Mar, Feb 28, 2017 · 19:45
Stirling [7]
8 1
1 - 0
Final · HT 0-0
Elgin [3]
8 2
Cele mai vechiRecente
ÎÎÎEEV
3.80
3.60
1.90
RecenteCele mai vechi
VVEVÎV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 3.0
Total goluri
–
Total cornere
-0.5
Elgin
Stirling
EÎEEÎÎÎEEVRecenteStabil0.0 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticRatează4/10
Elgin
VÎEVVÎVEVVRecenteÎn creștere+0.5 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticAcoperă8/10
Stirling

1V-5E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 19 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 1.9 contra. Victorii 10%, AH câștigat 40%, gol Over 50%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 10%1 Egal 50%5 Pierdut 40%4
Total goluri 3.0
Peste 50%5 Anulat 20%2 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 10%1 Pierdut 50%5
Elgin

6V-2E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 26 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 2.6 pentru, 1.2 contra. Victorii 60%, AH câștigat 80%, gol Over 60%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 20%2 Pierdut 20%2
Total goluri 3.0
Peste 60%6 Anulat 20%2 Sub 20%2
Handicap asiatic
Câștig 80%8 Anulat 0%0 Pierdut 20%2
Ultimele
Stirling
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Elgin
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Stirling
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Elgin
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 3.58, Abatere std.: 1.94, Mediană: 3, Mod: , Peste: 59%

Stirling Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - League Two 2016-11-12 2 Elgin
1 - 0
2 - 3
Stirling 3 V -0.5, -1.0 Peste
Scotia - League Two 2016-09-24 3 Stirling
0 - 3
0 - 4
Elgin 1 Î 0.0 Peste
Scotia - League Cup 2016-07-26 Stirling
1 - 1
4 - 1
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Peste
Scotia - League Two 2016-04-09 Stirling
0 - 0
0 - 0
Elgin 1 E 0.0 Sub
Scotia - League Two 2016-03-08 4 Elgin
1 - 1
2 - 1
Stirling 2 Î -0.5 Peste
Scotia - League Two 2015-12-05 3 Stirling
0 - 1
3 - 1
Elgin 4 V 0.0 Peste
9-0 (9) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Challenge Cup 2015-07-25 Elgin
1 - 1
3 - 2
Stirling 1 Î 0.0, +0.5 Peste
8-5 (13) 2-2 (4) 2 (0-2) 5 (4-1)
Scotia - League Challenge Cup 2014-07-26 Elgin
0 - 0
0 - 3
Stirling V
5-7 (12) 4-4 (8) (-) (-)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Stirling Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - League Two 2017-02-25 3 Stirling
1 - 0
1 - 0
Edinburgh City 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.5
Scotia - League Two 2017-02-18 Arbroath
0 - 0
1 - 1
Stirling 2 E -0.5, -1.0 Sub 11.0
Scotia - League Two 2017-02-11 3 Stirling
0 - 2
2 - 2
Berwick 3 E 0.0, -0.5 Peste 10.0
Scotia - League Two 2017-02-04 1 2 Stirling
1 - 0
1 - 2
Montrose 3 Î 0.0, -0.5 Push 10.0
Scotia - FA Cup 2017-01-31 1 1 Clyde
3 - 1
3 - 2
Stirling 2 Î -0.5 Peste 11.0
Scotia - League Two 2017-01-28 2 Annan Athletic
1 - 1
4 - 1
Stirling Î -0.5 Peste 10.5 Peste
10-6 (16) 5-3 (8) 2 (2-0) 2 (0-2)
Scotia - FA Cup 2017-01-21 3 Stirling
1 - 1
2 - 2
Clyde 2 E 0.0 Peste 11.0 Peste
6-13 (19) 4-4 (8) 3 (1-2) 6 (1-5)
Scotia - League Two 2017-01-14 5 Forfar
1 - 1
1 - 1
Stirling 1 E -1.0 Sub
10-3 (13) 6-2 (8) 2 (2-0) 2 (2-0)
Scotia - League Two 2016-12-31 1 Stirling
0 - 0
1 - 2
Cowdenbeath 1 Î 0.0, -0.5 Push
6-13 (19) 5-9 (14) 4 (2-2) 1 (0-1)
Scotia - League Two 2016-12-24 3 Montrose
0 - 1
2 - 2
Stirling 1 1 E 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
8-9 (17) 7-4 (11) 3 (3-0) 1 (0-1)
Scotia - League Two 2016-12-17 1 Stirling
2 - 1
3 - 1
Annan Athletic 3 V 0.0 Peste 10.5 Peste
9-8 (17) 6-1 (7) 1 (1-0) 3 (1-2)
Scotia - League Two 2016-12-10 Edinburgh City
1 - 0
2 - 0
Stirling 1 Î 0.0 Sub 10.5 Peste
9-5 (14) 2-3 (5) 0 (0-0) 5 (4-1)
Scotia - League Two 2016-12-06 1 Berwick
2 - 2
3 - 2
Stirling 4 Î 0.0, -0.5 Peste
2-7 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - FA Cup 2016-12-03 1 Stirling
1 - 0
2 - 0
Wick Academy 2 V -0.5, -1.0 Sub
6-6 (12) 1-2 (3) 1 (1-0) 5 (4-1)
Scotia - League Two 2016-11-19 1 Stirling
0 - 1
2 - 2
Arbroath 2 1 E 0.0 Peste 10.5 Sub
5-4 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Scotia - League Two 2016-11-12 2 Elgin
1 - 0
2 - 3
Stirling 3 V -0.5, -1.0 Peste
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2016-11-05 2 Stirling
0 - 1
0 - 3
Forfar 2 Î 0.0, +0.5 Peste 10.5 Peste
6-8 (14) 3-7 (10) 3 (0-3) 1 (1-0)
Scotia - League Two 2016-10-29 1 Clyde
1 - 1
1 - 1
Stirling 1 E -0.5, -1.0 Sub
4-5 (9) 2-2 (4) 2 (0-2) 2 (1-1)
Scotia - League Two 2016-10-15 2 Stirling
0 - 0
0 - 0
Berwick 3 1 E 0.0, -0.5 Sub
6-7 (13) 6-5 (11) 3 (1-2) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2016-10-01 2 Cowdenbeath
0 - 1
0 - 2
Stirling 1 V -0.5 Sub
5-3 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2016-09-24 3 Stirling
0 - 3
0 - 4
Elgin 1 Î 0.0 Peste
1-12 (13) 0-7 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - League Two 2016-09-17 3 Forfar
1 - 1
4 - 1
Stirling 3 Î -0.5, -1.0 Peste
8-2 (10) 5-1 (6) 3 (3-0) 2 (2-0)
Scotia - League Two 2016-09-10 3 Stirling
0 - 0
1 - 1
Edinburgh City 1 E -1.0, -1.5 Sub
5-8 (13) 1-2 (3) 2 (1-1) 5 (2-3)
Scotia - League Two 2016-08-27 1 Arbroath
1 - 1
5 - 3
Stirling 1 Î 0.0, -0.5 Peste
3-3 (6) 3-2 (5) 1 (0-1) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2016-08-20 4 Stirling
0 - 0
2 - 0
Montrose 4 V -0.5, -1.0 Sub
7-3 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Scotia - League Two 2016-08-13 1 3 Stirling
0 - 0
1 - 1
Clyde 4 E 0.0 Sub
1-7 (8) 0-4 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - League Two 2016-08-06 2 Annan Athletic
3 - 1
3 - 2
Stirling 3 Î 0.0, -0.5 Peste
10-6 (16) 5-5 (10) 2 (1-1) 3 (2-1)
Scotia - League Challenge Cup 2016-08-02 1 Stirling
2 - 0
2 - 3
Hearts U20 2 Î 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
6-4 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Scotia - League Cup 2016-07-30 St Johnstone
3 - 0
4 - 0
Stirling 2 Î -2.0 Peste 10.5 Peste
13-4 (17) 8-1 (9) 1 (1-0) 3 (2-1)
Scotia - League Cup 2016-07-26 Stirling
1 - 1
4 - 1
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Peste
5-4 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Elgin Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Scotia - League Two 2017-02-25 1 3 Berwick
0 - 1
0 - 1
Elgin 4 V +0.5, +1.0 Sub 10.5
Scotia - League Two 2017-02-18 1 Elgin
1 - 0
4 - 1
Clyde 6 1 V -0.5, -1.0 Peste 10.5
Scotia - League Two 2017-02-11 1 3 Forfar
1 - 0
1 - 1
Elgin 3 1 E 0.0, -0.5 Sub 10.5
Scotia - League Two 2017-01-28 Elgin
2 - 0
3 - 1
Edinburgh City V -0.5, -1.0 Peste 10.0
Scotia - FA Cup 2017-01-21 2 Elgin
1 - 1
1 - 2
Inverness CT 1 Î +1.5 Sub 10.5
Scotia - League Two 2017-01-14 Elgin
3 - 0
3 - 2
Annan Athletic 1 V -0.5, -1.0 Peste
5-4 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Scotia - League Two 2017-01-07 1 Montrose
0 - 2
0 - 3
Elgin 2 V +0.5 Push 10.0 Peste
8-4 (12) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Scotia - League Two 2017-01-02 2 Elgin
2 - 1
2 - 2
Forfar 3 1 E 0.0, -0.5 Peste 10.5 Peste
6-6 (12) 2-1 (3) 1 (1-0) 4 (2-2)
Scotia - League Two 2016-12-17 1 3 Arbroath
0 - 1
3 - 2
Elgin 2 1 Î 0.0, +0.5 Peste 10.5 Sub
6-0 (6) 3-0 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2016-12-10 Elgin
2 - 0
6 - 0
Berwick 3 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Peste
8-5 (13) 3-3 (6) 0 (0-0) 4 (3-1)
Scotia - League Two 2016-12-03 Elgin
0 - 0
4 - 1
Montrose 2 1 V -1.0 Peste
15-2 (17) 7-1 (8) 4 (4-0) 3 (3-0)
Scotia - League Two 2016-11-19 Annan Athletic
1 - 0
1 - 0
Elgin Î +0.5 Sub 10.0 Sub
2-3 (5) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Scotia - League Two 2016-11-12 2 Elgin
1 - 0
2 - 3
Stirling 3 Î -0.5, -1.0 Peste
3-3 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2016-11-05 3 Clyde
2 - 0
2 - 1
Elgin 3 Î 0.0, -0.5 Peste 10.5 Peste
5-8 (13) 0-2 (2) 0 (0-0) 5 (1-4)
Scotia - League Two 2016-10-29 1 Elgin
2 - 0
3 - 1
Cowdenbeath 3 V -0.5, -1.0 Peste
6-6 (12) 2-1 (3) 0 (0-0) 5 (1-4)
Scotia - League Two 2016-10-08 3 Edinburgh City
0 - 2
1 - 2
Elgin 1 V +0.5, +1.0 Push
6-5 (11) 1-5 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Scotia - League Two 2016-10-01 2 Elgin
0 - 1
0 - 2
Annan Athletic 1 Î -0.5 Sub
10-1 (11) 5-0 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Scotia - League Two 2016-09-24 3 Stirling
0 - 3
0 - 4
Elgin 1 V 0.0 Peste
1-12 (13) 0-7 (7) 1 (0-1) 1 (0-1)
Scotia - League Two 2016-09-17 2 Elgin
0 - 2
0 - 2
Clyde 4 1 Î 0.0 Sub
7-7 (14) 1-2 (3) 0 (0-0) 6 (4-2)
Scotia - League Two 2016-09-10 1 Berwick
1 - 2
2 - 4
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Peste
2-5 (7) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Scotia - League Challenge Cup 2016-09-03 Falkirk
3 - 1
6 - 1
Elgin Î -1.5, -2.0 Peste
6-1 (7) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Scotia - League Two 2016-08-27 1 Forfar
1 - 2
3 - 2
Elgin 1 Î -0.5 Peste
2-5 (7) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Scotia - League Two 2016-08-20 1 Elgin
0 - 0
0 - 1
Arbroath 1 Î -0.5 Sub
3-7 (10) 1-6 (7) 1 (1-0) 1 (1-0)
Scotia - League Challenge Cup 2016-08-16 Elgin
1 - 0
2 - 0
Hearts U20 1 V 0.0, -0.5 Sub
7-6 (13) 2-4 (6) 4 (2-2) 3 (2-1)
Scotia - League Two 2016-08-13 2 Elgin
3 - 0
3 - 0
Edinburgh City 7 V -1.0 Peste
3-6 (9) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Scotia - League Two 2016-08-06 2 Cowdenbeath
0 - 0
0 - 1
Elgin 1 V 0.0, -0.5 Sub
6-3 (9) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Scotia - League Cup 2016-07-26 Stirling
1 - 1
4 - 1
Elgin 1 Î 0.0, -0.5 Peste
5-4 (9) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Scotia - League Cup 2016-07-23 1 Elgin
2 - 1
4 - 2
Brechin 5 V 0.0, +0.5 Peste
2-6 (8) 1-5 (6) 4 (1-3) 1 (0-1)
Scotia - League Cup 2016-07-19 Falkirk
2 - 0
3 - 0
Elgin Î -1.5, -2.0 Sub 11.5 Peste
9-4 (13) 4-0 (4) 1 (1-0) 4 (1-3)
Scotia - League Cup 2016-07-16 1 Elgin
0 - 1
1 - 3
St Johnstone Î +1.5 Peste 11.0 Peste
4-15 (19) 1-10 (11) 4 (1-3) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 3.8 3.6 1.9
Pauză 3.75 2.3 2.4
Handicap asiatic
Final (+0.5) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (+0.25) [email protected] Oaspeți@2
Total goluri
Final (3.0) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) Peste@2 [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 0 , Corner: 8 - 8

Corner: , Handicap: +0.5 , Goluri: 3.0

5
Șuturi pe poartă
8
10
Șuturi pe lângă poartă
8
71
Atac
64
50
Atac periculos
39
52
Posesie %
48

Scor: 0 - 0 , Corner: 4 - 3 Pauză

Corner: , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 1.0, 1.5

3
Șuturi pe poartă
3
4
Șuturi pe lângă poartă
2
40
Atac
34
27
Atac periculos
22
60
Posesie %
40
  • 2' - 1st Corner - Stirling
  • 14' - 2nd Corner - Stirling
  • Race to 3 Corners - Stirling
  • 15' - 3rd Corner - Stirling
  • 24' - 4th Corner - Elgin
  • 24' - 5th Corner - Elgin
  • 34' - 1st Yellow Card - Elgin
  • 35' - 2nd Yellow Card - Stirling
  • 41' - 6th Corner - Stirling
  • 43' - 7th Corner - Elgin
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 50' - 8th Corner - Elgin
  • 51' - 3rd Yellow Card - Elgin
  • Race to 5 Corners - Stirling
  • 60' - 9th Corner - Stirling
  • 68' - 10th Corner - Elgin
  • 68' - 11th Corner - Elgin
  • Race to 7 Corners - Elgin
  • 73' - 12th Corner - Elgin
  • 75' - 13th Corner - Stirling
  • 84' - 14th Corner - Stirling
  • 87' - 15th Corner - Elgin
  • 90+2' - 16th Corner - Stirling
  • 90+3' - 1st Goal - Stirling
  • 1-0 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate