Defensores Puerto Vilelas - Reserves Hoekschopstatistieken & uitslagen

Argentinië - Regionale competitie

Oudste G Laatste

Notities:

Live

Deportivo Guiraldes 1 - 1 Defensores Puerto Vilelas - Reserves
26' · Hoekschoppen 2 - 0 · Argentinië - Regionale competitie
Handicap0.0
Doelpuntenlijn2.0/2.5
Hoekschoplijn–

Patronen

1e helft vs 2e helft

W G VDoelsaldo / wedstrijd
1e helft1W 0G 0V+1.0
2e helft0W 0G 1V-1.0

Zakt laat weg · vroeg voor, verliest de tweede helften

Eerste goal & comebacks

Goaltijdlijnen nog niet beschikbaar

Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20

HoekschoppenAlleThuis 1Uit
Corners totaal9.0
Corners voor2.0
Corners tegen7.0
Boven 9.50%
Boven de cornerlijn–
GoalsAlleThuis 1Uit
Gescoord1.0
Tegen1.0
Boven 2.50%
Beide scoren100%
KaartenAlleThuis 1Uit
Kaarten per wedstrijd3.0
Boven 3.50%
Gebaseerd op de laatste 1 afgeronde wedstrijden · Over% = trefferpercentage
Competitie Tijd Thuis Score Uit Handicap Hoekschop Hoekschoplijn Hoek. B/O Totaal doelpunten Doelpunten B/O Gevaarlijke aanval Live gebeurtenissen Analyse
08/25 19:00 Defensores Puerto Vilelas - Reserves 0 - 0 Deportivo Itatí -0.25
0 - 0 (0-0)
2.25
-

08/19 22:00 C.U.N.E. 0 - 0 Defensores Puerto Vilelas - Reserves +0.5
0 - 0 (0-0)
2.0
-

08/10 17:30 Defensores Puerto Vilelas - Reserves 0 - 0 Sarmiento de Resistencia - Reserves -1.0
0 - 0 (0-0)
2.75
-

05/22 20:00 26 ' Deportivo Guiraldes 1 - 1 Defensores Puerto Vilelas - Reserves 0.0 (+0.25)
2 - 0 (2-0)
2.25
10 - 17

04/29 00:00 Einde 3 Defensores Puerto Vilelas - Reserves 1 - 1 Central Norte Argentino +0.25
2 - 7 (1-2)
3.0
Onder
32 - 49
-

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts