sob., Nov 28, 2015 · 16:00
NajstarszeOstatnie
PRWRPW
2.25
3.10
2.87
OstatnieNajstarsze
PWWRWW
Darmowe typy
(na podstawie statystyk historycznych, tylko do wglądu)
Poniżej 2.5
Gole łącznie
–
Rożne łącznie
+0.25
Poblense
CE Constancia vs Poblense Profil drużyn
CE Constancia
RPRRPRWRPWOstatnieStabilnie+0.2 pkt/mecz, ostatnie 5 vs poprzednie 16
Powyżej 9.5 rożnychPoniżej3/10
Powyżej 2.5 goliPoniżej4/10
Handicap azjatyckiNie pokrywa0/8
Słabnie pod koniecDrużyna odrabiająca stratyWygrane 2 z ostatnich 10Gol w 1. połowie w 8 z ostatnich 10
Poblense
PWPWWWRWWPOstatnie
Powyżej 9.5 rożnychPowyżej6/10
Powyżej 2.5 goliWyrównane5/10
Handicap azjatyckiWyrównane5/10
CE Constancia vs Poblense Fakty o meczu
CE Constancia
2W-5R-3P w ostatnich 10 meczach, z 12 golami zdobytymi i 17 straconymi. Średnie gole: 1.2 dla, 1.7 przeciw. Wygrane 20%, AH wygrane 0%, gole Over 40%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 20%2
Remis 50%5
Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.5
Powyżej 40%4
Anulowane 0%0
Poniżej 60%6
Handicap azjatycki
Wygrana 0%0
Anulowane 0%0
Przegrana 100%8
Poblense
6W-1R-3P w ostatnich 10 meczach, z 12 golami zdobytymi i 7 straconymi. Średnie gole: 1.2 dla, 0.7 przeciw. Wygrane 60%, AH wygrane 50%, gole Over 50%, rożne Over 0%.
Wynik końcowy
Wygrana 60%6
Remis 10%1
Przegrana 30%3
Gole łącznie 2.5
Powyżej 50%5
Anulowane 0%0
Poniżej 50%5
Handicap azjatycki
Wygrana 50%5
Anulowane 10%1
Przegrana 40%4
Ostatnie
| CE Constancia | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Poblense | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cały | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
| Połowa | Mecz | Śr. suma | Śr. zdob. | Śr. strac. | Wygrana | Remis | Przegrana | Pr. wygr. |
| Razem | ||||||||
| Gospodarze | ||||||||
| Goście | ||||||||
| Ostatnie 6 | ||||||||
Łączne rożne powyżej 7.5 - 13.5| CE Constancia | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
| Poblense | |||
|---|---|---|---|
| Gospodarze– meczów | Goście– meczów | Razem– meczów | |
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 | |||
| Powyżej 13.5 | |||
Rozkład goliLinia 2.5
Rozkład rożnych
Rozkład kartek
Mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości
Razem: 19,
Śr.: 1.79,
Odch. std.: 1.10, Mediana: 2,
Dominanta: 1,
Powyżej: 32%
Mecze drużyny gospodarzy u siebie
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Mecze drużyny gości na wyjeździe
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gospodarzy
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
Ostatnie mecze drużyny gości
Razem: 38, Śr.: 9.21, Odch. std.: 3.05, Mediana: 9, Dominanta: 8, Powyżej: 55%
CE Constancia vs Poblense Rozkład czasowy goli/rożnych
CE Constancia vs Poblense Bezpośrednie pojedynki
CE Constancia vs Poblense Zobacz pełne H2H →| CE Constancia Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Copa Federacion | 2014-09-10 | 3 Poblense |
1 - 0
2 - 0
|
CE Constancia | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2014-09-03 | CE Constancia |
1 - 2
2 - 2
|
Poblense | R | Powyżej |
|
|||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-08-31 | CE Constancia |
0 - 0
0 - 0
|
Poblense | R | Poniżej |
|
|||||||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| CE Constancia Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-11-15 | 3 CE Constancia |
1 - 0
2 - 0
|
Formentera 2 | W |
|
||||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-11-07 | 2 Ferriolense |
1 - 0
2 - 0
|
CE Constancia 4 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-10-25 | 5 Montuiri |
1 - 2
2 - 2
|
CE Constancia 5 | R | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-09-13 | 5 CE Constancia |
1 - 0
1 - 0
|
Majorka B 4 | W |
|
||||||||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2015-09-09 | 1 CE Constancia |
2 - 1
2 - 2
|
Llosetense 4 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2015-09-02 | 1 Llosetense |
0 - 1
5 - 1
|
CE Constancia 4 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
5-0 (5) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-08-29 | 1 CE Constancia |
0 - 0
1 - 1
|
Rotlet Molinar 1 | R | -1.0 | Poniżej |
|
11-2 (13) | 7-1 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-05-10 | 1 CE Constancia |
2 - 0
2 - 2
|
Mercadal 1 | R | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
6-4 (10) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-04-02 | Collerense |
1 - 0
2 - 0
|
CE Constancia 4 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
2-3 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-03-29 | 1 3 Alcudia |
0 - 0
1 - 1
|
CE Constancia 1 | R | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-03-15 | 2 Atletico Rafal |
0 - 1
1 - 2
|
CE Constancia 3 1 | W | +0.5 | Powyżej |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-02-22 | 2 CE Constancia |
1 - 1
1 - 2
|
Formentera 1 | P | 0.0, +0.5 | Powyżej |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-02-08 | 2 CE Constancia |
0 - 1
2 - 3
|
Manacor 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-02-01 | 1 Binissalem |
1 - 1
1 - 2
|
CE Constancia 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
8-4 (12) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 3 (3-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-01-25 | 6 CE Constancia |
0 - 2
2 - 3
|
Llosetense 2 | P | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-01-11 | 2 CE Constancia |
3 - 1
4 - 1
|
CD Son Cladera 3 | W | -1.0, -1.5 | Powyżej |
|
3-2 (5) | 2-1 (3) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-01-04 | 5 CE Constancia |
0 - 0
1 - 1
|
CF San Rafael 3 | R | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
7-3 (10) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-12-14 | 2 CE Constancia |
0 - 1
0 - 1
|
Montuiri 3 | P | -1.0 | Poniżej |
|
8-4 (12) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-11-22 | Platges de Calvia |
0 - 0
0 - 1
|
CE Constancia | W | 0.0 | Poniżej |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-11-16 | CE Constancia |
1 - 0
1 - 0
|
Collerense | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-5 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (3-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-10-26 | 3 CE Constancia |
2 - 0
6 - 0
|
Atletico Rafal 4 2 | W | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
4-4 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-10-11 | 1 CE Constancia |
2 - 0
3 - 0
|
Penya Ciutadella | W | -0.5 | Powyżej |
|
9-0 (9) | 5-0 (5) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-09-27 | 3 CE Constancia |
0 - 0
0 - 0
|
Soller 5 | R |
|
10-3 (13) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-09-14 | CE Constancia |
1 - 1
1 - 1
|
Binissalem | R | Poniżej |
|
2-4 (6) | 1-4 (5) | 2 (0-2) | 1 (1-0) | |||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2014-09-10 | 3 Poblense |
1 - 0
2 - 0
|
CE Constancia | P | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-09-06 | 1 5 Llosetense |
1 - 0
2 - 0
|
CE Constancia 2 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2014-09-03 | CE Constancia |
1 - 2
2 - 2
|
Poblense | R | Powyżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-08-31 | CE Constancia |
0 - 0
0 - 0
|
Poblense | R | Poniżej |
|
4-5 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 4 (4-0) | |||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Poblense Ostatnie | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Czas | Gospodarze | Wynik | Goście | Wynik | Handicap | Gole Pow./Pon. | Linia rożnych | Rożne Pow./Pon. | Zdarzenia | Rożne (cały) | Rożne (połowa) | 35-45 | 80-90 |
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-11-22 | 2 Poblense |
0 - 1
1 - 2
|
Binissalem 3 1 | P | -0.5, -1.0 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-11-14 | 5 Majorka B |
0 - 2
0 - 3
|
Poblense 2 | W | 0.0, -0.5 | Powyżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-10-10 | 4 Poblense |
0 - 0
1 - 0
|
Santa Catalina Atletico 6 | W | -0.5, -1.0 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-09-27 | 2 Poblense |
0 - 0
0 - 0
|
Alcudia 5 1 | R | -0.5 |
|
|||||||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2015-09-23 | 4 Espanyol B |
0 - 1
0 - 1
|
Poblense 3 1 | W | -0.5 | Poniżej |
|
||||||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-08-29 | 3 Ferriolense |
0 - 1
0 - 1
|
Poblense 3 | W | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-05-01 | Poblense |
1 - 0
1 - 0
|
Penya Ciutadella | W | -1.0 | Poniżej |
|
11-1 (12) | 8-1 (9) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-02-14 | 3 Poblense |
1 - 1
1 - 2
|
Ferriolense 6 | P | -0.5 | Powyżej |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-01-24 | 2 Collerense |
0 - 1
1 - 2
|
Poblense 6 | W | 0.0 | Powyżej |
|
3-2 (5) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2015-01-04 | 1 5 Atletico Rafal |
2 - 1
2 - 1
|
Poblense 2 | P | +0.5 | Powyżej |
|
6-9 (15) | 4-4 (8) | 1 (0-1) | 3 (0-3) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-12-06 | 4 Poblense |
1 - 0
1 - 0
|
Formentera 4 | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-10-26 | 2 CD Son Cladera |
0 - 1
1 - 1
|
Poblense 2 | R | +0.5 | Poniżej |
|
8-4 (12) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-10-05 | 1 4 Poblense |
0 - 0
1 - 0
|
Montuiri 5 | W | Poniżej |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | |||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-09-27 | 4 Ferriolense |
0 - 0
0 - 2
|
Poblense 7 | W | Poniżej |
|
11-3 (14) | 6-0 (6) | 1 (1-0) | 4 (4-0) | |||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2014-09-17 | Poblense |
0 - 0
0 - 2
|
Binissalem | P | Poniżej |
|
7-4 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (2-1) | |||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-09-13 | 5 Platges de Calvia |
1 - 0
1 - 0
|
Poblense 5 | P | 0.0, +0.5 | Poniżej |
|
3-7 (10) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2014-09-10 | 3 Poblense |
1 - 0
2 - 0
|
CE Constancia | W | 0.0, -0.5 | Poniżej |
|
5-4 (9) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) | ||
| Hiszpania - Copa Federacion | 2014-09-03 | CE Constancia |
1 - 2
2 - 2
|
Poblense | R | Powyżej |
|
4-2 (6) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | |||
| Hiszpania - Tercera - Grupa 11 | 2014-08-31 | CE Constancia |
0 - 0
0 - 0
|
Poblense | R | Poniżej |
|
4-5 (9) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 4 (4-0) | |||
| Ostatnie , Wynik Wygrana , Remis , Przegrana , Wynik Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| Ostatnie , Rożny Wygrana , Remis , Przegrana , Rożny Pr. wygr.: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Cały | 2.25 | 3.1 | 2.87 |
| Handicap azjatycki | ||
|---|---|---|
| Cały (-0.25) | [email protected] | Goś[email protected] |
| Gole łącznie | ||
|---|---|---|
| Cały (2.5) | Powyż[email protected] | Poniż[email protected] |
Wydarzenia na żywo
Status: Cały mecz , Wynik: 0 - 0 , Rożny: 7 - 2
Rożny: , Handicap: 0.0, -0.5 , Gole: 2.5
-
20' - 1st Corner - CE Constancia -
24' - 2nd Corner - CE Constancia -
34' - 1st Yellow Card - Poblense - Race to 3 Corners - CE Constancia
-
37' - 3rd Corner - CE Constancia -
38' - 2nd Yellow Card - CE Constancia -
0-0 score at the end of First Half -
49' - 3rd Yellow Card - CE Constancia -
50' - 4th Yellow Card - CE Constancia -
53' - 4th Corner - Poblense -
56' - 5th Corner - Poblense -
57' - 5th Yellow Card - Poblense -
58' - 6th Corner - CE Constancia - Race to 5 Corners - CE Constancia
-
59' - 7th Corner - CE Constancia -
61' - 6th Yellow Card - Poblense -
65' - Red Card - Poblense -
67' - 8th Corner - CE Constancia -
73' - 7th Yellow Card - CE Constancia -
82' - Red Card - Poblense -
86' - 8th Yellow Card - Poblense -
87' - 9th Yellow Card - Poblense -
87' - 10th Yellow Card - CE Constancia - Race to 7 Corners - CE Constancia
-
90+5' - 9th Corner - CE Constancia -
0-0 score at the end of Second Half
Gole powyżej 0.5 - 4.5
Kartki powyżej 1.5 - 7.5

