Sâm, Jun 22, 2019 · 14:00
Basel
5
4 - 2
Final · HT 0-2
Kriens
4 1
Cele mai vechiRecente
VÎVVVV
1.08
11.00
13.00
RecenteCele mai vechi
ÎÎEÎÎE

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 3.5
Total goluri
Peste 10.0
Total cornere
-2.5
Basel
Basel
EVVVVÎVVVVRecenteStabil+0.4 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste9/10
Peste 2.5 goluriPeste9/10
Handicap asiaticAcoperă7/10
Kriens
EEÎÎEÎÎEÎÎRecenteÎn scădere-0.9 pct/meci, ultimele 5 vs 22 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste8/10
Peste 2.5 goluriEgal5/10
Handicap asiaticRatează3/10
Basel

8V-1E-1Î în ultimele 10 meciuri, cu 24 goluri marcate și 9 primite. Medie goluri: 2.4 pentru, 0.9 contra. Victorii 80%, AH câștigat 70%, gol Over 40%, corner Over 80%.

Rezultat final
Câștig 80%8 Egal 10%1 Pierdut 10%1
Total goluri 3.5
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 10.0
Peste 80%8 Anulat 10%1 Sub 10%1
Handicap asiatic
Câștig 70%7 Anulat 0%0 Pierdut 30%3
Kriens

0V-4E-6Î în ultimele 10 meciuri, cu 8 goluri marcate și 17 primite. Medie goluri: 0.8 pentru, 1.7 contra. Victorii 0%, AH câștigat 30%, gol Over 30%, corner Over 70%.

Rezultat final
Câștig 0%0 Egal 40%4 Pierdut 60%6
Total goluri 3.5
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Total cornere 10.0
Peste 70%7 Anulat 10%1 Sub 20%2
Handicap asiatic
Câștig 30%3 Anulat 0%0 Pierdut 70%7
Ultimele
Basel
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Kriens
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Basel
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Kriens
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.98, Abatere std.: 1.42, Mediană: 3, Mod: 3, Peste: 30%

Fără date

Basel Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elvetia - Superliga 2019-05-25 1 Basel
1 - 0
4 - 1
Neuchatel Xamax V -2.0 Peste 11.0
Elvetia - Superliga 2019-05-22 FC Thun
0 - 0
1 - 2
Basel 3 V 0.0, +0.5 Push 10.5
Elvetia - Cupa 2019-05-19 5 Basel
1 - 0
2 - 1
FC Thun 3 V -1.0,-1.5 Push 10.5
Elvetia - Superliga 2019-05-15 2 Basel
2 - 0
3 - 2
Lucerne 3 V -0.5 Peste 10.5
Elvetia - Superliga 2019-05-12 3 Young Boys
0 - 1
3 - 1
Basel 2 1 Î -0.5 Peste 10.0
Elvetia - Superliga 2019-05-04 1 Basel
0 - 0
3 - 0
FC Zurich 1 V -1.0, -1.5 Sub 10.0 Sub
4-4 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2019-04-28 1 St Gallen
0 - 1
0 - 3
Basel V +0.5, +1.0 Push 10.0 Peste
7-5 (12) 1-4 (5) 1 (1-0) 0 (0-0)
Elvetia - Cupa 2019-04-25 2 FC Zurich
0 - 1
1 - 3
Basel 4 V +0.5 Peste 10.0 Peste
8-9 (17) 4-4 (8) 3 (0-3) 2 (0-2)
Elvetia - Superliga 2019-04-19 1 4 FC Sion
0 - 1
0 - 3
Basel 1 V +0.5 Peste 10.0 Peste
7-8 (15) 3-6 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2019-04-13 1 Basel
0 - 0
0 - 0
Grasshoppers 1 E -1.5 Sub 10.0 Peste
17-3 (20) 6-3 (9) 3 (2-1) 3 (3-0)
Elvetia - Superliga 2019-04-07 3 Basel
0 - 0
1 - 1
Lugano 2 E -1.0 Sub 9.5 Sub
8-1 (9) 4-0 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2019-04-03 3 FC Zurich
0 - 0
0 - 2
Basel 1 V +0.5 Sub 10.0 Peste
6-13 (19) 3-6 (9) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2019-03-30 1 Lucerne
0 - 0
0 - 1
Basel 2 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Push
0-10 (10) 0-5 (5) 2 (0-2) 3 (0-3)
Elvetia - Superliga 2019-03-17 3 Basel
1 - 2
2 - 2
Young Boys 3 E 0.0 Peste 10.0 Peste
9-5 (14) 5-1 (6) 1 (1-0) 3 (1-2)
Elvetia - Superliga 2019-03-10 1 Lugano
1 - 1
1 - 1
Basel 2 E +0.5 Sub 9.5 Sub
4-3 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2019-03-03 3 Basel
2 - 0
3 - 1
FC Thun V -1.0 Peste 9.5 Sub
5-3 (8) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (1-1)
Elvetia - Cupa 2019-02-27 2 FC Sion
0 - 0
2 - 2
Basel 1 E +0.5 Peste 10.0 Sub
2-4 (6) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2019-02-23 1 2 Neuchatel Xamax
0 - 1
0 - 2
Basel 1 V +0.5 Sub 10.0 Sub
3-4 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2019-02-17 1 Basel
1 - 0
1 - 0
FC Sion 3 V -1.0 Sub 9.5 Peste
9-4 (13) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2019-02-09 4 Basel
0 - 0
1 - 1
St Gallen 6 E -1.0, -1.5 Sub 9.5 Peste
9-2 (11) 5-1 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2019-02-03 1 1 Grasshoppers
0 - 2
0 - 4
Basel 2 V +0.5, +1.0 Peste 10.0 Peste
0-12 (12) 0-7 (7) 5 (0-5) 3 (0-3)
Europa - Amicale 2019-01-26 Union Berlin
2 - 2
2 - 2
Basel E 0.0 Peste 9.0 Sub
4-3 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-01-22 Basel
0 - 0
2 - 0
Krasnodar 3 V 0.0 Sub 8.5 Peste
5-6 (11) 4-4 (8) 2 (0-2) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2019-01-17 Basel
1 - 0
2 - 1
Puskas Academy V -1.0, -1.5 Push 9.0 Sub
4-1 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-01-11 Basel
0 - 0
2 - 0
Aarau 1 V -1.5 Sub
11-3 (14) 8-3 (11) 4 (4-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-12-15 4 FC Sion
1 - 0
1 - 2
Basel 2 V +0.5 Push 9.5 Sub
6-2 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2018-12-09 2 Basel
1 - 0
2 - 0
FC Zurich 2 V -0.5 Sub 9.5 Peste
8-5 (13) 6-1 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-12-02 4 Basel
1 - 0
1 - 3
Young Boys 2 1 Î 0.0 Peste 10.0 Peste
1-12 (13) 1-6 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2018-11-25 3 Lucerne
1 - 0
1 - 1
Basel 5 E +0.5, +1.0 Sub 10.0 Peste
5-9 (14) 3-5 (8) 2 (1-1) 4 (2-2)
Elvetia - Superliga 2018-11-10 3 FC Thun
1 - 2
4 - 2
Basel 4 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
3-4 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Kriens Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elvetia - Challenge League 2019-05-26 3 Servette
3 - 1
4 - 1
Kriens 2 Î -1.5 Peste 10.5
Elvetia - Challenge League 2019-05-23 1 Kriens
0 - 1
0 - 2
Lausanne Sports Î +0.5, +1.0 Sub 10.0
Elvetia - Challenge League 2019-05-15 4 Aarau
1 - 1
1 - 1
Kriens 4 1 E -1.0 Sub 10.5
Elvetia - Challenge League 2019-05-11 3 Kriens
0 - 1
1 - 2
Wil 1900 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5
Elvetia - Challenge League 2019-05-03 3 FC Rapperswil-Jona
0 - 0
1 - 0
Kriens 1 Î 0.0 Sub 10.0
Elvetia - Challenge League 2019-04-28 3 Kriens
0 - 0
0 - 0
FC Chiasso 2 E -0.5 Sub 10.0 Peste
8-3 (11) 4-1 (5) 1 (1-0) 2 (1-1)
Elvetia - Challenge League 2019-04-20 3 Kriens
0 - 0
1 - 2
FC Schaffhausen 3 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
7-6 (13) 1-6 (7) 3 (1-2) 2 (2-0)
Elvetia - Challenge League 2019-04-14 2 FC Vaduz
1 - 1
3 - 2
Kriens 1 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
6-3 (9) 3-2 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Elvetia - Challenge League 2019-04-05 Winterthur
0 - 0
0 - 0
Kriens 2 E -0.5, -1.0 Sub 10.0 Peste
6-8 (14) 3-4 (7) 1 (1-0) 2 (2-0)
Elvetia - Challenge League 2019-04-02 2 Kriens
2 - 0
2 - 2
Aarau 2 E +0.5 Peste 10.5 Sub
2-5 (7) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Elvetia - Challenge League 2019-03-30 1 Wil 1900
0 - 0
0 - 1
Kriens V -0.5 Sub 9.5 Peste
5-6 (11) 1-5 (6) 1 (1-0) 4 (4-0)
Elvetia - Challenge League 2019-03-15 1 Kriens
0 - 0
2 - 1
FC Vaduz 2 V 0.0 Peste 10.0 Sub
4-3 (7) 1-2 (3) 2 (0-2) 3 (3-0)
Elvetia - Challenge League 2019-03-09 2 Kriens
1 - 0
2 - 1
FC Rapperswil-Jona 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Sub
4-2 (6) 2-1 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Elvetia - Challenge League 2019-03-03 4 FC Chiasso
0 - 0
2 - 2
Kriens 3 E 0.0 Peste 10.0 Sub
5-3 (8) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (1-0)
Elvetia - Cupa 2019-02-28 1 FC Zurich
1 - 1
2 - 1
Kriens 2 Î -1.5, -2.0 Sub 10.5 Peste
5-8 (13) 3-4 (7) 2 (1-1) 1 (0-1)
Elvetia - Challenge League 2019-02-23 1 Kriens
0 - 1
0 - 3
Servette 2 Î +0.5, +1.0 Peste 10.0 Sub
5-3 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Elvetia - Challenge League 2019-02-16 3 FC Schaffhausen
1 - 1
1 - 2
Kriens V 0.0, -0.5 Push 10.0 Peste
6-6 (12) 5-3 (8) 2 (0-2) 0 (0-0)
Elvetia - Challenge League 2019-02-13 1 1 Lausanne Sports
1 - 2
3 - 2
Kriens 2 Î -1.0 Peste 10.0 Peste
11-1 (12) 4-1 (5) 3 (3-0) 3 (3-0)
Elvetia - Challenge League 2019-02-09 3 Kriens
2 - 0
2 - 0
Winterthur 3 V 0.0, +0.5 Sub 10.0 Peste
8-6 (14) 4-4 (8) 3 (3-0) 2 (2-0)
Europa - Amicale 2019-01-19 Kriens
1 - 1
2 - 1
AC Bellinzona V 0.0, -0.5 Push
6-4 (10) 0-4 (4) 2 (0-2) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2019-01-16 Kriens
1 - 0
3 - 0
SC Cham V -0.5, -1.0 Push
3-3 (6) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2019-01-12 Kriens
1 - 1
2 - 1
FC Koniz V -0.5, -1.0 Sub 9.5 Peste
8-5 (13) 4-2 (6) 4 (4-0) 3 (1-2)
Elvetia - Challenge League 2018-12-15 1 Kriens
0 - 1
1 - 2
Aarau 1 Î +0.5 Sub 10.0 Peste
10-1 (11) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Challenge League 2018-12-08 4 FC Schaffhausen
2 - 1
3 - 2
Kriens 1 Î -0.5, -1.0 Peste 9.5 Peste
5-5 (10) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Challenge League 2018-12-01 4 Kriens
1 - 0
1 - 2
Winterthur 1 Î 0.0 Push
10-7 (17) 6-2 (8) 0 (0-0) 3 (2-1)
Elvetia - Challenge League 2018-11-25 6 FC Chiasso
0 - 2
3 - 3
Kriens 3 E 0.0 Peste 9.5 Peste
4-6 (10) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Challenge League 2018-11-11 1 Kriens
0 - 1
1 - 1
Lausanne Sports 3 E +0.5 Sub
8-9 (17) 4-4 (8) 1 (0-1) 2 (1-1)
Elvetia - Challenge League 2018-11-04 1 Wil 1900
1 - 0
1 - 1
Kriens 2 E -0.5 Sub 9.5 Sub
5-1 (6) 1-0 (1) 0 (0-0) 0 (0-0)
Elvetia - Cupa 2018-11-01 1 FC Rapperswil-Jona
0 - 1
1 - 4
Kriens 3 V 0.0 Peste 9.5 Peste
4-8 (12) 0-3 (3) 1 (0-1) 1 (1-0)
Elvetia - Challenge League 2018-10-27 2 Kriens
1 - 1
2 - 3
Servette 1 Î +0.5 Peste 9.5 Peste
6-7 (13) 4-4 (8) 1 (0-1) 2 (0-2)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.083 11 13
Handicap asiatic
Final (-2.5) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (10.0) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] Sub@2
Total goluri
Final (3.5) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 4 - 2 , Corner: 5 - 4

Corner: 10.0 , Handicap: -2.5 , Goluri: 3.5

10
Șuturi pe poartă
3
7
Șuturi pe lângă poartă
5
64
Atac
45
58
Atac periculos
38
57
Posesie %
43

Scor: 0 - 2 , Corner: 2 - 3 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: , Goluri:

6
Șuturi pe poartă
2
3
Șuturi pe lângă poartă
2
34
Atac
24
30
Atac periculos
20
57
Posesie %
43
  • 10' - 1st Corner - Basel
  • 19' - 1st Goal - Kriens
  • 28' - 2nd Corner - Kriens
  • 29' - 3rd Corner - Kriens
  • 29' - 4th Corner - Kriens
  • Race to 3 Corners - Kriens
  • 34' - 2nd Goal - Kriens
  • 42' - 5th Corner - Basel
  • 0-2 score at the end of First Half
  • 53' - 3rd Goal - Basel
  • 56' - 6th Corner - Basel
  • 57' - 4th Goal - Basel
  • 61' - 7th Corner - Basel
  • 75' - 8th Corner - Basel
  • Race to 5 Corners - Basel
  • 76' - 5th Goal - Basel
  • 85' - 1st Yellow Card - Kriens
  • 87' - 6th Goal - Basel
  • 89' - 9th Corner - Kriens
  • 4-2 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate