Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 2.5
Gole łącznie
Poniżej 9.5
Rożne łącznie
0.0
Lucerne
FC Thun vs Lucerne Profil drużyn
FC Thun
RRPRPRPWWROstatnieStabilnie+0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 18
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa4/10
Drużyna drugiej połowyDrużyna odrabiająca stratyPowyżej 2.5 kartki w 9 z ostatnich 10Wygrane 2 z ostatnich 10
Lucerne
WWWRWWPWRROstatnieStabilnie-0.3 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 15
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Ostatnie
| FC Thun | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Lucerne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| FC Thun | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Lucerne | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5
Rozkład rożnychLinia 9.5
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 3.33,
Odch. std.: 2.20, Mediana: 3,
Dominanta: ,
Powyżej: 63%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
FC Thun vs Lucerne Rozkład czasowy goli/rożnych
FC Thun vs Lucerne Bezpośrednie pojedynki
FC Thun vs Lucerne Zobacz pełne H2H →| FC Thun Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-10 | 3 Lucerne |
0 - 0
0 - 0
|
FC Thun 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-11 | 4 FC Thun |
0 - 0
1 - 0
|
Lucerne 2 | W | 0.0 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2014-11-08 | 2 Lucerne |
0 - 0
0 - 0
|
FC Thun 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2014-09-23 | 2 FC Thun |
1 - 1
3 - 2
|
Lucerne 3 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| FC Thun Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2015-07-30 | FC Thun |
0 - 0
0 - 0
|
FC Vaduz 2 | R | -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2015-07-26 | 3 Lugano |
1 - 1
2 - 3
|
FC Thun 4 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2015-07-23 | 3 FC Thun |
1 - 1
2 - 1
|
Hapoel Beer Sheva 2 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 10.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2015-07-19 | 2 FC Thun |
1 - 5
3 - 5
|
Grasshoppers 5 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| UEFA Europa League - Kwalifikacje | 2015-07-16 | 1 Hapoel Beer Sheva |
1 - 0
1 - 1
|
FC Thun 3 | R | 0.0 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-11 | 1 FC Thun |
0 - 1
1 - 2
|
Wohlen FC | P | -1 | Poniżej |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (1-2) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-04 | FC Thun |
1 - 1
2 - 2
|
FC Schaffhausen | R | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-01 | FC Thun |
1 - 0
3 - 0
|
Aarau 1 | W | -0.5,-1.0 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-7 (11) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 4 (2-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-06-27 | 1 FC Thun |
3 - 0
4 - 0
|
Le Mont LS 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2015-06-19 | 2 FC Thun |
0 - 0
0 - 0
|
Neuchatel Xamax 1 | R | -1.0, -1.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-29 | Aarau |
1 - 0
3 - 2
|
FC Thun 4 | P | +0.5, +1.0 | Powyżej | 10.0 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-25 | 1 FC Thun |
1 - 0
2 - 2
|
Basel 2 | R | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
11-8 (19) | 6-1 (7) | 4 (4-0) | 6 (4-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-20 | 1 3 St Gallen |
1 - 0
2 - 1
|
FC Thun 3 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-6 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-17 | 2 FC Thun |
1 - 1
2 - 2
|
FC Zurich 2 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-10 | 3 Lucerne |
0 - 0
0 - 0
|
FC Thun 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-02 | 1 FC Thun |
4 - 0
4 - 0
|
FC Vaduz 1 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-3 (13) | 4-3 (7) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-29 | 3 Grasshoppers |
0 - 0
0 - 0
|
FC Thun 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-25 | 3 FC Thun |
2 - 0
2 - 1
|
FC Sion 4 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-19 | Young Boys |
2 - 0
4 - 0
|
FC Thun 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-8 (13) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-11 | 4 FC Thun |
0 - 0
1 - 0
|
Lucerne 2 | W | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-04 | 2 FC Thun |
2 - 0
4 - 1
|
St Gallen 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 3-6 (9) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-03-22 | 2 FC Sion |
2 - 0
3 - 0
|
FC Thun 1 1 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-03-14 | 1 FC Thun |
1 - 0
2 - 2
|
Grasshoppers 4 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-03-07 | 1 Basel |
1 - 0
3 - 0
|
FC Thun 1 | P | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 6-0 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-03-01 | 4 FC Thun |
0 - 0
0 - 0
|
Young Boys 3 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-02-25 | FC Thun |
2 - 0
4 - 0
|
Neuchatel Xamax 1 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Szwajcaria - Super League | 2015-02-22 | 3 FC Vaduz |
0 - 0
1 - 1
|
FC Thun 3 | R | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-02-15 | 2 FC Zurich |
0 - 0
0 - 1
|
FC Thun 4 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
1-9 (10) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-02-08 | 1 FC Thun |
0 - 0
1 - 1
|
Aarau 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-01-31 | 1 FC Thun |
1 - 0
1 - 0
|
Servette 3 | W |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Lucerne Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Szwajcaria - Super League | 2015-07-25 | 1 3 Young Boys |
1 - 1
1 - 1
|
Lucerne 1 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-21 | Lucerne |
0 - 2
1 - 4
|
Borussia Dortmund | P | +1.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2015-07-18 | 2 Lucerne |
0 - 1
2 - 2
|
FC Sion | R | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-13 | 1 Biel Bienne |
1 - 0
1 - 0
|
Lucerne 3 | P | +0.5, +1.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-10 | Lucerne |
2 - 1
2 - 2
|
Neuchatel Xamax | R | -1 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-07 | Lucerne |
2 - 0
3 - 0
|
Winterthur | W | -1.0 | Push | 9.0 | Poniżej |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-03 | Lucerne |
1 - 0
2 - 1
|
Spartak Moskwa | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-06-27 | Lucerne |
1 - 1
2 - 1
|
FC Schaffhausen | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-06-20 | Lucerne |
1 - 0
3 - 0
|
Wil 1900 2 | W | -1 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-29 | 3 Lucerne |
2 - 0
3 - 0
|
FC Sion 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-25 | 2 Lucerne |
0 - 0
0 - 1
|
FC Zurich 3 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-21 | 3 Young Boys |
0 - 1
0 - 1
|
Lucerne 5 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-16 | 4 FC Vaduz |
0 - 1
0 - 2
|
Lucerne 2 | W | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-10 | 3 Lucerne |
0 - 0
0 - 0
|
FC Thun 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-03 | 3 Aarau |
0 - 2
2 - 6
|
Lucerne 2 | W |
|
6-9 (15) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-30 | 1 Lucerne |
3 - 1
6 - 2
|
St Gallen 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-26 | 2 Basel |
1 - 2
1 - 2
|
Lucerne 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 7 (6-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-19 | 2 Lucerne |
1 - 0
2 - 0
|
Grasshoppers 4 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-11 | 4 FC Thun |
0 - 0
1 - 0
|
Lucerne 2 | P | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-04 | 2 FC Zurich |
0 - 0
0 - 1
|
Lucerne 4 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-03-26 | 1 Lucerne |
1 - 1
3 - 1
|
FC Schaffhausen 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Szwajcaria - Super League | 2015-03-21 | 3 Lucerne |
0 - 1
1 - 4
|
Basel 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-03-14 | 4 Lucerne |
1 - 0
2 - 0
|
FC Vaduz 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-03-07 | 2 Grasshoppers |
1 - 0
1 - 0
|
Lucerne 2 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-9 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-03-01 | 3 FC Sion |
2 - 0
2 - 2
|
Lucerne 2 | R | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-02-22 | 4 Lucerne |
1 - 0
4 - 0
|
Aarau 3 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-02-15 | 1 St Gallen |
0 - 0
0 - 0
|
Lucerne | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-5 (15) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-02-07 | 1 Lucerne |
0 - 0
1 - 1
|
Young Boys 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-01-31 | Lugano |
0 - 0
1 - 3
|
Lucerne | W |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-01-25 | 1 Lucerne |
5 - 0
9 - 0
|
YF Juventus | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.8 | 3.4 | 2.4 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.5) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 1 , Rożny: 4 - 7
Rożny: 9.5 , Handicap: 0.0 , Gole: 2.5
-
6' - 1st Corner - FC Thun -
35' - 1st Yellow Card - Lucerne -
38' - 2nd Corner - FC Thun -
0-0 score at the end of First Half -
47' - 2nd Yellow Card - Lucerne - Race to 3 Corners - FC Thun
-
59' - 3rd Corner - FC Thun -
60' - 4th Corner - Lucerne -
65' - 3rd Yellow Card - Lucerne -
74' - 5th Corner - Lucerne -
80' - 6th Corner - FC Thun -
83' - 7th Corner - Lucerne -
84' - 8th Corner - Lucerne - Race to 5 Corners - Lucerne
-
88' - 9th Corner - Lucerne -
89' - 1st Goal - Lucerne -
90+2' - 4th Yellow Card - Lucerne -
90+4' - 10th Corner - Lucerne - Race to 7 Corners - Lucerne
-
90+4' - 11th Corner - Lucerne -
0-1 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5
