Nederland U19 Hoekschopstatistieken & uitslagen

Interland U19

Oudste VWWWWWVGVV Laatste

Notities:

Live

Denemarken U19 1 - 1 Nederland U19
79' · Hoekschoppen 2 - 4 · Interland U19
Handicap0.0
Doelpuntenlijn3.0
Hoekschoplijn8.5

Reeksen & vorm Alle reeksen

Teamprofiel EK U19 - Kwal. · Sterkte ten opzichte van 24 competitieteams, laatste 365 dagen

83Totaal
Sterk puntUitvorm Zwak puntVerdediging
Aanval: doelpunten per wedstrijdAanval91 Verdediging: tegendoelpunten per wedstrijd, minder is beterVerdediging65 Hoekschoppen voor: hoekschoppen voor per wedstrijdHoekschoppen voor78 2e helft: punten per wedstrijd in de 2e helft2e helft81 Thuisvorm: punten per thuiswedstrijd in de competitieThuisvorm85 Uitvorm: punten per uitwedstrijd in de competitieUitvorm98 Recente vorm: punten per wedstrijd, laatste 5 competitieduelsRecente vorm90

Patronen

1e helft vs 2e helft

W G VDoelsaldo / wedstrijd
1e helft3W 4G 3V+0.2
2e helft4W 2G 4V+0.2

Gelijke helften · vergelijkbaar in beide helften

Eerste goal & comebacks

  • Scoorde eerst in 5 van 10 · daarna 5W 0G 0V
  • Kreeg eerst tegen in 5 van 10 · daarna 0W 1G 4V
  • Punt of winst na een vroege achterstand: 1 van 5
  • Stond voor maar won niet: 1 van 6

Geen duidelijk patroon · niets springt eruit in de laatste 10

Goaltijdlijnen voor 10 van de laatste 10 wedstrijden

Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20

HoekschoppenAlleThuis 7Uit 3
Corners totaal9.0
Corners voor5.0
Corners tegen4.0
Boven 9.540%
Boven de cornerlijn57%
GoalsAlleThuis 7Uit 3
Gescoord2.2
Tegen1.8
Boven 2.580%
Beide scoren60%
KaartenAlleThuis 7Uit 3
Kaarten per wedstrijd3.1
Boven 3.540%
Gebaseerd op de laatste 10 afgeronde wedstrijden · Over% = trefferpercentage · cornerlijn in 7 wedstrijden
Competitie Tijd Thuis Score Uit Handicap Hoekschop Hoekschoplijn Hoek. B/O Totaal doelpunten Doelpunten B/O Gevaarlijke aanval Live gebeurtenissen Analyse
10/06 12:00 79 ' Denemarken U19 1 - 1 Nederland U19 0.0 ( 0.0)
2 - 4 (0-1)
8.5 (7.5)
3.0
32 - 50
-

10/03 13:00 Einde 2 Nederland U19 0 - 1 Oostenrijk U19 1 1 -0.25
7 - 3 (3-1)
8.5
Boven
2.75
Onder
52 - 35
-

09/30 17:30 Einde 2 Portugal U19 6 - 1 Nederland U19 1 -0.25
6 - 4 (4-2)
8.5
Boven
3.25
Boven
46 - 40
-

09/24 12:00 Einde 2 Nederland U19 1 - 1 België U19 -0.25
4 - 13 (2-8)
3.0
Onder
19 - 23
-

03/31 17:00 Einde 2 Nederland U19 0 - 3 Spanje U19 2 +1.0
6 - 6 (2-5)
9.0
Boven
3.0
Push
56 - 54
-

03/28 14:00 Einde 1 Nederland U19 2 - 1 Slovenië U19 1 -1.75
5 - 1 (1-1)
3.0
Push
58 - 34
-

03/25 14:00 Einde 1 1 Finland U19 0 - 3 Nederland U19 2 +1.0
1 - 8 (1-5)
8.5
Boven
2.75
Boven
24 - 61
-

11/18 18:00 Einde 2 Nederland U19 4 - 2 Ierland U19 2 -1.0
6 - 1 (3-1)
9.0
Onder
2.75
Boven
96 - 30
-

11/15 15:00 Einde Nederland U19 2 - 1 Kazachstan U19 3 -3.0
4 - 4 (1-3)
3.75
Onder
45 - 34
-

11/12 18:00 Einde 1 Cyprus U19 0 - 7 Nederland U19 +2.75
2 - 4 (1-0)
9.0
Onder
3.75
Boven
19 - 44
-

10/14 10:00 Einde 1 Nederland U19 2 - 3 Frankrijk U19 1 +0.5
2 - 3 (2-2)
8.5
Onder
2.75
Boven
97 - 67
-

10/11 17:00 Einde 1 Nederland U19 0 - 2 Wales U19 5 -1.75
8 - 3 (3-1)
9.0
Boven
3.5
Onder
93 - 77
-

09/09 11:30 Einde Engeland U19 4 - 1 Nederland U19 -0.5
4 - 1 (2-0)
9.5
Onder
3.25
Boven
45 - 22
-

09/06 17:59 Einde 2 Nederland U19 3 - 1 Ukraine U19 1 -1.5
6 - 3 (4-0)
9.5
Onder
3
Boven
29 - 24
-

09/03 18:00 Einde 2 Spanje U19 1 - 0 Nederland U19 2 -0.25
3 - 5 (2-4)
9.5
Onder
2.75
Onder
42 - 25
-

06/26 19:00 Einde 5 Spanje U19 0 - 1 Nederland U19 3 0.0
6 - 6 (4-3)
9.5
Boven
3.25
Onder
67 - 59
-

06/23 19:00 Einde 2 Nederland U19 3 - 1 Romania U19 3 -1.5
6 - 5 (3-2)
9.5
Boven
3.25
Boven
69 - 68
-

06/20 18:00 Einde 2 Nederland U19 4 - 2 Engeland U19 1 +0.5
4 - 10 (2-4)
9.0
Boven
3.25
Boven
45 - 85
-

06/17 15:00 Einde 1 Noorwegen U19 0 - 2 Nederland U19 +1.0
0 - 5 (0-3)
8.5
Onder
3.25
Onder
50 - 97
-

06/14 18:00 Einde Duitsland U19 0 - 3 Nederland U19 -0.25
6 - 2 (1-1)
9.0
Onder
2.75
Boven
84 - 64
-

03/25 16:00 Einde 2 Tsjechië U19 0 - 4 Nederland U19 5 +0.75
4 - 7 (1-4)
8.5
Boven
2.5
Boven
79 - 64
-

03/22 13:00 Einde 3 Nederland U19 0 - 0 Luxemburg U19 2 -2.5
6 - 4 (1-3)
8.5
Boven
3.5
Onder
74 - 28
-

03/19 13:00 Einde 1 Nederland U19 2 - 1 Kroatië U19 2 -0.75
3 - 2 (1-0)
9.0
Onder
2.75
Boven
68 - 29
-

11/19 18:00 Einde 3 Nederland U19 1 - 0 Ukraine U19 1 -1.5
6 - 4 (2-3)
9.0
Boven
3.0
Onder
42 - 24
-

11/16 15:00 Einde Nederland U19 2 - 0 Kazachstan U19 1 -2.75
8 - 1 (3-0)
3.5
Onder
108 - 14
-

11/13 18:00 Einde 2 Slovenië U19 0 - 2 Nederland U19 2 +1.25
2 - 1 (2-1)
9.0
Onder
3.0
Onder
26 - 33
-

10/15 10:00 Einde 1 Nederland U19 2 - 4 Portugal U19 1 1 +0.25
1 - 1 (0-1)
3.0
Boven
102 - 106
-

10/12 18:00 Einde 2 Nederland U19 1 - 4 Engeland U19 1 0.0
5 - 2 (2-0)
9.0
Onder
3.0
Boven
89 - 121
-

09/09 18:00 Einde 3 Nederland U19 2 - 2 Schotland U19 2 -1.25
8 - 1 (6-0)
8.5
Boven
3.0
Boven
72 - 14
-

09/06 18:00 Einde Nederland U19 3 - 0 Azerbeidzjan U19 -3.0
11 - 3 (6-2)
9.5
Boven
4.0
Onder
65 - 15
-

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts