Mar, Apr 19, 2022 · 19:45
1 - 2
Final · HT 1-1
Linfield
6 2
Cele mai vechiRecente
ÎVVVVV
3.40
3.60
1.85
RecenteCele mai vechi
EEVVVV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Peste 2.25
Total goluri
Sub 10.5
Total cornere
-0.25
Linfield
Crusaders
VÎEVÎVVVVVRecenteÎn formă maximă+1.2 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereSub4/10
Peste 2.5 goluriPeste6/10
Handicap asiaticRatează4/10
Linfield
EÎÎVVVVVEERecenteÎn creștere+0.2 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează2/10
Crusaders

7V-1E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 17 goluri marcate și 9 primite. Medie goluri: 1.7 pentru, 0.9 contra. Victorii 70%, AH câștigat 40%, gol Over 60%, corner Over 40%.

Rezultat final
Câștig 70%7 Egal 10%1 Pierdut 20%2
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Total cornere 10.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Handicap asiatic
Câștig 40%4 Anulat 0%0 Pierdut 60%6
Linfield

5V-3E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 15 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 1.5 pentru, 1.0 contra. Victorii 50%, AH câștigat 20%, gol Over 50%, corner Over 30%.

Rezultat final
Câștig 50%5 Egal 30%3 Pierdut 20%2
Total goluri 2.0, 2.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Total cornere 10.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Handicap asiatic
Câștig 20%2 Anulat 10%1 Pierdut 70%7
Ultimele
Crusaders
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Linfield
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Crusaders
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Linfield
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.45, Abatere std.: 1.58, Mediană: 2, Mod: 2, Peste: 45%

Crusaders Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Irlanda de Nord - Premier 2021-11-13 Crusaders
0 - 1
2 - 1
Linfield V 0.0 Peste
Irlanda de Nord - Premier 2021-08-28 1 Linfield
1 - 0
2 - 0
Crusaders 4 Î -0.5,-1.0 Sub 10.5
Irlanda de Nord - Premier 2021-05-04 Linfield
1 - 0
3 - 1
Crusaders 2 Î -1.0, -1.5 Peste 11.0
Irlanda de Nord - Premier 2021-03-19 3 Crusaders
1 - 0
1 - 2
Linfield 3 Î +0.5 Push
Irlanda de Nord - Premier 2021-02-06 Crusaders
0 - 0
1 - 2
Linfield 2 Î 0.0, +0.5 Peste 10.5
Irlanda de Nord - Premier 2020-10-30 Linfield
1 - 0
2 - 1
Crusaders 2 Î -0.5 Peste 10.0 Peste
7-6 (13) 4-2 (6) 1 (1-0) 3 (0-3)
Irlanda de Nord - Premier 2020-02-21 1 Linfield
1 - 0
4 - 0
Crusaders 3 1 Î 0.0, -0.5 Peste
4-4 (8) 1-3 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2019-12-21 2 Linfield
0 - 1
1 - 1
Crusaders 4 E -0.5 Sub 10.0 Peste
9-3 (12) 5-0 (5) 2 (2-0) 2 (1-1)
Irlanda de Nord - Premier 2019-10-04 6 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Linfield 3 V 0.0 Sub
1-8 (9) 1-6 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2019-04-13 2 Linfield
0 - 0
0 - 0
Crusaders 3 E 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
4-5 (9) 1-4 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - County Antrim Shield 2019-03-12 4 Crusaders
1 - 3
4 - 3
Linfield 3 V 0.0 Peste 10.5 Peste
12-8 (20) 3-6 (9) 3 (2-1) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Cupa 2019-02-02 Linfield
0 - 0
0 - 0
Crusaders 1 E -0.5 Sub 10.0 Peste
6-7 (13) 3-3 (6) 2 (0-2) 3 (2-1)
Irlanda de Nord - Premier 2019-01-19 6 Crusaders
0 - 1
0 - 1
Linfield 3 Î 0.0 Sub 10.5 Sub
4-1 (5) 0-0 (0) 0 (0-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2018-12-08 2 Linfield
2 - 0
4 - 1
Crusaders 2 Î 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
5-4 (9) 4-0 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Irlanda de Nord - Premier 2018-08-18 5 Crusaders
0 - 1
0 - 2
Linfield Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Push
3-7 (10) 1-5 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Crusaders Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Irlanda de Nord - Premier 2022-04-09 2 Glentoran
0 - 2
0 - 4
Crusaders 1 V -0.5 Peste
Irlanda de Nord - Cupa 2022-04-01 2 Cliftonville
1 - 2
1 - 2
Crusaders 2 V 0.0 Peste
Irlanda de Nord - Premier 2022-03-26 3 Dungannon Swifts
1 - 2
2 - 4
Crusaders 1 V +0.5, +1.0 Peste 10.0
Irlanda de Nord - Premier 2022-03-19 Crusaders
0 - 0
2 - 1
Warrenpoint Town 1 V -1.5, -2.0 Push
Irlanda de Nord - Premier 2022-03-08 2 Crusaders
1 - 0
1 - 0
Coleraine 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.0
Irlanda de Nord - Premier 2022-02-26 1 Cliftonville
2 - 1
3 - 1
Crusaders 3 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
6-1 (7) 4-0 (4) 1 (1-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2022-02-19 Crusaders
0 - 0
2 - 1
Carrick Rangers V -1.5 Push
5-4 (9) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Irlanda de Nord - Premier 2022-02-15 2 Crusaders
0 - 0
0 - 0
Glenavon 1 E -0.5 Sub 10.5 Peste
11-0 (11) 4-0 (4) 3 (3-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2022-01-29 2 Crusaders
0 - 1
0 - 1
Glenavon 2 Î -1.0, -1.5 Sub 10.5 Peste
6-5 (11) 4-4 (8) 4 (0-4) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2022-01-25 Portadown
0 - 0
0 - 1
Crusaders V +1.5 Sub 11.0 Sub
3-1 (4) 2-1 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2022-01-21 1 3 Crusaders
1 - 0
1 - 2
Glentoran 2 Î 0.0 Peste 10.0 Sub
3-6 (9) 3-2 (5) 2 (1-1) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2022-01-15 3 Warrenpoint Town
0 - 0
0 - 1
Crusaders 2 V +1.5 Sub 10.0 Peste
5-8 (13) 2-4 (6) 2 (0-2) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Cupa 2022-01-07 2 Glenavon
0 - 1
0 - 4
Crusaders 1 V 0.0, +0.5 Peste
6-1 (7) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2022-01-04 2 Cliftonville
0 - 1
0 - 2
Crusaders 2 V 0.0, -0.5 Sub 10.0 Peste
12-1 (13) 7-0 (7) 4 (4-0) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2022-01-01 3 Crusaders
0 - 0
0 - 0
Carrick Rangers 3 E -1.0, -1.5 Sub 10.0 Sub
6-3 (9) 3-2 (5) 1 (0-1) 3 (3-0)
Irlanda de Nord - Premier 2021-12-18 3 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Crusaders 3 E 0.0 Sub 10.0 Sub
4-3 (7) 3-2 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2021-12-11 2 Crusaders
3 - 0
4 - 0
Dungannon Swifts 3 V -1.5, -2.0 Peste 10.0 Peste
6-5 (11) 4-0 (4) 0 (0-0) 3 (1-2)
Irlanda de Nord - Premier 2021-12-04 3 Glenavon
0 - 0
1 - 0
Crusaders 4 1 Î +0.5 Sub 11.0 Sub
4-2 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2021-11-30 1 Crusaders
1 - 0
2 - 0
Portadown 2 V -2.0, -2.5 Sub 10.5 Peste
13-8 (21) 4-6 (10) 3 (2-1) 4 (2-2)
Irlanda de Nord - Premier 2021-11-27 1 Ballymena Utd
0 - 0
2 - 0
Crusaders 3 Î +0.5, +1.0 Sub 10.5 Sub
4-5 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 2 (0-2)
Irlanda de Nord - Premier 2021-11-23 5 Dungannon Swifts
0 - 2
0 - 2
Crusaders 1 V +1.0, +1.5 Sub 10.0 Peste
5-7 (12) 1-2 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2021-11-20 4 Crusaders
0 - 0
0 - 1
Glentoran 2 Î 0.0, -0.5 Sub 10.0 Push
5-5 (10) 2-3 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2021-11-16 5 Carrick Rangers
0 - 0
0 - 2
Crusaders 1 V +0.5, +1.0 Sub 10.5 Sub
2-6 (8) 1-4 (5) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2021-11-13 Crusaders
0 - 1
2 - 1
Linfield V 0.0 Peste
0-0 (0) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2021-10-30 1 3 Warrenpoint Town
1 - 2
2 - 4
Crusaders 4 V +1.0, +1.5 Peste 10.0 Peste
7-5 (12) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Cupa Ligii 2021-10-13 Crusaders
1 - 1
1 - 1
Ballymena Utd 1 E -1.0, -1.5 Sub 10.5 Sub
6-4 (10) 4-2 (6) 4 (2-2) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2021-10-09 Ballymena Utd
0 - 1
0 - 1
Crusaders 3 V +0.5, +1.0 Sub 10.5 Sub
4-4 (8) 0-3 (3) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2021-10-04 4 Crusaders
0 - 1
0 - 2
Coleraine 3 Î -0.5 Sub 10.0 Peste
6-7 (13) 4-2 (6) 2 (1-1) 2 (0-2)
Irlanda de Nord - Premier 2021-09-25 2 Glentoran
0 - 1
0 - 3
Crusaders V -0.5 Peste 9.5 Peste
5-8 (13) 5-3 (8) 1 (1-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2021-09-18 4 Crusaders
1 - 0
1 - 0
Larne 6 V 0.0 Sub 9.5 Peste
3-7 (10) 3-5 (8) 4 (0-4) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Linfield Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Irlanda de Nord - Premier 2022-04-15 Linfield
1 - 1
1 - 1
Glentoran E -0.5 Sub 10.0
Irlanda de Nord - Premier 2022-04-09 4 Cliftonville
0 - 0
0 - 0
Linfield 1 E 0.0 Sub
Irlanda de Nord - Premier 2022-03-26 1 Warrenpoint Town
1 - 1
1 - 2
Linfield V +2.0 Push 10.0
Irlanda de Nord - Premier 2022-03-19 Linfield
3 - 0
5 - 0
Dungannon Swifts V -2.0 Peste 10.5
Irlanda de Nord - Premier 2022-03-08 1 Ballymena Utd
0 - 1
0 - 2
Linfield 1 1 V +1.0 Sub 11.0
Irlanda de Nord - Premier 2022-03-04 3 Carrick Rangers
0 - 2
1 - 2
Linfield 3 V +1.0, +1.5 Peste
0-3 (3) 0-2 (2) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2022-02-19 1 Linfield
1 - 0
1 - 0
Portadown 1 V -2.0, -2.5 Sub
13-0 (13) 4-0 (4) 1 (1-0) 5 (5-0)
Irlanda de Nord - Cupa 2022-02-04 2 Larne
1 - 0
2 - 0
Linfield 4 Î 0.0,-0.5 Sub
7-3 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2022-01-29 1 Coleraine
1 - 0
3 - 0
Linfield 4 Î +0.5 Peste 10.5 Peste
6-5 (11) 3-1 (4) 1 (1-0) 2 (1-1)
Irlanda de Nord - Premier 2022-01-25 1 Cliftonville
1 - 0
2 - 2
Linfield 1 E 0.0, +0.5 Peste 10.5 Peste
9-6 (15) 3-3 (6) 1 (1-0) 5 (2-3)
Irlanda de Nord - Premier 2022-01-22 1 Linfield
0 - 0
2 - 0
Glenavon 2 V -1.0, -1.5 Sub 11.0 Sub
6-2 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2022-01-15 1 Linfield
1 - 0
1 - 0
Ballymena Utd 1 V -1.0, -1.5 Sub 11.0 Peste
8-6 (14) 5-2 (7) 2 (1-1) 4 (2-2)
Irlanda de Nord - County Antrim Shield 2022-01-11 2 Linfield
0 - 0
0 - 1
Larne 4 Î -0.5 Sub
4-7 (11) 3-3 (6) 1 (1-0) 2 (1-1)
Irlanda de Nord - Premier 2022-01-01 1 Dungannon Swifts
1 - 3
1 - 6
Linfield 1 V +1.5, +2.0 Peste
3-8 (11) 1-4 (5) 1 (0-1) 3 (2-1)
Irlanda de Nord - Premier 2021-12-27 3 Linfield
1 - 0
1 - 1
Glentoran 3 1 E 0.0 Sub
11-2 (13) 5-2 (7) 1 (1-0) 3 (3-0)
Irlanda de Nord - Premier 2021-12-21 2 Linfield
0 - 0
1 - 0
Ballymena Utd 3 V -1.0, -1.5 Sub 11.0 Peste
9-4 (13) 7-1 (8) 2 (2-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2021-12-17 1 2 Larne
0 - 1
0 - 1
Linfield 1 V 0.0, -0.5 Sub 10.5 Sub
1-5 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 3 (1-2)
Irlanda de Nord - Premier 2021-12-11 Linfield
1 - 1
1 - 1
Warrenpoint Town 2 E -2.0 Sub 11.0 Peste
10-3 (13) 1-1 (2) 0 (0-0) 4 (4-0)
Irlanda de Nord - Premier 2021-12-04 2 Coleraine
1 - 1
1 - 2
Linfield 4 V 0.0, +0.5 Peste 10.5 Sub
4-5 (9) 2-3 (5) 1 (0-1) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2021-11-30 Linfield
0 - 0
2 - 0
Carrick Rangers 2 V -1.5, -2.0 Sub 10.5 Peste
4-9 (13) 1-4 (5) 1 (0-1) 2 (0-2)
Irlanda de Nord - Premier 2021-11-27 Glenavon
0 - 3
0 - 3
Linfield 1 V +0.5 Peste
7-5 (12) 3-2 (5) 2 (1-1) 3 (2-1)
Irlanda de Nord - Premier 2021-11-20 4 Linfield
0 - 0
1 - 0
Cliftonville V -0.5 Sub 10.0 Push
4-6 (10) 3-2 (5) 2 (1-1) 2 (0-2)
Irlanda de Nord - Premier 2021-11-13 Crusaders
0 - 1
2 - 1
Linfield Î 0.0 Peste
0-0 (0) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Cupa Ligii 2021-11-09 1 Ballymena Utd
1 - 1
3 - 1
Linfield 1 Î +0.5, +1.0 Peste
6-8 (14) 4-1 (5) 3 (3-0) 4 (2-2)
Irlanda de Nord - Premier 2021-11-06 2 Portadown
0 - 0
0 - 0
Linfield 2 E +1.5 Sub 11.0 Peste
4-20 (24) 2-7 (9) 4 (1-3) 3 (0-3)
Irlanda de Nord - Premier 2021-10-30 2 Linfield
1 - 0
3 - 0
Dungannon Swifts 2 V -1.5, -2.0 Sub 10.5 Sub
9-1 (10) 6-1 (7) 4 (4-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2021-10-25 3 Larne
0 - 0
1 - 1
Linfield 3 E 0.0 Sub 10.5 Sub
4-2 (6) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - County Antrim Shield 2021-10-19 Linfield
1 - 0
5 - 1
Dundela V
5-2 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2021-10-09 1 Linfield
4 - 0
4 - 0
Carrick Rangers V -1.5 Peste 10.5 Sub
4-5 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 3 (2-1)
Irlanda de Nord - County Antrim Shield 2021-10-05 Linfield
1 - 0
1 - 0
Ards 1 V -1.5, -2.0 Sub
3-2 (5) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 3.4 3.6 1.85
Pauză 4.333 2.1 2.5
Handicap asiatic
Final (+0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Pauză (+0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.5) Peste@2 [email protected]
Pauză (5.0) Peste@2 [email protected]
Total goluri
Final (2.25) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 2 , Corner: 4 - 6

Corner: 10.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 2.0, 2.5

3
Șuturi pe poartă
2
4
Șuturi pe lângă poartă
4
120
Atac
109
46
Atac periculos
47
53
Posesie %
47

Scor: 1 - 1 , Corner: 2 - 4 Pauză

Corner: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Goluri: 1.0

2
Șuturi pe poartă
1
4
Șuturi pe lângă poartă
3
57
Atac
59
17
Atac periculos
29
46
Posesie %
54
  • 16' - 1st Corner - Crusaders
  • 32' - 2nd Corner - Linfield
  • 33' - 3rd Corner - Linfield
  • 35' - 1st Goal - Linfield
  • Race to 3 Corners - Linfield
  • 41' - 4th Corner - Linfield
  • 45' - 5th Corner - Crusaders
  • 45' - 2nd Goal - Crusaders
  • 45+1' - 6th Corner - Linfield
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 51' - 1st Yellow Card - Linfield
  • Race to 5 Corners - Linfield
  • 52' - 7th Corner - Linfield
  • 59' - 8th Corner - Crusaders
  • 65' - 9th Corner - Linfield
  • 70' - 3rd Goal - Linfield
  • 85' - 2nd Yellow Card - Linfield
  • 90+3' - 10th Corner - Crusaders
  • 1-2 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate