Eastern Football Team U22 Statistici și rezultate cornere

Hong Kong - Liga U22

Cel mai vechi ÎÎEÎÎÎÎÎVE Cel mai recent În creștere+0.7 pct/meci, ultimele 5 vs 16 anterioare

Notițe:

Următorul meci

Eastern Football Team U22 v Southern District U22
10/14 11:30 · Hong Kong - Liga U22
Handicap+0.5/+1.0
Linie goluri3.5
Linie cornere9.0

Serii și formă Toate seriile

Profilul echipelor Hong Kong - Liga U22 · Forță raportată la 10 echipe din ligă, ultimele 365 de zile

51General
Punct forteCornere obținute Punct slabFormă acasă
Atac: goluri marcate pe meciAtac50 Apărare: goluri primite pe meci, mai puține e mai bineApărare53 Cornere obținute: cornere obținute pe meciCornere obținute59 Repriza 2: puncte pe meci în repriza 2Repriza 253 Formă acasă: puncte pe meci acasă în ligăFormă acasă40 Formă în deplasare: puncte pe meci în deplasare în ligăFormă în deplasare40 Formă recentă: puncte pe meci, ultimele 5 meciuri de ligăFormă recentă53

Tipare

Repriza 1 vs Repriza 2

V E ÎGolaveraj / meci
Repriza 12V 2E 6Î-0.7
Repriza 22V 3E 5Î-0.4

Reprize egale · asemănător în ambele reprize

Primul gol și reveniri

  • A marcat prima în 3 din 10 · apoi 1V 0E 2Î
  • A primit prima în 7 din 10 · apoi 0V 2E 5Î
  • Punct sau victorie după ce a primit prima: 2 din 7
  • A condus, dar nu a câștigat: 2 din 3

Start lent · primește prima în 7 din 10

Cronologia golurilor pentru 10 din ultimele 10 meciuri

Acasă / Deplasare Deblochează cu VIP Ultimele 20

CornereToateAcasă 7Deplasare 3
Cornere total9.0
Cornere pentru4.2
Cornere împotrivă4.8
Peste 9.550%
Peste linia de cornere56%
GoluriToateAcasă 7Deplasare 3
Marcate1.9
Primite3.0
Peste 2.590%
Ambele marchează80%
CartonașeToateAcasă 7Deplasare 3
Cartonașe pe meci2.5
Peste 3.520%
Pe baza ultimelor 10 meciuri încheiate · Peste% = rată de reușită · linie de cornere în 9 meciuri
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Handicap Corner Linie cornere Corner P/S Total goluri Goluri P/S Atac periculos Evenimente live Analiză
10/14 11:30 Eastern Football Team U22 0 - 0 Southern District U22 +0.75
0 - 0 (0-0)
9.0
3.5
-

10/05 13:30 Final 1 North District U22 2 - 2 Eastern Football Team U22 1 -1.25
2 - 6 (2-5)
8.0
Push
4.25
Sub
56 - 58
-

09/30 13:30 Final Eastern Football Team U22 5 - 3 Lee Man FC U22 -0.5
7 - 8 (2-7)
8.5
Peste
3.25
Peste
67 - 79
-

09/09 13:45 Final Eastern Football Team U22 0 - 2 Kitchee U22 1 +1.5
1 - 11 (1-4)
8.0
Peste
3.5
Sub
45 - 92
-

05/06 11:30 Final 1 Lee Man FC U22 3 - 2 Eastern Football Team U22 1 -0.25
1 - 5 (1-0)
9.5
Sub
2.5
Peste
37 - 122
-

04/27 13:45 Final 2 Eastern Football Team U22 0 - 3 Kitchee U22 1 +1.0
6 - 5 (2-2)
8.5
Peste
3.0
Push
41 - 51
-

04/22 13:30 Final 1 Tai Po U22 3 - 2 Eastern Football Team U22 1 -1.0
6 - 4 (5-2)
9.0
Peste
3.5
Peste
36 - 40
-

03/25 10:45 Final 2 Eastern Football Team U22 3 - 4 Tai Po U22 3 +1.25
1 - 3 (1-1)
9.0
Sub
3.25
Peste
65 - 50
-

03/15 05:30 Final 2 Eastern Football Team U22 3 - 3 North District U22 1 +1.25
3 - 2 (0-2)
9.0
Sub
3.25
Peste
40 - 29
-

03/11 12:00 Final Eastern Football Team U22 1 - 3 HK Rangers FC U22 3 +1.75
6 - 6 (1-3)
9.0
Peste
3.25
Peste
45 - 33
-

02/25 10:30 Final 2 Eastern Football Team U22 1 - 4 Eastern District U22 2 +1.0
3 - 4 (2-3)
8.5
Sub
3.0
Peste
61 - 56
-

02/09 10:47 Final HK Rangers FC U22 2 - 2 Eastern Football Team U22 1
5 - 2 (3-0)
Push
56 - 64
-

02/02 10:45 Final 2 Lee Man FC U22 1 - 0 Eastern Football Team U22 1 +1.5
3 - 7 (0-4)
9.0
Peste
3.5
Sub
41 - 82
-

01/21 11:00 Final 1 Hong Kong FC U22 2 - 1 Eastern Football Team U22 2 -1.75
6 - 5 (5-4)
9.0
Peste
3.25
Sub
80 - 34
-

01/12 10:45 Final 2 Southern District U22 2 - 0 Eastern Football Team U22 2 -0.75
8 - 4 (5-3)
9.0
Peste
2.5
Sub
60 - 53
-

12/17 12:45 Final 1 Eastern District U22 1 - 0 Eastern Football Team U22 2 -0.5
5 - 1 (3-0)
9.0
Sub
3.0
Sub
-
-

12/03 12:30 Final Kowloon City U22 1 - 0 Eastern Football Team U22 2 -1.25
3 - 4 (0-1)
9.0
Sub
2.75
Sub
37 - 45
-

11/19 10:45 Final Eastern Football Team U22 1 - 2 Southern District U22 +0.5
2 - 6 (0-4)
10.0
Sub
2.5
Peste
63 - 61
-

10/29 10:30 Final 1 Eastern Football Team U22 1 - 2 Lee Man FC U22 -1.25
6 - 5 (6-3)
9.0
Peste
3.5
Sub
59 - 74
-

10/15 13:30 Final Kitchee U22 1 - 0 Eastern Football Team U22 1 -1.75
3 - 7 (3-4)
9.5
Peste
3.5
Sub
49 - 68
-

10/12 10:30 Final 1 Eastern Football Team U22 1 - 3 Hong Kong FC U22 1 0.0
6 - 4 (3-0)
9.0
Peste
3.5
Peste
36 - 48
-

10/08 11:45 Final 1 North District U22 3 - 2 Eastern Football Team U22 2 -1.0
6 - 3 (3-1)
9.5
Sub
3.5
Peste
62 - 49
-

05/14 11:30 Final Kitchee U22 3 - 1 Eastern Football Team U22 1 -2.25
6 - 10 (3-5)
9.5
Peste
3.75
Peste
36 - 46
-

05/07 13:00 Final 1 Lee Man FC U22 0 - 1 Eastern Football Team U22 +0.25
3 - 12 (0-3)
8.5
Peste
3.0
Sub
30 - 35
-

04/02 11:30 Final 3 Hong Kong FC U22 0 - 2 Eastern Football Team U22 -1.25
6 - 7 (0-5)
9.5
Peste
3.5
Sub
-
-

03/19 10:30 Final Eastern Football Team U22 0 - 3 Lee Man FC U22 -1.0
4 - 3 (2-2)
8.5
Sub
3.0
Push
32 - 39
-

03/11 12:30 Final 1 3 Eastern Football Team U22 0 - 2 Southern District U22 1 +2.25
8 - 7 (2-3)
9.0
Peste
3.75
Sub
56 - 83
-

02/26 10:30 Final 1 HK Rangers FC U22 3 - 0 Eastern Football Team U22 -4.0
6 - 3 (4-2)
9.5
Sub
4.75
Sub
45 - 38
-

02/19 12:30 Final Kitchee U22 2 - 0 Eastern Football Team U22 1 -3.0
6 - 5 (5-1)
10.0
Peste
3.75
Sub
75 - 31
-

02/11 11:00 Final 1 Eastern Football Team U22 0 - 5 Kitchee U22 +0.75
1 - 5 (1-3)
3.75
Peste
45 - 48
-

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate