Defensores Puerto Vilelas - Rezerve Statistici și rezultate cornere

Argentina - Liga Regionala

Cel mai vechi E Cel mai recent

Notițe:

În direct

Deportivo Guiraldes 1 - 1 Defensores Puerto Vilelas - Rezerve
26' · Cornere 2 - 0 · Argentina - Liga Regionala
Handicap0.0
Linie goluri2.0/2.5
Linie cornere–

Tipare

Repriza 1 vs Repriza 2

V E ÎGolaveraj / meci
Repriza 11V 0E 0Î+1.0
Repriza 20V 0E 1Î-1.0

Cedează pe final · conduce devreme, pierde reprizele secunde

Primul gol și reveniri

Cronologia golurilor nu este încă disponibilă

Acasă / Deplasare Deblochează cu VIP Ultimele 20

CornereToateAcasă 1Deplasare
Cornere total9.0
Cornere pentru2.0
Cornere împotrivă7.0
Peste 9.50%
Peste linia de cornere–
GoluriToateAcasă 1Deplasare
Marcate1.0
Primite1.0
Peste 2.50%
Ambele marchează100%
CartonașeToateAcasă 1Deplasare
Cartonașe pe meci3.0
Peste 3.50%
Pe baza ultimelor 1 meciuri încheiate · Peste% = rată de reușită
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Handicap Corner Linie cornere Corner P/S Total goluri Goluri P/S Atac periculos Evenimente live Analiză
08/25 19:00 Defensores Puerto Vilelas - Rezerve 0 - 0 Deportivo Itatí -0.25
0 - 0 (0-0)
2.25
-

08/19 22:00 C.U.N.E. 0 - 0 Defensores Puerto Vilelas - Rezerve +0.5
0 - 0 (0-0)
2.0
-

08/10 17:30 Defensores Puerto Vilelas - Rezerve 0 - 0 Sarmiento de Resistencia - Rezerve -1.0
0 - 0 (0-0)
2.75
-

05/22 20:00 26 ' Deportivo Guiraldes 1 - 1 Defensores Puerto Vilelas - Rezerve 0.0 (+0.25)
2 - 0 (2-0)
2.25
10 - 17

04/29 00:00 Final 3 Defensores Puerto Vilelas - Rezerve 1 - 1 Central Norte Argentino +0.25
2 - 7 (1-2)
3.0
Sub
32 - 49
-

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate