Sâm, Mar 12, 2022 · 12:15
Cele mai vechiRecente
ÎVÎÎÎV
2.40
3.60
2.40
RecenteCele mai vechi
ÎÎÎVVE
Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
–
Total goluri
–
Total cornere
–
Handicap asiatic
FC Inter U20 vs TPS U20 Profilul echipelor
FC Inter U20
Evaluările sunt în curs de calcul
VVEVÎVÎÎÎVRecenteÎn scădere-0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 10 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticEgal5/10
TPS U20
Evaluările sunt în curs de calcul
EÎVVEVVÎÎÎRecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 11 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Echipă de repriza a douaScapă avantajul3 înfrângeri la rândGol în prima repriză în 7 din ultimele 10
FC Inter U20 vs TPS U20 Detalii meci
FC Inter U20
5V-1E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 18 goluri marcate și 17 primite. Medie goluri: 0 pentru, 0 contra. Victorii 50%, AH câștigat 50%, gol Over 0%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 50%5
Egal 10%1
Pierdut 40%4
Handicap asiatic
Câștig 50%5
Anulat 0%0
Pierdut 50%5
TPS U20
4V-2E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 17 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 0 pentru, 0 contra. Victorii 40%, AH câștigat 60%, gol Over 0%, corner Over 0%.
Rezultat final
Câștig 40%4
Egal 20%2
Pierdut 40%4
Handicap asiatic
Câștig 60%6
Anulat 10%1
Pierdut 30%3
Ultimele
| FC Inter U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| TPS U20 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| FC Inter U20 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| TPS U20 | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilor
Distribuția cornerelor
Distribuția cartonașelor
Nicio linie pentru acest meci
FC Inter U20 vs TPS U20 Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
FC Inter U20 vs TPS U20 Confruntări directe
FC Inter U20 vs TPS U20 Vezi H2H complet →| FC Inter U20 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Finlanda - Liga U20 | 2021-06-12 | 3 TPS U20 |
1 - 2
2 - 3
|
FC Inter U20 3 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Liga U20 | 2020-09-20 | 1 3 FC Inter U20 |
0 - 0
2 - 0
|
TPS U20 6 | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
||||||
| Finlanda - Liga U20 | 2016-08-27 | 1 TPS U20 |
1 - 0
2 - 0
|
FC Inter U20 3 | Î | -1.0 | Sub |
|
||||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| FC Inter U20 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Finlanda - Liga U20 | 2021-10-30 | 1 KaaPo U20 |
1 - 1
1 - 2
|
FC Inter U20 1 | V | -0.5 | Sub | 10.5 |
|
|||||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-10-23 | 2 FC Inter U20 |
0 - 1
0 - 3
|
Atlantis U20 2 | Î | +1.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-10-20 | 2 FC Inter U20 |
1 - 0
1 - 2
|
FC Honka U20 1 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-10-17 | 1 KuPS Kuopio U20 |
0 - 0
2 - 0
|
FC Inter U20 2 | Î | -1.0, -1.5 | Sub |
|
||||||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-10-09 | 4 FC Inter U20 |
1 - 0
2 - 1
|
PPJ Sub20 | V | +0.5, +1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-10-02 | 1 IF Gnistan U20 |
2 - 0
3 - 1
|
FC Inter U20 2 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Sub |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Liga U20 | 2021-09-26 | 1 FC Inter U20 |
1 - 0
4 - 0
|
PK-35 Vantaa U20 1 | V | -1.5, -2.0 | Sub | 10.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Liga U20 | 2021-09-19 | FC Haka U20 |
1 - 1
2 - 2
|
FC Inter U20 3 | E | 0.0, +0.5 | Sub |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-09-12 | 1 FC Lahti U20 |
1 - 1
3 - 4
|
FC Inter U20 1 | V | 0.0 | Peste |
|
5-4 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-08-22 | 2 FC Inter U20 |
1 - 0
2 - 0
|
Komeetat U20 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
10-3 (13) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (4-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-08-14 | VJS Vantaa U20 |
0 - 2
2 - 6
|
FC Inter U20 2 | V | +0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
2-12 (14) | 1-7 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Finlanda - Liga U20 | 2021-08-03 | HJK Helsinki U20 |
1 - 0
4 - 1
|
FC Inter U20 3 | Î | -2.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 6-2 (8) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Finlanda - Liga U20 | 2021-07-03 | KaPa U20 |
3 - 2
5 - 2
|
FC Inter U20 1 1 | Î | +0.5 | Peste |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-06-12 | 3 TPS U20 |
1 - 2
2 - 3
|
FC Inter U20 3 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Liga U20 | 2021-06-07 | 1 FC Inter U20 |
0 - 0
1 - 1
|
HJS U20 1 | E | -1.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
6-6 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Liga U20 | 2020-09-27 | 3 SJK U20 |
0 - 2
1 - 2
|
FC Inter U20 3 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2020-09-20 | 1 3 FC Inter U20 |
0 - 0
2 - 0
|
TPS U20 6 | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
1-8 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 5 (1-4) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2020-09-05 | 1 KuPS Kuopio U20 |
2 - 0
5 - 1
|
FC Inter U20 5 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2020-08-16 | 3 VJS Vantaa U20 |
2 - 0
5 - 0
|
FC Inter U20 1 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Liga U20 | 2020-07-26 | 4 FC Inter U20 |
1 - 1
1 - 1
|
HJK Helsinki U20 | E | -1.5 | Sub | 9.5 | Sub |
|
1-6 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Finlanda - Liga U20 | 2020-07-19 | Ilves U20 |
2 - 0
3 - 0
|
FC Inter U20 3 | Î | -1.0, -1.5 | Sub |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2020-02-16 | 2 FC Inter U20 |
1 - 1
3 - 3
|
SJK U20 4 | E | +2.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-4 (7) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Liga U20 | 2019-08-21 | 3 FC Inter U20 |
0 - 1
5 - 1
|
TaFa U20 1 | V | -1.5 | Peste |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2019-08-15 | 2 FC Inter U20 |
2 - 2
3 - 3
|
MuSa U20 3 | E | -2.0 | Peste |
|
2-2 (4) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2019-08-06 | 1 FC Inter U20 |
1 - 1
7 - 3
|
FC Jazz U20 4 | V | -3.5, -4.0 | Peste |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2019-07-30 | 1 MaPs/YJ U20 |
0 - 6
0 - 10
|
FC Inter U20 1 | V | +1.5, +2.0 | Peste |
|
1-16 (17) | 0-9 (9) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2019-07-25 | 1 FC Inter U20 |
2 - 0
4 - 1
|
Janpa U20 | V | -3.0 | Peste |
|
7-1 (8) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2019-06-18 | FC Inter U20 |
2 - 0
5 - 2
|
SalPa U20 1 | V | -0.5 | Peste |
|
9-2 (11) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2019-05-13 | 2 AIFK U20 |
0 - 1
1 - 1
|
FC Inter U20 3 | E | +1.5, +2.0 | Sub |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2018-08-19 | PK-35 Vantaa U20 |
0 - 1
0 - 2
|
FC Inter U20 | V | 0.0 | Sub |
|
11-9 (20) | 4-8 (12) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| TPS U20 Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Finlanda - Liga U20 | 2022-03-05 | 2 TPS U20 |
1 - 1
2 - 4
|
Ilves U20 | Î | -1.5 | Peste |
|
||||||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-10-30 | 1 TPS U20 |
0 - 1
0 - 1
|
Ilves U20 1 | Î | +2.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-10-16 | 1 TPS U20 |
1 - 1
1 - 5
|
VJS Vantaa U20 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-10-13 | 1 FC Honka U20 |
0 - 0
0 - 2
|
TPS U20 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-10-09 | 1 1 FC Kontu U20 |
1 - 1
1 - 3
|
TPS U20 | V | +2.5, +3.0 | Sub |
|
||||||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-10-02 | 1 TPS U20 |
1 - 2
2 - 2
|
HJK Helsinki U20 2 | E | +1.5 | Peste |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-09-18 | TPS U20 |
2 - 0
3 - 0
|
KaPa U20 | V | -0.5 | Sub |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-09-12 | 5 TPV U20 |
0 - 0
0 - 2
|
TPS U20 2 | V | +0.5 | Sub |
|
5-7 (12) | 4-4 (8) | 4 (3-1) | 3 (0-3) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-09-04 | TPS U20 |
0 - 0
0 - 1
|
FC Lahti U20 2 | Î | +1 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-6 (13) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 4 (3-1) |
| Finlanda - Liga U20 | 2021-08-31 | 1 1 IF Gnistan U20 |
1 - 1
2 - 2
|
TPS U20 2 | E | -1.0,-1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Liga U20 | 2021-08-28 | TPS U20 |
1 - 1
2 - 1
|
HJS U20 1 | V | 0.0,+0.5 | Sub | 10.0 | Peste |
|
8-9 (17) | 3-6 (9) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Finlanda - Liga U20 | 2021-08-21 | 1 2 KaaPo U20 |
0 - 0
0 - 1
|
TPS U20 2 | V | -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-10 (15) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Liga U20 | 2021-08-14 | 1 TPS U20 |
0 - 1
1 - 2
|
Atlantis U20 4 | Î |
|
6-9 (15) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-07-31 | 1 TPS U20 |
0 - 1
1 - 2
|
PPJ Sub20 | Î | -0.5 | Sub |
|
3-3 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-07-03 | 2 TPS U20 |
0 - 0
1 - 1
|
PK-35 Vantaa U20 3 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
1-12 (13) | 1-8 (9) | 3 (1-2) | 1 (0-1) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2021-06-12 | 3 TPS U20 |
1 - 2
2 - 3
|
FC Inter U20 3 | Î | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-1 (6) | 4 (4-0) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Liga U20 | 2020-09-29 | MP U20 |
1 - 1
3 - 3
|
TPS U20 1 | E | 0.0, +0.5 | Peste |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 4 (1-3) | 0 (0-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2020-09-27 | 3 Atlantis U20 |
2 - 0
4 - 0
|
TPS U20 1 | Î | -1.0, -1.5 | Peste |
|
5-5 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2020-09-20 | 1 3 FC Inter U20 |
0 - 0
2 - 0
|
TPS U20 6 | Î | +0.5, +1.0 | Sub |
|
1-8 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 5 (1-4) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2020-09-13 | 3 TPS U20 |
1 - 2
3 - 2
|
KuPS Kuopio U20 | V | 0.0 | Peste |
|
3-8 (11) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2020-09-05 | 3 FC Honka U20 |
0 - 2
2 - 5
|
TPS U20 3 | V | -2.0 | Peste | 10.5 | Peste |
|
9-8 (17) | 5-7 (12) | 6 (2-4) | 2 (2-0) |
| Finlanda - Liga U20 | 2020-08-22 | 1 TPS U20 |
2 - 0
4 - 2
|
VJS Vantaa U20 1 | V | +1.0, +1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Liga U20 | 2020-08-09 | 2 TPS U20 |
1 - 1
1 - 2
|
HJS U20 | Î | 0.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Liga U20 | 2020-08-01 | 1 HJK Helsinki U20 |
1 - 0
3 - 3
|
TPS U20 3 | E | 0.0, +0.5 | Peste | 9.5 | Sub |
|
3-6 (9) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Liga U20 | 2020-07-29 | 5 TPS U20 |
1 - 3
2 - 3
|
Ilves U20 2 | Î | +1.5 | Peste | 9.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 1-1 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Liga U20 | 2020-07-19 | 4 KaPa U20 |
2 - 1
3 - 1
|
TPS U20 2 | Î | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
5-6 (11) | 1-5 (6) | 3 (0-3) | 1 (1-0) |
| Finlanda - Liga U20 | 2020-06-28 | FC Honka U20 |
0 - 0
2 - 1
|
TPS U20 3 | Î | 0.0, +0.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
12-3 (15) | 9-0 (9) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Finlanda - Liga U20 | 2020-06-24 | 4 TPS U20 |
2 - 4
2 - 5
|
Ilves U20 | Î | +0.5, +1.0 | Peste | 9.5 | Sub |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Finlanda - Liga U20 | 2020-03-08 | 3 TPS U20 |
1 - 1
2 - 1
|
Inter Turku U20 3 | V | 0.0, +0.5 | Sub |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Finlanda - Liga U20 | 2020-02-29 | 1 TPS U20 |
0 - 0
1 - 2
|
FC Espoo U20 2 | Î | -1.0, -1.5 | Sub | 9.5 | Peste |
|
15-1 (16) | 7-0 (7) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

