niedz., Oct 11, 2020 · 16:00
0 - 0
Cały mecz · HT 0-0
NajstarszeOstatnie
PWWWWP
3.00
3.25
2.20
OstatnieNajstarsze
RRWWRR

Notatki

Darmowe typy (na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.5
Gole łącznie
Poniżej 10.5
Rożne łącznie
+0.25
SC Ideal
SC Ideal
PRRRPWWWWPOstatnieW gazie+1.6 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 17
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Merelinense
PPWPRRWWRROstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
SC Ideal

4W-3R-3P w ostatnich 10 meczach, z 15 golami zdobytymi i 14 straconymi. Średnie gole: 1.5 dla, 1.4 przeciw. Wygrane 40%, AH wygrane 50%, gole Over 60%, rożne Over 30%.

Wynik końcowy
Wygrana 40%4 Remis 30%3 Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.5
Powyżej 60%6 Anulowane 0%0 Poniżej 40%4
Rożne łącznie 10.5
Powyżej 30%3 Anulowane 0%0 Poniżej 70%7
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5 Anulowane 20%2 Przegrana 30%3
Merelinense

3W-4R-3P w ostatnich 10 meczach, z 13 golami zdobytymi i 12 straconymi. Średnie gole: 1.3 dla, 1.2 przeciw. Wygrane 30%, AH wygrane 40%, gole Over 50%, rożne Over 20%.

Wynik końcowy
Wygrana 30%3 Remis 40%4 Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.5
Powyżej 50%5 Anulowane 0%0 Poniżej 50%5
Rożne łącznie 10.5
Powyżej 20%2 Anulowane 0%0 Poniżej 80%8
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4 Anulowane 0%0 Przegrana 60%6
Ostatnie
SC Ideal
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Merelinense
Cały Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Połowa Mecz Śr. suma Śr. zdob. Śr. strac. Wygrana Remis Przegrana Pr. wygr.
Razem
Gospodarze
Goście
Ostatnie 6
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5
SC Ideal
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5
Merelinense
Gospodarze– meczów Goście– meczów Razem– meczów
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5
Powyżej 13.5

Brak danych

SC Ideal Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-10-03 Estrela Amadora
1 - 0
3 - 0
SC Ideal 2 P -0.5 Powyżej 9.5
Puchar Portugalii 2020-09-27 1 SC Ideal
1 - 0
4 - 0
Vale Formoso 1 W -1.5, -2.0 Powyżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-03-08 1 5 SC Ideal
1 - 2
3 - 2
Beira Mar 4 1 W 0.0, +0.5 Powyżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-02-23 2 SC Ideal
1 - 1
2 - 1
Oliveira Hospital 4 W 0.0 Powyżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-02-16 3 RD Agueda
1 - 1
2 - 3
SC Ideal 5 W -0.5 Powyżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-02-12 2 SC Ideal
0 - 0
0 - 1
Sertanense 2 P 0.0, +0.5 Poniżej 9.5 Powyżej
5-5 (10) 2-3 (5) 2 (0-2) 3 (2-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-02-09 3 SC Ideal
1 - 2
2 - 2
AC Marinhense 5 1 R 0.0 Powyżej 9.5 Powyżej
5-5 (10) 0-5 (5) 0 (0-0) 3 (3-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-02-02 2 ARC Oleiros
1 - 0
1 - 1
SC Ideal 5 R -0.5 Poniżej
3-5 (8) 1-4 (5) 3 (1-2) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-01-26 1 SC Ideal
0 - 0
0 - 0
SCU Torreense 3 R 0.0 Poniżej 9.0 Poniżej
3-5 (8) 2-0 (2) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-01-19 2 Anadia
1 - 0
2 - 0
SC Ideal 4 P -0.5, -1.0 Poniżej 9.5 Powyżej
12-1 (13) 4-0 (4) 0 (0-0) 4 (4-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-01-12 2 SC Ideal
2 - 0
3 - 0
GD Vitoria de Sernache 2 W 0.0, -0.5 Powyżej 10.0 Poniżej
3-2 (5) 3-0 (3) 1 (1-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-12-15 2 Benfica Castelo Branco
0 - 0
1 - 0
SC Ideal 5 P -0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
6-2 (8) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-12-08 1 3 SC Ideal
0 - 1
0 - 1
UD Leiria 2 P 0.0, +0.5 Poniżej 10.0 Push
4-6 (10) 3-2 (5) 2 (2-0) 2 (0-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-11-17 3 SC Ideal
1 - 1
1 - 3
SC Praiense P +1.0 Powyżej 9.5 Poniżej
7-2 (9) 2-1 (3) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-11-13 2 3 SC Ideal
2 - 1
2 - 3
Anadia 2 P 0.0 Powyżej
4-9 (13) 1-5 (6) 1 (0-1) 2 (1-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-11-03 4 SC Ideal
0 - 0
2 - 0
GD Fontinhas 2 W -0.5, -1.0 Poniżej
0-0 (0) 0-0 (0) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-10-27 1 Beira Mar
2 - 0
4 - 0
SC Ideal 3 P -1.0, -1.5 Powyżej
7-2 (9) 4-0 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-10-13 1 4 SC Ideal
1 - 0
1 - 2
Fatima 1 P -0.5 Powyżej 9.5 Poniżej
2-7 (9) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-10-05 1 Oliveira Hospital
0 - 0
2 - 2
SC Ideal 3 R -0.5 Powyżej
2-3 (5) 2-1 (3) 0 (0-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-09-22 1 5 SC Ideal
0 - 0
1 - 2
RD Agueda 5 P 0.0 Powyżej
0-6 (6) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-09-15 1 AC Marinhense
0 - 0
1 - 2
SC Ideal 1 1 W 0.0 Powyżej
14-2 (16) 4-0 (4) 0 (0-0) 5 (3-2)
Puchar Portugalii 2019-09-08 2 Oriental Lisboa
0 - 0
2 - 0
SC Ideal 1 P -0.5 Poniżej 11.0 Poniżej
4-5 (9) 3-3 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-09-01 3 SC Ideal
0 - 0
0 - 0
ARC Oleiros 1 R -0.5, -1.0 Poniżej
4-2 (6) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (1-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-04-28 2 Amora
2 - 0
2 - 1
SC Ideal 3 P 0.0, -0.5 Powyżej
11-3 (14) 9-1 (10) 2 (2-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-04-20 1 SC Ideal
0 - 0
3 - 0
SU 1 Dezembro 2 W 0.0 Powyżej
7-3 (10) 4-1 (5) 0 (0-0) 3 (1-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-04-07 4 SC Ideal
1 - 1
2 - 1
Louletano DC 2 W 0.0 Powyżej
2-5 (7) 0-2 (2) 1 (0-1) 2 (0-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-03-31 1 2 Olhanense
0 - 1
0 - 2
SC Ideal 5 W -0.5, -1.0 Poniżej 10.0 Poniżej
4-2 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-03-24 5 SC Ideal
0 - 1
0 - 2
Casa Pia P 0.0, +0.5 Poniżej 10.0 Poniżej
2-5 (7) 1-1 (2) 2 (1-1) 3 (0-3)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-03-17 SC Ideal
0 - 0
0 - 1
FC Armacenenses 1 P 0.0, -0.5 Poniżej 10.0 Powyżej
6-6 (12) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-03-03 4 SC Ideal
1 - 0
2 - 0
FC Ferreiras 4 1 W -1.0, -1.5 Poniżej 10.0 Push
5-5 (10) 3-4 (7) 3 (0-3) 1 (0-1)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Merelinense Ostatnie
Liga Czas Gospodarze Wynik Goście Wynik Handicap Gole Pow./Pon. Linia rożnych Rożne Pow./Pon. Zdarzenia Rożne (cały) Rożne (połowa) 35-45 80-90
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-10-04 1 4 CD Cerveira
0 - 0
0 - 0
Merelinense 1 R +0.5, +1.0 Poniżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-03-08 5 Merelinense
1 - 0
1 - 1
Montalegre 4 R -0.5 Poniżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-02-23 2 Merelinense
1 - 0
2 - 1
Sao Martinho 4 W 0.0 Powyżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-02-09 2 Merelinense
1 - 0
3 - 0
Braganca 1 1 W -1.0, -1.5 Powyżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-01-12 5 AD Oliveirense
0 - 0
0 - 0
Merelinense 4 R +0.5 Poniżej
Portugalia - Campeonato Nacional 2020-01-05 2 Merelinense
1 - 0
2 - 2
Vizela 2 1 R +0.5 Powyżej
1-6 (7) 1-1 (2) 2 (1-1) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-12-21 1 AD Fafe
0 - 0
1 - 0
Merelinense P -0.5, -1.0 Poniżej 9.5 Poniżej
3-3 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-12-15 1 Merelinense
0 - 0
1 - 0
Braga B 2 W 0.0 Poniżej
3-3 (6) 0-1 (1) 0 (0-0) 3 (3-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-12-08 2 SC Maria da Fonte
1 - 1
4 - 3
Merelinense 4 1 P 0.0 Powyżej
6-3 (9) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (1-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-12-01 5 Merelinense
0 - 1
1 - 3
Guimaraes B 6 1 P 0.0, -0.5 Powyżej 9.5 Powyżej
6-7 (13) 1-6 (7) 3 (0-3) 2 (1-1)
Puchar Portugalii 2019-10-20 2 Arouca
0 - 0
1 - 0
Merelinense 6 P -0.5 Poniżej 10.5 Poniżej
2-3 (5) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Puchar Portugalii 2019-09-29 1 Sao Martinho
0 - 0
0 - 0
Merelinense 3 R -0.5 Poniżej
4-5 (9) 2-4 (6) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-08-18 Merelinense
1 - 0
2 - 1
Berco SC 1 1 W -1.0 Powyżej
5-8 (13) 1-5 (6) 2 (1-1) 3 (2-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-04-20 Merelinense
0 - 0
2 - 2
SC Maria da Fonte 1 R -0.5 Powyżej
4-2 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 1 (1-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-04-07 4 Merelinense
0 - 0
0 - 1
Trofense 1 P +0.5 Poniżej
5-3 (8) 2-1 (3) 0 (0-0) 3 (2-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-03-24 1 Merelinense
0 - 0
0 - 0
SC Mirandela 2 R 0.0 Poniżej
4-1 (5) 3-1 (4) 2 (1-1) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-03-03 1 1 Merelinense
0 - 1
0 - 1
Vizela 4 P +1.0 Poniżej
6-3 (9) 2-1 (3) 2 (2-0) 0 (0-0)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-02-10 Gil Vicente
0 - 0
0 - 0
Merelinense 1 R -1.0 Poniżej
2-2 (4) 0-0 (0) 0 (0-0) 3 (2-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-02-03 5 Merelinense
1 - 0
2 - 0
Vilaverdense 2 W -1.0 Poniżej
5-9 (14) 3-5 (8) 2 (1-1) 4 (2-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-01-27 2 Chaves B
1 - 0
4 - 0
Merelinense 1 P -0.5 Powyżej
3-2 (5) 3-0 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Portugalia - Campeonato Nacional 2019-01-13 1 Merelinense
2 - 1
2 - 3
Sao Martinho 4 P 0.0 Powyżej
4-6 (10) 3-1 (4) 0 (0-0) 2 (0-2)
Portugalia - Campeonato Nacional 2018-11-18 Trofense
1 - 0
3 - 1
Merelinense 1 P -0.5, -1.0 Powyżej 9.5 Poniżej
4-2 (6) 1-1 (2) 1 (1-0) 0 (0-0)
Europa - Towarzyskie 2018-07-28 Merelinense
2 - 0
2 - 0
Gondomar W -0.5 Poniżej
3-5 (8) 1-0 (1) 1 (1-0) 2 (1-1)
Europa - Towarzyskie 2018-07-19 Pacos Ferreira
1 - 0
4 - 0
Merelinense P -0.5, -1.0 Powyżej
5-1 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 0 (0-0)
Puchar Portugalii 2016-10-16 6 Merelinense
1 - 2
2 - 2
Leixoes 3 1 R 0.0 Powyżej 10.5 Powyżej
6-9 (15) 2-7 (9) 3 (0-3) 1 (1-0)
Puchar Portugalii 2016-09-25 4 Almancilense
0 - 1
0 - 2
Merelinense 1 W 0.0 Poniżej
6-5 (11) 2-3 (5) 0 (0-0) 1 (1-0)
Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.:
Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.:
Publikuj typy
1x2
Cały 3 3.25 2.2
Połowa 3.6 2.2 2.875
Handicap azjatycki
Cały (+0.25) [email protected] Goś[email protected]
Połowa (0.0) [email protected] Goś[email protected]
Rożne łącznie
Cały (10.5) Powyżej@2 Poniż[email protected]
Połowa (5.0) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Gole łącznie
Cały (2.5) Powyż[email protected] Poniż[email protected]
Połowa (1.0) Powyż[email protected] Poniż[email protected]


Czas Typ Wybór Stawka Wynik
Wydarzenia na żywo

Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 5 - 10

Rożny: 10.5 , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 2.5

4
Strzał celny
4
4
Strzał niecelny
5
94
Atak
102
58
Groźny atak
87
47
Posiadanie piłki %
53

Wynik: 0 - 0 , Rożny: 3 - 5 Połowa

Rożny: 5.0 , Handicap: 0.0 , Gole: 1.0

3
Strzał celny
3
3
Strzał niecelny
0
47
Atak
52
29
Groźny atak
45
48
Posiadanie piłki %
52
  • 5' - 1st Corner - SC Ideal
  • 8' - 2nd Corner - SC Ideal
  • Race to 3 Corners - SC Ideal
  • 12' - 3rd Corner - SC Ideal
  • 20' - 1st Yellow Card - Merelinense
  • 32' - 4th Corner - Merelinense
  • 33' - 5th Corner - Merelinense
  • 45' - 6th Corner - Merelinense
  • 45' - 7th Corner - Merelinense
  • Race to 5 Corners - Merelinense
  • 45' - 8th Corner - Merelinense
  • 0-0 score at the end of First Half
  • 50' - 9th Corner - SC Ideal
  • 56' - 10th Corner - Merelinense
  • Race to 7 Corners - Merelinense
  • 59' - 11th Corner - Merelinense
  • 65' - 12th Corner - Merelinense
  • 71' - 13th Corner - Merelinense
  • Race to 9 Corners - Merelinense
  • 81' - 2nd Yellow Card - Merelinense
  • 83' - 14th Corner - SC Ideal
  • 90+2' - 3rd Yellow Card - Merelinense
  • 90+4' - 15th Corner - Merelinense
  • 0-0 score at the end of Second Half

Bądź na bieżąco z TotalCorner

Dołącz do naszego darmowego kanału z typami na Telegramie. Możesz też ustawić własne alerty meczowe.

Darmowe typy na Telegramie Alerty niestandardowe