Bezplatné predikcie
(na základe historických štatistík, iba pre referenciu)
Viac 3.25
Góly spolu
Viac 10.0
Rohy spolu
-0.5
Strommen
Strommen vs Asane Profil tímov
58Celkom
StrommenNórsko - 1. divízia · Sila v porovnaní s 21 tímami ligy, posledných 365 dní
Silná stránkaÚtokSlabá stránkaRohy získané
PPRVVVRPRRNedávneStabilné+0.2 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 21
Viac ako 9.5 rohovViac8/10
Viac ako 2.5 gólovViac8/10
Ázijský handicapVyrovnané5/10
Tím obratovViac ako 2.5 v 3 v radeRemizoval s Stabaek (kurz 1.40) v poslednom zápaseBTTS 9/10Viac ako 2.5 8/109+ rohov 8/1010+ rohov 8/10
51Celkom
AsaneNórsko - 1. divízia · Sila v porovnaní s 21 tímami ligy, posledných 365 dní
Silná stránkaAktuálna formaSlabá stránkaRohy získané
PVPRRRRPPVNedávneStabilné+0.1 b/zápas, posledných 5 vs predchádzajúcich 21
Viac ako 9.5 rohovViac7/10
Viac ako 2.5 gólovViac9/10
Ázijský handicapKryje7/10
Bez výhry v posledných 4 vonkuViedol v polčase, no nevyhral 2 z posledných 10Bez gólu v prvom polčase 3 v rade3+ karty 9/10BTTS 8/10
Strommen vs Asane Fakty o zápase
Strommen
3V-4R-3P v posledných 10 zápasoch, s 21 strelenými a 22 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 2.1 za, 2.2 proti. Výhry 30%, AH výhra 50%, góly Over 70%, rohy Over 70%.
Konečný výsledok
Výhra 30%3
Remíza 40%4
Prehra 30%3
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 70%7
Neplatné 0%0
Menej 30%3
Rohy spolu 10.0
Viac 70%7
Neplatné 10%1
Menej 20%2
Ázijský hendikep
Výhra 50%5
Neplatné 0%0
Prehra 50%5
Asane
2V-4R-4P v posledných 10 zápasoch, s 14 strelenými a 19 inkasovanými gólmi. Priemer gólov: 1.4 za, 1.9 proti. Výhry 20%, AH výhra 70%, góly Over 50%, rohy Over 70%.
Konečný výsledok
Výhra 20%2
Remíza 40%4
Prehra 40%4
Góly spolu 3.0, 3.5
Viac 50%5
Neplatné 0%0
Menej 50%5
Rohy spolu 10.0
Viac 70%7
Neplatné 0%0
Menej 30%3
Ázijský hendikep
Výhra 70%7
Neplatné 10%1
Prehra 20%2
Posledné
| Strommen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Asane | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Celý | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
| Polčas | Zápas | Priem. spolu | Priem. zisk. | Priem. inkas. | Výhra | Remíza | Prehra | Pravd. výhry |
| Celkom | ||||||||
| Domáci | ||||||||
| Hostia | ||||||||
| Posledných 6 | ||||||||
Celkové rohy viac 7.5 - 13.5| Strommen | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
| Asane | |||
|---|---|---|---|
| Domáci– zápasov | Hostia– zápasov | Celkom– zápasov | |
| Viac 7.5 | |||
| Viac 8.5 | |||
| Viac 9.5 | |||
| Viac 10.5 | |||
| Viac 11.5 | |||
| Viac 12.5 | |||
| Viac 13.5 | |||
Rozdelenie gólovČiara 3.0, 3.5
Rozdelenie rohovČiara 10.0
Rozdelenie kariet
Zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 40,
Priemer: 3.55,
Sm. odch.: 1.90, Medián: 3,
Modus: 3,
Viac: 45%
Zápasy domáceho tímu doma
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Zápasy hosťujúceho tímu vonku
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy domáceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Posledné zápasy hosťujúceho tímu
Celkom: 38, Priemer: 9.21, Sm. odch.: 3.05, Medián: 9, Modus: 8, Viac: 55%
Strommen vs Asane Časové rozloženie gólov/rohov
Strommen vs Asane Vzájomné zápasy
Strommen vs Asane Zobraziť celé H2H →| Strommen Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-04-19 | 3 Asane |
1 - 2
4 - 5
|
Strommen 1 | V | 0.0 | Viac | 10.5 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2021-08-28 | 1 Asane |
1 - 0
2 - 1
|
Strommen 2 | P | -1.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2021-06-18 | 1 Strommen |
1 - 0
1 - 0
|
Asane 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.0 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2020-12-07 | 2 Asane |
0 - 1
1 - 4
|
Strommen 2 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2020-07-20 | 2 Strommen |
0 - 1
0 - 3
|
Asane | P | 0.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2018-11-04 | 2 Asane |
0 - 3
0 - 5
|
Strommen | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Viac |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2018-04-08 | Strommen |
2 - 0
3 - 0
|
Asane 3 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
6-10 (16) | 5-6 (11) | 4 (3-1) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2017-09-17 | 4 Strommen |
2 - 1
2 - 2
|
Asane 3 | R | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2017-05-28 | 1 Asane |
1 - 2
2 - 2
|
Strommen | R | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2016-10-02 | 2 Asane |
2 - 0
2 - 0
|
Strommen 3 | P | 0.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2016-04-24 | Strommen |
0 - 0
0 - 0
|
Asane | R | 0.0, -0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2016-03-11 | 4 Strommen |
1 - 0
2 - 0
|
Asane 1 | V | 0.0, -0.5 | Menej |
|
8-5 (13) | 4-4 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Nórsko - 1. divízia | 2015-08-02 | Strommen |
0 - 0
1 - 0
|
Asane | V | -1 | Menej | 10.0 | Viac |
|
5-7 (12) | 2-3 (5) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Nórsko - 1. divízia | 2015-05-25 | 1 Asane |
0 - 0
0 - 3
|
Strommen 1 | V | 0.0, -0.5 | Viac |
|
4-5 (9) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Strommen Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-10-11 | 2 Stabaek |
1 - 1
2 - 2
|
Strommen | R | -1.0, -1.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2026-10-03 | 1 3 Strommen |
2 - 2
3 - 3
|
Sandnes Ulf 3 | R | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2026-09-20 | 2 Haugesund |
2 - 2
4 - 2
|
Strommen 1 | P | -1.5, -2.0 | Viac | 10.0 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2026-09-13 | 2 Sogndal |
0 - 0
1 - 1
|
Strommen 2 | R | -0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2026-09-05 | Strommen |
0 - 0
2 - 0
|
Bryne 3 1 | V | +0.5 | Menej | 10.5 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2026-08-30 | 2 Moss |
0 - 2
1 - 2
|
Strommen 2 | V | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-08-26 | Strommen |
2 - 0
3 - 1
|
Raufoss 1 | V | -0.5 | Viac | 11.0 | Viac |
|
11-5 (16) | 10-2 (12) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Nórsky pohár | 2026-08-22 | 1 Lillehammer |
1 - 2
2 - 2
|
Strommen 3 | R | +0.5, +1.0 | Viac |
|
6-8 (14) | 2-6 (8) | 2 (1-1) | 4 (2-2) | ||
| Nórsko - 1. divízia | 2026-08-16 | 2 Hodd |
3 - 1
4 - 3
|
Strommen 1 | P | 0.0, -0.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
6-5 (11) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-08-09 | Strommen |
0 - 3
1 - 4
|
Ranheim | P | 0.0, -0.5 | Viac | 11.0 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-08-02 | 1 Kongsvinger |
0 - 0
1 - 3
|
Strommen 2 | V | -1.5, -2.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-07-26 | 1 Strommen |
0 - 0
0 - 0
|
Odd BK 3 | R | +0.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
5-6 (11) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-07-03 | 3 Raufoss |
0 - 0
1 - 0
|
Strommen 1 | P | 0.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
6-10 (16) | 5-8 (13) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-06-27 | 3 Strommen |
2 - 1
3 - 2
|
Moss 2 | V | 0.0, +0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
4-4 (8) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (1-2) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-06-21 | 1 Strommen |
0 - 0
1 - 0
|
Stabaek 1 | V | +1.0 | Menej | 10.5 | Viac |
|
5-8 (13) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-06-14 | Sandnes Ulf |
0 - 0
2 - 0
|
Strommen | P | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-06-07 | 1 Ranheim |
1 - 1
2 - 2
|
Strommen 3 | R | -1.5 | Viac | 10.0 | Viac |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-05-31 | 2 Strommen |
0 - 1
2 - 3
|
Sogndal 4 | P | 0.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
6-1 (7) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-05-25 | 1 Lyn 1896 |
1 - 0
1 - 0
|
Strommen | P | -0.5, -1.0 | Menej | 9.5 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-05-20 | 1 Strommen |
0 - 3
0 - 7
|
Haugesund | P | +0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-05-16 | 3 Bryne |
2 - 1
4 - 2
|
Strommen 2 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 9.5 | Menej |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-05-10 | 2 Strommen |
0 - 0
1 - 2
|
Hodd 2 | P | -0.5 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-6 (9) | 1-6 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-05-01 | 1 Stromsgodset |
1 - 0
3 - 0
|
Strommen 2 | P | -1.0, -1.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-04-25 | 1 Strommen |
0 - 1
2 - 2
|
Kongsvinger | R | +0.5, +1.0 | Viac | 10.0 | Menej |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-04-19 | 3 Asane |
1 - 2
4 - 5
|
Strommen 1 | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | (-) | (-) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-04-11 | 1 Strommen |
0 - 2
0 - 3
|
Egersunds 3 | P | +0.5 | Push | 10.0 | Menej |
|
2-4 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Európa - priateľské zápasy | 2026-03-29 | 1 Grorud |
0 - 1
0 - 1
|
Strommen 2 | V | 0.0,+0.5 | Menej | 8.5 | Menej |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 3 (0-3) | 1 (0-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2026-03-14 | 1 Kongsvinger |
0 - 2
1 - 3
|
Strommen 2 | V | -1.0 | Viac |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2026-03-07 | Raufoss |
1 - 0
3 - 0
|
Strommen 2 | P | 0.0, -0.5 | Menej | 9.0 | Viac |
|
8-10 (18) | 1-6 (7) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Európa - priateľské zápasy | 2026-02-07 | 1 Strommen |
2 - 2
3 - 2
|
Kjelsås 1 | V | -0.5 | Viac |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Asane Posledné | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Čas | Domáci | Skóre | Hostia | Výsledok | Hendikep | Góly V/M | Rohová čiara | Rohy V/M | Udalosti | Rohy cel. | Rohy pol. | 35-45 | 80-90 |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-10-11 | 1 Asane |
0 - 0
2 - 1
|
Sogndal 3 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 11.0 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2026-10-03 | Stromsgodset |
0 - 0
1 - 0
|
Asane | P | -2.5, -3.0 | Menej | 12.0 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2026-09-19 | 3 Asane |
0 - 3
0 - 4
|
Bryne 1 | P | +0.5 | Viac | 11.0 |
|
|||||
| Nórsky pohár | 2026-09-16 | 2 Sandviken |
1 - 1
2 - 2
|
Asane 1 | R | -1.5 | Viac |
|
||||||
| Nórsko - 1. divízia | 2026-09-13 | 1 Ranheim |
0 - 2
2 - 2
|
Asane 2 | R | -1.0 | Push | 11.0 |
|
|||||
| Nórsko - 1. divízia | 2026-09-05 | 2 Asane |
1 - 0
2 - 2
|
Hodd 3 | R | 0.0 | Viac | 11.0 | Viac |
|
12-4 (16) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-08-30 | 3 Egersunds |
1 - 1
2 - 2
|
Asane 1 | R | -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 3 (2-1) | 3 (3-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-08-26 | 3 Asane |
0 - 2
1 - 2
|
Lyn 1896 2 | P | +0.5, +1.0 | Menej | 11.0 | Viac |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-08-16 | Raufoss |
1 - 1
1 - 2
|
Asane 3 | V | -0.5 | Menej | 11.5 | Menej |
|
5-3 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-08-09 | 3 Asane |
0 - 0
1 - 2
|
Kongsvinger | P | +1.0, +1.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
4-11 (15) | 3-6 (9) | 7 (3-4) | 2 (1-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-08-02 | 1 Odd BK |
4 - 1
4 - 1
|
Asane 1 | P | -1.5, -2.0 | Viac | 11.0 | Viac |
|
9-9 (18) | 8-3 (11) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-07-26 | 1 Asane |
2 - 0
3 - 3
|
Egersunds 2 | R | +0.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
2-11 (13) | 1-7 (8) | 3 (0-3) | 2 (0-2) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-07-02 | 1 Lyn 1896 |
5 - 0
6 - 2
|
Asane 1 | P | -0.5 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-4 (9) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-06-27 | 1 Asane |
0 - 0
3 - 0
|
Ranheim | V | +0.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
3-12 (15) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-06-21 | 4 Bryne |
1 - 0
1 - 0
|
Asane 3 | P | -1.0, -1.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
7-4 (11) | 3-0 (3) | 3 (3-0) | 5 (3-2) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-06-14 | 4 Asane |
1 - 1
2 - 1
|
Odd BK 1 | V | +0.5, +1.0 | Menej | 10.0 | Viac |
|
1-11 (12) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-05-31 | 1 Kongsvinger |
0 - 1
3 - 1
|
Asane 1 | P | -1.5 | Viac | 10.5 | Viac |
|
10-1 (11) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-05-25 | Asane |
0 - 0
3 - 0
|
Raufoss 1 | V | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-05-20 | 6 Asane |
1 - 0
2 - 0
|
Sandnes Ulf 1 1 | V | 0.0, +0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-05-16 | 2 Haugesund |
1 - 1
1 - 1
|
Asane 3 | R | -1.0, -1.5 | Menej | 10.0 | Viac |
|
8-4 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 4 (4-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-05-10 | 3 Asane |
0 - 0
0 - 3
|
Stromsgodset | P | +1.5 | Menej | 10.5 | Viac |
|
7-6 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-05-01 | 1 Hodd |
0 - 0
1 - 0
|
Asane 2 | P | -0.5 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-1 (5) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-04-25 | 5 Sogndal |
1 - 0
2 - 0
|
Asane | P | -1.0 | Menej | 10.5 | Menej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-04-19 | 3 Asane |
1 - 2
4 - 5
|
Strommen 1 | P | 0.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | (-) | (-) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-04-12 | 1 Stabaek |
3 - 0
4 - 0
|
Asane 2 | P | -1.0 | Viac | 10.5 | Menej |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Nórsko - 1. divízia | 2026-04-06 | 3 Asane |
1 - 0
2 - 3
|
Moss 3 | P | 0.0 | Viac | 10.0 | Viac |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Európa - priateľské zápasy | 2026-03-29 | Sogndal |
1 - 0
1 - 1
|
Asane 1 | R | -0.5 | Menej |
|
5-5 (10) | 2-5 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Európa - priateľské zápasy | 2026-03-21 | 1 Asane |
0 - 1
0 - 1
|
Hodd 1 | P | 0.0 | Menej | 9.0 | Viac |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Európa - priateľské zápasy | 2026-02-26 | 3 Asane |
0 - 1
1 - 3
|
Bjarg 3 | P | -0.5, -1.0 | Viac | 9.0 | Push |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Európa - priateľské zápasy | 2026-02-18 | 2 Asane |
2 - 0
3 - 3
|
Lysekloster | R | -1.0, -1.5 | Viac |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Posledné , Skóre Výhra , Remíza , Prehra , Skóre Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| Posledné , Roh Výhra , Remíza , Prehra , Roh Pravd. výhry: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Celý | 1.85 | 3.75 | 3.7 |
| Ázijský hendikep | ||
|---|---|---|
| Celý (-0.5) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Polčas (-0.25) | Domá[email protected] | [email protected] |
| Rohy spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (10.0) | [email protected] | Menej@2 |
| Polčas (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Góly spolu | ||
|---|---|---|
| Celý (3.25) | [email protected] | [email protected] |
| Polčas (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Živé udalosti
Stav: , Skóre: 0 - 0 , Roh: 0 - 0
Roh: 10.0 , Hendikep: -0.5 , Góly: 3.0, 3.5
Góly viac 0.5 - 4.5
Karty Viac 1.5 - 7.5

