Sâm, Dec 2, 2017 · 13:00
Cele mai vechiRecente
VVEVVV
1.75
3.60
4.00
RecenteCele mai vechi
ÎVVVÎV
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.75
Total goluri
Peste 9.0
Total cornere
-0.5
Saarbrucken
Saarbrucken vs Elversberg Profilul echipelor
Saarbrucken
Evaluările sunt în curs de calcul
VVEVVVEVVVRecenteStabil+0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticEgal5/10
Elversberg
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎVVEVÎVVVÎRecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Saarbrucken vs Elversberg Detalii meci
Saarbrucken
8V-2E-0Î în ultimele 10 meciuri, cu 25 goluri marcate și 8 primite. Medie goluri: 2.5 pentru, 0.8 contra. Victorii 80%, AH câștigat 50%, gol Over 80%, corner Over 70%.
Rezultat final
Câștig 80%8
Egal 20%2
Pierdut 0%0
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 80%8
Anulat 0%0
Sub 20%2
Total cornere 9.0
Peste 70%7
Anulat 0%0
Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 50%5
Anulat 10%1
Pierdut 40%4
Elversberg
6V-1E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 31 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 3.1 pentru, 1.1 contra. Victorii 60%, AH câștigat 60%, gol Over 60%, corner Over 60%.
Rezultat final
Câștig 60%6
Egal 10%1
Pierdut 30%3
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 60%6
Anulat 0%0
Sub 40%4
Total cornere 9.0
Peste 60%6
Anulat 10%1
Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 60%6
Anulat 0%0
Pierdut 40%4
Ultimele
| Saarbrucken | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Elversberg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Saarbrucken | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Elversberg | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5, 3.0
Distribuția cornerelorLinie 9.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.03,
Abatere std.: 2.15, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 58%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Saarbrucken vs Elversberg Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Saarbrucken vs Elversberg Confruntări directe
Saarbrucken vs Elversberg Vezi H2H complet →| Saarbrucken Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-08-02 | 3 Elversberg |
0 - 0
0 - 0
|
Saarbrucken 2 | E | 0.0 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-04-22 | 3 Saarbrucken |
1 - 0
1 - 2
|
Elversberg 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2016-10-15 | 4 Elversberg |
1 - 1
2 - 1
|
Saarbrucken 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2015-08-29 | 1 2 Elversberg |
0 - 0
0 - 0
|
Saarbrucken 5 | E | 0.0 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2015-02-28 | 3 Elversberg |
1 - 0
1 - 0
|
Saarbrucken 4 | Î | 0.0 | Sub |
|
||||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2014-08-15 | Saarbrucken |
0 - 0
1 - 3
|
Elversberg | Î |
|
5-5 (10) | 4-5 (9) | (-) | (-) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Saarbrucken Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-11-25 | 2 Hessen Kassel |
1 - 0
1 - 2
|
Saarbrucken 2 | V | +1.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-11-18 | 1 Saarbrucken |
2 - 0
2 - 1
|
SSV Ulm 1846 4 1 | V | -1.0, -1.5 | Push | 9.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-11-11 | 1 Saarbrucken |
2 - 1
4 - 1
|
Steinbach 3 1 | V | -1.0 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-11-04 | 1 TSG 1899 Hoffenheim II |
0 - 1
1 - 1
|
Saarbrucken 2 | E | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-11-01 | Saarbrucken |
2 - 0
4 - 0
|
TSV Schott Mainz 3 | V | -2.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-10-28 | 1 Kickers Offenbach |
1 - 0
1 - 2
|
Saarbrucken 4 | V | 0.0 | Peste |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-10-21 | Saarbrucken |
3 - 0
5 - 0
|
VfB Stuttgart II 2 | V | -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Landespokal | 2017-10-11 | 4 SV Rochling Volklingen |
0 - 1
2 - 2
|
Saarbrucken 5 | E | +1.0, +1.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-10-08 | 2 Waldhof Mannheim |
0 - 0
0 - 1
|
Saarbrucken | V | 0.0 | Sub | 9.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-10-03 | 2 Saarbrucken |
2 - 1
2 - 1
|
TSV Eintracht Stadtallendorf 5 | V | -1.5 | Push | 9.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-09-28 | 2 TuS Koblenz |
0 - 1
1 - 1
|
Saarbrucken 1 | E | +1.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-09-23 | Saarbrucken |
0 - 2
2 - 2
|
FC Astoria Walldorf 3 | E | -1.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-09-18 | 2 Wormatia Worms |
1 - 1
1 - 4
|
Saarbrucken 1 | V | +1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-09-10 | Saarbrucken |
2 - 0
3 - 0
|
FSV Frankfurt 5 | V | -1.5, -2.0 | Push | 9.0 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-09-03 | 2 Mainz II |
0 - 1
0 - 3
|
Saarbrucken 5 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
8-9 (17) | 5-5 (10) | 4 (2-2) | 2 (1-1) | ||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-08-27 | 1 Saarbrucken |
1 - 0
3 - 0
|
Stuttgart Kickers 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-08-23 | 1 Freiburg II |
3 - 0
3 - 1
|
Saarbrucken 3 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-08-19 | 2 Saarbrucken |
1 - 0
3 - 0
|
SV Rochling Volklingen 1 | V | -1.5 | Push |
|
9-2 (11) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Germania - Cupa DFB | 2017-08-13 | 3 Saarbrucken |
1 - 1
1 - 2
|
Union Berlin 1 | Î | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
9-6 (15) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-08-06 | Saarbrucken |
3 - 0
3 - 1
|
Hessen Kassel 3 | V | -1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-08-02 | 3 Elversberg |
0 - 0
0 - 0
|
Saarbrucken 2 | E | 0.0 | Sub | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-07-28 | 1 3 SSV Ulm 1846 |
1 - 1
1 - 4
|
Saarbrucken 4 | V | +0.5 | Peste |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Amicale | 2017-07-22 | 3 Saarbrucken |
1 - 0
3 - 0
|
Wuppertaler 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 | Sub |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Amicale | 2017-07-11 | Fortuna Cologne |
1 - 0
1 - 1
|
Saarbrucken | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2017-06-30 | 1 FV Diefflen |
0 - 3
1 - 10
|
Saarbrucken 3 | V | +2.0 | Peste |
|
6-8 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-05-20 | Saarbrucken |
2 - 0
2 - 1
|
Hessen Kassel | V | -0.5, -1.0 | Peste | 8.5 | Peste |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-05-06 | 1 Saarbrucken |
0 - 0
2 - 0
|
Homburg 2 | V | -0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-04-22 | 3 Saarbrucken |
1 - 0
1 - 2
|
Elversberg 4 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-04-17 | 2 Waldhof Mannheim |
0 - 1
0 - 2
|
Saarbrucken 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-04-09 | 3 Saarbrucken |
1 - 1
3 - 1
|
Stuttgarter Kickers 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.0 | Push |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Elversberg Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-11-25 | 2 Elversberg |
0 - 2
0 - 2
|
Waldhof Mannheim 3 | Î | -0.5 | Sub | 9.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-11-18 | 1 TSV Eintracht Stadtallendorf |
0 - 1
0 - 9
|
Elversberg | V | +0.5 | Peste | 9.0 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-11-11 | 3 TuS Koblenz |
2 - 2
2 - 3
|
Elversberg 4 | V | +0.5 | Peste |
|
||||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-11-04 | 5 Elversberg |
1 - 0
3 - 1
|
FC Astoria Walldorf 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-10-30 | 3 Wormatia Worms |
0 - 0
1 - 0
|
Elversberg 2 | Î | +0.5, +1.0 | Sub | 9.5 |
|
|||||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-10-27 | Elversberg |
2 - 0
3 - 1
|
FSV Frankfurt 1 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-10-21 | 3 Mainz II |
1 - 1
1 - 1
|
Elversberg 3 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Germania - Landespokal | 2017-10-18 | Rohrbach |
0 - 3
1 - 8
|
Elversberg 1 | V | +3.5 | Peste |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-10-14 | Elversberg |
3 - 0
4 - 1
|
Stuttgarter Kickers 2 | V | -1.0 | Peste | 8.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-10-08 | 4 Freiburg II |
0 - 0
1 - 0
|
Elversberg 1 | Î | +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-10-03 | 1 Elversberg |
0 - 0
3 - 1
|
SV Rochling Volklingen 2 | V | -1.5, -2.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
12-2 (14) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-09-16 | 2 Elversberg |
1 - 0
1 - 1
|
SSV Ulm 1846 4 1 | E | -1.0 | Sub |
|
5-1 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-09-01 | 1 Elversberg |
2 - 0
3 - 1
|
TSG 1899 Hoffenheim II 2 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Peste |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-08-27 | 1 1 TSV Schott Mainz |
0 - 1
1 - 2
|
Elversberg 1 | V | +0.5, +1.0 | Peste | 9.0 | Peste |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-08-23 | 2 Elversberg |
0 - 1
1 - 3
|
Kickers Offenbach 2 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 8.5 | Sub |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-08-18 | 1 VfB Stuttgart II |
0 - 0
0 - 0
|
Elversberg | E | +0.5 | Sub | 9.0 | Peste |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-08-07 | 3 Waldhof Mannheim |
2 - 0
3 - 0
|
Elversberg 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-08-02 | 3 Elversberg |
0 - 0
0 - 0
|
Saarbrucken 2 | E | 0.0 | Sub | 9.0 | Push |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-07-29 | 3 Elversberg |
0 - 0
0 - 0
|
TSV Eintracht Stadtallendorf 1 | E | -2.0 | Sub | 9.0 | Sub |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Amicale | 2017-07-15 | 1 Elversberg |
1 - 0
2 - 0
|
Homburg | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Amicale | 2017-07-08 | Elversberg |
2 - 0
5 - 0
|
Wormatia Worms | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (4-1) | ||
| Germania - Regionalliga - Play-off | 2017-05-31 | 2 Elversberg |
0 - 1
2 - 2
|
Unterhaching 1 | E | 0.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Germania - Regionalliga - Play-off | 2017-05-28 | 2 Unterhaching |
0 - 0
3 - 0
|
Elversberg 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-04-22 | 3 Saarbrucken |
1 - 0
1 - 2
|
Elversberg 4 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-04-15 | 2 Elversberg |
1 - 0
1 - 0
|
FC Astoria Walldorf | V | -1.0, -1.5 | Sub |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-04-08 | 3 Wormatia Worms |
0 - 0
0 - 0
|
Elversberg 2 | E | +0.5 | Sub |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Germania - Landespokal | 2017-04-04 | FV Diefflen |
1 - 2
2 - 5
|
Elversberg 1 | V | +1.0, +1.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (2-1) | ||
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-03-31 | 1 Elversberg |
3 - 0
3 - 1
|
VfB Stuttgart II 2 | V | -1.0, -1.5 | Peste | 9.0 | Peste |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-03-25 | 3 Kickers Offenbach |
0 - 0
0 - 0
|
Elversberg 3 | E | 0.0, +0.5 | Sub | 8.5 | Peste |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Germania - Regionalliga Sud Vest | 2017-03-17 | 1 Elversberg |
0 - 0
2 - 0
|
TuS Koblenz 5 | V | -1.0 | Sub | 8.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 1.75 | 3.6 | 4 |
| Pauză | 2.3 | 2.2 | 4.5 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.5) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (9.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: 9.0 , Handicap: -0.5 , Goluri: 2.5, 3.0
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5
