magdeburg |
0 - 0
0 - 0
|
Zwickau 3 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-03-15 | 1 Zwickau |
2 - 0
3 - 0
|
Berliner AK 07 1 | V | -0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
2-2 (4) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-03-08 | 3 Wacker Nordhausen |
0 - 1
0 - 3
|
Zwickau 6 | V | 0.0 | Viac |
|
7-4 (11) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-03-01 | 1 Zwickau |
2 - 0
4 - 0
|
VfB Auerbach 3 | V | -1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
10-9 (19) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 6 (5-1) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-02-22 | 4 Zwickau |
1 - 1
1 - 1
|
Meuselwitz 3 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
5-3 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-01-27 | 1 Fortuna Dusseldorf II |
1 - 1
4 - 2
|
Zwickau 2 | P | 0.0, +0.5 | Viac |
|
4-7 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2014-12-07 | 1 3 Plauen |
0 - 2
0 - 4
|
Zwickau 1 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
4-9 (13) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2014-11-29 | 3 Babelsberg 03 |
0 - 1
1 - 2
|
Zwickau 6 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.0 | Menej |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| BFC Dynamo Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-12-06 | 6 Babelsberg 03 |
0 - 0
0 - 0
|
BFC Dynamo 3 | R | 0.0 | Menej | 9.0 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-27 | 2 BFC Dynamo |
1 - 0
2 - 1
|
FC Oberlausitz Neugersdorf 3 | V | -0.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-22 | 3 RB Leipzig II |
1 - 0
1 - 2
|
BFC Dynamo 3 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Nemecko - Landespokal | 2015-11-15 | BFC Dynamo |
0 - 0
3 - 1
|
Hertha 06 Charlottenburg | V |
|
||||||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-06 | 2 BFC Dynamo |
0 - 1
1 - 3
|
Berliner AK 07 4 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.0 |
|
|||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-11-01 | 2 Hertha Berlin II |
1 - 1
3 - 4
|
BFC Dynamo 3 | V | +0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
4-6 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-10-23 | 1 BFC Dynamo |
1 - 0
3 - 1
|
TSG Neustrelitz 1 | V | -0.5, -1.0 | Viac | 9.0 | Viac |
|
8-3 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-10-16 | 1 3 Wacker Nordhausen |
0 - 0
1 - 0
|
BFC Dynamo 2 1 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-10-02 | 2 BFC Dynamo |
2 - 1
4 - 1
|
FSV 63 Luckenwalde 2 | V | -1.5, -2.0 | Viac | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-09-27 | 2 Optik Rathenow |
0 - 1
1 - 5
|
BFC Dynamo 2 | V | +0.5, +1.0 | Viac | 9.0 | Menej |
|
1-2 (3) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-09-19 | 4 BFC Dynamo |
0 - 0
1 - 0
|
FSV Budissa Bautzen 3 | V | -1.0, -1.5 | Menej | 9.5 | Menej |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-09-11 | 1 2 Meuselwitz |
1 - 2
1 - 2
|
BFC Dynamo 1 | V | +0.5 | Viac | 9.0 | Viac |
|
5-8 (13) | 3-6 (9) | 3 (0-3) | 3 (2-1) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-30 | 1 BFC Dynamo |
1 - 0
3 - 0
|
Viktoria 89 Berlin 5 | V | -1.0 | Viac |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-27 | 4 VfB Auerbach |
1 - 0
4 - 1
|
BFC Dynamo 1 | P | +0.5, +1.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
8-5 (13) | 4-2 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-23 | 5 FC Schonberg |
1 - 2
2 - 3
|
BFC Dynamo 4 1 | V | +0.5 |
|
5-6 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (2-3) | |||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-08-15 | 1 BFC Dynamo |
1 - 1
1 - 2
|
Carl Zeiss Jena 4 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 9.5 | Menej |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nemecko - DFB Pokal | 2015-08-07 | 3 BFC Dynamo |
0 - 2
0 - 2
|
FSV Frankfurt 2 | P | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-07-31 | 3 Halberstadt |
1 - 3
2 - 6
|
BFC Dynamo 3 | V | +0.5,+1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
1-8 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-07-24 | 4 BFC Dynamo |
0 - 1
0 - 3
|
Zwickau 5 | P | 0.0 | Viac | 9.5 | Viac |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-07-18 | BFC Dynamo |
0 - 2
1 - 3
|
Magdeburg 3 | P | 0.0,+0.5 | Viac | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2015-06-27 | 1 BFC Dynamo |
1 - 0
1 - 0
|
Chemnitzer | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-05-24 | 1 3 FSV Budissa Bautzen |
0 - 1
0 - 2
|
BFC Dynamo 1 | V | 0.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
9-5 (14) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Nemecko - Landespokal | 2015-05-20 | 2 BFC Dynamo |
0 - 0
1 - 0
|
SV Tasmania Berlin 5 | V |
|
8-0 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-05-17 | 1 BFC Dynamo |
1 - 1
4 - 2
|
TSG Neustrelitz 2 | V | -0.5 | Viac |
|
8-5 (13) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-05-10 | 4 Magdeburg |
1 - 0
1 - 1
|
BFC Dynamo 3 | R | -1.0 | Menej |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 3 (2-1) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-05-02 | Berliner AK 07 |
1 - 1
1 - 3
|
BFC Dynamo | V | 0.0, +0.5 | Viac | 8.5 | Viac |
|
3-7 (10) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-26 | 1 Wacker Nordhausen |
0 - 0
0 - 0
|
BFC Dynamo 4 | R | 0.0, -0.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-22 | 3 VfB Auerbach |
0 - 0
0 - 1
|
BFC Dynamo 3 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 9.5 | Viac |
|
10-5 (15) | 5-1 (6) | 4 (3-1) | 2 (2-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-17 | 3 BFC Dynamo |
0 - 0
0 - 0
|
Zwickau 3 | R | +0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
5-11 (16) | 2-7 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Nemecko - Regionalliga - severovýchod | 2015-04-12 | Meuselwitz |
0 - 0
0 - 0
|
BFC Dynamo | R | 0.0, +0.5 | Menej | 9.0 | Menej |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.85 | 3.4 | 4.33 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.5) | Domá[email protected] | Hostia@2 |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: Celý zápas , Skóre: 3 - 2 , Roh: 6 - 4
Roh: , Hendikep: -0.5 , Góly: 2.5
-
6' - 1st Corner - BFC Dynamo -
6' - 2nd Corner - BFC Dynamo -
16' - 1st Goal - Zwickau -
19' - 3rd Corner - Zwickau -
23' - 1st Yellow Card - Zwickau - Race to 3 Corners - BFC Dynamo
-
24' - 4th Corner - BFC Dynamo -
27' - 2nd Goal - Zwickau -
29' - 3rd Goal - Zwickau -
3-0 score at the end of First Half -
46' - 2nd Yellow Card - BFC Dynamo -
53' - 4th Goal - BFC Dynamo -
57' - 5th Corner - Zwickau -
64' - 3rd Yellow Card - BFC Dynamo -
66' - 4th Yellow Card - BFC Dynamo -
69' - 5th Goal - BFC Dynamo -
76' - 6th Corner - Zwickau -
76' - 7th Corner - Zwickau - Race to 5 Corners - Zwickau
-
77' - 8th Corner - Zwickau -
84' - 9th Corner - BFC Dynamo -
90+2' - 10th Corner - Zwickau -
3-2 score at the end of Second Half
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

