Dum, Apr 7, 2019 · 15:00
Basel [2]
8 3
1 - 1
Final · HT 0-0
Lugano [8]
1 2
Cele mai vechiRecente
EVEEVV
1.55
4.00
6.00
RecenteCele mai vechi
EEEVEV

Notițe

Predicții gratuite (bazat pe statistici istorice, doar ca referință)
Sub 2.75
Total goluri
Peste 9.5
Total cornere
-1.0
Basel
Basel
VEVVEVEEVVRecenteStabil+0.3 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornerePeste6/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticEgal5/10
Lugano
ÎEVÎÎVEVEERecenteÎn creștere+0.7 pct/meci, ultimele 5 vs 21 anterioare
Peste 9.5 cornereEgal5/10
Peste 2.5 goluriSub4/10
Handicap asiaticAcoperă6/10
Basel

6V-4E-0Î în ultimele 10 meciuri, cu 19 goluri marcate și 7 primite. Medie goluri: 1.9 pentru, 0.7 contra. Victorii 60%, AH câștigat 50%, gol Over 40%, corner Over 60%.

Rezultat final
Câștig 60%6 Egal 40%4 Pierdut 0%0
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 40%4 Anulat 0%0 Sub 60%6
Total cornere 9.5
Peste 60%6 Anulat 0%0 Sub 40%4
Handicap asiatic
Câștig 50%5 Anulat 20%2 Pierdut 30%3
Lugano

3V-5E-2Î în ultimele 10 meciuri, cu 12 goluri marcate și 8 primite. Medie goluri: 1.2 pentru, 0.8 contra. Victorii 30%, AH câștigat 60%, gol Over 30%, corner Over 50%.

Rezultat final
Câștig 30%3 Egal 50%5 Pierdut 20%2
Total goluri 2.5, 3.0
Peste 30%3 Anulat 0%0 Sub 70%7
Total cornere 9.5
Peste 50%5 Anulat 0%0 Sub 50%5
Handicap asiatic
Câștig 60%6 Anulat 0%0 Pierdut 40%4
Ultimele
Basel
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Lugano
Final Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Pauză Meci Medie total Medie obținute Medie primite Câștig Egal Pierdut Prob. câștig
Total
Gazde
Oaspeți
Ultimele 6
Total cornere peste 7.5 - 13.5
Basel
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Lugano
Gazde– meciuri Oaspeți– meciuri Total– meciuri
Peste 7.5
Peste 8.5
Peste 9.5
Peste 10.5
Peste 11.5
Peste 12.5
Peste 13.5
Meciurile echipei oaspete
Total: 40, Med.: 2.80, Abatere std.: 1.57, Mediană: 3, Mod: 4, Peste: 55%

Basel Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elvetia - Superliga 2019-03-10 1 Lugano
1 - 1
1 - 1
Basel 2 E +0.5 Sub 9.5
Elvetia - Superliga 2018-11-04 3 Basel
2 - 0
3 - 2
Lugano V -1.0 Peste 9.5
Elvetia - Superliga 2018-09-30 3 Lugano
0 - 1
2 - 2
Basel E 0.0, +0.5 Peste 9.5
Elvetia - Superliga 2018-04-08 1 Lugano
0 - 1
0 - 1
Basel 2 1 V +0.5 Sub 9.0
Elvetia - Superliga 2018-02-04 2 Basel
0 - 1
0 - 1
Lugano 3 Î -1.5 Sub 9.0
Elvetia - Superliga 2017-10-14 2 Lugano
0 - 2
0 - 4
Basel V +0.5 Peste 9.5 Peste
7-4 (11) 1-2 (3) 0 (0-0) 2 (2-0)
Elvetia - Superliga 2017-08-20 Basel
0 - 0
1 - 1
Lugano 2 E -1.5 Sub 10.0 Sub
7-0 (7) 3-0 (3) 1 (1-0) 3 (3-0)
Elvetia - Superliga 2017-05-07 1 1 Lugano
0 - 1
2 - 2
Basel 2 E 0.0, +0.5 Peste 10.5 Sub
4-4 (8) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2017-02-04 1 Basel
3 - 0
4 - 0
Lugano 1 V -1.5 Peste 10.5 Peste
8-6 (14) 4-3 (7) 0 (0-0) 2 (0-2)
Elvetia - Superliga 2016-10-22 4 Lugano
0 - 0
2 - 2
Basel 1 E +0.5, +1.0 Peste 10.0 Sub
4-5 (9) 3-4 (7) 2 (1-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2016-08-20 3 Basel
1 - 0
4 - 1
Lugano 1 V -2.0 Peste 10.0 Peste
11-2 (13) 8-1 (9) 3 (2-1) 2 (2-0)
Elvetia - Superliga 2015-09-26 1 Basel
1 - 0
3 - 1
Lugano V -1.5, -2.0 Peste 9.5 Peste
9-7 (16) 5-1 (6) 0 (0-0) 4 (2-2)
Elvetia - Superliga 2015-08-22 2 Lugano
1 - 2
1 - 3
Basel 2 V +0.5 Peste 9.0 Sub
4-3 (7) 0-1 (1) 0 (0-0) 2 (1-1)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Basel Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elvetia - Superliga 2019-04-03 3 FC Zurich
0 - 0
0 - 2
Basel 1 V +0.5 Sub 10.0
Elvetia - Superliga 2019-03-30 1 Lucerne
0 - 0
0 - 1
Basel 2 V 0.0, +0.5 Sub 10.0
Elvetia - Superliga 2019-03-17 3 Basel
1 - 2
2 - 2
Young Boys 3 E 0.0 Peste 10.0
Elvetia - Superliga 2019-03-10 1 Lugano
1 - 1
1 - 1
Basel 2 E +0.5 Sub 9.5
Elvetia - Superliga 2019-03-03 3 Basel
2 - 0
3 - 1
FC Thun V -1.0 Peste 9.5
Elvetia - Cupa 2019-02-27 2 FC Sion
0 - 0
2 - 2
Basel 1 E +0.5 Peste 10.0 Sub
2-4 (6) 0-1 (1) 1 (0-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2019-02-23 1 2 Neuchatel Xamax
0 - 1
0 - 2
Basel 1 V +0.5 Sub 10.0 Sub
3-4 (7) 2-1 (3) 2 (1-1) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2019-02-17 1 Basel
1 - 0
1 - 0
FC Sion 3 V -1.0 Sub 9.5 Peste
9-4 (13) 4-1 (5) 2 (2-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2019-02-09 4 Basel
0 - 0
1 - 1
St Gallen 6 E -1.0, -1.5 Sub 9.5 Peste
9-2 (11) 5-1 (6) 2 (2-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2019-02-03 1 1 Grasshoppers
0 - 2
0 - 4
Basel 2 V +0.5, +1.0 Peste 10.0 Peste
0-12 (12) 0-7 (7) 5 (0-5) 3 (0-3)
Europa - Amicale 2019-01-26 Union Berlin
2 - 2
2 - 2
Basel E 0.0 Peste 9.0 Sub
4-3 (7) 2-2 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-01-22 Basel
0 - 0
2 - 0
Krasnodar 3 V 0.0 Sub 8.5 Peste
5-6 (11) 4-4 (8) 2 (0-2) 1 (1-0)
Europa - Amicale 2019-01-17 Basel
1 - 0
2 - 1
Puskas Academy V -1.0, -1.5 Push 9.0 Sub
4-1 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Europa - Amicale 2019-01-11 Basel
0 - 0
2 - 0
Aarau 1 V -1.5 Sub
11-3 (14) 8-3 (11) 4 (4-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-12-15 4 FC Sion
1 - 0
1 - 2
Basel 2 V +0.5 Push 9.5 Sub
6-2 (8) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2018-12-09 2 Basel
1 - 0
2 - 0
FC Zurich 2 V -0.5 Sub 9.5 Peste
8-5 (13) 6-1 (7) 2 (2-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-12-02 4 Basel
1 - 0
1 - 3
Young Boys 2 1 Î 0.0 Peste 10.0 Peste
1-12 (13) 1-6 (7) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2018-11-25 3 Lucerne
1 - 0
1 - 1
Basel 5 E +0.5, +1.0 Sub 10.0 Peste
5-9 (14) 3-5 (8) 2 (1-1) 4 (2-2)
Elvetia - Superliga 2018-11-10 3 FC Thun
1 - 2
4 - 2
Basel 4 Î 0.0, +0.5 Peste 9.5 Sub
3-4 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2018-11-04 3 Basel
2 - 0
3 - 2
Lugano V -1.0 Peste 9.5 Sub
6-2 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Cupa 2018-10-31 1 Winterthur
0 - 0
0 - 1
Basel 1 V +1.5 Sub 9.5 Sub
3-6 (9) 1-3 (4) 1 (0-1) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2018-10-27 5 Grasshoppers
0 - 3
1 - 3
Basel 1 V +0.5 Peste 9.5 Sub
3-6 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2018-10-21 1 Basel
1 - 0
1 - 1
Neuchatel Xamax 5 E -1.0, -1.5 Sub 9.5 Sub
6-1 (7) 2-0 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-10-06 2 St Gallen
1 - 1
1 - 3
Basel 4 V +0.5, +1.0 Peste 9.5 Sub
3-6 (9) 1-4 (5) 1 (0-1) 1 (0-1)
Elvetia - Superliga 2018-09-30 3 Lugano
0 - 1
2 - 2
Basel E 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
2-8 (10) 1-4 (5) 3 (0-3) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2018-09-26 4 Basel
1 - 0
2 - 1
Lucerne 2 V -1.0 Sub 10.0 Peste
5-6 (11) 2-3 (5) 2 (0-2) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2018-09-23 3 Young Boys
2 - 0
7 - 1
Basel 2 1 Î -0.5, -1.0 Peste 10.0 Sub
5-4 (9) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Elvetia - Cupa 2018-09-15 1 FC Echallens
0 - 0
2 - 7
Basel 1 V +2.0, +2.5 Peste 10.0 Sub
1-6 (7) 0-6 (6) 1 (0-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-09-02 1 2 Basel
1 - 1
1 - 1
FC Thun 5 E -0.5, -1.0 Sub 9.0 Peste
9-3 (12) 3-3 (6) 2 (1-1) 2 (2-0)
UEFA Europa League - Calificari 2018-08-30 4 Apollon Limassol
0 - 0
1 - 0
Basel 2 Î 0.0, -0.5 Sub 9.5 Sub
2-5 (7) 1-2 (3) 1 (0-1) 0 (0-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Lugano Ultimele
Ligă Ora Gazde Scor Oaspeți Rezultat Handicap Goluri P/S Linie cornere Corner P/S Evenimente Corn. final Corn. pauză 35-45 80-90
Elvetia - Superliga 2019-04-03 Lugano
0 - 0
0 - 0
Neuchatel Xamax 2 E -0.5 Sub 10.0
Elvetia - Superliga 2019-03-31 4 Grasshoppers
1 - 1
1 - 1
Lugano 2 E 0.0, +0.5 Sub 10.0
Europa - Amicale 2019-03-22 Brescia
0 - 0
0 - 0
Lugano E -0.5 Sub
Elvetia - Superliga 2019-03-16 4 St Gallen
0 - 1
0 - 2
Lugano 5 V 0.0, -0.5 Sub 9.5
Elvetia - Superliga 2019-03-10 1 Lugano
1 - 1
1 - 1
Basel 2 E +0.5 Sub 9.5
Elvetia - Superliga 2019-03-03 2 FC Zurich
0 - 1
0 - 1
Lugano 5 1 V 0.0, -0.5 Sub 9.5 Peste
11-0 (11) 8-0 (8) 2 (2-0) 0 (0-0)
Elvetia - Cupa 2019-02-28 2 FC Thun
1 - 1
3 - 2
Lugano 1 Î -0.5 Peste 9.5 Peste
5-7 (12) 2-5 (7) 2 (1-1) 2 (0-2)
Elvetia - Superliga 2019-02-24 1 3 Lugano
0 - 0
0 - 1
Young Boys 1 Î +0.5, +1.0 Sub 10.0 Peste
5-7 (12) 1-5 (6) 4 (0-4) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2019-02-16 1 2 Lucerne
0 - 1
0 - 3
Lugano 3 V 0.0, -0.5 Peste 10.0 Peste
8-3 (11) 3-3 (6) 2 (1-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2019-02-10 2 FC Sion
1 - 1
2 - 2
Lugano 3 E 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
6-2 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (2-0)
Elvetia - Superliga 2019-02-06 1 Lugano
0 - 1
1 - 3
FC Thun 2 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Sub
2-6 (8) 2-1 (3) 1 (1-0) 2 (0-2)
Europa - Amicale 2019-01-18 Hamburg
0 - 0
1 - 0
Lugano Î -0.5,-1.0 Sub
5-4 (9) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Europa - Amicale 2019-01-09 1 Lugano
1 - 0
3 - 0
FC Chiasso V -1.5 Sub 8.5 Peste
8-1 (9) 4-1 (5) 0 (0-0) 2 (2-0)
Elvetia - Superliga 2018-12-16 FC Zurich
0 - 0
0 - 0
Lugano 2 E -0.5 Sub 9.5 Sub
5-4 (9) 1-1 (2) 2 (1-1) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2018-12-09 4 Lugano
1 - 1
2 - 2
FC Sion 3 E 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
8-5 (13) 4-4 (8) 1 (1-0) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2018-12-02 2 Lugano
1 - 0
2 - 2
Neuchatel Xamax 4 E -0.5 Peste 9.5 Peste
10-4 (14) 3-4 (7) 1 (0-1) 2 (2-0)
Elvetia - Superliga 2018-11-24 Young Boys
0 - 0
1 - 0
Lugano 3 Î -1.5, -2.0 Sub 9.5 Sub
5-2 (7) 1-1 (2) 2 (1-1) 0 (0-0)
Elvetia - Superliga 2018-11-10 2 Lugano
0 - 1
1 - 4
Lucerne 3 Î 0.0, -0.5 Peste 10.0 Push
5-5 (10) 1-2 (3) 1 (1-0) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2018-11-04 3 Basel
2 - 0
3 - 2
Lugano Î -1.0 Peste 9.5 Sub
6-2 (8) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Elvetia - Cupa 2018-10-31 Lugano
0 - 0
1 - 1
Neuchatel Xamax E -0.5 Sub 9.5 Peste
10-6 (16) 5-3 (8) 3 (3-0) 5 (2-3)
Elvetia - Superliga 2018-10-28 3 Lugano
2 - 1
2 - 1
FC Thun 4 V 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
4-7 (11) 2-3 (5) 3 (1-2) 3 (1-2)
Elvetia - Superliga 2018-10-21 3 Lugano
2 - 0
3 - 1
St Gallen 1 V 0.0, -0.5 Peste 9.0 Sub
5-2 (7) 2-2 (4) 0 (0-0) 2 (2-0)
Europa - Amicale 2018-10-12 Lugano
1 - 1
1 - 1
Virtus Entella E
3-9 (12) 1-6 (7) 3 (0-3) 2 (0-2)
Elvetia - Superliga 2018-10-07 1 Grasshoppers
2 - 1
2 - 1
Lugano 4 Î 0.0, -0.5 Peste 9.5 Peste
8-4 (12) 6-1 (7) 1 (0-1) 2 (1-1)
Elvetia - Superliga 2018-09-30 3 Lugano
0 - 1
2 - 2
Basel E 0.0, +0.5 Peste 9.5 Peste
2-8 (10) 1-4 (5) 3 (0-3) 1 (1-0)
Elvetia - Superliga 2018-09-26 7 Neuchatel Xamax
1 - 0
2 - 1
Lugano 3 Î 0.0 Peste 9.0 Peste
8-3 (11) 5-0 (5) 1 (1-0) 4 (3-1)
Elvetia - Superliga 2018-09-23 2 St Gallen
2 - 0
2 - 2
Lugano 4 E 0.0, +0.5 Peste 9.0 Sub
4-1 (5) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Elvetia - Cupa 2018-09-15 2 Azzurri 90 Lausanne
0 - 1
0 - 1
Lugano 2 V +2.5, +3.0 Sub 9.5 Peste
5-6 (11) 1-3 (4) 1 (1-0) 3 (2-1)
Elvetia - Superliga 2018-09-01 3 Lugano
1 - 0
1 - 0
FC Zurich 3 V 0.0, -0.5 Sub 9.0 Peste
6-8 (14) 5-2 (7) 3 (3-0) 2 (0-2)
Elvetia - Superliga 2018-08-26 2 FC Thun
0 - 0
1 - 1
Lugano 3 E -0.5 Sub 9.0 Peste
7-7 (14) 4-3 (7) 1 (0-1) 2 (2-0)
Ultimele , Scor Câștig , Egal , Pierdut , Scor Prob. câștig:
Ultimele , Corner Câștig , Egal , Pierdut , Corner Prob. câștig:
Publică ponturi
1x2
Final 1.55 4 6
Pauză 2.1 2.37 5.5
Handicap asiatic
Final (-1.0) Gazde@2 Oaspeț[email protected]
Pauză (-0.25) [email protected] Oaspeț[email protected]
Total cornere
Final (9.5) [email protected] [email protected]
Pauză (4.5) [email protected] [email protected]
Total goluri
Final (2.75) [email protected] [email protected]
Pauză (1.0) [email protected] [email protected]


Ora Tip Selecție Miză Rezultat
Evenimente live

Stare: Final , Scor: 1 - 1 , Corner: 8 - 1

Corner: 9.5 , Handicap: -1.0 , Goluri: 2.5, 3.0

3
Șuturi pe poartă
1
12
Șuturi pe lângă poartă
6
100
Atac
65
75
Atac periculos
35
62
Posesie %
38

Scor: 0 - 0 , Corner: 4 - 0 Pauză

Corner: 4.5 , Handicap: 0.0, -0.5 , Goluri: 1.0

0
Șuturi pe poartă
0
5
Șuturi pe lângă poartă
2
44
Atac
29
32
Atac periculos
14
63
Posesie %
37
  • 11' - 1st Corner - Basel
  • 19' - 2nd Corner - Basel
  • 24' - 1st Yellow Card - Basel
  • 41' - 2nd Yellow Card - Basel
  • Race to 3 Corners - Basel
  • 43' - 3rd Corner - Basel
  • 45' - 4th Corner - Basel
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 58' - 3rd Yellow Card - Lugano
  • 65' - 5th Corner - Basel
  • Race to 5 Corners - Basel
  • 66' - 6th Corner - Basel
  • 67' - 1st Goal - Lugano
  • Race to 7 Corners - Basel
  • 74' - 7th Corner - Basel
  • 75' - 2nd Goal - Basel
  • 76' - 8th Corner - Lugano
  • 81' - 4th Yellow Card - Lugano
  • 90+1' - 9th Corner - Basel
  • 90+3' - 5th Yellow Card - Basel
  • 1-1 score at the end of Second Half

Rămâi la curent cu TotalCorner

Alătură-te canalului nostru gratuit de ponturi Telegram. Poți configura și alerte personalizate pentru meciuri.

Ponturi gratuite pe Telegram Alerte personalizate