L, Dec 2, 2017 · 13:00
VanimadHiljutised
WWDWWW
1.75
3.60
4.00
HiljutisedVanimad
LWWWLW
Tasuta ennustused
(põhineb ajaloolisel statistikal, ainult viiteks)
Üle 2.75
Väravad kokku
Üle 9.0
Nurgalöögid kokku
-0.5
Saarbrücken
Saarbrücken vs Elversberg Meeskonna profiil
Saarbrücken
Hinnanguid arvutatakse
WWDWWWDWWWHiljutisedStabiilne+0.4 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 22
Üle 9.5 nurgalöögiÜle7/10
Üle 2.5 väravaÜle8/10
Aasia händikäpVõrdne5/10
Elversberg
Hinnanguid arvutatakse
LWWDWLWWWLHiljutisedStabiilne0.0 p/mäng, viimased 5 vs eelmised 23
Üle 9.5 nurgalöögiÜle6/10
Üle 2.5 väravaÜle6/10
Aasia händikäpKatab6/10
Saarbrücken vs Elversberg Mängu faktid
Saarbrücken
8V-2V-0K viimases 10 mängus, löönud 25 ja lasknud 8 väravat. Keskmised väravad: 2.5 poolt, 0.8 vastu. Võit 80%, AH võit 50%, värav Over 80%, nurgalöök Over 70%.
Põhiaja tulemus
Võit 80%8
Viik 20%2
Kaotus 0%0
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 80%8
Tühistatud 0%0
Alla 20%2
Nurgalöögid kokku 9.0
Üle 70%7
Tühistatud 0%0
Alla 30%3
Aasia handikäp
Võit 50%5
Tühistatud 10%1
Kaotus 40%4
Elversberg
6V-1V-3K viimases 10 mängus, löönud 31 ja lasknud 11 väravat. Keskmised väravad: 3.1 poolt, 1.1 vastu. Võit 60%, AH võit 60%, värav Over 60%, nurgalöök Over 60%.
Põhiaja tulemus
Võit 60%6
Viik 10%1
Kaotus 30%3
Väravad kokku 2.5, 3.0
Üle 60%6
Tühistatud 0%0
Alla 40%4
Nurgalöögid kokku 9.0
Üle 60%6
Tühistatud 10%1
Alla 30%3
Aasia handikäp
Võit 60%6
Tühistatud 0%0
Kaotus 40%4
Viimane
| Saarbrücken | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Elversberg | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Täis | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
| Pool | Mäng | Keskm. kokku | Keskm. võidetud | Keskm. kaotatud | Võit | Viik | Kaotus | Võidu tõen. |
| Kokku | ||||||||
| Kodu | ||||||||
| Võõras | ||||||||
| Viimased 6 | ||||||||
Nurgalööke kokku üle 7.5 - 13.5| Saarbrücken | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
| Elversberg | |||
|---|---|---|---|
| Kodu– mängu | Võõras– mängu | Kokku– mängu | |
| Üle 7.5 | |||
| Üle 8.5 | |||
| Üle 9.5 | |||
| Üle 10.5 | |||
| Üle 11.5 | |||
| Üle 12.5 | |||
| Üle 13.5 | |||
Väravate jaotusJoon 2.5, 3.0
Nurgalöökide jaotusJoon 9.0
Kaartide jaotus
Kodumeeskonna mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud
Kokku: 40,
Keskm: 3.03,
Std. hälve: 2.15, Mediaan: 3,
Mood: 3,
Üle: 58%
Kodumeeskonna mängud kodus
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna mängud võõrsil
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Kodumeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Külalismeeskonna hiljutised mängud
Kokku: 38, Keskm: 9.21, Std. hälve: 3.05, Mediaan: 9, Mood: 8, Üle: 55%
Saarbrücken vs Elversberg Väravate/nurgalöökide ajajaotus
Saarbrücken vs Elversberg Omavahelised kohtumised
Saarbrücken vs Elversberg Vaata kogu H2H-d →| Saarbrücken Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-08-02 | 3 Elversberg |
0 - 0
0 - 0
|
Saarbrücken 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-04-22 | 3 Saarbrücken |
1 - 0
1 - 2
|
Elversberg 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2016-10-15 | 4 Elversberg |
1 - 1
2 - 1
|
Saarbrücken 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2015-08-29 | 1 2 Elversberg |
0 - 0
0 - 0
|
Saarbrücken 5 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2015-02-28 | 3 Elversberg |
1 - 0
1 - 0
|
Saarbrücken 4 | K | 0.0 | Alla |
|
||||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2014-08-15 | Saarbrücken |
0 - 0
1 - 3
|
Elversberg | K |
|
5-5 (10) | 4-5 (9) | (-) | (-) | ||||
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Saarbrücken Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-11-25 | 2 Hessen Kassel |
1 - 0
1 - 2
|
Saarbrücken 2 | V | +1.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-11-18 | 1 Saarbrücken |
2 - 0
2 - 1
|
SSV Ulm 1846 4 1 | V | -1.0, -1.5 | Tasa | 9.0 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-11-11 | 1 Saarbrücken |
2 - 1
4 - 1
|
Steinbach 3 1 | V | -1.0 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-11-04 | 1 TSG 1899 Hoffenheim II |
0 - 1
1 - 1
|
Saarbrücken 2 | Vi | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-11-01 | Saarbrücken |
2 - 0
4 - 0
|
TSV Schott Mainz 3 | V | -2.0 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-10-28 | 1 Kickers Offenbach |
1 - 0
1 - 2
|
Saarbrücken 4 | V | 0.0 | Üle |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-10-21 | Saarbrücken |
3 - 0
5 - 0
|
VfB Stuttgart II 2 | V | -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Saksamaa Landespokal | 2017-10-11 | 4 SV Röchling Völklingen |
0 - 1
2 - 2
|
Saarbrücken 5 | Vi | +1.0, +1.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-4 (6) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-10-08 | 2 Waldhof Mannheim |
0 - 0
0 - 1
|
Saarbrücken | V | 0.0 | Alla | 9.0 | Üle |
|
5-7 (12) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 4 (0-4) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-10-03 | 2 Saarbrücken |
2 - 1
2 - 1
|
TSV Eintracht Stadtallendorf 5 | V | -1.5 | Tasa | 9.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-09-28 | 2 TuS Koblenz |
0 - 1
1 - 1
|
Saarbrücken 1 | Vi | +1.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (0-3) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-09-23 | Saarbrücken |
0 - 2
2 - 2
|
FC Astoria Walldorf 3 | Vi | -1.5 | Üle | 10.0 | Tasa |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-09-18 | 2 Wormatia Worms |
1 - 1
1 - 4
|
Saarbrücken 1 | V | +1.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 3 (0-3) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-09-10 | Saarbrücken |
2 - 0
3 - 0
|
FSV Frankfurt 5 | V | -1.5, -2.0 | Tasa | 9.0 | Alla |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 4 (2-2) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-09-03 | 2 Mainz II |
0 - 1
0 - 3
|
Saarbrücken 5 | V | 0.0, +0.5 | Üle |
|
8-9 (17) | 5-5 (10) | 4 (2-2) | 2 (1-1) | ||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-08-27 | 1 Saarbrücken |
1 - 0
3 - 0
|
Stuttgart Kickers 4 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
8-5 (13) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-08-23 | 1 Freiburg II |
3 - 0
3 - 1
|
Saarbrücken 3 | K | +0.5, +1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-08-19 | 2 Saarbrücken |
1 - 0
3 - 0
|
SV Röchling Völklingen 1 | V | -1.5 | Tasa |
|
9-2 (11) | 6-2 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Saksamaa DFB-Pokal | 2017-08-13 | 3 Saarbrücken |
1 - 1
1 - 2
|
Union Berlin 1 | K | +0.5 | Üle | 10.0 | Üle |
|
9-6 (15) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-08-06 | Saarbrücken |
3 - 0
3 - 1
|
Hessen Kassel 3 | V | -1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
2-3 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-08-02 | 3 Elversberg |
0 - 0
0 - 0
|
Saarbrücken 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-07-28 | 1 3 SSV Ulm 1846 |
1 - 1
1 - 4
|
Saarbrücken 4 | V | +0.5 | Üle |
|
2-8 (10) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-07-22 | 3 Saarbrücken |
1 - 0
3 - 0
|
Wuppertaler 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 | Alla |
|
4-2 (6) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-07-11 | Fortuna Köln |
1 - 0
1 - 1
|
Saarbrücken | Vi | 0.0, -0.5 | Alla |
|
0-7 (7) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-06-30 | 1 FV Diefflen |
0 - 3
1 - 10
|
Saarbrücken 3 | V | +2.0 | Üle |
|
6-8 (14) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-05-20 | Saarbrücken |
2 - 0
2 - 1
|
Hessen Kassel | V | -0.5, -1.0 | Üle | 8.5 | Üle |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-05-06 | 1 Saarbrücken |
0 - 0
2 - 0
|
Homburg 2 | V | -0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
11-1 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-04-22 | 3 Saarbrücken |
1 - 0
1 - 2
|
Elversberg 4 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-04-17 | 2 Waldhof Mannheim |
0 - 1
0 - 2
|
Saarbrücken 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-04-09 | 3 Saarbrücken |
1 - 1
3 - 1
|
Stuttgarter Kickers 1 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.0 | Tasa |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Elversberg Viimane | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liiga | Aeg | Kodu | Skoor | Võõras | Tulemus | Handikäp | Värav Ü/A | Nurgalöökide joon | Nurgalöök Ü/A | Sündmused | Nurg. täis | Nurg. pool | 35-45 | 80-90 |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-11-25 | 2 Elversberg |
0 - 2
0 - 2
|
Waldhof Mannheim 3 | K | -0.5 | Alla | 9.0 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-11-18 | 1 TSV Eintracht Stadtallendorf |
0 - 1
0 - 9
|
Elversberg | V | +0.5 | Üle | 9.0 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-11-11 | 3 TuS Koblenz |
2 - 2
2 - 3
|
Elversberg 4 | V | +0.5 | Üle |
|
||||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-11-04 | 5 Elversberg |
1 - 0
3 - 1
|
FC Astoria Walldorf 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.5 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-10-30 | 3 Wormatia Worms |
0 - 0
1 - 0
|
Elversberg 2 | K | +0.5, +1.0 | Alla | 9.5 |
|
|||||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-10-27 | Elversberg |
2 - 0
3 - 1
|
FSV Frankfurt 1 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-10-21 | 3 Mainz II |
1 - 1
1 - 1
|
Elversberg 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla |
|
5-8 (13) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Saksamaa Landespokal | 2017-10-18 | Rohrbach |
0 - 3
1 - 8
|
Elversberg 1 | V | +3.5 | Üle |
|
1-10 (11) | 0-4 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-10-14 | Elversberg |
3 - 0
4 - 1
|
Stuttgarter Kickers 2 | V | -1.0 | Üle | 8.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-10-08 | 4 Freiburg II |
0 - 0
1 - 0
|
Elversberg 1 | K | +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 3 (1-2) | 2 (0-2) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-10-03 | 1 Elversberg |
0 - 0
3 - 1
|
SV Röchling Völklingen 2 | V | -1.5, -2.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
12-2 (14) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-09-16 | 2 Elversberg |
1 - 0
1 - 1
|
SSV Ulm 1846 4 1 | Vi | -1.0 | Alla |
|
5-1 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-09-01 | 1 Elversberg |
2 - 0
3 - 1
|
TSG 1899 Hoffenheim II 2 | V | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Üle |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-08-27 | 1 1 TSV Schott Mainz |
0 - 1
1 - 2
|
Elversberg 1 | V | +0.5, +1.0 | Üle | 9.0 | Üle |
|
4-8 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-08-23 | 2 Elversberg |
0 - 1
1 - 3
|
Kickers Offenbach 2 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 8.5 | Alla |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-08-18 | 1 VfB Stuttgart II |
0 - 0
0 - 0
|
Elversberg | Vi | +0.5 | Alla | 9.0 | Üle |
|
8-5 (13) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-08-07 | 3 Waldhof Mannheim |
2 - 0
3 - 0
|
Elversberg 1 | K | 0.0, -0.5 | Üle | 9.0 | Alla |
|
6-2 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-08-02 | 3 Elversberg |
0 - 0
0 - 0
|
Saarbrücken 2 | Vi | 0.0 | Alla | 9.0 | Tasa |
|
3-6 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-07-29 | 3 Elversberg |
0 - 0
0 - 0
|
TSV Eintracht Stadtallendorf 1 | Vi | -2.0 | Alla | 9.0 | Alla |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-07-15 | 1 Elversberg |
1 - 0
2 - 0
|
Homburg | V | -1.0, -1.5 | Alla |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Euroopa sõpruskohtumised | 2017-07-08 | Elversberg |
2 - 0
5 - 0
|
Wormatia Worms | V | -1.0, -1.5 | Üle |
|
8-3 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 5 (4-1) | ||
| Saksamaa Regionalliga - play-offid | 2017-05-31 | 2 Elversberg |
0 - 1
2 - 2
|
Unterhaching 1 | Vi | 0.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Saksamaa Regionalliga - play-offid | 2017-05-28 | 2 Unterhaching |
0 - 0
3 - 0
|
Elversberg 3 | K | -0.5, -1.0 | Üle | 9.5 | Alla |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-04-22 | 3 Saarbrücken |
1 - 0
1 - 2
|
Elversberg 4 | V | 0.0, -0.5 | Üle | 10.0 | Alla |
|
2-1 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-04-15 | 2 Elversberg |
1 - 0
1 - 0
|
FC Astoria Walldorf | V | -1.0, -1.5 | Alla |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-04-08 | 3 Wormatia Worms |
0 - 0
0 - 0
|
Elversberg 2 | Vi | +0.5 | Alla |
|
6-6 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Saksamaa Landespokal | 2017-04-04 | FV Diefflen |
1 - 2
2 - 5
|
Elversberg 1 | V | +1.0, +1.5 | Üle |
|
5-6 (11) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (2-1) | ||
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-03-31 | 1 Elversberg |
3 - 0
3 - 1
|
VfB Stuttgart II 2 | V | -1.0, -1.5 | Üle | 9.0 | Üle |
|
5-7 (12) | 3-5 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-03-25 | 3 Kickers Offenbach |
0 - 0
0 - 0
|
Elversberg 3 | Vi | 0.0, +0.5 | Alla | 8.5 | Üle |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Saksamaa Regionalliga - edel | 2017-03-17 | 1 Elversberg |
0 - 0
2 - 0
|
TuS Koblenz 5 | V | -1.0 | Alla | 8.5 | Üle |
|
7-3 (10) | 6-1 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Viimane , Skoor Võit , Viik , Kaotus , Skoor Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| Viimane , Nurgalöök Võit , Viik , Kaotus , Nurgalöök Võidu tõen.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Täis | 1.75 | 3.6 | 4 |
| Pool | 2.3 | 2.2 | 4.5 |
| Aasia handikäp | ||
|---|---|---|
| Täis (-0.5) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Pool (-0.25) | [email protected] | Võõ[email protected] |
| Nurgalöögid kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (9.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (4.5) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Väravad kokku | ||
|---|---|---|
| Täis (2.75) | Ü[email protected] | [email protected] |
| Pool (1.0) | Ü[email protected] | [email protected] |
Otsesündmused
Olek: , Skoor: 0 - 0 , Nurgalöök: 0 - 0
Nurgalöök: 9.0 , Handikäp: -0.5 , Väravad: 2.5, 3.0
Väravaid üle 0.5 - 4.5
Kaartide üle 1.5 - 7.5
