wt., Jul 7, 2015 · 17:30
NajstarszeOstatnie
WPWWWW
1.45
4.50
5.50
OstatnieNajstarsze
PPRWRW
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 3.0
Gole łącznie
Powyżej 9.0
Rożne łącznie
-1.0
Lucerne
Lucerne vs Winterthur Profil drużyn
Lucerne
PWWWWRWWPWOstatnieStabilnie+0.4 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 15
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiPokrywa6/9
Winterthur
PRPPWWRWRWOstatnieW górę+1.0 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 19
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej4/10
Powyżej 2.5 goliPowyżej7/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/9
Ostatnie
| Lucerne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Winterthur | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| Lucerne | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Winterthur | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 3.0
Rozkład rożnychLinia 9.0
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 40,
Śr.: 3.58,
Odch. std.: 2.10, Mediana: 3,
Dominanta: 3,
Powyżej: 61%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Lucerne vs Winterthur Rozkład czasowy goli/rożnych
Lucerne vs Winterthur Bezpośrednie pojedynki
Lucerne vs Winterthur Zobacz pełne H2H →Brak danych
| Lucerne Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-03 | Lucerne |
1 - 0
2 - 1
|
Spartak Moskwa | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-06-27 | Lucerne |
1 - 1
2 - 1
|
FC Schaffhausen | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-06-20 | Lucerne |
1 - 0
3 - 0
|
Wil 1900 2 | W | -1 | Poniżej | 9.0 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-29 | 3 Lucerne |
2 - 0
3 - 0
|
FC Sion 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-25 | 2 Lucerne |
0 - 0
0 - 1
|
FC Zurich 3 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-21 | 3 Young Boys |
0 - 1
0 - 1
|
Lucerne 5 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
4-8 (12) | 1-6 (7) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-16 | 4 FC Vaduz |
0 - 1
0 - 2
|
Lucerne 2 | W | +0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-10 | 3 Lucerne |
0 - 0
0 - 0
|
FC Thun 2 | R | -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
8-3 (11) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-05-03 | 3 Aarau |
0 - 2
2 - 6
|
Lucerne 2 | W |
|
6-9 (15) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||||
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-30 | 1 Lucerne |
3 - 1
6 - 2
|
St Gallen 1 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-26 | 2 Basel |
1 - 2
1 - 2
|
Lucerne 1 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 7 (6-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-19 | 2 Lucerne |
1 - 0
2 - 0
|
Grasshoppers 4 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-11 | 4 FC Thun |
0 - 0
1 - 0
|
Lucerne 2 | P | 0.0 | Poniżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-6 (10) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-04-04 | 2 FC Zurich |
0 - 0
0 - 1
|
Lucerne 4 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
9-4 (13) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 3 (2-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-03-26 | 1 Lucerne |
1 - 1
3 - 1
|
FC Schaffhausen 1 | W | -0.5 | Powyżej |
|
7-3 (10) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Szwajcaria - Super League | 2015-03-21 | 3 Lucerne |
0 - 1
1 - 4
|
Basel 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-03-14 | 4 Lucerne |
1 - 0
2 - 0
|
FC Vaduz 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-03-07 | 2 Grasshoppers |
1 - 0
1 - 0
|
Lucerne 2 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-9 (11) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-03-01 | 3 FC Sion |
2 - 0
2 - 2
|
Lucerne 2 | R | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-02-22 | 4 Lucerne |
1 - 0
4 - 0
|
Aarau 3 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-02-15 | 1 St Gallen |
0 - 0
0 - 0
|
Lucerne | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 10.0 | Powyżej |
|
10-5 (15) | 6-2 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2015-02-07 | 1 Lucerne |
0 - 0
1 - 1
|
Young Boys 3 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
10-4 (14) | 6-0 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-01-31 | Lugano |
0 - 0
1 - 3
|
Lucerne | W |
|
3-6 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (0-3) | ||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-01-25 | 1 Lucerne |
5 - 0
9 - 0
|
YF Juventus | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2015-01-21 | 1 Lucerne |
0 - 0
1 - 0
|
Union Berlin 2 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-7 (12) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-01-19 | 1 Eintracht Braunschweig |
0 - 2
3 - 5
|
Lucerne 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-01-17 | FC Ingolstadt |
0 - 0
0 - 1
|
Lucerne 1 | W |
|
6-2 (8) | 5-1 (6) | 3 (2-1) | 0 (0-0) | ||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-01-12 | 2 Wil 1900 |
0 - 1
1 - 4
|
Lucerne 1 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
4-1 (5) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Szwajcaria - Super League | 2014-12-06 | 2 Lucerne |
0 - 0
0 - 3
|
Basel 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Super League | 2014-12-03 | 2 Lucerne |
0 - 1
1 - 2
|
Young Boys 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Winterthur Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Europa - Towarzyskie | 2015-07-03 | Winterthur |
2 - 2
3 - 4
|
Grasshoppers | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-06-27 | Winterthur |
1 - 1
1 - 2
|
FC Zurich 2 | P | +1.0 | Powyżej | 9.0 |
|
|||||
| Europa - Towarzyskie | 2015-06-23 | 1 Winterthur |
0 - 1
1 - 1
|
YF Juventus | R | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-05-30 | 1 Winterthur |
1 - 0
4 - 0
|
Servette | W | -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-05-25 | Lausanne Sports |
1 - 0
1 - 1
|
Winterthur | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 |
|
|||||
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-05-22 | 1 Winterthur |
2 - 1
4 - 1
|
Wil 1900 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (3-0) | ||
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-05-17 | 2 FC Chiasso |
0 - 0
0 - 0
|
Winterthur 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-05-10 | 1 3 Le Mont LS |
1 - 1
1 - 3
|
Winterthur 2 | W | 0.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-05-03 | 1 2 Winterthur |
3 - 0
5 - 2
|
Biel Bienne 2 | W |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||||
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-04-29 | 3 Wohlen FC |
1 - 0
2 - 1
|
Winterthur 1 | P | -0.5 | Powyżej | 8.5 | Powyżej |
|
7-2 (9) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-04-20 | 3 FC Schaffhausen |
1 - 0
3 - 2
|
Winterthur | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-04-11 | 2 Winterthur |
0 - 0
0 - 0
|
FC Chiasso 1 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej | 9.5 | Powyżej |
|
2-8 (10) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-04-02 | Winterthur |
1 - 1
1 - 2
|
Wohlen FC 1 | P | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Push |
|
4-5 (9) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-03-22 | 3 Lugano |
0 - 0
3 - 0
|
Winterthur 2 1 | P | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
3-7 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-03-18 | Biel Bienne |
2 - 1
4 - 1
|
Winterthur 3 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-03-14 | 1 Winterthur |
2 - 0
4 - 1
|
Lausanne Sports 2 | W | -0.5 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-03-07 | 2 Servette |
0 - 0
2 - 1
|
Winterthur 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
7-1 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-03-02 | 2 Winterthur |
2 - 0
2 - 1
|
FC Schaffhausen 2 | W | -0.5 | Powyżej | 9.5 | Powyżej |
|
3-10 (13) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-02-25 | 1 1 Winterthur |
1 - 0
2 - 1
|
FC Le Mont 1 | W | -1.0 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
1-1 (2) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2015-02-21 | 3 Wil 1900 |
0 - 0
2 - 2
|
Winterthur | R | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Powyżej |
|
4-9 (13) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Towarzyskie | 2015-01-20 | St Pauli |
2 - 0
2 - 0
|
Winterthur | P | -0.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2015-01-13 | 1 Winterthur |
2 - 0
2 - 3
|
St Gallen 1 | P | +0.5 | Powyżej |
|
2-9 (11) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) | ||
| Szwajcaria - Challenge League | 2014-12-07 | 3 Wohlen FC |
0 - 0
1 - 0
|
Winterthur 2 | P | 0.0 | Poniżej | 9.5 | Poniżej |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2014-11-30 | 2 Biel Bienne |
0 - 0
2 - 2
|
Winterthur 2 1 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
3-5 (8) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2014-11-23 | Winterthur |
0 - 1
0 - 1
|
Lausanne Sports | P | -0.5 | Poniżej |
|
6-5 (11) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Szwajcaria - Challenge League | 2014-11-08 | Wil 1900 |
0 - 2
0 - 3
|
Winterthur 1 | W | 0.0 | Powyżej | 9.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Szwajcaria - Challenge League | 2014-11-01 | 1 Winterthur |
0 - 0
0 - 0
|
Lugano 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-0 (5) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) | ||
| Szwajcaria - Challenge League | 2014-10-27 | 3 Winterthur |
1 - 2
3 - 2
|
FC Schaffhausen 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
1-4 (5) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Szwajcaria - Challenge League | 2014-10-18 | 3 Le Mont LS |
1 - 0
3 - 2
|
Winterthur 2 | P | +0.5 | Powyżej | 9.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Europa - Towarzyskie | 2014-10-10 | 1 Winterthur |
0 - 2
2 - 4
|
FC Vaduz 1 | P | -0.5 | Powyżej |
|
10-6 (16) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 1.45 | 4.5 | 5.5 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-1.0) | [email protected] | Goście@2 |
| Rożne łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (9.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (3.0) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 3 - 0 , Rożny: 1 - 6
Rożny: 9.0 , Handicap: -1.0 , Gole: 3.0
-
4' - 1st Goal - Lucerne -
17' - 1st Corner - Winterthur -
33' - 2nd Corner - Winterthur -
39' - 2nd Goal - Lucerne - Race to 3 Corners - Winterthur
-
40' - 3rd Corner - Winterthur -
2-0 score at the end of First Half -
51' - 3rd Goal - Lucerne -
59' - 4th Corner - Winterthur - Race to 5 Corners - Winterthur
-
62' - 5th Corner - Winterthur -
83' - 6th Corner - Lucerne -
88' - 7th Corner - Winterthur -
3-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

