Dum, Aug 12, 2018 · 19:00
2 - 2
Final · HT 1-0
Cele mai vechiRecente
ÎÎVÎÎE
1.66
3.40
5.50
RecenteCele mai vechi
ÎÎÎVVE

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Sub 10.0
Total cornere
+0.75
Rampla Juniors
Defensor Sporting
ÎVÎVÎÎVÎÎERecenteÎn scădere-0.7 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub3/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRatează4/10
Rampla Juniors
ÎVÎÎÎEVÎÎÎRecenteStabil+0.1 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticEgal5/10
Defensor Sporting

3V-1E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 10 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 1.0 pentru, 1.3 contra. Victorii 30%, AH câștigat 40%, gol Over 40%, corner Over 30%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 10%1 Pierdut 60%6
Total goluri 2.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 10.0
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 0%0 Pierdut 60%6
Rampla Juniors

3V-1E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 10 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 1.0 pentru, 1.6 contra. Victorii 30%, AH câștigat 50%, gol Over 60%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 10%1 Pierdut 60%6
Total goluri 2.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Total cornere 10.0
Peste 50%5 Anulat 20%2 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 0%0 Pierdut 50%5
Ultimele
Defensor Sporting
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Rampla Juniors
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Defensor Sporting
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Rampla Juniors
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.65, Abatere std.: 1.30, Mediană: 3, Mod: 2, Peste: 53%

Defensor Sporting Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Uruguay - Apertura 2018-02-24 1 2 Rampla Juniors
1 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 6 2 E +0.5 Sub 9.5
Uruguay - Clausura 2017-08-20 1 6 Rampla Juniors
1 - 1
2 - 2
Defensor Sporting 4 E 0.0, +0.5 Peste 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2017-06-04 2 Rampla Juniors
1 - 1
1 - 2
Defensor Sporting 2 V 0.0, +0.5 Peste
Uruguay - Apertura 2017-02-05 3 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Rampla Juniors 4 V -1.0 Sub 10.0
Uruguay - Apertura 2016-10-29 2 Rampla Juniors
0 - 0
0 - 1
Defensor Sporting 2 V +0.5 Sub 10.5
Uruguay - Clausura 2015-06-07 2 Rampla Juniors
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 1 E +1.0 Sub 10.5 Sub
3-7 (10) 0-3 (3) 0 (0-0) 3 (1-2)
Uruguay - Apertura 2014-12-07 3 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 0
Rampla Juniors 1 V -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
1-3 (4) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Defensor Sporting Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Uruguay - Clausura 2018-08-05 2 Torque
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 3 1 E 0.0, +0.5 Sub 9.5
Copa Sudamericana 2018-08-03 2 Fluminense
0 - 0
2 - 0
Defensor Sporting 3 Î -1.0 Sub 9.5
Uruguay - Clausura 2018-07-28 3 Defensor Sporting
0 - 2
1 - 2
Danubio 3 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0
Uruguay - Clausura 2018-07-22 1 5 CA Atenas
2 - 2
2 - 5
Defensor Sporting 2 V 0.0, +0.5 Peste 10.0
Uruguay Torneo Intermedio 2018-06-07 7 Defensor Sporting
0 - 1
1 - 3
Penarol 3 1 Î +0.5, +1.0 Peste 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2018-06-03 3 Torque
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 6 2 Î 0.0, +0.5 Sub 9.5 Sub
3-5 (8) 2-3 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2018-05-27 3 Boston River
1 - 1
1 - 2
Defensor Sporting 2 V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
3-5 (8) 0-4 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Copa Libertadores 2018-05-23 3 Gremio
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 5 Î -1.5 Sub 9.0 Sub
5-0 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2018-05-19 5 Defensor Sporting
1 - 0
1 - 0
Club Atletico Progreso 2 V -0.5 Sub 10.0 Sub
2-5 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Copa Libertadores 2018-05-15 5 Defensor Sporting
0 - 0
0 - 1
Cerro Porteno 3 Î 0.0 Sub 9.0 Sub
5-2 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2018-05-12 2 CA River Plate
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 4 Î 0.0 Sub 10.0 Sub
1-5 (6) 0-2 (2) 0 (0-0) 3 (1-2)
Uruguay Torneo Intermedio 2018-05-09 1 3 Defensor Sporting
0 - 1
0 - 2
CA Atenas 5 Î -1.0 Sub 9.5 Peste
8-5 (13) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2018-05-05 1 Penarol
1 - 1
4 - 1
Defensor Sporting 5 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
7-1 (8) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2018-04-30 1 5 Defensor Sporting
1 - 1
2 - 1
Boston River 3 V -0.5, -1.0 Peste 9.5 Sub
5-2 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 2 (0-2)
Copa Libertadores 2018-04-26 2 Monagas
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 2 Î +0.5 Sub 8.5 Sub
4-2 (6) 3-1 (4) 2 (2-0) 1 (0-1)
Copa Libertadores 2018-04-17 3 Defensor Sporting
0 - 0
3 - 1
Monagas 4 V -1.5, -2.0 Peste 8.5 Peste
7-5 (12) 4-2 (6) 3 (1-2) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2018-04-13 4 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Liverpool Montevideo 1 V -0.5 Sub 10.0 Peste
9-5 (14) 4-3 (7) 2 (1-1) 3 (3-0)
Uruguay - Apertura 2018-04-08 3 Montevideo Wanderers
0 - 2
1 - 2
Defensor Sporting 5 V 0.0, +0.5 Peste 10.0 Peste
8-10 (18) 6-4 (10) 3 (3-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2018-04-01 3 Defensor Sporting
2 - 1
5 - 2
CA River Plate 4 1 V -0.5 Peste 10.0 Push
6-4 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2018-03-28 3 Racing Club de Montevideo
1 - 2
2 - 2
Defensor Sporting 3 E 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
6-1 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-03-24 1 4 Defensor Sporting
2 - 1
2 - 1
Cerro 1 1 V -0.5 Peste 9.5 Sub
3-3 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-03-17 2 Defensor Sporting
0 - 1
1 - 1
Club Atletico Progreso 2 E -0.5, -1.0 Sub 10.0 Sub
7-0 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Copa Libertadores 2018-03-14 3 Cerro Porteno
1 - 0
2 - 1
Defensor Sporting 3 Î -0.5, -1.0 Peste 9.0 Peste
7-3 (10) 4-2 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2018-03-10 3 Nacional De Football
1 - 0
2 - 0
Defensor Sporting 5 1 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
3-1 (4) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2018-03-04 4 Defensor Sporting
3 - 1
3 - 2
Atletico Fenix Montevideo 2 1 V -0.5 Peste 10.0 Peste
6-5 (11) 5-1 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Copa Libertadores 2018-02-27 2 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 1
Gremio E 0.0, +0.5 Push 9.0 Sub
3-3 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2018-02-24 1 2 Rampla Juniors
1 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 6 2 E +0.5 Sub 9.5 Sub
2-2 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-02-18 1 4 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 1
Torque 3 V -1.0 Peste 9.5 Peste
5-8 (13) 3-5 (8) 3 (0-3) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-02-11 4 Danubio
1 - 1
2 - 1
Defensor Sporting 2 Î 0.0 Peste 9.5 Sub
5-4 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2018-02-04 1 3 Defensor Sporting
2 - 0
3 - 0
CA Atenas 2 V -0.5, -1.0 Peste 9.5 Peste
7-8 (15) 4-2 (6) 0 (0-0) 5 (3-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Rampla Juniors Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Uruguay - Clausura 2018-08-05 1 3 Rampla Juniors
0 - 0
1 - 2
Club Atletico Progreso 3 Î 0.0 Peste 10.0
Copa Sudamericana 2018-08-01 1 2 Independiente Santa Fe
0 - 0
2 - 0
Rampla Juniors 5 1 Î -1.5 Sub 9.0
Uruguay - Clausura 2018-07-28 1 Nacional De Football
0 - 0
2 - 1
Rampla Juniors 5 1 Î -1.0, -1.5 Peste 10.0
Meciuri amicale internationale intercluburi 2018-07-26 2 Rampla Juniors
2 - 0
3 - 1
River Plate - Rezerve 4 2 V -0.5 Peste
Uruguay - Clausura 2018-07-22 2 Rampla Juniors
0 - 0
1 - 0
Atletico Fenix Montevideo 1 V 0.0 Sub 10.5
Copa Sudamericana 2018-07-20 1 Rampla Juniors
0 - 0
0 - 0
Independiente Santa Fe 2 E +0.5 Sub 9.0 Peste
5-5 (10) 3-0 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Uruguay Torneo Intermedio 2018-06-06 3 Liverpool Montevideo
1 - 0
2 - 1
Rampla Juniors 7 1 Î -0.5 Peste 10.0 Sub
7-2 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 3 (3-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2018-06-02 2 Rampla Juniors
0 - 1
0 - 2
Nacional De Football 2 Î +1.0 Sub 9.5 Peste
6-8 (14) 4-2 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Uruguay Torneo Intermedio 2018-05-30 1 3 Danubio
0 - 1
4 - 1
Rampla Juniors 3 1 Î -0.5 Peste 9.5 Peste
9-3 (12) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (3-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2018-05-26 2 Racing Club de Montevideo
0 - 1
1 - 2
Rampla Juniors 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Push
5-5 (10) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay Torneo Intermedio 2018-05-19 2 Rampla Juniors
0 - 1
2 - 3
Montevideo Wanderers 3 Î 0.0 Peste 10.0 Sub
5-3 (8) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2018-05-13 Atletico Fenix Montevideo
1 - 1
1 - 3
Rampla Juniors 1 V 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
6-2 (8) 3-2 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Uruguay Torneo Intermedio 2018-05-10 2 1 Rampla Juniors
0 - 0
0 - 1
Cerro 4 Î 0.0 Sub 9.0 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-05-06 1 4 Cerro
1 - 0
2 - 0
Rampla Juniors 5 2 Î 0.0, -0.5 Sub 9.0 Push
1-8 (9) 1-7 (8) 4 (1-3) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-04-29 4 Rampla Juniors
0 - 0
2 - 1
Torque 3 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
4-2 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2018-04-21 3 Danubio
1 - 0
3 - 1
Rampla Juniors 4 Î -0.5, -1.0 Peste 9.5 Sub
5-2 (7) 3-0 (3) 3 (3-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2018-04-15 1 4 Rampla Juniors
0 - 0
1 - 1
CA Atenas 2 1 E 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
1-4 (5) 1-3 (4) 2 (0-2) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-04-08 3 Penarol
2 - 0
2 - 1
Rampla Juniors 5 1 Î -1.0, -1.5 Peste 9.5 Sub
4-3 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2018-03-31 2 Rampla Juniors
0 - 0
0 - 0
Boston River 2 E 0.0 Sub 9.0 Push
3-6 (9) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-03-25 4 Rampla Juniors
1 - 2
1 - 2
Liverpool Montevideo 3 Î 0.0, +0.5 Peste 10.0 Peste
8-3 (11) 4-3 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2018-03-17 3 Montevideo Wanderers
0 - 1
1 - 1
Rampla Juniors 4 E -0.5 Sub 10.0 Sub
4-2 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2018-03-11 Rampla Juniors
0 - 1
1 - 2
CA River Plate Î 0.0 Peste 9.5 Sub
6-0 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Copa Sudamericana 2018-03-08 1 Rampla Juniors
2 - 0
4 - 0
UTC Cajamarca 2 1 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
6-1 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (3-0)
Uruguay - Apertura 2018-03-04 3 Racing Club de Montevideo
1 - 0
2 - 1
Rampla Juniors 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
8-8 (16) 4-1 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2018-02-24 1 2 Rampla Juniors
1 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 6 2 E +0.5 Sub 9.5 Sub
2-2 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-02-17 2 Club Atletico Progreso
2 - 0
4 - 1
Rampla Juniors 3 Î -0.5 Peste 9.5 Peste
5-6 (11) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (1-2)
Copa Sudamericana 2018-02-13 3 UTC Cajamarca
1 - 0
2 - 0
Rampla Juniors 4 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
6-5 (11) 3-2 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2018-02-10 1 3 Rampla Juniors
0 - 1
0 - 3
Nacional De Football 3 Î +0.5, +1.0 Peste 10.0 Sub
1-6 (7) 0-4 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2018-02-03 3 Atletico Fenix Montevideo
1 - 0
3 - 1
Rampla Juniors 4 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
4-10 (14) 4-3 (7) 3 (3-0) 4 (0-4)
Uruguay - Clausura 2017-12-02 4 Rampla Juniors
0 - 1
0 - 1
Cerro 2 Î 0.0 Sub 9.5 Sub
2-4 (6) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.66 3.4 5.5
Pauză 2.25 2.25 5
Handicap asiatic
Final (-0.75) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.25) [email protected] Oaspeți@2
Total cornere
Final (10.0) Peste@2 [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.5) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 2 - 2 , Corner: 6 - 3

Corner: 10.0 , Handicap: -0.5, -1.0 , Goluri: 2.5

0
Șuturi pe poartă
0
0
Șuturi pe lângă poartă
0
0
Atac
0
0
Atac periculos
0

Scor: 1 - 0 , Corner: 4 - 1 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0

0
Șuturi pe poartă
0
0
Șuturi pe lângă poartă
0
0
Atac
0
0
Atac periculos
0
  • 4' - 1st Corner - Defensor Sporting
  • 14' - 2nd Corner - Rampla Juniors
  • 20' - 3rd Corner - Defensor Sporting
  • 28' - 4th Corner - Defensor Sporting
  • 35' - 5th Corner - Defensor Sporting
  • 38' - 1st Yellow Card - Rampla Juniors
  • 41' - 1st Goal - Defensor Sporting
  • 1-0: score at the end of First Half
  • 55' - 2nd Yellow Card - Defensor Sporting
  • 60' - 6th Corner - Defensor Sporting
  • 67' - 7th Corner - Rampla Juniors
  • 69' - 3rd Yellow Card - Rampla Juniors
  • 74' - 8th Corner - Rampla Juniors
  • 77' - 2nd Goal - Rampla Juniors
  • 79' - 4th Yellow Card - Defensor Sporting
  • 81' - 5th Yellow Card - Rampla Juniors
  • 85' - 3rd Goal - Defensor Sporting
  • 90' - 6th Yellow Card - Defensor Sporting
  • 90' - 9th Corner - Defensor Sporting
  • 90+1' - 4th Goal - Rampla Juniors
  • 90+2' - 7th Yellow Card - Rampla Juniors
  • 2-2: score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate