Sâm, May 5, 2018 · 19:30
Penarol [2]
7 1
4 - 1
Final · HT 1-1
Defensor Sporting [4]
1 5 2
Cele mai vechiRecente
VÎEVVÎ
1.90
3.40
3.90
RecenteCele mai vechi
VÎVVVV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.5
Total goluri
Sub 9.5
Total cornere
+0.25
Defensor Sporting
Penarol
EÎVVVÎEVVÎRecenteÎn scădere-0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornereSub2/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticRatează4/10
Început puternicScapă avantajulPeste 2.5 cartonașe în 10 din ultimele 10
Defensor Sporting
ÎEVEVVVVÎVRecenteÎn formă maximă+0.7 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Penarol

5V-2E-3Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 9 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 0.9 contra. Victorii 50%, AH câștigat 40%, gol Over 40%, corner Over 20%.

Rezultat final
Câștig 50%5 Egal 20%2 Pierdut 30%3
Total goluri 2.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 9.5
Peste 20%2 Anulat 0%0 Sub 80%8
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 10%1 Pierdut 50%5
Defensor Sporting

6V-2E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 19 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.9 pentru, 1.2 contra. Victorii 60%, AH câștigat 60%, gol Over 70%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 20%2 Pierdut 20%2
Total goluri 2.5
Peste 70%7 Anulat 0%0 Sub 30%3
Total cornere 9.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 0%0 Pierdut 40%4
Ultimele
Penarol
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Defensor Sporting
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Penarol
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Defensor Sporting
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.75, Abatere std.: 1.53, Mediană: 3, Mod: 3, Peste: 55%

Penarol Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Uruguay - Marea Finala 2017-12-10 2 Penarol
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 2 E -0.5 Sub 9.5
Uruguay - Marea Finala 2017-12-06 3 Penarol
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 4 1 V 0.0, -0.5 Sub 9.5
Uruguay - Clausura 2017-11-05 5 Penarol
1 - 1
3 - 1
Defensor Sporting 5 2 V -0.5 Peste 9.5
Uruguay Torneo Intermedio 2017-07-08 1 5 Penarol
1 - 2
2 - 3
Defensor Sporting 6 2 Î -0.5 Peste 10.0
Uruguay - Apertura 2017-03-25 1 5 Defensor Sporting
2 - 1
2 - 2
Penarol 4 1 E 0.0 Peste 10.0
Uruguay - Apertura 2016-12-10 4 Penarol
0 - 1
0 - 2
Defensor Sporting 3 1 Î 0.0 Sub
4-3 (7) 3-1 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2016-02-21 2 Penarol
2 - 1
5 - 1
Defensor Sporting 2 V -0.5, -1.0 Peste
6-5 (11) 1-2 (3) 2 (1-1) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2015-08-30 2 Defensor Sporting
1 - 1
3 - 1
Penarol 2 Î 0.0 Peste
6-3 (9) 2-1 (3) 2 (1-1) 5 (3-2)
Uruguay - Clausura 2015-03-15 3 Penarol
1 - 0
2 - 0
Defensor Sporting 2 1 V -0.5 Sub 10.5 Sub
7-1 (8) 5-0 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2014-09-06 3 Defensor Sporting
0 - 0
0 - 0
Penarol 3 E +0.5 Sub 11.0 Peste
5-7 (12) 1-5 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Penarol Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Copa Libertadores 2018-05-02 4 Atletico Tucuman
0 - 0
1 - 0
Penarol 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.0
Uruguay - Apertura 2018-04-29 1 5 Club Atletico Progreso
0 - 1
0 - 1
Penarol 5 V +0.5, +1.0 Sub 10.0
Copa Libertadores 2018-04-27 2 Penarol
1 - 0
2 - 0
Libertad Asuncion 1 V -0.5 Push 9.0
Uruguay - Apertura 2018-04-22 1 Penarol
0 - 0
1 - 1
Nacional De Football 4 E 0.0 Sub 10.0
Copa Libertadores 2018-04-19 2 Libertad Asuncion
0 - 0
2 - 1
Penarol 3 1 Î 0.0, -0.5 Peste 9.0
Uruguay - Apertura 2018-04-14 4 Atletico Fenix Montevideo
0 - 1
0 - 3
Penarol 2 V +0.5, +1.0 Peste 10.5 Sub
4-5 (9) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2018-04-08 3 Penarol
2 - 0
2 - 1
Rampla Juniors 5 1 V -1.0, -1.5 Peste 9.5 Sub
4-3 (7) 2-2 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Copa Libertadores 2018-04-04 2 Penarol
1 - 0
3 - 1
Atletico Tucuman 5 V -0.5, -1.0 Peste 9.0 Sub
2-6 (8) 2-3 (5) 2 (0-2) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2018-04-01 2 Torque
1 - 0
2 - 0
Penarol 1 Î +1.0, +1.5 Sub 9.5 Peste
4-6 (10) 4-3 (7) 0 (0-0) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2018-03-28 5 Penarol
0 - 0
1 - 1
Danubio 5 2 E -0.5, -1.0 Sub 9.5 Sub
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2018-03-24 5 CA Atenas
0 - 0
0 - 2
Penarol 1 V +1.0, +1.5 Sub 10.0 Push
3-7 (10) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2018-03-21 1 3 Cerro
0 - 1
0 - 3
Penarol 2 V +0.5, +1.0 Peste 9.5 Sub
7-2 (9) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Copa Libertadores 2018-03-15 3 The Strongest
1 - 0
1 - 0
Penarol 3 Î -1.0, -1.5 Sub 9.0 Sub
2-0 (2) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2018-03-10 1 Penarol
1 - 0
2 - 1
Boston River 3 V -1.0, -1.5 Peste 9.5 Peste
10-5 (15) 6-2 (8) 2 (1-1) 4 (3-1)
Uruguay - Apertura 2018-02-24 1 2 Penarol
1 - 1
2 - 1
Liverpool Montevideo 4 V -1.0, -1.5 Peste 9.5 Peste
6-8 (14) 4-6 (10) 2 (0-2) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-02-17 1 5 Montevideo Wanderers
0 - 1
1 - 1
Penarol 3 E +0.5 Sub 10.0 Push
1-9 (10) 1-4 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Uruguay - Apertura 2018-02-11 1 2 Penarol
0 - 0
4 - 1
CA River Plate 4 V -1.0 Peste 9.5 Peste
8-2 (10) 6-0 (6) 2 (2-0) 3 (2-1)
Uruguay - Apertura 2018-02-04 1 2 Racing Club de Montevideo
0 - 1
0 - 2
Penarol 1 V +1.0 Sub 10.0 Sub
1-2 (3) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Meciuri amicale internationale intercluburi 2018-01-27 2 Nacional De Football
0 - 3
1 - 3
Penarol 4 V 0.0,+0.5 Peste
6-1 (7) 4-1 (5) 3 (2-1) 2 (2-0)
Meciuri amicale internationale intercluburi 2018-01-23 1 4 Penarol
1 - 0
2 - 0
Nacional De Football 4 2 V 0.0 Sub 9.0 Sub
3-4 (7) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (1-1)
Meciuri amicale internationale intercluburi 2018-01-19 2 Penarol
1 - 0
2 - 0
Delfin SC 5 1 V -0.5, -1.0 Sub
6-1 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 2 (2-0)
Uruguay - Marea Finala 2017-12-10 2 Penarol
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 2 E -0.5 Sub 9.5 Sub
7-0 (7) 4-0 (4) 3 (3-0) 0 (0-0)
Uruguay - Marea Finala 2017-12-06 3 Penarol
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 4 1 V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
7-5 (12) 3-3 (6) 4 (3-1) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2017-12-03 1 Penarol
2 - 0
4 - 0
Racing Club de Montevideo 3 1 V -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
4-4 (8) 3-4 (7) 3 (1-2) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2017-11-25 1 3 Cerro
0 - 1
0 - 4
Penarol 5 V +0.5, +1.0 Peste 9.5 Sub
2-3 (5) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Uruguay - Clausura 2017-11-22 4 CA River Plate
1 - 0
2 - 1
Penarol 2 Î +0.5, +1.0 Peste 10.0 Push
2-8 (10) 2-6 (8) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2017-11-19 3 Penarol
0 - 0
3 - 0
Plaza Colonia 3 1 V -1.5, -2.0 Push 9.5 Sub
7-1 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2017-11-16 3 Danubio
0 - 2
0 - 2
Penarol 3 V +0.5, +1.0 Sub 9.5 Peste
6-5 (11) 3-2 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Clausura 2017-11-11 1 Penarol
0 - 0
1 - 0
Juventud De Las Piedras 6 V -1.0, -1.5 Sub 9.5 Peste
11-3 (14) 5-3 (8) 0 (0-0) 2 (2-0)
Uruguay - Clausura 2017-11-08 3 IA Sud America
0 - 0
2 - 3
Penarol 3 V +1.0, +1.5 Peste 10.5 Peste
9-6 (15) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (1-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Defensor Sporting Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Uruguay - Apertura 2018-04-30 1 5 Defensor Sporting
1 - 1
2 - 1
Boston River 3 V -0.5, -1.0 Peste 9.5
Copa Libertadores 2018-04-26 2 Monagas
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 2 Î +0.5 Sub 8.5
Copa Libertadores 2018-04-17 3 Defensor Sporting
0 - 0
3 - 1
Monagas 4 V -1.5, -2.0 Peste 8.5
Uruguay - Apertura 2018-04-13 4 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Liverpool Montevideo 1 V -0.5 Sub 10.0
Uruguay - Apertura 2018-04-08 3 Montevideo Wanderers
0 - 2
1 - 2
Defensor Sporting 5 V 0.0, +0.5 Peste 10.0
Uruguay - Apertura 2018-04-01 3 Defensor Sporting
2 - 1
5 - 2
CA River Plate 4 1 V -0.5 Peste 10.0 Push
6-4 (10) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2018-03-28 3 Racing Club de Montevideo
1 - 2
2 - 2
Defensor Sporting 3 E 0.0, +0.5 Peste 10.0 Sub
6-1 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-03-24 1 4 Defensor Sporting
2 - 1
2 - 1
Cerro 1 1 V -0.5 Peste 9.5 Sub
3-3 (6) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-03-17 2 Defensor Sporting
0 - 1
1 - 1
Club Atletico Progreso 2 E -0.5, -1.0 Sub 10.0 Sub
7-0 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Copa Libertadores 2018-03-14 3 Cerro Porteno
1 - 0
2 - 1
Defensor Sporting 3 Î -0.5, -1.0 Peste 9.0 Peste
7-3 (10) 4-2 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Uruguay - Apertura 2018-03-10 3 Nacional De Football
1 - 0
2 - 0
Defensor Sporting 5 1 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Sub
3-1 (4) 2-1 (3) 2 (1-1) 0 (0-0)
Uruguay - Apertura 2018-03-04 4 Defensor Sporting
3 - 1
3 - 2
Atletico Fenix Montevideo 2 1 V -0.5 Peste 10.0 Peste
6-5 (11) 5-1 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Copa Libertadores 2018-02-27 2 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 1
Gremio E 0.0, +0.5 Push 9.0 Sub
3-3 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Apertura 2018-02-24 1 2 Rampla Juniors
1 - 1
1 - 1
Defensor Sporting 6 2 E +0.5 Sub 9.5 Sub
2-2 (4) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-02-18 1 4 Defensor Sporting
1 - 0
2 - 1
Torque 3 V -1.0 Peste 9.5 Peste
5-8 (13) 3-5 (8) 3 (0-3) 1 (0-1)
Uruguay - Apertura 2018-02-11 4 Danubio
1 - 1
2 - 1
Defensor Sporting 2 Î 0.0 Peste 9.5 Sub
5-4 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 2 (2-0)
Uruguay - Apertura 2018-02-04 1 3 Defensor Sporting
2 - 0
3 - 0
CA Atenas 2 V -0.5, -1.0 Peste 9.5 Peste
7-8 (15) 4-2 (6) 0 (0-0) 5 (3-2)
Uruguay - Marea Finala 2017-12-10 2 Penarol
0 - 0
0 - 0
Defensor Sporting 2 E -0.5 Sub 9.5 Sub
7-0 (7) 4-0 (4) 3 (3-0) 0 (0-0)
Uruguay - Marea Finala 2017-12-06 3 Penarol
0 - 0
1 - 0
Defensor Sporting 4 1 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
7-5 (12) 3-3 (6) 4 (3-1) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2017-12-03 4 Defensor Sporting
0 - 1
0 - 2
Atletico Fenix Montevideo 3 1 Î -0.5, -1.0 Sub 9.5 Peste
20-1 (21) 13-1 (14) 5 (4-1) 4 (4-0)
Uruguay - Clausura 2017-11-26 5 Nacional De Football
0 - 0
1 - 1
Defensor Sporting 5 E 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
4-7 (11) 2-4 (6) 3 (1-2) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2017-11-23 4 Defensor Sporting
1 - 1
2 - 1
Montevideo Wanderers 6 1 V -0.5, -1.0 Peste 9.5 Sub
6-3 (9) 3-2 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2017-11-19 1 2 Boston River
0 - 0
0 - 1
Defensor Sporting 2 V 0.0, +0.5 Sub 9.5 Peste
5-7 (12) 2-4 (6) 3 (2-1) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2017-11-16 5 Defensor Sporting
1 - 1
2 - 2
Liverpool Montevideo 6 1 E -1.0 Peste 9.5 Peste
10-2 (12) 4-0 (4) 2 (2-0) 3 (3-0)
Uruguay - Clausura 2017-11-12 4 El Tanque Sisley
0 - 1
0 - 2
Defensor Sporting 2 V +0.5 Sub 9.5 Peste
11-4 (15) 5-2 (7) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Clausura 2017-11-08 3 Defensor Sporting
3 - 0
4 - 2
Racing Club de Montevideo 4 V -0.5 Peste 9.5 Sub
3-4 (7) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Uruguay - Clausura 2017-11-05 5 Penarol
1 - 1
3 - 1
Defensor Sporting 5 2 Î -0.5 Peste 9.5 Sub
2-1 (3) 2-1 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Uruguay - Clausura 2017-10-14 5 Defensor Sporting
0 - 1
2 - 1
CA River Plate 3 V -0.5 Peste 9.5 Sub
5-3 (8) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (2-0)
Uruguay - Clausura 2017-10-08 4 Plaza Colonia
0 - 0
1 - 2
Defensor Sporting 3 V +0.5 Peste 9.5 Peste
4-6 (10) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Uruguay - Clausura 2017-09-16 3 Defensor Sporting
0 - 0
1 - 0
Danubio 3 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Push
4-6 (10) 3-2 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.9 3.4 3.9
Pauză 2.6 2.2 4.33
Handicap asiatic
Final (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.5) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.5) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 4 - 1 , Corner: 7 - 1

Corner: 9.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 2.5

12
Șuturi pe poartă
1
11
Șuturi pe lângă poartă
4
104
Atac
81
96
Atac periculos
38
62
Posesie %
38

Scor: 1 - 1 , Corner: 3 - 1 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0

4
Șuturi pe poartă
1
3
Șuturi pe lângă poartă
2
58
Atac
41
47
Atac periculos
20
66
Posesie %
34
  • 3' - 1st Corner - Penarol
  • 17' - 2nd Corner - Defensor Sporting
  • 18' - 1st Goal - Defensor Sporting
  • 32' - 1st Yellow Card - Defensor Sporting
  • 35' - 2nd Goal - Penarol
  • 43' - 3rd Corner - Penarol
  • 45+1' - 4th Corner - Penarol
  • Race to 3 Corners - Penarol
  • 45+1' - 2nd Yellow Card - Defensor Sporting
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 48' - 5th Corner - Penarol
  • 60' - 3rd Goal - Penarol
  • 63' - 6th Corner - Penarol
  • Race to 5 Corners - Penarol
  • 63' - 4th Goal - Penarol
  • 64' - 3rd Yellow Card - Defensor Sporting
  • 65' - 4th Yellow Card - Penarol
  • 68' - Red Card - Defensor Sporting
  • 69' - 7th Corner - Penarol
  • 77' - 5th Yellow Card - Defensor Sporting
  • 80' - 6th Yellow Card - Defensor Sporting
  • Race to 7 Corners - Penarol
  • 86' - 8th Corner - Penarol
  • 86' - 5th Goal - Penarol
  • 89' - Red Card - Defensor Sporting
  • 4-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate