Dynamic Herb Cebu FC Hoekschopstatistieken & uitslagen

Filipijnen - PFL

Oudste GVGGVGWVVW Laatste Stabiel0.0 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 21

Notities:

Reeksen & vorm Alle reeksen

Teamprofiel Filipijnen - PFL · Sterkte ten opzichte van 10 competitieteams, laatste 365 dagen

87Totaal
Sterk punt2e helft Zwak puntHoekschoppen voor
Aanval: doelpunten per wedstrijdAanval93 Verdediging: tegendoelpunten per wedstrijd, minder is beterVerdediging86 Hoekschoppen voor: hoekschoppen voor per wedstrijdHoekschoppen voor66 2e helft: punten per wedstrijd in de 2e helft2e helft99 Thuisvorm: punten per thuiswedstrijd in de competitieThuisvorm86 Uitvorm: punten per uitwedstrijd in de competitieUitvorm86 Recente vorm: punten per wedstrijd, laatste 5 competitieduelsRecente vorm89

Patronen

1e helft vs 2e helft

W G VDoelsaldo / wedstrijd
1e helft2W 4G 4V-0.1
2e helft3W 4G 3V0.0

Gelijke helften · vergelijkbaar in beide helften

Eerste goal & comebacks

  • Scoorde eerst in 3 van 10 · daarna 2W 1G 0V
  • Kreeg eerst tegen in 7 van 10 · daarna 0W 3G 4V
  • Punt of winst na een vroege achterstand: 3 van 7
  • Stond voor maar won niet: 1 van 3

Trage starter · krijgt eerst tegen in 7 van 10

Goaltijdlijnen voor 10 van de laatste 10 wedstrijden

Thuis / Uit Ontgrendel met VIP Laatste 20

HoekschoppenAlleThuis 5Uit 5
Corners totaal9.0
Corners voor3.5
Corners tegen5.5
Boven 9.530%
Boven de cornerlijn40%
GoalsAlleThuis 5Uit 5
Gescoord1.1
Tegen1.2
Boven 2.520%
Beide scoren40%
KaartenAlleThuis 5Uit 5
Kaarten per wedstrijd2.0
Boven 3.530%
Gebaseerd op de laatste 10 afgeronde wedstrijden · Over% = trefferpercentage · cornerlijn in 5 wedstrijden
Competitie Tijd Thuis Score Uit Handicap Hoekschop Hoekschoplijn Hoek. B/O Totaal doelpunten Doelpunten B/O Gevaarlijke aanval Live gebeurtenissen Analyse
05/04 14:16 Einde 3 Manila Digger FC 0 - 1 Dynamic Herb Cebu FC 3 -0.25
11 - 0 (2-0)
8.5
Boven
3.0
Onder
63 - 29
-

04/26 10:00 Einde Kaya FC 1 - 2 Dynamic Herb Cebu FC -1.25
0 - 0 (0-0)
9.0
Onder
3.25
Onder
-

04/12 11:00 Einde 2 Dynamic Herb Cebu FC 1 - 1 Davao Aguilas FC 1 -0.75
2 - 5 (0-5)
8.5
Onder
2.75
Onder
66 - 48
-

04/06 11:00 Einde 2 Dynamic Herb Cebu FC 1 - 0 Stallion Laguna FC 2 +0.25
3 - 5 (2-2)
9.0
Onder
3.25
Onder
58 - 87
-

04/02 11:00 Einde 4 Stallion Laguna FC 3 - 1 Dynamic Herb Cebu FC 2 0.0
2 - 8 (1-3)
3.25
Boven
48 - 62
-

03/29 10:00 29 ' Dynamic Herb Cebu FC 0 - 0 Loyola FC -1.25 ( -1)
3 - 0 (3-0)
10.0 (10.0)
3.0
20 - 8

03/16 10:00 Einde Dynamic Herb Cebu FC 3 - 0 Maharlika Taguig FC -2.5
1 - 8 (1-5)
9.5
Onder
4.0
Onder
75 - 73
-

03/08 11:00 Einde 1 One Taguig FC 0 - 0 Dynamic Herb Cebu FC 4 1 0.0
6 - 1 (0-1)
9.0
Onder
2.75
Onder
103 - 29
-

03/01 10:00 Einde 1 Dynamic Herb Cebu FC 1 - 2 Kaya FC +0.5
7 - 4 (2-4)
9.5
Boven
3.5
Onder
72 - 57
-

02/22 10:00 Einde 3 Dynamic Herb Cebu FC 1 - 2 Manila Digger FC 3 1 0.0
5 - 4 (1-2)
3.25
Onder
51 - 39
-

02/22 10:00 Manila Digger FC 0 - 0 Dynamic Herb Cebu FC -0.25
0 - 0 (0-0)
9.5
3.0
-

02/12 10:00 Einde Dynamic Herb Cebu FC 4 - 0 PFF Developmental Club -3.0
10 - 1 (2-1)
9.5
Boven
4.0
Push
90 - 21
-

02/08 10:00 Dynamic Herb Cebu FC 0 - 0 Mendiola FC -5.25
0 - 0 (0-0)
6.0
-

02/02 09:50 Einde 4 Kaya FC 3 - 1 Dynamic Herb Cebu FC 2 -1.25
5 - 3 (2-2)
3.5
Boven
67 - 38
-

12/08 09:00 Dynamic Herb Cebu FC 0 - 0 Stallion Laguna FC -0.5
0 - 0 (0-0)
9.5
3.5
-

12/05 10:00 Einde 1 Dynamic Herb Cebu FC 0 - 4 Selangor 1 +2.0
1 - 8 (0-5)
9.0
Push
3.75
Boven
31 - 75
-

12/01 08:00 Einde 1 Loyola FC 2 - 2 Dynamic Herb Cebu FC 3 2 +1.75
3 - 8 (1-1)
3.5
Boven
42 - 67
-

11/28 10:00 Einde 1 Jeonbuk Motors 4 - 0 Dynamic Herb Cebu FC 2 -4.5
9 - 1 (4-1)
9.5
Boven
5.5
Onder
141 - 23
-

11/23 12:30 Einde Dynamic Herb Cebu FC 1 - 0 Maharlika Taguig FC 1 -4.5
5 - 1 (1-0)
12.0
Onder
5.25
Onder
67 - 25
-

11/10 08:00 Einde 4 Davao Aguilas FC 2 - 3 Dynamic Herb Cebu FC 4 +0.5
4 - 4 (3-2)
9.5
Onder
3.25
Boven
26 - 37
-

11/07 10:00 Einde Dynamic Herb Cebu FC 2 - 9 Muang Thong United +1.5
1 - 7 (1-3)
8.5
Onder
3.25
Boven
46 - 70
-

11/03 08:00 Einde 3 Dynamic Herb Cebu FC 0 - 0 One Taguig FC 3 -0.5
4 - 2 (2-1)
3.75
Onder
78 - 63
-

10/27 09:00 Dynamic Herb Cebu FC 0 - 0 One Taguig FC -0.25
0 - 0 (0-0)
3.5
-

10/23 13:00 Einde Muang Thong United 2 - 2 Dynamic Herb Cebu FC 1 1 -2.75
11 - 2 (7-1)
9.0
Boven
3.75
Boven
94 - 43
-

10/19 13:30 Einde Dynamic Herb Cebu FC 0 - 1 Manila Digger FC 2 -2.25
5 - 7 (1-3)
10.0
Boven
4.5
Onder
39 - 59
-

10/03 13:00 Einde Selangor 1 - 0 Dynamic Herb Cebu FC 1 -2.75
9 - 0 (5-0)
9.0
Push
3.75
Onder
131 - 35
-

09/29 09:00 Einde Mendiola FC 0 - 6 Dynamic Herb Cebu FC 1 +3.25
4 - 7 (2-2)
10.5
Boven
4.5
Boven
23 - 82
-

09/19 13:00 Einde Dynamic Herb Cebu FC 0 - 6 Jeonbuk Motors 1 +1.75
1 - 4 (0-1)
9.0
Onder
3.0
Boven
23 - 58
-

07/06 10:30 Einde 3 Dynamic Herb Cebu FC 1 - 2 Stallion Laguna FC 3 -1.0
5 - 6 (4-2)
3.5
Onder
65 - 75
-

06/29 10:30 Einde 3 Dynamic Herb Cebu FC 4 - 0 Philippine Army 5 -6.5
7 - 0 (6-0)
11.0
Onder
7.5
Onder
77 - 46
-

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts