Predicții gratuite
(bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.75
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
+0.25
Stirling
Elgin vs Stirling Profilul echipelor
Elgin
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎÎÎVVVÎVEÎRecenteStabil-0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste8/10
Handicap asiaticRatează4/10
Stirling
Evaluările sunt în curs de calcul
ÎÎVÎÎVVVVVRecenteÎn formă maximă+1.5 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticAcoperă7/10
Elgin vs Stirling Detalii meci
Elgin
4V-1E-5Î în ultimele 10 meciuri, cu 11 goluri marcate și 25 primite. Medie goluri: 1.1 pentru, 2.5 contra. Victorii 40%, AH câștigat 40%, gol Over 80%, corner Over 30%.
Rezultat final
Câștig 40%4
Egal 10%1
Pierdut 50%5
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 80%8
Anulat 0%0
Sub 20%2
Total cornere 10.0
Peste 30%3
Anulat 20%2
Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 40%4
Anulat 10%1
Pierdut 50%5
Stirling
6V-0E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 18 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.8 pentru, 1.2 contra. Victorii 60%, AH câștigat 70%, gol Over 70%, corner Over 50%.
Rezultat final
Câștig 60%6
Egal 0%0
Pierdut 40%4
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 70%7
Anulat 0%0
Sub 30%3
Total cornere 10.0
Peste 50%5
Anulat 10%1
Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 70%7
Anulat 0%0
Pierdut 30%3
Ultimele
| Elgin | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Stirling | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Final | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
| Pauză | Meci | Medie total | Medie obținute | Medie primite | Câștig | Egal | Pierdut | Prob. câștig |
| Total | ||||||||
| Gazde | ||||||||
| Oaspeți | ||||||||
| Ultimele 6 | ||||||||
Total cornere peste 7.5 - 13.5| Elgin | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
| Stirling | |||
|---|---|---|---|
| Gazde– meciuri | Oaspeți– meciuri | Total– meciuri | |
| Peste 7.5 | |||
| Peste 8.5 | |||
| Peste 9.5 | |||
| Peste 10.5 | |||
| Peste 11.5 | |||
| Peste 12.5 | |||
| Peste 13.5 | |||
Distribuția golurilorLinie 2.5, 3.0
Distribuția cornerelorLinie 10.0
Distribuția cartonașelor
Meciurile echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete
Total: 40,
Med.: 3.05,
Abatere std.: 1.53, Mediană: 3,
Mod: 3,
Peste: 63%
Meciurile echipei gazdă pe teren propriu
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile echipei oaspete în deplasare
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei gazdă
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Meciurile recente ale echipei oaspete
Total: 38, Med.: 9.21, Abatere std.: 3.05, Mediană: 9, Mod: 8, Peste: 55%
Elgin vs Stirling Distribuția în timp a golurilor/cornerelor
Elgin vs Stirling Confruntări directe
Elgin vs Stirling Vezi H2H complet →| Elgin Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League Two | 2018-02-03 | Stirling |
2 - 0
3 - 1
|
Elgin 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - League Two | 2017-09-30 | 2 Stirling |
2 - 0
2 - 2
|
Elgin 4 | E | -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - League Two | 2017-04-22 | 1 Elgin |
0 - 0
2 - 2
|
Stirling 2 | E | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 |
|
|||||
| Scotia - League Two | 2017-02-28 | 1 Stirling |
0 - 0
1 - 0
|
Elgin 2 | Î | +0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - League Two | 2016-11-12 | 2 Elgin |
1 - 0
2 - 3
|
Stirling 3 | Î | -0.5, -1.0 | Peste |
|
||||||
| Scotia - League Two | 2016-09-24 | 3 Stirling |
0 - 3
0 - 4
|
Elgin 1 | V | 0.0 | Peste |
|
1-12 (13) | 0-7 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - League Cup | 2016-07-26 | Stirling |
1 - 1
4 - 1
|
Elgin 1 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
5-4 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Scotia - League Two | 2016-04-09 | Stirling |
0 - 0
0 - 0
|
Elgin 1 | E | 0.0 | Sub |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (4-0) | ||
| Scotia - League Two | 2016-03-08 | 4 Elgin |
1 - 1
2 - 1
|
Stirling 2 | V | -0.5 | Peste |
|
5-6 (11) | 3-4 (7) | 5 (2-3) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - League Two | 2015-12-05 | 3 Stirling |
0 - 1
3 - 1
|
Elgin 4 | Î | 0.0 | Peste |
|
9-0 (9) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - League Challenge Cup | 2015-07-25 | Elgin |
1 - 1
3 - 2
|
Stirling 1 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
8-5 (13) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 5 (4-1) | ||
| Scotia - League Challenge Cup | 2014-07-26 | Elgin |
0 - 0
0 - 3
|
Stirling | Î |
|
5-7 (12) | 4-4 (8) | (-) | (-) | ||||
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Elgin Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League Two | 2018-02-24 | 2 Edinburgh City |
2 - 0
4 - 0
|
Elgin | Î | 0.0 | Peste | 9.5 |
|
|||||
| Scotia - League Two | 2018-02-17 | 1 Elgin |
1 - 1
2 - 2
|
Montrose 3 | E | 0.0 | Peste |
|
||||||
| Scotia - League Two | 2018-02-10 | 1 Elgin |
1 - 1
2 - 1
|
Annan Athletic 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - League Two | 2018-02-03 | Stirling |
2 - 0
3 - 1
|
Elgin 3 | Î | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - League Two | 2018-01-27 | 3 Elgin |
1 - 0
2 - 0
|
Stenhousemuir 3 | V | 0.0, +0.5 | Sub |
|
||||||
| Scotia - League Two | 2018-01-13 | 3 Elgin |
0 - 0
1 - 0
|
Cowdenbeath 1 1 | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - League Two | 2018-01-06 | 1 Elgin |
1 - 0
2 - 1
|
Clyde 1 | V | 0.0 | Peste | 10.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) |
| Scotia - League Two | 2018-01-02 | Peterhead |
1 - 0
7 - 0
|
Elgin 4 | Î | -1.0, -1.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
5-2 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Scotia - League Two | 2017-12-23 | 1 Stenhousemuir |
2 - 0
4 - 1
|
Elgin 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
11-2 (13) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 3 (2-1) | ||
| Scotia - League Two | 2017-12-16 | 3 Montrose |
1 - 0
3 - 0
|
Elgin 1 | Î | -0.5 | Peste |
|
5-5 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 2 (0-2) | ||
| Scotia - League Two | 2017-12-09 | 3 Elgin |
0 - 0
1 - 1
|
Edinburgh City 1 | E | -0.5, -1.0 | Sub | 9.5 | Peste |
|
7-3 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League Two | 2017-12-02 | 2 Annan Athletic |
1 - 0
2 - 0
|
Elgin 6 | Î | 0.0 | Sub |
|
5-4 (9) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - League Two | 2017-11-25 | 1 Elgin |
1 - 0
5 - 1
|
Berwick 2 | V | -0.5 | Peste |
|
8-4 (12) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - FA Cup | 2017-11-18 | 3 Dumbarton |
1 - 0
1 - 0
|
Elgin | Î | -1.0 | Sub | 10.5 | Peste |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Scotia - League Two | 2017-11-11 | 2 6 Cowdenbeath |
0 - 2
1 - 3
|
Elgin | V | 0.0, +0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Scotia - League Two | 2017-11-04 | 2 Elgin |
0 - 1
0 - 2
|
Peterhead 4 | Î | +0.5 | Sub |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - League Two | 2017-10-28 | 4 Clyde |
1 - 1
2 - 4
|
Elgin 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 | Sub |
|
2-2 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Scotia - League Two | 2017-10-21 | 2 Elgin |
0 - 0
2 - 0
|
Stenhousemuir 3 | V | 0.0 | Sub | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - FA Cup | 2017-10-14 | 1 Elgin |
1 - 0
3 - 1
|
Edusport Academy | V | -1.0, -1.5 | Peste |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - League Challenge Cup | 2017-10-07 | T.N.S. |
4 - 0
4 - 0
|
Elgin | Î | -1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Two | 2017-09-30 | 2 Stirling |
2 - 0
2 - 2
|
Elgin 4 | E | -0.5 | Peste |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - League Two | 2017-09-23 | Elgin |
1 - 0
3 - 0
|
Montrose 1 | V | 0.0 | Peste |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - League Two | 2017-09-16 | 2 Berwick |
0 - 1
3 - 2
|
Elgin 1 | Î | 0.0 | Peste |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - League Two | 2017-09-09 | 1 Elgin |
0 - 1
0 - 1
|
Annan Athletic 1 | Î | 0.0, -0.5 | Sub |
|
4-6 (10) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - League Challenge Cup | 2017-09-02 | Elgin |
0 - 0
2 - 0
|
Bray 2 | V | +0.5, +1.0 | Sub |
|
6-7 (13) | 5-2 (7) | 3 (3-0) | 3 (0-3) | ||
| Scotia - League Two | 2017-08-26 | 1 6 Edinburgh City |
0 - 2
0 - 3
|
Elgin | V | 0.0 | Peste |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - League Two | 2017-08-19 | 2 Elgin |
1 - 2
3 - 2
|
Clyde 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
4-4 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Scotia - League Challenge Cup | 2017-08-15 | 2 Hibernian U20 |
0 - 1
1 - 2
|
Elgin | V | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Peste |
|
6-5 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Two | 2017-08-12 | 1 1 Peterhead |
2 - 0
3 - 0
|
Elgin 3 | Î | -1.0 | Push | 10.5 | Sub |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Scotia - League Two | 2017-08-05 | 1 Elgin |
1 - 1
1 - 1
|
Cowdenbeath | E | -0.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
2-11 (13) | 0-8 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Stirling Ultimele | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ligă | Ora | Gazde | Scor | Oaspeți | Rezultat | Handicap | Goluri P/S | Linie cornere | Corner P/S | Evenimente | Corn. final | Corn. pauză | 35-45 | 80-90 |
| Scotia - League Two | 2018-02-24 | 4 Stirling |
1 - 1
2 - 1
|
Clyde 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League Two | 2018-02-17 | 1 Stirling |
0 - 0
3 - 0
|
Annan Athletic 2 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - League Two | 2018-02-10 | 6 Cowdenbeath |
0 - 0
1 - 2
|
Stirling 7 | V | 0.0, +0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - League Two | 2018-02-03 | Stirling |
2 - 0
3 - 1
|
Elgin 3 | V | 0.0, -0.5 | Peste |
|
||||||
| Scotia - League Two | 2018-01-31 | Stirling |
1 - 0
1 - 0
|
Cowdenbeath 1 | V | -0.5 | Sub | 10.0 |
|
|||||
| Scotia - League Two | 2018-01-27 | 4 Montrose |
0 - 1
2 - 1
|
Stirling 2 | Î | -0.5 | Peste |
|
8-3 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Scotia - League Two | 2018-01-13 | 2 Peterhead |
2 - 2
4 - 3
|
Stirling 2 | Î | -1.5 | Peste | 10.5 | Sub |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Scotia - League Two | 2018-01-06 | Stirling |
1 - 0
2 - 0
|
Berwick 2 | V | -0.5 | Sub | 10.0 | Sub |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Scotia - League Two | 2018-01-02 | 1 Stenhousemuir |
0 - 0
2 - 1
|
Stirling 3 | Î | -0.5 | Peste | 10.0 | Peste |
|
7-7 (14) | 5-4 (9) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Scotia - League Two | 2017-12-23 | 2 Stirling |
0 - 0
0 - 1
|
Montrose | Î | 0.0 | Sub |
|
6-7 (13) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - League Two | 2017-12-16 | 1 Annan Athletic |
0 - 1
1 - 1
|
Stirling 2 | E | 0.0, -0.5 | Sub |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Scotia - League Two | 2017-12-05 | 1 1 Stirling |
0 - 1
0 - 1
|
Peterhead 3 | Î | +0.5 | Sub |
|
3-12 (15) | 2-7 (9) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - League Two | 2017-12-02 | 2 Berwick |
1 - 0
1 - 0
|
Stirling 1 | Î | 0.0, +0.5 | Sub |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - League Two | 2017-11-11 | 1 Clyde |
0 - 0
1 - 1
|
Stirling 3 | E | 0.0 | Sub | 10.0 | Peste |
|
7-7 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) |
| Scotia - League Two | 2017-11-04 | Edinburgh City |
1 - 1
1 - 2
|
Stirling 2 | V | +0.5, +1.0 | Peste |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - League Two | 2017-10-28 | 1 Stirling |
0 - 1
1 - 2
|
Stenhousemuir 1 | Î | -0.5 | Push |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - League Two | 2017-10-21 | 2 Cowdenbeath |
0 - 2
0 - 3
|
Stirling 1 | V | +0.5 | Peste |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Scotia - League Two | 2017-09-30 | 2 Stirling |
2 - 0
2 - 2
|
Elgin 4 | E | -0.5 | Peste |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Scotia - League Two | 2017-09-23 | 2 Stirling |
2 - 1
3 - 2
|
Annan Athletic 4 | V | -0.5 | Peste |
|
2-5 (7) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 2 (0-2) | ||
| Scotia - League Two | 2017-09-16 | 2 Montrose |
0 - 1
1 - 3
|
Stirling 1 | V | 0.0 | Peste |
|
6-1 (7) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - League Two | 2017-09-09 | 1 Stirling |
1 - 1
2 - 3
|
Clyde 4 | Î | -0.5 | Peste |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Scotia - League Two | 2017-08-26 | 1 4 Peterhead |
1 - 4
2 - 4
|
Stirling 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste | 11.0 | Sub |
|
7-2 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Scotia - League Two | 2017-08-19 | 1 Stirling |
2 - 0
2 - 0
|
Edinburgh City 1 | V | -0.5, -1.0 | Sub |
|
7-3 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - League Challenge Cup | 2017-08-15 | 1 Stirling |
0 - 1
1 - 3
|
Montrose 3 | Î | -0.5 | Peste | 11.0 | Sub |
|
4-4 (8) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Scotia - League Two | 2017-08-12 | Stirling |
2 - 0
4 - 0
|
Berwick Rangers | V | -0.5 | Peste |
|
6-7 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Scotia - League Two | 2017-08-05 | Stenhousemuir |
2 - 1
2 - 3
|
Stirling 1 | V | -0.5 | Peste |
|
3-4 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) | ||
| Scotia - League Cup | 2017-07-25 | Stirling |
1 - 0
2 - 0
|
Brechin 1 | V | +0.5 | Sub | 11.0 | Peste |
|
5-9 (14) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Scotia - League Cup | 2017-07-22 | 2 Forfar |
0 - 2
1 - 3
|
Stirling 1 | V | -0.5, -1.0 | Peste |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Scotia - League Cup | 2017-07-18 | 2 Stirling |
0 - 0
0 - 0
|
Inverness CT 2 | E | +1.5 | Sub | 10.5 | Peste |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Scotia - League Cup | 2017-07-15 | Falkirk |
3 - 0
4 - 1
|
Stirling 1 | Î | -1.5 | Peste | 11.0 | Push |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig: | ||||||||||||||
| Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Final | 2.3 | 3.6 | 2.8 |
| Pauză | 2.87 | 2.25 | 3.2 |
| Handicap asiatic | ||
|---|---|---|
| Final (-0.25) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Pauză (0.0) | [email protected] | Oaspeț[email protected] |
| Total cornere | ||
|---|---|---|
| Final (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Total goluri | ||
|---|---|---|
| Final (2.75) | [email protected] | [email protected] |
| Pauză (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Evenimente live
Stare: , Scor: 0 - 0 , Corner: 0 - 0
Corner: 10.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.5, 3.0
Goluri peste 0.5 - 4.5
Cartonașe Peste 1.5 - 7.5

