Incheon University Statistici și rezultate cornere

Coreea de Sud - K League 1

Notițe:

În direct

Incheon University 0 - 1 Seongnam FC
62' · Cornere 1 - 7 · Coreea de Sud - K League 1
Handicap0.0
Linie goluri2.0
Linie cornere8.0

Tipare

Repriza 1 vs Repriza 2

Niciun meci încheiat încă

Primul gol și reveniri

Cronologia golurilor nu este încă disponibilă

Acasă / Deplasare Deblochează cu VIP Ultimele 20

Niciun meci încheiat încă
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Handicap Corner Linie cornere Corner P/S Total goluri Goluri P/S Atac periculos Evenimente live Analiză
09/19 06:00 62 ' 1 Incheon University 0 - 1 Seongnam FC 0.0 (0.0)
1 - 7 (0-6)
8.0 (11.0)
2.0
20 - 44
-

01/15 12:00 Final 1 Army United FC 4 - 1 Incheon University 1 -2.0
3 - 3 (1-1)
3.5
Peste
48 - 52
-

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate