SK Artis Brno Statystyki i wyniki rożnych

Czechy - 1. Liga

Najstarszy PPPWWPPWRW Najnowszy W górę+0.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 25

Notatki:

Następny mecz

SK Artis Brno v Bohemians 1905
10/17 14:00 · Czechy - 1. Liga
Handicap0.0
Linia goli2.5
Linia rożnych–

Serie i forma Wszystkie serie

Profil drużyn Czechy - 1. Liga · Siła na tle 18 drużyn ligi, ostatnie 365 dni

56Ogółem
Mocna strona2. połowa Słaba stronaObrona
Atak: gole strzelone na meczAtak57 Obrona: gole stracone na mecz, mniej = lepiejObrona40 Rożne wywalczone: rożne wywalczone na meczRożne wywalczone40 2. połowa: punkty na mecz w 2. połowie2. połowa75 Forma u siebie: punkty na mecz u siebie w lidzeForma u siebie40 Forma na wyjeździe: punkty na mecz na wyjeździe w lidzeForma na wyjeździe71 Ostatnia forma: punkty na mecz, ostatnie 5 meczów ligowychOstatnia forma71

Wzorce

1. połowa vs 2. połowa

Z R PBilans / mecz
1. połowa1Z 3R 6P-0.9
2. połowa5Z 4R 1P+0.7

Drużyna drugiej połowy · lepsza po przerwie

Pierwszy gol i odrabianie strat

  • Strzeliła pierwsza w 2 z 10 · potem 2Z 0R 0P
  • Straciła pierwsza w 7 z 10 · potem 2Z 0R 5P
  • Punkt lub wygrana po stracie pierwszego gola: 2 z 7
  • Prowadziła, ale nie wygrała: 0 z 4

Wolny start · traci pierwsza w 7 z 10

Oś czasu goli w 10 z ostatnich 10 meczów

Dom / Wyjazd Odblokuj z VIP Ostatnie 20

RożneWszystkieDom 4Wyjazd 6
Rożne łącznie7.7
Rożne dla4.5
Rożne przeciw3.2
Powyżej 9.510%
Powyżej linii rożnych14%
GoleWszystkieDom 4Wyjazd 6
Strzelone1.3
Stracone1.5
Powyżej 2.570%
Obie strzelają40%
KartkiWszystkieDom 4Wyjazd 6
Kartki na mecz3.0
Powyżej 3.530%
Na podstawie ostatnich 10 zakończonych meczów · Pow.% = skuteczność · linia rożnych w 7 meczach
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Handicap Rożny Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Gole łącznie Gole Pow./Pon. Groźny atak Wydarzenia na żywo Analiza
10/17 14:00 SK Artis Brno 0 - 0 Bohemians 1905 0.0
0 - 0 (0-0)
2.5
-

10/10 14:00 Koniec 1 1 Hradec Kralove 2 - 4 SK Artis Brno 3 -0.75
4 - 5 (0-5)
9.0
Push
2.75
Powyżej
64 - 57
-

10/03 10:30 Koniec 1 SK Artis Brno 3 - 0 AS Trencin 2 -1.0
10 - 0 (4-0)
3.25
Poniżej
77 - 23
-

09/19 14:00 Koniec 1 SK Artis Brno 0 - 0 Slovan Liberec +0.75
6 - 3 (2-2)
8.5
Powyżej
2.5
Poniżej
57 - 72
-

09/16 15:00 Koniec 2 MFK Vitkovice 0 - 3 SK Artis Brno +1.25
1 - 6 (1-4)
3.5
Poniżej
30 - 61
-

09/12 14:00 Koniec 2 FC Brno 2 - 1 SK Artis Brno 1 -0.75
5 - 4 (3-1)
9.5
Poniżej
2.5
Powyżej
26 - 7
-

09/05 17:00 Koniec 1 SK Artis Brno 0 - 3 Viktoria Plzen 1 +1.0
5 - 2 (2-2)
9.0
Poniżej
3.0
Push
51 - 53
-

08/29 16:00 Koniec 3 Pardubice 1 - 2 SK Artis Brno 1 -1.0
5 - 3 (1-3)
8.5
Poniżej
2.75
Powyżej
65 - 42
-

08/26 16:30 Koniec CSK Uhersky Brod 0 - 2 SK Artis Brno 2 +1.25
3 - 7 (1-4)
3.0
Poniżej
12 - 34
-

08/22 16:00 Koniec 1 SK Artis Brno 0 - 4 Sparta Praga +1.25
3 - 2 (2-1)
10.0
Poniżej
3.0
Powyżej
30 - 41
-

08/16 14:00 Koniec 1 2 Banik Ostrawa 1 - 0 SK Artis Brno 3 -1.25
2 - 4 (0-1)
9.5
Poniżej
2.75
Poniżej
47 - 46
-

08/09 19:00 Koniec SK Artis Brno 1 - 2 Sigma Ołomuniec 2 +0.75
2 - 5 (2-3)
10.0
Poniżej
2.75
Powyżej
43 - 78
-

08/01 16:00 Koniec Slovacko 1 - 1 SK Artis Brno 3 -1.0
10 - 2 (4-1)
10.0
Powyżej
2.75
Poniżej
53 - 22
-

07/27 17:00 Koniec 1 SK Artis Brno 2 - 4 Mlada Boleslav 3 +0.25
2 - 6 (1-3)
10.0
Poniżej
2.75
Powyżej
44 - 39
-

07/18 10:00 Wisła Kraków 0 - 0 SK Artis Brno -0.5
0 - 0 (0-0)
9.0
3.5
-

07/10 16:00 Koniec 1 SKU Amstetten 2 - 2 SK Artis Brno +0.25
6 - 10 (2-5)
8.5
Powyżej
3.0
Powyżej
60 - 53
-

07/03 17:00 Koniec 1 St Polten 1 - 1 SK Artis Brno -0.5
2 - 6 (0-4)
9.5
Poniżej
3.5
Poniżej
43 - 57
-

07/02 16:00 Koniec 1 Wieczysta Krakow 1 - 2 SK Artis Brno -0.75
9 - 5 (6-2)
10.0
Powyżej
3.25
Poniżej
83 - 46
-

06/27 09:00 Koniec Viktoria Plzen 4 - 2 SK Artis Brno 1 -1.75
6 - 5 (5-3)
9.0
Powyżej
3.25
Powyżej
74 - 42
-

05/31 12:00 Koniec 1 Slovacko 3 - 0 SK Artis Brno 1 -1.0
4 - 7 (1-3)
10.0
Powyżej
2.75
Powyżej
68 - 32
-

05/27 17:00 Koniec SK Artis Brno 1 - 4 Slovacko 3 +0.25
4 - 5 (4-4)
10.0
Poniżej
2.5
Powyżej
48 - 53
-

05/23 13:00 Koniec 2 MFK Chrudim 2 - 1 SK Artis Brno 2 +0.75
3 - 6 (0-3)
10.5
Poniżej
2.75
Powyżej
48 - 54
-

05/16 16:00 Koniec 2 SK Artis Brno 5 - 1 Viktoria Zizkov 1 -1.25
10 - 2 (6-2)
11.0
Powyżej
2.75
Powyżej
31 - 21
-

05/11 16:00 Koniec 4 Opawa 0 - 2 SK Artis Brno 4 -0.5
2 - 5 (1-2)
10.0
Poniżej
2.5
Poniżej
55 - 48
-

05/06 17:00 Koniec SK Artis Brno 0 - 2 FK Pribram 2 -0.75
7 - 4 (1-1)
2.75
Poniżej
73 - 34
-

05/01 16:00 Koniec SK Prostějov 1 - 1 SK Artis Brno 2 +0.75
4 - 6 (2-2)
10.5
Poniżej
2.75
Poniżej
36 - 68
-

04/25 17:00 Koniec 2 SK Artis Brno 2 - 1 Ceske Budejovice -1.25
13 - 5 (7-3)
9.5
Powyżej
2.75
Powyżej
40 - 28
-

04/20 16:00 Koniec 1 SK Artis Brno 1 - 1 FC Silon Taborsko 1 -0.5
7 - 3 (2-1)
9.5
Powyżej
2.5
Poniżej
65 - 40
-

04/15 15:58 Koniec 2 Sparta Prague B 1 - 3 SK Artis Brno 3 +1
7 - 7 (5-3)
10.0
Powyżej
3
Powyżej
31 - 38
-

04/11 17:00 Koniec SK Artis Brno 1 - 3 FC Sellier & Bellot Vlasim 2 -0.75
8 - 5 (4-2)
10.0
Powyżej
2.75
Powyżej
101 - 48
-

Bądź na bieżąco z TotalCorner

Dołącz do naszego darmowego kanału z typami na Telegramie. Możesz też ustawić własne alerty meczowe.

Darmowe typy na Telegramie Alerty niestandardowe