Strommen vs Ham-Kam Vzájomné zápasy
Posledné stretnutie
Strommen 0 - 0
Ham-Kam
Strommen vs Ham-Kam: vzájomná bilancia
13
Stretnutia
4 - 5 - 4
V - R - P
10.5
Priemer rohov
46%
Viac ako 9,5 rohov
2.8
Priemer gólov
Percento výhier H2H
Strommen Výhra 31%4
Remíza 38%5
Ham-Kam Výhra 31%4
V posledných 13 stretnutiach medzi Strommen a Ham-Kam vyhral Strommen 4-krát, 5 zápasov sa skončilo remízou a Ham-Kam vyhral 4-krát. Stretnutia mali priemerne 10.5 rohov a v 46% zápasov ich bolo viac ako 9,5. Keď bol Strommen domácim tímom, priemer bol 11.2 rohov. Priemerný celkový počet gólov na stretnutie: 2.8.
Štatistiky Strommen vs Ham-Kam boli aktualizované 24.10.2026 06:24.
Strommen vs Ham-Kam: história zápasov
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nórsko - 1. divízia | 18.09.2021 | Strommen | 0 - 0 | Ham-Kam | 0 - 0 | 3 - 5 | 8 | R |
| Nórsko - 1. divízia | 12.06.2021 | Ham-Kam | 2 - 0 | Strommen | 2 - 0 | 7 - 2 | 9 | P |
| Európa - priateľské zápasy | 18.04.2021 | Ham-Kam | 2 - 0 | Strommen | 2 - 0 | 4 - 3 | 7 | P |
| Nórsko - 1. divízia | 15.11.2020 | Ham-Kam | 1 - 1 | Strommen | 0 - 0 | 1 - 8 | 9 | R |
| Nórsko - 1. divízia | 14.09.2020 | Strommen | 3 - 0 | Ham-Kam | 1 - 0 | 5 - 9 | 14 | V |
| Európa - priateľské zápasy | 08.02.2020 | Strommen | 2 - 2 | Ham-Kam | 0 - 1 | 6 - 8 | 14 | R |
| Nórsko - 1. divízia | 27.10.2019 | Ham-Kam | 1 - 2 | Strommen | 1 - 1 | 6 - 2 | 8 | V |
| Nórsko - 1. divízia | 28.04.2019 | Strommen | 0 - 0 | Ham-Kam | 0 - 0 | 2 - 4 | 6 | R |
| Európa - priateľské zápasy | 02.02.2019 | Ham-Kam | 2 - 1 | Strommen | 2 - 0 | 4 - 5 | 9 | P |
| Nórsko - 1. divízia | 16.09.2018 | Strommen | 3 - 2 | Ham-Kam | 1 - 1 | 11 - 2 | 13 | V |
| Nórsko - 1. divízia | 05.05.2018 | Ham-Kam | 3 - 2 | Strommen | 1 - 0 | 8 - 4 | 12 | P |
| Nórsko - 1. divízia | 31.08.2014 | Strommen | 5 - 1 | Ham-Kam | 2 - 1 | 10 - 2 | 12 | V |
| Nórsko - 1. divízia | 22.06.2014 | Ham-Kam | 1 - 1 | Strommen | 1 - 0 | 2 - 14 | 16 | R |
Aktuálna forma
Strommen
V
V
R
R
P
Strelené góly / zápas3
Inkasované góly / zápas2.2
Rohy pre / zápas4.2
Rohy proti / zápas10
Viac ako 2,5 gólu100%
Ham-Kam
R
P
P
R
P
Strelené góly / zápas0.6
Inkasované góly / zápas1.4
Rohy pre / zápas4.6
Rohy proti / zápas7.2
Viac ako 2,5 gólu20%
Posledných 5 zápasov tímu Strommen
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nórsko - 1. divízia | 18.10.2026 | Odd BK | 1 - 2 | Strommen | 1 - 0 | 10 - 1 | 11 | V |
| Nórsko - 1. divízia | 14.10.2026 | Strommen | 6 - 1 | Asane | 2 - 0 | 7 - 5 | 12 | V |
| Nórsko - 1. divízia | 11.10.2026 | Stabaek | 2 - 2 | Strommen | 1 - 1 | 15 - 1 | 16 | R |
| Nórsko - 1. divízia | 03.10.2026 | Strommen | 3 - 3 | Sandnes Ulf | 2 - 2 | 8 - 11 | 19 | R |
| Nórsko - 1. divízia | 20.09.2026 | Haugesund | 4 - 2 | Strommen | 2 - 2 | 9 - 4 | 13 | P |
Posledných 5 zápasov tímu Ham-Kam
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom | Výsledok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nórsko - Eliteserien | 14.08.2022 | Ham-Kam | 1 - 1 | Valerenga | 0 - 1 | 6 - 13 | 19 | R |
| Nórsko - Eliteserien | 06.08.2022 | Rosenborg | 2 - 1 | Ham-Kam | 1 - 1 | 9 - 4 | 13 | P |
| Nórsko - Eliteserien | 30.07.2022 | Ham-Kam | 0 - 1 | Kristiansund BK | 0 - 1 | 5 - 2 | 7 | P |
| Nórsko - Eliteserien | 24.07.2022 | Stromsgodset | 1 - 1 | Ham-Kam | 0 - 0 | 8 - 3 | 11 | R |
| Nórsko - Eliteserien | 16.07.2022 | Ham-Kam | 0 - 2 | Bodo/Glimt | 0 - 0 | 5 - 4 | 9 | P |
Zápasy tímu Strommen
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nórsko - 1. divízia | 25.10.2026 | Strommen | vs | Stromsgodset | - | - | - |
Zápasy tímu Ham-Kam
| Liga | Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Polčas | Rohy | Rohy celkom |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Žiadne údaje | |||||||
Ďalší súperi tímov Strommen a Ham-Kam
- Odd BK vs Strommen Vzájomné zápasy
- Strommen vs Asane Vzájomné zápasy
- Stabaek vs Strommen Vzájomné zápasy
- Strommen vs Sandnes Ulf Vzájomné zápasy
- Haugesund vs Strommen Vzájomné zápasy
- Ham-Kam vs Valerenga Vzájomné zápasy
- Rosenborg vs Ham-Kam Vzájomné zápasy
- Ham-Kam vs Kristiansund BK Vzájomné zápasy
- Stromsgodset vs Ham-Kam Vzájomné zápasy
- Ham-Kam vs Bodo/Glimt Vzájomné zápasy
