Sâm, Mar 28, 2015 · 15:00
Coleraine
5 1 1
1 - 5
Final · HT 1-3
Crusaders
2 1
Cele mai vechiRecente
VÎÎEEV
5.00
4.00
1.55
RecenteCele mai vechi
ÎVVVÎV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.75
Total goluri
–
Total cornere
+0.75
Coleraine
Coleraine
ÎEÎÎEVÎEEVRecenteÎn creștere+0.7 pct/meci, ultimele 5 vs 19 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 6/10
Crusaders
VVEVVVVVVÎRecenteÎn creștere+0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 24 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriPeste7/10
Handicap asiaticAcoperăAcoperit 7/10
Echipă de reveniri · ia puncte în 3 din 4 meciuri după ce primește primaGol în prima repriză în 9 din ultimele 10A câștigat 8 din ultimele 10
Coleraine

2V-4E-4Î în ultimele 10 meciuri, cu 14 goluri marcate și 12 primite. Medie goluri: 1.4 pentru, 1.2 contra. Victorii 20%, AH câștigat 60%, gol Over 50%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 20%2 Egal 40%4 Pierdut 40%4
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 0%0 Pierdut 40%4
Crusaders

7V-1E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 32 goluri marcate și 13 primite. Medie goluri: 3.2 pentru, 1.3 contra. Victorii 70%, AH câștigat 70%, gol Over 70%, corner Over 0%.

Rezultat final
Câștig 70%7 Egal 10%1 Pierdut 20%2
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 70%7 Anulat 0%0 Sub 30%3
Handicap asiatic
Câștig 70%7 Anulat 0%0 Pierdut 30%3
Ultimele
Coleraine
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Crusaders
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Coleraine
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Crusaders
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 36, Med.: 3.75, Abatere std.: 1.99, Mediană: 4, Mod: 3, Peste: 75%

Coleraine Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Irlanda de Nord - Premier 2014-11-21 3 Crusaders
1 - 0
3 - 0
Coleraine 1 Î -1.0 Sub 10.5
Irlanda de Nord - Cupa Ligii 2014-10-07 1 Crusaders
0 - 1
3 - 2
Coleraine 1 Î -1.0 Peste 11.0
Irlanda de Nord - Premier 2014-09-02 Coleraine
0 - 2
2 - 6
Crusaders Î +0.5 Peste
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Coleraine Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Irlanda de Nord - Premier 2015-03-14 1 Warrenpoint Town
0 - 4
0 - 5
Coleraine 1 V 0.0, +0.5 Peste
Irlanda de Nord - Premier 2015-03-07 2 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Cliftonville 2 E +0.5 Sub
Irlanda de Nord - Premier 2015-02-21 1 Coleraine
0 - 1
1 - 1
Glentoran 3 E 0.0, +0.5 Sub 10.5
Irlanda de Nord - Premier 2015-02-14 1 Ballinamallard Utd
1 - 1
2 - 1
Coleraine 4 1 Î 0.0 Peste
UK Friendlies 2015-02-06 Coleraine
0 - 0
1 - 2
Derry City Î 0.0 Push 10.0
Irlanda de Nord - Premier 2015-01-31 1 Institute
0 - 2
0 - 2
Coleraine 2 V 0.0, +0.5 Sub
7-2 (9) 5-2 (7) 1 (1-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-01-27 2 Coleraine
1 - 1
1 - 1
Glenavon 4 E 0.0, +0.5 Sub
9-1 (10) 4-1 (5) 4 (4-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-01-23 1 Coleraine
0 - 1
1 - 2
Dungannon Swifts Î -0.5 Peste 11.0 Sub
4-2 (6) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Cupa 2015-01-10 Coleraine
0 - 0
1 - 3
Warrenpoint Town Î -0.5, -1.0 Peste
12-4 (16) 8-3 (11) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-01-03 3 Linfield
0 - 0
1 - 1
Coleraine 1 E -1.0 Sub 11.5 Peste
10-4 (14) 5-1 (6) 2 (1-1) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-01-01 Coleraine
0 - 1
0 - 1
Portadown 1 Î 0.0, +0.5 Sub 11.0 Sub
6-4 (10) 3-2 (5) 1 (1-0) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-12-20 1 Coleraine
0 - 0
0 - 0
Warrenpoint Town 1 E -1.0 Sub
0-3 (3) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2014-12-06 1 Coleraine
1 - 0
2 - 0
Cliftonville 1 V +0.5, +1.0 Sub
9-12 (21) 7-1 (8) 2 (2-0) 4 (0-4)
Irlanda de Nord - Premier 2014-11-29 Linfield
2 - 0
2 - 1
Coleraine Î Push
6-10 (16) 2-6 (8) 0 (0-0) 2 (1-1)
Irlanda de Nord - Premier 2014-11-21 3 Crusaders
1 - 0
3 - 0
Coleraine 1 Î -1.0 Sub 10.5 Peste
7-4 (11) 2-2 (4) 2 (0-2) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-11-15 1 Coleraine
0 - 2
1 - 2
Dungannon Swifts 4 Î -0.5, -1.0 Peste
6-2 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-11-01 Coleraine
1 - 0
4 - 0
Institute 1 V -0.5 Peste
8-2 (10) 5-0 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2014-10-18 2 Coleraine
0 - 0
1 - 0
Glentoran 1 V 0.0 Sub
0-6 (6) 0-3 (3) 3 (0-3) 3 (0-3)
Irlanda de Nord - Premier 2014-10-10 Ballinamallard Utd
0 - 0
1 - 0
Coleraine Î 0.0, +0.5 Sub
1-4 (5) 0-3 (3) 1 (0-1) 2 (1-1)
Irlanda de Nord - Cupa Ligii 2014-10-07 1 Crusaders
0 - 1
3 - 2
Coleraine 1 Î -1.0 Peste 11.0 Sub
4-4 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-09-27 1 Coleraine
1 - 1
2 - 1
Glenavon 2 V Peste
8-3 (11) 4-2 (6) 0 (0-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-09-06 Glentoran
1 - 0
2 - 0
Coleraine Î -0.5 Sub
3-6 (9) 2-4 (6) 3 (2-1) 2 (1-1)
Irlanda de Nord - Premier 2014-09-02 Coleraine
0 - 2
2 - 6
Crusaders Î +0.5 Peste
5-7 (12) 2-5 (7) 2 (0-2) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-08-23 Warrenpoint Town
1 - 2
1 - 3
Coleraine V Peste
4-3 (7) 1-0 (1) 0 (0-0) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-08-13 Institute
0 - 0
2 - 0
Coleraine Î Sub
4-3 (7) 1-3 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Crusaders Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Irlanda de Nord - Cupa 2015-03-21 5 Crusaders
0 - 1
0 - 1
Glentoran 3 Î -0.5, -1.0 Sub 10.5
Irlanda de Nord - Premier 2015-03-14 Ballymena Utd
1 - 1
1 - 3
Crusaders V +1.0, +1.5 Peste
Irlanda de Nord - Premier 2015-03-07 Crusaders
1 - 1
3 - 1
Institute 2 V -1.5, -2.0 Peste 10.5
Irlanda de Nord - Cupa 2015-02-28 1 Crusaders
0 - 1
4 - 1
Carrick Rangers 2 V -1.5 Peste
UK Friendlies 2015-02-23 Crusaders
0 - 1
2 - 4
Derry City Î +0.5, +1.0 Peste
Irlanda de Nord - Premier 2015-02-21 1 Glenavon
1 - 2
3 - 7
Crusaders 1 V +0.5 Peste
5-3 (8) 0-2 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-02-14 1 Crusaders
3 - 0
4 - 1
Warrenpoint Town 2 1 V -1.5 Peste
2-3 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Cupa 2015-02-07 1 Bangor FC
0 - 1
0 - 2
Crusaders 1 1 V +0.5, +1.0 Sub
7-9 (16) 5-7 (12) 6 (4-2) 2 (1-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-01-31 3 Dungannon Swifts
0 - 0
1 - 1
Crusaders 2 E +0.5, +1.0 Sub
2-9 (11) 1-5 (6) 0 (0-0) 2 (1-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-01-23 2 Crusaders
3 - 0
6 - 0
Portadown 6 1 V -0.5 Peste 10.5 Sub
5-1 (6) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-01-17 4 Glentoran
0 - 2
1 - 2
Crusaders 1 V
4-4 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2015-01-03 1 Crusaders
2 - 0
3 - 0
Ballinamallard Utd 3 V -1.5 Push 11.0 Sub
4-2 (6) 3-1 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2015-01-01 3 Crusaders
2 - 0
2 - 1
Linfield 1 V 0.0 Push 11.0 Peste
8-9 (17) 2-2 (4) 1 (1-0) 6 (2-4)
Irlanda de Nord - Premier 2014-12-26 3 Cliftonville
0 - 0
0 - 1
Crusaders 2 V 0.0, -0.5 Sub 11.0 Sub
8-2 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-12-19 2 Crusaders
1 - 0
1 - 0
Dungannon Swifts 1 V -1.0, -1.5 Sub 11.0 Peste
9-6 (15) 2-3 (5) 2 (2-0) 3 (3-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-12-06 1 Crusaders
0 - 1
2 - 3
Portadown 2 Î 0.0, -0.5 Peste 10.5 Sub
5-2 (7) 3-2 (5) 3 (2-1) 1 (1-0)
County Antrim Shield 2014-12-02 Crusaders
0 - 1
1 - 2
Bangor FC Î -1.5 Sub 11.0 Peste
8-5 (13) 4-2 (6) 0 (0-0) 5 (3-2)
Irlanda de Nord - Premier 2014-11-29 1 Institute
1 - 0
1 - 1
Crusaders E Sub
4-7 (11) 2-5 (7) 4 (2-2) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-11-21 3 Crusaders
1 - 0
3 - 0
Coleraine 1 V -1.0 Sub 10.5 Peste
7-4 (11) 2-2 (4) 2 (0-2) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-11-15 3 Crusaders
1 - 1
4 - 1
Cliftonville 2 V 0.0, +0.5 Peste
2-10 (12) 0-4 (4) 1 (0-1) 6 (2-4)
Irlanda de Nord - Premier 2014-11-08 Ballinamallard Utd
1 - 0
1 - 0
Crusaders Î +1.0 Sub
0-2 (2) 0-2 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-11-01 2 Crusaders
1 - 0
3 - 0
Warrenpoint Town 1 V -1.5, -2.0 Sub
6-2 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
County Antrim Shield 2014-10-28 Linfield
2 - 1
2 - 4
Crusaders 1 V 0.0, -0.5 Peste
4-5 (9) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-10-25 Linfield
0 - 2
1 - 2
Crusaders 3 V 0.0, -0.5 Peste
8-6 (14) 5-4 (9) 7 (4-3) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-10-18 3 Crusaders
1 - 3
1 - 4
Glenavon 4 Î -0.5, -1.0 Peste
7-5 (12) 3-3 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-10-11 4 Glentoran
0 - 2
1 - 3
Crusaders 4 V 0.0 Peste
10-4 (14) 5-2 (7) 3 (2-1) 1 (1-0)
Irlanda de Nord - Cupa Ligii 2014-10-07 1 Crusaders
0 - 1
3 - 2
Coleraine 1 V -1.0 Peste 11.0 Sub
4-4 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-10-04 3 Crusaders
0 - 1
0 - 1
Cliftonville 2 Î Sub
6-2 (8) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Irlanda de Nord - Premier 2014-09-29 5 Crusaders
2 - 1
2 - 2
Linfield 4 E 0.0 Peste 11.0 Sub
6-3 (9) 4-2 (6) 2 (1-1) 2 (2-0)
Irlanda de Nord - Premier 2014-09-26 2 Crusaders
0 - 0
3 - 2
Institute 1 V -1.0, -1.5 Peste 10.5 Peste
11-1 (12) 5-0 (5) 2 (2-0) 3 (3-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 5 4 1.55
Handicap asiatic
Final (+0.75) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total goluri
Final (2.75) Peste@2 [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 5 , Corner: 5 - 2

Corner: , Handicap: +0.5, +1.0 , Goluri: 2.5, 3.0

0
Șuturi pe poartă
0
0
Șuturi pe lângă poartă
0
0
Atac
0
0
Atac periculos
0
  • 1' - 1st Corner - Crusaders
  • 6' - 2nd Corner - Coleraine
  • 8' - 3rd Corner - Coleraine
  • Race to 3 Corners - Coleraine
  • 15' - 4th Corner - Coleraine
  • 20' - 1st Goal - Coleraine
  • 22' - 2nd Goal - Crusaders
  • 25' - 1st Yellow Card - Crusaders
  • 28' - 3rd Goal - Crusaders
  • 32' - 4th Goal - Crusaders
  • 1-3 score at the end of First Half
  • 46' - 5th Goal - Crusaders
  • 50' - 6th Goal - Crusaders
  • 52' - 2nd Yellow Card - Coleraine
  • 58' - 5th Corner - Crusaders
  • 59' - 6th Corner - Coleraine
  • Race to 5 Corners - Coleraine
  • 59' - 7th Corner - Coleraine
  • 65' - Red Card - Coleraine

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate