sob., Nov 18, 2023 · 17:00
NajstarszeOstatnie
WWPWWW
3.10
2.75
2.38
OstatnieNajstarsze
RWWRWW
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Powyżej 1.75
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
+0.25
CE Constancia
CE Constancia vs Poblense Profil drużyn
CE Constancia
PPPPWWPWWWOstatnieW gazie+0.9 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 21
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej2/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej3/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Poblense
RWWRWWRWWROstatnieStabilnie+0.1 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 17
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej2/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
Ostatnie
| CE Constancia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Poblense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| CE Constancia | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Poblense | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 1.5, 2.0
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 36,
Śr.: 2.28,
Odch. std.: 1.57, Mediana: 2,
Dominanta: ,
Powyżej: 67%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
CE Constancia vs Poblense Rozkład czasowy goli/rożnych
CE Constancia vs Poblense Bezpośrednie pojedynki
CE Constancia vs Poblense Zobacz pełne H2H →| CE Constancia Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-04-02 | 4 Poblense |
0 - 0
1 - 0
|
CE Constancia 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-12-03 | 4 CE Constancia |
1 - 1
1 - 1
|
Poblense 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-01-16 | 1 5 CE Constancia |
0 - 1
0 - 3
|
Poblense 2 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2021-09-18 | 1 Poblense |
1 - 0
1 - 1
|
CE Constancia 1 | R |
|
||||||||
| Europa - Towarzyskie | 2019-07-31 | CE Constancia |
0 - 1
1 - 1
|
Poblense | R | +1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2018-01-06 | 2 Poblense |
2 - 1
4 - 2
|
CE Constancia | P | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 5-3 (8) | 2 (2-0) | 4 (1-3) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-11-28 | 5 CE Constancia |
0 - 0
0 - 0
|
Poblense 5 2 | R | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2014-09-10 | 3 Poblense |
1 - 0
2 - 0
|
CE Constancia | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2014-09-03 | CE Constancia |
1 - 2
2 - 2
|
Poblense | R | Powyżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-08-31 | CE Constancia |
0 - 0
0 - 0
|
Poblense | R | Poniżej |
|
4-5 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 4 (4-0) | |||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| CE Constancia Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-11-11 | 4 CE Constancia |
1 - 0
2 - 1
|
Ibiza Islas Pitiusas 1 | W | 0.0 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-11-04 | 4 Collerense |
0 - 0
0 - 3
|
CE Constancia 2 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-10-28 | 2 CE Constancia |
0 - 0
1 - 0
|
UD Arenal 7 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-10-22 | 1 3 Binissalem |
0 - 0
1 - 0
|
CE Constancia 5 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-10-14 | 1 CE Constancia |
1 - 0
2 - 0
|
FC Inter Manacor 3 | W | -1.5, -2.0 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-09-30 | 4 CE Constancia |
2 - 0
3 - 0
|
Felanitx 3 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-09-24 | 3 Platges de Calvia |
0 - 0
1 - 0
|
CE Constancia 2 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
1-5 (6) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-09-16 | 1 1 CE Constancia |
0 - 0
0 - 1
|
Llosetense 3 | P | -0.5 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-09-09 | 2 Alcudia |
1 - 0
2 - 0
|
CE Constancia 4 | P | 0.0 | Poniżej |
|
0-9 (9) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-04-15 | 2 Santanyi |
1 - 0
2 - 0
|
CE Constancia 6 1 | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
4-5 (9) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-04-02 | 4 Poblense |
0 - 0
1 - 0
|
CE Constancia 5 1 | P | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-03-25 | 1 CE Constancia |
1 - 0
2 - 0
|
SD Portmany 2 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-03-11 | 3 CE Constancia |
1 - 0
2 - 0
|
Platges de Calvia 5 | W | 0.0, -0.5 | Push |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-03-05 | 3 CD Sant Jordi |
1 - 0
2 - 2
|
CE Constancia 1 | R | +2.0 | Powyżej |
|
6-8 (14) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-02-26 | 1 2 CE Constancia |
0 - 0
2 - 3
|
Llosetense 3 | P | -0.5 | Powyżej |
|
8-1 (9) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-02-12 | 4 CE Constancia |
0 - 0
1 - 0
|
CE Andratx 4 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
7-8 (15) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 7 (5-2) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-02-04 | 5 CE Constancia |
1 - 0
2 - 0
|
PE Sant Jordi 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
9-3 (12) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 3 (1-2) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-01-22 | 1 6 CE Constancia |
0 - 0
2 - 2
|
Collerense 2 | R | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
6-2 (8) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-01-15 | 1 SE Penya Independent |
0 - 1
0 - 1
|
CE Constancia 5 | W | -0.5 | Poniżej |
|
5-1 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-01-08 | 1 Soller |
0 - 2
1 - 2
|
CE Constancia 3 | W | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
2-2 (4) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-12-17 | 3 CE Constancia |
0 - 1
0 - 1
|
Santanyi 4 | P | 0.0 | Poniżej |
|
4-1 (5) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-12-10 | 2 Binissalem |
0 - 0
1 - 1
|
CE Constancia | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-12-03 | 4 CE Constancia |
1 - 1
1 - 1
|
Poblense 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-11-20 | 1 5 CE Constancia |
2 - 0
2 - 0
|
FC Inter Manacor 2 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (1-3) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-11-06 | 2 Platges de Calvia |
0 - 1
1 - 1
|
CE Constancia 4 | R | 0.0, -0.5 | Push |
|
10-4 (14) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 5 (4-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-10-29 | 3 CE Constancia |
1 - 0
5 - 0
|
CD Sant Jordi 4 | W | -1.5 | Powyżej |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-10-08 | 4 CE Andratx |
0 - 1
1 - 1
|
CE Constancia 2 | R | -1.0 | Poniżej |
|
9-3 (12) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-10-01 | 2 PE Sant Jordi |
1 - 2
2 - 2
|
CE Constancia 3 | R | 0.0 | Powyżej |
|
2-2 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-09-24 | 4 CE Constancia |
1 - 0
2 - 2
|
Manacor 5 | R | 0.0 | Powyżej |
|
1-5 (6) | 0-4 (4) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-09-17 | 2 Collerense |
0 - 0
1 - 1
|
CE Constancia 4 1 | R | 0.0 | Poniżej |
|
2-4 (6) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Poblense Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-11-11 | 4 Poblense |
0 - 0
0 - 0
|
Collerense 3 | R | -1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-10-29 | 2 Poblense |
1 - 0
1 - 0
|
Binissalem 1 | W | -1.0, -1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-10-21 | 1 FC Inter Manacor |
0 - 2
0 - 2
|
Poblense 3 | W | +1.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-09-30 | 3 Poblense |
0 - 0
0 - 0
|
Platges de Calvia 2 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-09-24 | 3 Llosetense |
0 - 1
0 - 2
|
Poblense 4 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-09-16 | Poblense |
2 - 0
4 - 0
|
Alcudia 3 | W | -1.0 | Powyżej |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-09-10 | 2 Soller |
1 - 1
1 - 1
|
Poblense 6 1 | R | +1.0, +1.5 | Poniżej |
|
2-8 (10) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2023-07-26 | Poblense |
0 - 1
0 - 5
|
Mallorca | P | +2.0, +2.5 | Powyżej |
|
1-5 (6) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-04-16 | 1 Poblense |
3 - 1
5 - 1
|
Llosetense | W | -1.5 | Powyżej |
|
3-1 (4) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-04-02 | 4 Poblense |
0 - 0
1 - 0
|
CE Constancia 5 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-03-19 | 2 Poblense |
0 - 0
0 - 0
|
Manacor 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-03-11 | 4 Collerense |
1 - 1
1 - 1
|
Poblense 2 | R | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
5-10 (15) | 2-7 (9) | 5 (0-5) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-02-26 | 1 3 Soller |
0 - 1
0 - 1
|
Poblense 3 | W | +1.0 | Poniżej |
|
1-3 (4) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-02-19 | 2 Poblense |
0 - 0
1 - 0
|
Santanyi 2 1 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
9-1 (10) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-02-11 | 3 Binissalem |
0 - 0
0 - 1
|
Poblense 1 | W | +0.5, +1.0 | Poniżej |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 4 (2-2) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-02-04 | 1 CE Andratx |
3 - 0
4 - 0
|
Poblense 2 | P | 0.0 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-01-28 | 1 Poblense |
2 - 0
3 - 1
|
SD Portmany 3 1 | W | -1.5 | Powyżej |
|
3-0 (3) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2023-01-15 | 4 Poblense |
0 - 0
0 - 0
|
Platges de Calvia 4 | R | -1.0 | Poniżej |
|
6-3 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-12-17 | 1 4 Llosetense |
2 - 0
2 - 0
|
Poblense 5 1 | P | +0.5 | Poniżej |
|
3-12 (15) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-12-10 | 1 Poblense |
1 - 0
3 - 0
|
Mercadal 2 | W | -1.5 | Push |
|
6-2 (8) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-12-03 | 4 CE Constancia |
1 - 1
1 - 1
|
Poblense 3 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
4-4 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-11-19 | 5 Manacor |
0 - 1
0 - 4
|
Poblense | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
8-8 (16) | 4-5 (9) | 4 (2-2) | 2 (2-0) | ||
| Europa - Towarzyskie | 2022-11-16 | Poblense |
1 - 1
1 - 4
|
Mallorca 1 | P | +1.5, +2.0 | Powyżej |
|
1-6 (7) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-10-22 | 3 Poblense |
0 - 0
1 - 0
|
Soller 3 | W | -2.0 | Poniżej |
|
3-6 (9) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-09-17 | 3 FC Inter Manacor |
0 - 1
0 - 3
|
Poblense 3 | W | +1.5 | Powyżej |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-09-11 | 3 Platges de Calvia |
2 - 0
2 - 0
|
Poblense 3 | P | 0.0, +0.5 | Push |
|
0-9 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Play-offy | 2022-05-15 | 3 Manacor |
1 - 0
2 - 1
|
Poblense 3 1 | P | 0.0, +0.5 |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | |||
| Hiszpania - Tercera - Play-offy | 2022-05-08 | 3 Poblense |
0 - 0
0 - 0
|
Platges de Calvia 5 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
4-3 (7) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-04-03 | 3 Platges de Calvia |
0 - 2
0 - 3
|
Poblense | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
2-5 (7) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2022-03-27 | 5 Poblense |
0 - 1
1 - 2
|
CF San Rafael 5 | P | -2.0 | Push |
|
8-2 (10) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) | ||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 3.1 | 2.75 | 2.375 |
| Połowa | 4 | 1.833 | 3.25 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (+0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Połowa (0.0) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (1.75) | Powyż[email protected] | Poniżej@2 |
| Połowa (0.75) | Powyżej@2 | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 1 , Rożny: 4 - 2
Rożny: , Handicap: 0.0, +0.5 , Gole: 1.5, 2.0
Wynik: 0 - 1 , Rożny: 1 - 1 Połowa
Rożny: , Handicap: 0.0 , Gole: 0.5, 1.0
-
15' - 1st Goal - Poblense -
28' - 1st Corner - CE Constancia -
28' - 1st Yellow Card - CE Constancia -
30' - 2nd Corner - Poblense -
36' - 2nd Yellow Card - Poblense -
39' - 3rd Yellow Card - Poblense -
0-1 score at the end of First Half -
46' - 4th Yellow Card - CE Constancia -
49' - 5th Yellow Card - Poblense -
53' - 3rd Corner - CE Constancia -
53' - 6th Yellow Card - CE Constancia -
64' - 7th Yellow Card - Poblense - Race to 3 Corners - CE Constancia
-
69' - 4th Corner - CE Constancia -
71' - 5th Corner - CE Constancia -
75' - 6th Corner - Poblense -
78' - 8th Yellow Card - CE Constancia -
78' - 9th Yellow Card - Poblense -
88' - 10th Yellow Card - Poblense -
89' - 11th Yellow Card - Poblense -
0-1 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

