Sâm, Feb 16, 2019 · 15:00
Elgin
6 2
3 - 2
Final · HT 1-1
Stirling
6 1
Cele mai vechiRecente
VÎÎÎÎE
3.20
3.60
2.15
RecenteCele mai vechi
VVVEVV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.75
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
0.0
Stirling
Elgin
ÎÎVÎVÎÎÎÎERecenteÎn scădere-0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste9/10
Handicap asiaticRatează3/10
Stirling
VEÎVVVEVVVRecenteÎn formă maximă+1.6 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Elgin

2V-1E-7Î în ultimele 10 meciuri, cu 16 goluri marcate și 30 primite. Medie goluri: 1.6 pentru, 3.0 contra. Victorii 20%, AH câștigat 30%, gol Over 90%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 20%2 Egal 10%1 Pierdut 70%7
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 90%9 Anulat 0%0 Sub 10%1
Total cornere 10.0
Peste 40%4 Anulat 20%2 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 0%0 Pierdut 70%7
Stirling

7V-2E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 21 goluri marcate și 11 primite. Medie goluri: 2.1 pentru, 1.1 contra. Victorii 70%, AH câștigat 60%, gol Over 60%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 70%7 Egal 20%2 Pierdut 10%1
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Total cornere 10.0
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 10%1 Pierdut 30%3
Ultimele
Elgin
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Stirling
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Elgin
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Stirling
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.83, Abatere std.: 1.38, Mediană: 3, Mod: 3, Peste: 58%

Elgin Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - League Two 2018-12-01 2 Stirling
3 - 2
5 - 2
Elgin 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0
Scotia - League Two 2018-09-01 1 Elgin
0 - 3
0 - 3
Stirling Î -0.5 Push 10.0
Scotia - League Two 2018-03-31 1 Elgin
3 - 0
3 - 0
Stirling 2 V 0.0 Peste 10.0
Scotia - League Two 2018-03-20 2 Elgin
0 - 0
0 - 2
Stirling 1 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0
Scotia - League Two 2018-02-03 Stirling
2 - 0
3 - 1
Elgin 3 Î 0.0, -0.5 Peste
Scotia - League Two 2017-09-30 2 Stirling
2 - 0
2 - 2
Elgin 4 E -0.5 Peste
3-7 (10) 1-2 (3) 2 (0-2) 2 (1-1)
Scotia - League Two 2017-04-22 1 Elgin
0 - 0
2 - 2
Stirling 2 E -0.5, -1.0 Peste 11.0 Peste
10-3 (13) 4-0 (4) 2 (2-0) 2 (1-1)
Scotia - League Two 2017-02-28 1 Stirling
0 - 0
1 - 0
Elgin 2 Î +0.5 Sub
8-8 (16) 4-3 (7) 2 (1-1) 3 (2-1)
Scotia - League Two 2016-11-12 2 Elgin
1 - 0
2 - 3
Stirling 3 Î -0.5, -1.0 Peste
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2016-09-24 3 Stirling
0 - 3
0 - 4
Elgin 1 V 0.0 Peste
1-12 (13) 0-7 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - League Cup 2016-07-26 Stirling
1 - 1
4 - 1
Elgin 1 Î 0.0, -0.5 Peste
5-4 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Scotia - League Two 2016-04-09 Stirling
0 - 0
0 - 0
Elgin 1 E 0.0 Sub
7-7 (14) 3-3 (6) 2 (1-1) 4 (4-0)
Scotia - League Two 2016-03-08 4 Elgin
1 - 1
2 - 1
Stirling 2 V -0.5 Peste
5-6 (11) 3-4 (7) 5 (2-3) 1 (0-1)
Scotia - League Two 2015-12-05 3 Stirling
0 - 1
3 - 1
Elgin 4 Î 0.0 Peste
9-0 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Challenge Cup 2015-07-25 Elgin
1 - 1
3 - 2
Stirling 1 V 0.0, +0.5 Peste
8-5 (13) 2-2 (4) 2 (0-2) 5 (4-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Elgin Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - League Two 2019-01-26 Elgin
2 - 0
3 - 3
Edinburgh City 1 E +0.5 Peste 9.5
Scotia - FA Cup 2019-01-19 Hibernian
3 - 0
4 - 0
Elgin Î -2.5 Peste 10.0
Scotia - League Two 2019-01-12 Elgin
0 - 2
1 - 4
Cowdenbeath 3 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5
Scotia - League Two 2019-01-05 1 Annan Athletic
1 - 0
2 - 0
Elgin 3 1 Î -0.5 Sub 9.5
Scotia - League Two 2018-12-29 1 1 Elgin
0 - 2
0 - 3
Peterhead 1 Î +0.5, +1.0 Peste 9.0
Scotia - League Two 2018-12-22 2 Queen's Park
0 - 2
0 - 4
Elgin 4 V 0.0 Peste 9.5 Sub
5-0 (5) 4-0 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2018-12-15 1 Edinburgh City
1 - 0
4 - 1
Elgin 2 Î -0.5, -1.0 Peste 9.5 Sub
5-2 (7) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Scotia - League Two 2018-12-08 2 Elgin
2 - 1
4 - 2
Albion 1 V -1.0, -1.5 Peste 10.0 Peste
5-8 (13) 5-4 (9) 2 (1-1) 1 (0-1)
Scotia - League Two 2018-12-01 2 Stirling
3 - 2
5 - 2
Elgin 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
5-9 (14) 1-6 (7) 3 (0-3) 2 (1-1)
Scotia - League Two 2018-11-17 1 3 Elgin
0 - 2
1 - 3
Clyde 2 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
2-3 (5) 1-2 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Scotia - League Two 2018-11-10 1 Elgin
0 - 2
2 - 4
Berwick 1 Î -1.0, -1.5 Peste 9.5 Peste
9-3 (12) 2-0 (2) 0 (0-0) 6 (5-1)
Scotia - League Two 2018-11-03 3 Cowdenbeath
1 - 0
1 - 2
Elgin 3 V 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
3-7 (10) 1-3 (4) 2 (1-1) 4 (0-4)
Scotia - League Two 2018-10-27 1 Elgin
0 - 1
0 - 1
Annan Athletic 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
6-2 (8) 3-1 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2018-10-13 Elgin
1 - 1
3 - 1
Cowdenbeath 2 1 V -0.5, -1.0 Peste 9.5 Sub
4-4 (8) 2-2 (4) 2 (2-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2018-10-06 2 Peterhead
1 - 0
3 - 0
Elgin 1 Î -1.0 Peste 9.5 Sub
2-1 (3) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2018-09-29 1 Elgin
0 - 1
2 - 1
Queen's Park 1 V 0.0 Peste 10.0 Sub
5-2 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2018-09-22 1 Clyde
3 - 1
4 - 1
Elgin 2 1 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
10-6 (16) 7-2 (9) 2 (2-0) 4 (1-3)
Scotia - League Two 2018-09-15 2 Berwick
0 - 3
0 - 3
Elgin 2 V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
1-5 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (0-2)
Scotia - League Two 2018-09-01 1 Elgin
0 - 3
0 - 3
Stirling Î -0.5 Push 10.0 Peste
10-6 (16) 6-2 (8) 2 (2-0) 2 (0-2)
Scotia - League Two 2018-08-18 3 Albion
0 - 0
0 - 1
Elgin 2 V +0.5, +1.0 Sub 10.0 Peste
6-9 (15) 5-3 (8) 3 (3-0) 0 (0-0)
Scotia - League Challenge Cup 2018-08-15 1 Elgin
0 - 0
1 - 1
Arbroath 4 E +0.5, +1.0 Sub 10.0 Peste
5-6 (11) 1-1 (2) 1 (0-1) 3 (2-1)
Scotia - League Two 2018-08-11 2 Elgin
0 - 0
1 - 0
Edinburgh City 4 V 0.0 Sub 9.5 Sub
1-5 (6) 1-2 (3) 2 (0-2) 1 (0-1)
Scotia - League Two 2018-08-04 Annan Athletic
0 - 0
1 - 1
Elgin 2 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
4-5 (9) 1-4 (5) 3 (1-2) 0 (0-0)
Scotia - League Cup 2018-07-28 Elgin
0 - 0
0 - 4
Dundee Utd Î +1.0 Peste
0-9 (9) 0-6 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Cup 2018-07-24 1 Elgin
0 - 2
0 - 3
Alloa 1 Î +1.0, +1.5 Peste
4-8 (12) 2-5 (7) 3 (1-2) 1 (0-1)
Scotia - League Cup 2018-07-21 4 Arbroath
0 - 0
2 - 0
Elgin 2 Î -1.0, -1.5 Sub
13-7 (20) 8-4 (12) 3 (2-1) 3 (3-0)
Scotia - League Cup 2018-07-14 1 Ross County
0 - 0
2 - 0
Elgin 2 Î -1.5, -2.0 Sub
9-3 (12) 4-2 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Scotia - League Two 2018-04-28 Montrose
0 - 1
1 - 1
Elgin 1 E -1.5 Sub 9.5 Peste
15-0 (15) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Scotia - League Two 2018-04-21 1 Elgin
0 - 0
0 - 1
Peterhead 3 Î +0.5, +1.0 Sub 9.5 Sub
5-3 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Scotia - League Two 2018-04-14 2 Elgin
1 - 0
1 - 1
Edinburgh City 2 E -0.5 Sub 9.5 Peste
10-5 (15) 3-2 (5) 3 (3-0) 3 (3-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Stirling Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - League Two 2019-02-12 2 Stirling
0 - 0
1 - 0
Albion 1 V -1.0, -1.5 Sub 10.5
Scotia - League Two 2019-02-09 3 Berwick
0 - 1
1 - 2
Stirling 2 V +1.0 Push 9.5
Scotia - League Two 2019-01-26 1 1 Albion
0 - 1
0 - 5
Stirling 1 V +0.5, +1.0 Peste 10.5
Scotia - League Two 2019-01-19 1 Stirling
1 - 1
1 - 1
Queen's Park 1 E -0.5 Sub 10.0
Scotia - League Two 2019-01-12 1 1 Stirling
1 - 1
2 - 1
Annan Athletic 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.5
Scotia - League Two 2019-01-05 3 Edinburgh City
0 - 0
0 - 1
Stirling 2 V -0.5, -1.0 Sub 10.0 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Scotia - League Two 2018-12-29 Stirling
2 - 1
2 - 1
Cowdenbeath 3 1 V -0.5 Peste 10.0 Peste
6-5 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Scotia - League Two 2018-12-22 3 Peterhead
2 - 0
4 - 1
Stirling 1 Î -1.0 Peste 10.0 Peste
8-3 (11) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Scotia - League Two 2018-12-08 1 3 Queen's Park
1 - 1
1 - 1
Stirling E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
5-1 (6) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Scotia - League Two 2018-12-01 2 Stirling
3 - 2
5 - 2
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
5-9 (14) 1-6 (7) 3 (0-3) 2 (1-1)
Scotia - League Two 2018-11-17 2 Annan Athletic
1 - 0
2 - 2
Stirling 4 E 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
4-2 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 2 (2-0)
Scotia - League Two 2018-11-10 1 Clyde
0 - 0
1 - 1
Stirling 3 E -1.0 Sub 10.5 Sub
7-2 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 3 (3-0)
Scotia - League Two 2018-10-27 3 Stirling
0 - 1
0 - 1
Edinburgh City 1 Î +0.5 Sub 9.5 Peste
4-6 (10) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2018-10-06 1 Cowdenbeath
1 - 0
1 - 0
Stirling 1 Î 0.0 Sub 9.5 Peste
2-10 (12) 1-7 (8) 3 (0-3) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2018-09-29 2 Albion
1 - 0
3 - 0
Stirling 1 Î +0.5, +1.0 Peste 10.5 Peste
7-10 (17) 6-0 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Scotia - League Two 2018-09-22 Stirling
0 - 1
1 - 2
Annan Athletic 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
10-5 (15) 6-0 (6) 0 (0-0) 3 (2-1)
Scotia - League Two 2018-09-15 2 Stirling
1 - 0
1 - 0
Queen's Park 2 V 0.0 Sub 10.0 Peste
9-2 (11) 6-0 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Scotia - League Two 2018-09-01 1 Elgin
0 - 3
0 - 3
Stirling V -0.5 Push 10.0 Peste
10-6 (16) 6-2 (8) 2 (2-0) 2 (0-2)
Scotia - League Two 2018-08-25 3 Stirling
0 - 1
0 - 2
Peterhead 1 Î +0.5, +1.0 Sub 9.5 Peste
4-8 (12) 1-5 (6) 4 (1-3) 3 (1-2)
Scotia - League Two 2018-08-18 2 Edinburgh City
0 - 0
3 - 1
Stirling 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
9-1 (10) 5-1 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Scotia - League Challenge Cup 2018-08-14 1 Alloa
2 - 0
3 - 1
Stirling 1 Î -1.5 Peste 10.0 Sub
7-2 (9) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Scotia - League Two 2018-08-11 3 Stirling
0 - 2
0 - 3
Clyde Î 0.0, +0.5 Peste 10.0 Peste
5-8 (13) 1-3 (4) 1 (0-1) 3 (1-2)
Scotia - League Two 2018-08-04 Berwick
0 - 0
1 - 0
Stirling Î +0.5 Sub 9.5 Sub
2-4 (6) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - League Cup 2018-07-28 1 Dunfermline
0 - 1
3 - 1
Stirling 1 Î -2.0, -2.5 Peste
12-6 (18) 7-2 (9) 1 (0-1) 3 (2-1)
Scotia - League Cup 2018-07-21 1 Peterhead
0 - 1
0 - 2
Stirling V -0.5, -1.0 Sub 10.0 Peste
14-5 (19) 6-2 (8) 1 (0-1) 5 (5-0)
Scotia - League Cup 2018-07-17 Stirling
1 - 1
1 - 2
Brechin 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.5 Peste
5-8 (13) 2-4 (6) 0 (0-0) 4 (1-3)
Scotia - League Cup 2018-07-14 Stirling
0 - 1
0 - 4
Dundee Î +1.5 Peste 10.0 Peste
6-6 (12) 5-4 (9) 5 (3-2) 1 (0-1)
UK Friendlies 2018-07-07 1 Stranraer
0 - 1
0 - 2
Stirling 1 V -0.5 Sub
8-3 (11) 6-2 (8) 4 (4-0) 0 (0-0)
UK Friendlies 2018-07-04 East Kilbride
0 - 1
0 - 2
Stirling V 10.0 Peste
6-11 (17) 2-4 (6) 1 (0-1) 3 (3-0)
UK Friendlies 2018-06-26 Airdrieonians
0 - 0
1 - 1
Stirling E -1.0 Sub 9.5 Peste
8-7 (15) 5-3 (8) 3 (3-0) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 3.2 3.6 2.15
Pauză 3 2.37 2.87
Handicap asiatic
Final (0.0) Gazde@2 Oaspeț[email protected]
Pauză (0.0) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.0) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] Sub@2
Total goluri
Final (2.75) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 3 - 2 , Corner: 6 - 6

Corner: 10.0 , Handicap: 0.0 , Goluri: 2.5, 3.0

11
Șuturi pe poartă
6
6
Șuturi pe lângă poartă
4
65
Atac
64
37
Atac periculos
31
51
Posesie %
49

Scor: 1 - 1 , Corner: 5 - 3 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0 , Goluri: 1.0, 1.5

9
Șuturi pe poartă
2
3
Șuturi pe lângă poartă
2
30
Atac
30
18
Atac periculos
14
50
Posesie %
50
  • 7' - 1st Goal - Stirling
  • 11' - 1st Yellow Card - Elgin
  • 21' - 1st Corner - Stirling
  • 23' - 2nd Corner - Elgin
  • 23' - 2nd Goal - Elgin
  • 26' - 3rd Corner - Stirling
  • 28' - 4th Corner - Elgin
  • 30' - 5th Corner - Stirling
  • Race to 3 Corners - Stirling
  • 35' - 6th Corner - Elgin
  • 37' - 7th Corner - Elgin
  • 37' - 8th Corner - Elgin
  • Race to 5 Corners - Elgin
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 49' - 9th Corner - Elgin
  • 55' - 2nd Yellow Card - Elgin
  • 57' - 10th Corner - Stirling
  • 58' - 3rd Goal - Stirling
  • 63' - 11th Corner - Stirling
  • 65' - 12th Corner - Stirling
  • 80' - 3rd Yellow Card - Stirling
  • 81' - 4th Goal - Elgin
  • 88' - 5th Goal - Elgin
  • 3-2 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate