Crusaders vs Linfield Profil drużyn
Crusaders vs Linfield Fakty o meczu
7W-1R-2P w ostatnich 10 meczach, z 17 golami zdobytymi i 9 straconymi. Średnie gole: 1.7 dla, 0.9 przeciw. Wygrane 70%, AH wygrane 40%, gole Over 60%, rożne Over 40%.
5W-3R-2P w ostatnich 10 meczach, z 15 golami zdobytymi i 10 straconymi. Średnie gole: 1.5 dla, 1.0 przeciw. Wygrane 50%, AH wygrane 20%, gole Over 50%, rożne Over 30%.
| Crusaders | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Linfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Crusaders | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Linfield | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Crusaders vs Linfield Rozkład czasowy goli/rożnych
Crusaders vs Linfield Bezpośrednie pojedynki
Crusaders vs Linfield Zobacz pełne H2H →| Crusaders Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-11-13 | Crusaders |
0 - 1
2 - 1
|
Linfield | W | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-08-28 | 1 Linfield |
1 - 0
2 - 0
|
Crusaders 4 | P | -0.5,-1.0 | Poniżej | 10.5 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-05-04 | Linfield |
1 - 0
3 - 1
|
Crusaders 2 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 11.0 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-03-19 | 3 Crusaders |
1 - 0
1 - 2
|
Linfield 3 | P | +0.5 | Push |
|
||||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-02-06 | Crusaders |
0 - 0
1 - 2
|
Linfield 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2020-10-30 | Linfield |
1 - 0
2 - 1
|
Crusaders 2 | P | -0.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-6 (13) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2020-02-21 | 1 Linfield |
1 - 0
4 - 0
|
Crusaders 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2019-12-21 | 2 Linfield |
0 - 1
1 - 1
|
Crusaders 4 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2019-10-04 | 6 Crusaders |
0 - 0
1 - 0
|
Linfield 3 | W | 0.0 | Poniżej |
|
1-8 (9) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2019-04-13 | 2 Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - County Antrim Shield | 2019-03-12 | 4 Crusaders |
1 - 3
4 - 3
|
Linfield 3 | W | 0.0 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
12-8 (20) | 3-6 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| Puchar Irlandii Północnej | 2019-02-02 | Linfield |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 1 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2019-01-19 | 6 Crusaders |
0 - 1
0 - 1
|
Linfield 3 | P | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2018-12-08 | 2 Linfield |
2 - 0
4 - 1
|
Crusaders 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2018-08-18 | 5 Crusaders |
0 - 1
0 - 2
|
Linfield | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Crusaders Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-04-09 | 2 Glentoran |
0 - 2
0 - 4
|
Crusaders 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Puchar Irlandii Północnej | 2022-04-01 | 2 Cliftonville |
1 - 2
1 - 2
|
Crusaders 2 | W | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-03-26 | 3 Dungannon Swifts |
1 - 2
2 - 4
|
Crusaders 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-03-19 | Crusaders |
0 - 0
2 - 1
|
Warrenpoint Town 1 | W | -1.5, -2.0 | Push |
|
||||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-03-08 | 2 Crusaders |
1 - 0
1 - 0
|
Coleraine 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-02-26 | 1 Cliftonville |
2 - 1
3 - 1
|
Crusaders 3 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-02-19 | Crusaders |
0 - 0
2 - 1
|
Carrick Rangers | W | -1.5 | Push |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-02-15 | 2 Crusaders |
0 - 0
0 - 0
|
Glenavon 1 | R | -0.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-01-29 | 2 Crusaders |
0 - 1
0 - 1
|
Glenavon 2 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-01-25 | Portadown |
0 - 0
0 - 1
|
Crusaders | W | +1.5 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-01-21 | 1 3 Crusaders |
1 - 0
1 - 2
|
Glentoran 2 | P | 0.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-01-15 | 3 Warrenpoint Town |
0 - 0
0 - 1
|
Crusaders 2 | W | +1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Puchar Irlandii Północnej | 2022-01-07 | 2 Glenavon |
0 - 1
0 - 4
|
Crusaders 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-01-04 | 2 Cliftonville |
0 - 1
0 - 2
|
Crusaders 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
12-1 (13) | 7-0 (7) | 4 (4-0) | 2 (2-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-01-01 | 3 Crusaders |
0 - 0
0 - 0
|
Carrick Rangers 3 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (3-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-12-18 | 3 Coleraine |
0 - 0
0 - 0
|
Crusaders 3 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-12-11 | 2 Crusaders |
3 - 0
4 - 0
|
Dungannon Swifts 3 | W | -1.5, -2.0 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-12-04 | 3 Glenavon |
0 - 0
1 - 0
|
Crusaders 4 1 | P | +0.5 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-11-30 | 1 Crusaders |
1 - 0
2 - 0
|
Portadown 2 | W | -2.0, -2.5 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
13-8 (21) | 4-6 (10) | 3 (2-1) | 4 (2-2) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-11-27 | 1 Ballymena Utd |
0 - 0
2 - 0
|
Crusaders 3 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-11-23 | 5 Dungannon Swifts |
0 - 2
0 - 2
|
Crusaders 1 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-11-20 | 4 Crusaders |
0 - 0
0 - 1
|
Glentoran 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-11-16 | 5 Carrick Rangers |
0 - 0
0 - 2
|
Crusaders 1 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-11-13 | Crusaders |
0 - 1
2 - 1
|
Linfield | W | 0.0 | Powyżej |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-10-30 | 1 3 Warrenpoint Town |
1 - 2
2 - 4
|
Crusaders 4 | W | +1.0, +1.5 | Powyżej | 10.0 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - Puchar Ligi | 2021-10-13 | Crusaders |
1 - 1
1 - 1
|
Ballymena Utd 1 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 4 (2-2) | 2 (2-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-10-09 | Ballymena Utd |
0 - 1
0 - 1
|
Crusaders 3 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-10-04 | 4 Crusaders |
0 - 1
0 - 2
|
Coleraine 3 | P | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
6-7 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-09-25 | 2 Glentoran |
0 - 1
0 - 3
|
Crusaders | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 5-3 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-09-18 | 4 Crusaders |
1 - 0
1 - 0
|
Larne 6 | W | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 3-5 (8) | 4 (0-4) | 1 (0-1) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Linfield Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-04-15 | Linfield |
1 - 1
1 - 1
|
Glentoran | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-04-09 | 4 Cliftonville |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 1 | R | 0.0 | Poniżej |
|
||||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-03-26 | 1 Warrenpoint Town |
1 - 1
1 - 2
|
Linfield | W | +2.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-03-19 | Linfield |
3 - 0
5 - 0
|
Dungannon Swifts | W | -2.0 | Powyżej | 10.5 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-03-08 | 1 Ballymena Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Linfield 1 1 | W | +1.0 | Poniżej | 11.0 |
|
|||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-03-04 | 3 Carrick Rangers |
0 - 2
1 - 2
|
Linfield 3 | W | +1.0, +1.5 | Powyżej |
|
0-3 (3) | 0-2 (2) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-02-19 | 1 Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Portadown 1 | W | -2.0, -2.5 | Poniżej |
|
13-0 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 5 (5-0) | ||
| Puchar Irlandii Północnej | 2022-02-04 | 2 Larne |
1 - 0
2 - 0
|
Linfield 4 | P | 0.0,-0.5 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-01-29 | 1 Coleraine |
1 - 0
3 - 0
|
Linfield 4 | P | +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-01-25 | 1 Cliftonville |
1 - 0
2 - 2
|
Linfield 1 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Powyżej |
|
9-6 (15) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 5 (2-3) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-01-22 | 1 Linfield |
0 - 0
2 - 0
|
Glenavon 2 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 11.0 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-01-15 | 1 Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Ballymena Utd 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| Irlandia Północna - County Antrim Shield | 2022-01-11 | 2 Linfield |
0 - 0
0 - 1
|
Larne 4 | P | -0.5 | Poniżej |
|
4-7 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2022-01-01 | 1 Dungannon Swifts |
1 - 3
1 - 6
|
Linfield 1 | W | +1.5, +2.0 | Powyżej |
|
3-8 (11) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-12-27 | 3 Linfield |
1 - 0
1 - 1
|
Glentoran 3 1 | R | 0.0 | Poniżej |
|
11-2 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-12-21 | 2 Linfield |
0 - 0
1 - 0
|
Ballymena Utd 3 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 7-1 (8) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-12-17 | 1 2 Larne |
0 - 1
0 - 1
|
Linfield 1 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-12-11 | Linfield |
1 - 1
1 - 1
|
Warrenpoint Town 2 | R | -2.0 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
10-3 (13) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-12-04 | 2 Coleraine |
1 - 1
1 - 2
|
Linfield 4 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-11-30 | Linfield |
0 - 0
2 - 0
|
Carrick Rangers 2 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 10.5 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-11-27 | Glenavon |
0 - 3
0 - 3
|
Linfield 1 | W | +0.5 | Powyżej |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-11-20 | 4 Linfield |
0 - 0
1 - 0
|
Cliftonville | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-11-13 | Crusaders |
0 - 1
2 - 1
|
Linfield | P | 0.0 | Powyżej |
|
0-0 (0) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Irlandia Północna - Puchar Ligi | 2021-11-09 | 1 Ballymena Utd |
1 - 1
3 - 1
|
Linfield 1 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 4-1 (5) | 3 (3-0) | 4 (2-2) | ||
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-11-06 | 2 Portadown |
0 - 0
0 - 0
|
Linfield 2 | R | +1.5 | Poniżej | 11.0 | Powyżej |
|
4-20 (24) | 2-7 (9) | 4 (1-3) | 3 (0-3) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-10-30 | 2 Linfield |
1 - 0
3 - 0
|
Dungannon Swifts 2 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-10-25 | 3 Larne |
0 - 0
1 - 1
|
Linfield 3 | R | 0.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-2 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Irlandia Północna - County Antrim Shield | 2021-10-19 | Linfield |
1 - 0
5 - 1
|
Dundela | W |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||||
| Irlandia Północna - Premiership | 2021-10-09 | 1 Linfield |
4 - 0
4 - 0
|
Carrick Rangers | W | -1.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Irlandia Północna - County Antrim Shield | 2021-10-05 | Linfield |
1 - 0
1 - 0
|
Ards 1 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 3.4 | 3.6 | 1.85 |
| Połowa | 4.333 | 2.1 | 2.5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (+0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (10.5) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Połowa (5.0) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Status: Cały mecz , Wynik: 1 - 2 , Rożny: 4 - 6
Rożny: 10.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 2.0, 2.5
Wynik: 1 - 1 , Rożny: 2 - 4 Połowa
Rożny: 5.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 1.0
-
16' - 1st Corner - Crusaders -
32' - 2nd Corner - Linfield -
33' - 3rd Corner - Linfield -
35' - 1st Goal - Linfield - Race to 3 Corners - Linfield
-
41' - 4th Corner - Linfield -
45' - 5th Corner - Crusaders -
45' - 2nd Goal - Crusaders -
45+1' - 6th Corner - Linfield -
1-1 score at the end of First Half -
51' - 1st Yellow Card - Linfield - Race to 5 Corners - Linfield
-
52' - 7th Corner - Linfield -
59' - 8th Corner - Crusaders -
65' - 9th Corner - Linfield -
70' - 3rd Goal - Linfield -
85' - 2nd Yellow Card - Linfield -
90+3' - 10th Corner - Crusaders -
1-2 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

