Sâm, Apr 23, 2016 · 15:00
Crusaders [1]
1
0 - 0
49' · HT 0-0
Coleraine [5]
4 2
Cele mai vechiRecente
ÎVVÎVV
1.44
4.50
6.50
RecenteCele mai vechi
ÎÎÎÎVE

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.75
Total goluri
Peste 10.0
Total cornere
-1.25
Crusaders
Crusaders
VEEVÎVVÎVVRecenteStabil+0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 25 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste7/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgal5/10
Echipă de repriza a douaDeschide scorulPeste 2.5 cartonașe în 9 din ultimele 10
Coleraine
EÎÎÎVVÎÎÎÎRecenteÎn scădere-1.1 pct/meci, ultimele 5 vs 23 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează3/10
Echipă de repriza a douaStart lent4 înfrângeri la rând4 meciuri fără gol marcat
Crusaders

6V-2E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 19 goluri marcate și 10 primite. Medie goluri: 1.9 pentru, 1.0 contra. Victorii 60%, AH câștigat 50%, gol Over 40%, corner Over 70%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 20%2 Pierdut 20%2
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 10.0
Peste 70%7 Anulat 0%0 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 0%0 Pierdut 50%5
Coleraine

2V-1E-7Î în ultimele 10 meciuri, cu 4 goluri marcate și 16 primite. Medie goluri: 0.4 pentru, 1.6 contra. Victorii 20%, AH câștigat 30%, gol Over 40%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 20%2 Egal 10%1 Pierdut 70%7
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 10.0
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 0%0 Pierdut 70%7
Ultimele
Crusaders
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Coleraine
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Crusaders
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Coleraine
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.58, Abatere std.: 1.51, Mediană: 3, Mod: 3, Peste: 55%

Crusaders Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Irlanda de Nord - Premier 2016-01-30 1 3 Coleraine
0 - 1
0 - 2
Crusaders 2 V +0.5 Sub
Irlanda de Nord - Premier 2015-12-18 1 Crusaders
0 - 0
3 - 1
Coleraine 3 V -1.0 Peste 10.0
Irlanda de Nord - Premier 2015-09-19 4 Coleraine
0 - 0
1 - 1
Crusaders 3 2 E +0.5, +1.0 Sub
Irlanda de Nord - Premier 2015-03-28 1 1 Coleraine
1 - 3
1 - 5
Crusaders 1 V +0.5, +1.0 Peste
Irlanda de Nord - Premier 2014-11-21 3 Crusaders
1 - 0
3 - 0
Coleraine 1 V -1.0 Sub 10.5
Irlanda de Nord - Cupa Ligii 2014-10-07 1 Crusaders
0 - 1
3 - 2
Coleraine 1 V -1.0 Peste 11.0 Sub
4-4 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-09-02 Coleraine
0 - 2
2 - 6
Crusaders V +0.5 Peste
5-7 (12) 2-5 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Crusaders Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Irlanda de Nord - Premier 2016-04-19 Cliftonville
0 - 1
1 - 3
Crusaders 2 V +0.5 Peste 10.5
Irlanda de Nord - Premier 2016-04-16 4 Glenavon
0 - 0
0 - 1
Crusaders 2 V 0.0, +0.5 Sub
Irlanda de Nord - Cupa 2016-04-01 2 Glenavon
2 - 2
4 - 3
Crusaders 1 Î 0.0, +0.5 Peste 11.0
Irlanda de Nord - Premier 2016-03-29 2 Ballinamallard Utd
0 - 0
0 - 1
Crusaders 2 V +1.5 Sub 10.0
Irlanda de Nord - Premier 2016-03-26 Crusaders
0 - 0
2 - 0
Dungannon Swifts 4 V -1.5, -2.0 Sub 10.5
Irlanda de Nord - Premier 2016-03-22 1 1 Carrick Rangers
3 - 0
4 - 3
Crusaders 1 1 Î +1.5, +2.0 Peste 10.0 Sub
1-8 (9) 0-4 (4) 0 (0-0) 3 (0-3)
Irlanda de Nord - Premier 2016-03-19 1 2 Carrick Rangers
0 - 3
0 - 4
Crusaders 1 V +1.5 Peste
9-5 (14) 6-4 (10) 2 (0-2) 3 (2-1)
Irlanda de Nord - Premier 2016-03-12 2 Crusaders
0 - 0
0 - 0
Ballymena Utd 1 E -1.5, -2.0 Sub 10.5 Peste
8-7 (15) 3-4 (7) 1 (0-1) 4 (3-1)
Irlanda de Nord - Premier 2016-02-27 2 Warrenpoint Town
0 - 0
1 - 1
Crusaders 1 1 E +1.0, +1.5 Sub 10.0 Peste
4-9 (13) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2016-02-20 1 4 Crusaders
1 - 0
1 - 0
Cliftonville 7 V -0.5 Sub 10.5 Peste
2-10 (12) 2-7 (9) 1 (0-1) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2016-02-12 3 Crusaders
0 - 1
1 - 1
Glenavon 1 E -0.5, -1.0 Sub 10.5 Sub
5-3 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2016-01-30 1 3 Coleraine
0 - 1
0 - 2
Crusaders 2 V +0.5 Sub
3-9 (12) 1-4 (5) 2 (1-1) 3 (1-2)
Irlanda de Nord - Premier 2016-01-23 5 Portadown
0 - 0
0 - 1
Crusaders 3 V +0.5, +1.0 Sub
3-8 (11) 1-6 (7) 3 (0-3) 3 (1-2)
Irlanda de Nord - Premier 2016-01-16 1 Crusaders
3 - 2
4 - 2
Glentoran 2 1 V -1.0, -1.5 Peste
8-4 (12) 2-2 (4) 2 (2-0) 5 (5-0)
Irlanda de Nord - Premier 2016-01-01 3 Linfield
1 - 0
2 - 0
Crusaders 3 Î 0.0, +0.5 Sub 10.5 Peste
6-7 (13) 1-3 (4) 3 (0-3) 3 (3-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-12-26 4 Crusaders
0 - 0
2 - 2
Cliftonville 1 E -0.5 Peste
5-5 (10) 2-4 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-12-18 1 Crusaders
0 - 0
3 - 1
Coleraine 3 V -1.0 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-12-05 2 Dungannon Swifts
0 - 1
1 - 2
Crusaders 1 V +1.0, +1.5 Peste
3-10 (13) 1-7 (8) 4 (1-3) 3 (2-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-11-28 1 Crusaders
2 - 0
3 - 2
Ballymena Utd 5 V -1.5 Peste
8-3 (11) 8-2 (10) 4 (4-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-11-21 2 Warrenpoint Town
0 - 2
1 - 3
Crusaders 1 V +1.5 Peste 10.0 Sub
6-3 (9) 2-3 (5) 2 (1-1) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-11-14 2 Crusaders
1 - 0
3 - 0
Glentoran 5 2 V -0.5, -1.0 Peste
2-7 (9) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-11-07 2 Linfield
0 - 1
0 - 1
Crusaders 2 V 0.0 Sub
4-6 (10) 3-4 (7) 3 (0-3) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-10-31 4 Portadown
1 - 1
1 - 3
Crusaders 3 V +0.5, +1.0 Peste
4-7 (11) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - County Antrim Shield 2015-10-27 2 Crusaders
0 - 0
0 - 2
Ballymena Utd 3 Î -1.5 Sub 11.0 Peste
8-6 (14) 3-5 (8) 1 (1-0) 4 (3-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-10-24 1 Crusaders
1 - 0
1 - 0
Glenavon 3 V -1.0 Sub
4-6 (10) 0-1 (1) 1 (0-1) 4 (3-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-10-17 6 Ballinamallard Utd
0 - 0
1 - 1
Crusaders E +1.0 Sub
1-12 (13) 1-7 (8) 2 (1-1) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Cupa Ligii 2015-10-14 2 Crusaders
1 - 2
3 - 3
Institute 3 E -2.5 Peste
4-3 (7) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Irlanda de Nord - Premier 2015-10-10 Crusaders
0 - 0
1 - 0
Warrenpoint Town V -2.0, -2.5 Sub 10.5 Sub
5-1 (6) 5-0 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-09-19 4 Coleraine
0 - 0
1 - 1
Crusaders 3 2 E +0.5, +1.0 Sub
3-3 (6) 1-3 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-08-29 1 Crusaders
1 - 0
4 - 0
Dungannon Swifts 1 V -1.0, -1.5 Peste
7-6 (13) 5-3 (8) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Coleraine Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Irlanda de Nord - Premier 2016-04-19 1 Glenavon
2 - 0
3 - 0
Coleraine 1 1 Î -0.5, -1.0 Peste 10.5
Irlanda de Nord - Premier 2016-04-16 Linfield
3 - 0
3 - 0
Coleraine Î -0.5, -1.0 Peste 10.5
Irlanda de Nord - Premier 2016-03-29 1 Glentoran
1 - 0
1 - 0
Coleraine 1 Î 0.0, +0.5 Sub 10.0
Irlanda de Nord - Premier 2016-03-26 1 Coleraine
0 - 0
0 - 1
Glenavon 1 1 Î 0.0, -0.5 Sub 10.5
Irlanda de Nord - Premier 2016-03-12 1 Portadown
0 - 0
0 - 1
Coleraine 1 V 0.0, +0.5 Sub
Europa - Amicale 2016-02-16 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Derry City 1 E +0.5 Sub 9.5 Sub
0-7 (7) 0-5 (5) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2016-02-12 3 Ballymena Utd
0 - 0
0 - 2
Coleraine 2 2 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
9-4 (13) 4-2 (6) 3 (1-2) 4 (4-0)
Irlanda de Nord - Cupa 2016-02-06 1 Portadown
1 - 1
3 - 1
Coleraine 2 Î 0.0 Peste
5-4 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2016-01-30 1 3 Coleraine
0 - 1
0 - 2
Crusaders 2 Î +0.5 Sub
3-9 (12) 1-4 (5) 2 (1-1) 3 (1-2)
Irlanda de Nord - Premier 2016-01-16 Warrenpoint Town
1 - 0
3 - 0
Coleraine 1 Î +1.0 Peste 10.0 Peste
6-8 (14) 2-5 (7) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Cupa 2016-01-09 Coleraine
0 - 2
2 - 2
Ballinamallard Utd 2 E -1.0, -1.5 Peste 10.0 Sub
5-0 (5) 1-0 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2016-01-01 1 Coleraine
1 - 0
1 - 0
Ballinamallard Utd V -1.0, -1.5 Sub 10.0 Peste
7-4 (11) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Irlanda de Nord - Premier 2015-12-26 2 Coleraine
1 - 1
2 - 1
Ballymena Utd 2 V -0.5, -1.0 Push
9-3 (12) 4-2 (6) 3 (3-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-12-18 1 Crusaders
0 - 0
3 - 1
Coleraine 3 Î -1.0 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 4-2 (6) 2 (2-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Cupa Ligii 2015-12-15 2 Ards
0 - 1
2 - 2
Coleraine 1 E +0.5 Peste 10.0 Peste
8-3 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-12-12 1 3 Coleraine
0 - 0
0 - 2
Glenavon 3 Î 0.0, -0.5 Sub
5-10 (15) 1-7 (8) 4 (0-4) 3 (1-2)
Irlanda de Nord - Premier 2015-12-05 2 Linfield
0 - 0
1 - 0
Coleraine Î 0.0, -0.5 Sub 10.5 Peste
9-7 (16) 2-3 (5) 2 (2-0) 3 (2-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-11-27 1 Ballinamallard Utd
0 - 1
1 - 2
Coleraine V +0.5, +1.0 Push 9.5 Sub
5-4 (9) 2-0 (2) 2 (2-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Cupa Ligii 2015-11-18 1 Ballymena Utd
0 - 1
1 - 2
Coleraine 1 V +0.5 Peste 10.5 Sub
7-0 (7) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-11-14 3 Warrenpoint Town
0 - 2
0 - 4
Coleraine 1 V +1.0 Peste
2-3 (5) 1-3 (4) 3 (1-2) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-11-07 Coleraine
1 - 0
4 - 0
Portadown 2 V -0.5 Peste
2-8 (10) 2-7 (9) 2 (0-2) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-10-31 1 Glentoran
1 - 1
1 - 1
Coleraine 2 E 0.0 Sub
3-4 (7) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-10-24 1 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Cliftonville 3 E 0.0, +0.5 Sub
1-7 (8) 0-5 (5) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-10-10 3 Carrick Rangers
1 - 1
1 - 2
Coleraine 3 1 V 0.0, +0.5 Peste
2-8 (10) 1-4 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-09-19 4 Coleraine
0 - 0
1 - 1
Crusaders 3 2 E +0.5, +1.0 Sub
3-3 (6) 1-3 (4) 2 (0-2) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-09-05 2 Dungannon Swifts
0 - 2
0 - 3
Coleraine V 0.0, +0.5 Peste
2-7 (9) 1-3 (4) 2 (1-1) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-08-28 3 Coleraine
0 - 1
2 - 1
Ballinamallard Utd 3 1 V -0.5, -1.0 Peste 10.5 Sub
5-1 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-08-12 1 Cliftonville
1 - 0
4 - 0
Coleraine 4 Î -0.5, -1.0 Peste
8-2 (10) 4-1 (5) 2 (2-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-08-08 1 Coleraine
0 - 0
1 - 0
Glentoran 2 V 0.0, +0.5 Sub
6-3 (9) 3-2 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
UK Friendlies 2015-07-11 Limavady United
0 - 2
2 - 5
Coleraine V +1 Peste
3-7 (10) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.44 4.5 6.5
Pauză 1.95 2.3 6
Handicap asiatic
Final (-1.25) Gazde@2 Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.5) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.0) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.75) [email protected] [email protected]
Pauză (1.25) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: 49 ' , Scor: 0 - 0 , Corner: 1 - 4

Corner: 10.0 , Handicap: -1.0, -1.5 , Goluri: 2.5, 3.0

0
Șuturi pe poartă
0
0
Șuturi pe lângă poartă
0
0
Atac
0
0
Atac periculos
0
  • 2' - 1st Yellow Card - Coleraine
  • 14' - 1st Corner - Coleraine
  • 15' - 2nd Yellow Card - Coleraine
  • 16' - 2nd Corner - Crusaders
  • 18' - 3rd Corner - Coleraine
  • Race to 3 Corners - Coleraine
  • 19' - 4th Corner - Coleraine
  • 24' - 5th Corner - Coleraine

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate