Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 3.25
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
+0.5
Stoke U21
Gateshead vs Stoke U21 Profil drużyn
45Ogółem
GatesheadAnglia - National League · Siła na tle 30 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna strona2. połowaSłaba stronaObrona
PPPPPRRPPPOstatnieStabilnie-0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 21
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej6/10
Handicap azjatyckiNie pokrywaPokryte 2/10
Wolny start · traci pierwsza w 6 z 10Przegrali 3 z rzęduProwadzili do przerwy, ale nie wygrali 2 z ostatnich 10Pasuje 3 w 7 dni
50Ogółem
Stoke U21Anglia - Premier League 2 · Siła na tle 31 drużyn ligi, ostatnie 365 dni
Mocna strona2. połowaSłaba stronaRożne wywalczone
PWPPRPPPPROstatnieW dół-0.5 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 24
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej8/10
Handicap azjatyckiNie pokrywaPokryte 4/10
Traci prowadzenia · nie wygrywa 3 z 4 meczów, w których prowadziłaBez wygranej w ostatnich 8 na wyjeździePowyżej 2.5 kartek: 9 z ostatnich 10Powyżej 2.5: 8 z ostatnich 10Powyżej 8.5 rożnych: 8 z ostatnich 10Powyżej 3.5 rożnych w 1. poł.: 8 z ostatnich 10
Spadające kursy: Stoke U21: kurs spada 4.10 → 3.30−19.5% 🔒 Jeszcze 2 w top 10 swojego rankingu · tylko dla członków
Gateshead vs Stoke U21 Fakty o meczu
Gateshead
0W-2R-8P w ostatnich 10 meczach, z 5 golami zdobytymi i 26 straconymi. Średnie gole: 0.5 dla, 2.6 przeciw. Wygrane 0%, AH wygrane 20%, gole Over 40%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 0%0
Remis 20%2
Przegrana 80%8
Gole łącznie 3.0, 3.5
Powyżej 40%4
Anulowane 0%0
Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 20%2
Anulowane 20%2
Przegrana 60%6
Stoke U21
1W-2R-7P w ostatnich 10 meczach, z 15 golami zdobytymi i 26 straconymi. Średnie gole: 1.5 dla, 2.6 przeciw. Wygrane 10%, AH wygrane 40%, gole Over 60%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 10%1
Remis 20%2
Przegrana 70%7
Gole łącznie 3.0, 3.5
Powyżej 60%6
Anulowane 0%0
Poniżej 40%4
Handicap azjatycki
Wygrana 40%4
Anulowane 30%3
Przegrana 30%3
Ostatnie
| Gateshead | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Stoke U21 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Gateshead | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Stoke U21 | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 3.0, 3.5
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 3.60,
Odch. std.: 1.83, Mediana: 4,
Dominanta: 4,
Powyżej: 53%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Gateshead vs Stoke U21 Rozkład czasowy goli/rożnych
Gateshead vs Stoke U21 Bezpośrednie pojedynki
Gateshead vs Stoke U21 Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Gateshead Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - National League | 2026-10-31 | 1 Aldershot |
1 - 0
1 - 0
|
Gateshead 2 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - National League | 2026-10-27 | 2 Boston Utd |
0 - 1
2 - 1
|
Gateshead 2 | P | -1.0 | Push | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - FA Cup - Kwalifikacje | 2026-10-20 | 1 Stafford Rangers |
2 - 0
5 - 0
|
Gateshead 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Anglia - FA Cup - Kwalifikacje | 2026-10-17 | 1 Gateshead |
1 - 1
1 - 1
|
Stafford Rangers 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Anglia - National League Cup | 2026-10-13 | 1 Gateshead |
0 - 0
0 - 0
|
Wolverhampton U21 1 | R | +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Anglia - National League | 2026-10-10 | 1 Halifax |
0 - 1
4 - 1
|
Gateshead | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2026-10-03 | 4 Gateshead |
1 - 1
1 - 2
|
Worthing | P | +1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - National League | 2026-09-29 | 2 Gateshead |
0 - 1
0 - 1
|
Altrincham 2 | P | +1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Anglia - National League | 2026-09-26 | 1 Wealdstone |
2 - 0
4 - 0
|
Gateshead 3 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League | 2026-09-19 | 1 Gateshead |
0 - 6
1 - 6
|
Southend 1 | P | +1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2026-09-16 | 4 Kidderminster |
1 - 0
1 - 0
|
Gateshead 3 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-2 (3) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2026-09-12 | 3 Forest Green |
1 - 0
4 - 0
|
Gateshead 3 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej | 10.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League Cup | 2026-09-08 | 2 Gateshead |
0 - 2
1 - 3
|
Derby U21 1 | P | -0.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Anglia - National League | 2026-09-05 | 1 Gateshead |
0 - 0
1 - 1
|
Solihull Moors 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
0-6 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - National League | 2026-08-31 | 1 Harrogate Town |
0 - 0
2 - 1
|
Gateshead | P | -1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-1 (7) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Anglia - National League | 2026-08-28 | 3 Gateshead |
0 - 0
0 - 1
|
Sutton Utd 2 1 | P | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - National League | 2026-08-22 | 3 Yeovil |
1 - 0
3 - 0
|
Gateshead 5 | P | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - National League Cup | 2026-08-18 | 2 Gateshead |
0 - 0
1 - 1
|
Nottm Forest U21 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
5-7 (12) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - National League | 2026-08-15 | Gateshead |
0 - 0
2 - 0
|
Woking 1 | W | 0.0 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - National League | 2026-08-08 | Eastleigh |
1 - 0
2 - 1
|
Gateshead 2 | P | 0.0, -0.5 | Push | 10.0 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 2-4 (6) | 4 (2-2) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2026-07-28 | 1 Gateshead |
0 - 3
1 - 4
|
South Shields 2 | P | 0.0 | Powyżej | 8.5 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Elita - Klubowe mecze towarzyskie | 2026-07-25 | 1 Gateshead |
1 - 0
1 - 1
|
Newcastle | R | +2.5, +3.0 | Poniżej |
|
0-12 (12) | 0-9 (9) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-14 | Hebburn Town |
0 - 1
3 - 3
|
Gateshead | R | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
0-3 (3) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-11 | Heaton Stannington |
1 - 0
1 - 1
|
Gateshead | R | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 3 (2-1) | ||
| Anglia - National League | 2026-04-25 | Altrincham |
2 - 1
3 - 1
|
Gateshead | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Anglia - National League | 2026-04-18 | 2 Gateshead |
0 - 1
0 - 3
|
Woking 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - National League | 2026-04-11 | 3 Aldershot |
0 - 1
0 - 1
|
Gateshead 5 | W | -0.5 | Poniżej | 10.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - National League | 2026-04-06 | Gateshead |
1 - 0
2 - 0
|
Scunthorpe 1 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (2-2) |
| Anglia - National League | 2026-04-03 | 2 Carlisle |
0 - 0
0 - 0
|
Gateshead 2 | R | -1.0 | Poniżej | 10.5 | Poniżej |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - National League | 2026-03-28 | 3 Gateshead |
0 - 0
2 - 1
|
Yeovil 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
6-2 (8) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Stoke U21 Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2026-10-31 | 1 Leeds U21 |
1 - 2
2 - 2
|
Stoke U21 2 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-10-23 | 4 Man City U21 |
0 - 0
4 - 3
|
Stoke U21 | P | -2.0, -2.5 | Powyżej |
|
||||||
| Premier League International Cup | 2026-10-20 | 2 Stoke U21 |
0 - 0
0 - 2
|
FC Nordsjaelland U21 3 | P | +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-10-16 | 1 Stoke U21 |
1 - 1
1 - 2
|
Chelsea U21 3 | P | +1.5, +2.0 | Poniżej |
|
||||||
| Anglia - National League Cup | 2026-10-13 | 4 Halifax |
2 - 1
4 - 2
|
Stoke U21 3 | P | -2.0 | Powyżej |
|
||||||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2026-10-09 | Stoke U21 |
0 - 1
2 - 2
|
Charlton U21 2 | R | 0.0 | Powyżej |
|
3-6 (9) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-09-21 | 3 Bournemouth U21 |
2 - 0
2 - 1
|
Stoke U21 2 | P | -1.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (3-0) | ||
| Premier League International Cup | 2026-09-16 | 2 Stoke U21 |
0 - 0
0 - 2
|
Borussia M'gladbach U21 3 | P | +0.5 | Poniżej |
|
4-7 (11) | 1-6 (7) | 3 (0-3) | 3 (2-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-09-11 | 6 Stoke U21 |
2 - 0
4 - 0
|
Wolverhampton U21 1 | W | +0.5, +1.0 | Powyżej |
|
1-7 (8) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (0-3) | ||
| Anglia - National League Cup | 2026-09-08 | 2 Wealdstone |
1 - 0
6 - 0
|
Stoke U21 1 1 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 4-4 (8) | 5 (3-2) | 2 (1-1) | ||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2026-09-04 | 3 Stockport U21 |
3 - 0
4 - 0
|
Stoke U21 5 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Anglia - Premier League 2 | 2026-08-28 | 1 Norwich U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Stoke U21 | R | -1.0 | Poniżej |
|
17-4 (21) | 9-2 (11) | 3 (2-1) | 5 (4-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-08-21 | 3 Stoke U21 |
1 - 2
2 - 3
|
Brentford U21 4 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
4-4 (8) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - National League Cup | 2026-08-18 | 2 Scunthorpe |
1 - 0
4 - 0
|
Stoke U21 5 | P | -1.0 | Powyżej |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2026-08-14 | 2 Stoke U21 |
0 - 0
0 - 0
|
Leeds U21 1 | R | 0.0 | Poniżej |
|
5-7 (12) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| UK Friendlies | 2026-07-21 | Chester |
0 - 0
0 - 1
|
Stoke U21 2 | W | -0.5 | Poniżej | 8.5 | Powyżej |
|
11-0 (11) | 7-0 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - Premier League 2 - Play-offy | 2026-04-27 | 2 Stoke U21 |
1 - 1
1 - 3
|
Peterborough U21 | P | -0.5 | Powyżej |
|
3-9 (12) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-04-17 | 1 Stoke U21 |
0 - 1
0 - 1
|
Aston Villa U21 2 1 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-04-12 | 2 Stoke U21 |
0 - 0
1 - 0
|
Southampton U21 3 1 | W | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
5-7 (12) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-03-23 | 1 Stoke U21 |
0 - 2
3 - 2
|
Fulham U21 1 | W | +1.0, +1.5 | Powyżej |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-03-13 | 1 Middlesbrough U21 |
3 - 0
6 - 1
|
Stoke U21 4 | P | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-03-09 | 2 4 Stoke U21 |
0 - 1
1 - 3
|
Burnley U21 1 | P | 0.0 | Powyżej |
|
3-12 (15) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-02-27 | 2 Norwich U21 |
1 - 1
4 - 2
|
Stoke U21 2 | P | -0.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-02-13 | 2 Ipswich U21 |
2 - 1
2 - 1
|
Stoke U21 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-02-07 | 1 Reading U21 |
1 - 0
3 - 0
|
Stoke U21 2 | P | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) | ||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2026-02-04 | 1 Reading U21 |
3 - 0
5 - 0
|
Stoke U21 1 | P | -1.5 | Powyżej |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-01-30 | 1 Stoke U21 |
0 - 2
1 - 6
|
Man City U21 | P | +1.5 | Powyżej |
|
0-7 (7) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-01-23 | 1 Stoke U21 |
0 - 1
1 - 2
|
Tottenham U21 1 | P | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
7-13 (20) | 6-6 (12) | 5 (2-3) | 2 (0-2) | ||
| Anglia - Premier League 2 | 2026-01-16 | 1 Leeds U21 |
0 - 0
0 - 1
|
Stoke U21 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
3-3 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - Premier League Cup U21 | 2025-12-21 | Stoke U21 |
0 - 0
1 - 1
|
Derby U21 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.833 | 3.8 | 3.3 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.5) | [email protected] | Goście@2 |
| Połowa (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Połowa (1.25) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 0 - 0
Rożny: , Handicap: -0.5 , Gole: 3.0, 3.5
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

