Odd 2 vs Bryne Teamprofiel
Odd 2 vs Bryne Wedstrijdfeiten
1W-2G-7V in de laatste 10 wedstrijden, met 4 doelpunten voor en 20 tegen. Gemiddelde goals: 0.4 voor, 2.0 tegen. Winst 10%, AH winst 11%, doelpunt Over 20%, corner Over 40%.
7W-2G-1V in de laatste 10 wedstrijden, met 25 doelpunten voor en 12 tegen. Gemiddelde goals: 2.5 voor, 1.2 tegen. Winst 70%, AH winst 70%, doelpunt Over 60%, corner Over 50%.
| Odd 2 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Bryne | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Odd 2 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Bryne | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Odd 2 vs Bryne Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Odd 2 vs Bryne Onderling resultaat
Odd 2 vs Bryne Volledige H2H bekijken →Geen gegevens
| Odd 2 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-09-06 | 2 Rosenborg 2 |
1 - 0
2 - 0
|
Odd 2 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-08-31 | 1 Arendal |
2 - 0
5 - 0
|
Odd 2 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-08-23 | 3 Odd 2 |
1 - 0
2 - 0
|
Nardo 2 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-08-17 | 1 Sotra |
1 - 0
2 - 0
|
Odd 2 1 | V | -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-08-10 | 1 Odd 2 |
1 - 1
1 - 1
|
Baerum 2 | G | -0.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-08-03 | 2 Odd 2 |
0 - 1
0 - 1
|
Levanger 2 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-07-26 | 3 Notodden |
1 - 0
1 - 0
|
Odd 2 2 | V |
|
5-5 (10) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) | ||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-07-20 | 3 Odd 2 |
0 - 0
1 - 1
|
Asker 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-07-13 | 2 Flekkerøy |
1 - 0
4 - 0
|
Odd 2 1 | V | -2.0, -2.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
10-1 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-10-26 | Odd 2 |
0 - 1
0 - 3
|
Asker 2 | V | +1.0, +1.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
2-8 (10) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-10-19 | 2 Sotra |
1 - 2
1 - 2
|
Odd 2 2 | W | -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
6-7 (13) | 4-5 (9) | 2 (0-2) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-10-13 | 3 Odd 2 |
0 - 1
2 - 1
|
Baerum 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-7 (9) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-10-06 | Alta |
2 - 0
4 - 1
|
Odd 2 | V | -1.0, -1.5 | Boven |
|
6-1 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-09-30 | Odd 2 |
2 - 0
6 - 1
|
Senja 2 | W | -2.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-09-23 | 3 Odd 2 |
1 - 2
2 - 2
|
Florø 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
13-3 (16) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-09-16 | Asane |
0 - 0
2 - 0
|
Odd 2 1 | V | -1.5, -2.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
12-2 (14) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-09-07 | 1 Odd 2 |
1 - 1
2 - 1
|
Elverum 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
5-7 (12) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-09-02 | 2 Kjelsås |
1 - 1
1 - 1
|
Odd 2 3 | G | -1.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-08-26 | 1 Odd 2 |
1 - 0
1 - 2
|
Grorud 1 | V | +0.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
10-9 (19) | 3-3 (6) | 4 (2-2) | 3 (2-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-08-18 | 1 Oppsal |
1 - 0
1 - 0
|
Odd 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
3-6 (9) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-08-12 | 1 Odd 2 |
3 - 1
5 - 2
|
Mjølner 2 | W | -1.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
12-3 (15) | 8-3 (11) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-08-05 | 3 Fram |
0 - 1
1 - 4
|
Odd 2 2 | W | 0.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-07-27 | 2 Odd 2 |
0 - 1
1 - 2
|
Kjelsås 1 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-07-20 | 1 Grorud |
1 - 0
2 - 0
|
Odd 2 4 | V | -2.0,-2.5 | Onder |
|
5-0 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-06-24 | 1 Odd 2 |
2 - 0
5 - 0
|
Alta | W | 0.0, +0.5 | Boven |
|
4-2 (6) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-06-17 | 1 Florø |
2 - 0
3 - 1
|
Odd 2 2 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
8-1 (9) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-06-10 | 1 Odd 2 |
0 - 2
1 - 2
|
Sotra 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-06-02 | Mjølner |
1 - 0
1 - 0
|
Odd 2 2 | V | -0.5 | Onder |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-05-25 | 4 Elverum |
1 - 1
3 - 1
|
Odd 2 1 | V | -0.5 | Boven |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-05-20 | Odd 2 |
0 - 0
0 - 1
|
Asane 1 | V | +1.0 | Onder |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Bryne Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-09-05 | 1 Bryne |
2 - 0
3 - 1
|
Notodden 3 | W | -1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-08-30 | 2 Vard Haugesund |
0 - 1
3 - 1
|
Bryne 3 1 | V | +0.5 | Boven | 12.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-08-22 | 3 Bryne |
1 - 1
5 - 2
|
Sotra 2 | W | -1.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-08-15 | 2 Arendal |
0 - 1
1 - 1
|
Bryne 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-08-08 | 5 Bryne |
2 - 1
2 - 1
|
Egersunds | W | 0.0 | Push | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-08-01 | 1 Bryne |
3 - 0
5 - 0
|
Fram 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-07-25 | Nardo |
1 - 2
2 - 3
|
Bryne 2 | W | +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-07-18 | 1 Bryne |
0 - 1
3 - 1
|
Flekkerøy 4 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 6-3 (9) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2020-07-12 | 2 Asker |
1 - 1
1 - 1
|
Bryne 2 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-9 (15) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (0-3) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-07-04 | Bryne |
0 - 0
1 - 0
|
Vard Haugesund | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
8-4 (12) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2020-02-29 | 2 Bryne |
0 - 1
1 - 3
|
Egersunds | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-10-26 | 1 4 Bryne |
1 - 1
1 - 1
|
Egersunds | G | +0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
11-9 (20) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 5 (2-3) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-10-19 | 2 Levanger |
0 - 1
1 - 1
|
Bryne 3 | G | -0.5 | Onder |
|
8-3 (11) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-10-13 | 1 Bryne |
0 - 0
1 - 0
|
Nardo 2 | W | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-7 (15) | 4-5 (9) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-10-06 | 3 Byåsen |
2 - 0
3 - 0
|
Bryne 2 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-2 (4) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-09-22 | 2 Bryne |
0 - 1
0 - 1
|
Moss | V | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-14 (20) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 9 (1-8) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-09-08 | 3 Bryne |
2 - 1
3 - 4
|
Kvik Halden FK 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-09-01 | 1 Bryne |
1 - 1
2 - 1
|
Arendal | W | 0.0 | Push | 10.5 | Onder |
|
2-8 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 6 (0-6) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-08-24 | 3 Sola |
0 - 1
0 - 2
|
Bryne 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-08-18 | Bryne |
1 - 1
1 - 2
|
Fredrikstad 1 | V | +0.5 | Push | 10.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-08-10 | 3 Vidar |
0 - 0
1 - 0
|
Bryne 3 | V | 0.0 | Onder | 11.0 | Onder |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-07-14 | 4 Bryne |
1 - 1
1 - 1
|
Stjørdals/Blink 2 | G | 0.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
5-8 (13) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-07-07 | 1 Moss |
1 - 1
2 - 3
|
Bryne 2 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-06-30 | 4 Bryne |
1 - 0
1 - 1
|
Hodd 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
7-6 (13) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-06-23 | 1 Fredrikstad |
1 - 0
3 - 1
|
Bryne 4 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - Beker | 2019-06-19 | 1 Bryne |
0 - 4
2 - 6
|
Haugesund 2 | V | +1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 2-4 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-06-16 | 2 Bryne |
2 - 0
2 - 1
|
Vidar | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-4 (13) | 4-2 (6) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-06-10 | 1 Stjørdals/Blink |
2 - 0
2 - 0
|
Bryne | V | -0.5, -1.0 | Onder |
|
9-10 (19) | 6-5 (11) | 3 (0-3) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-06-06 | Nardo |
3 - 1
3 - 2
|
Bryne 4 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2019-06-02 | 3 Bryne |
1 - 0
1 - 1
|
Brattvåg 2 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-4 (5) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 5.25 | 4.75 | 1.444 |
| Helft | 5 | 2.625 | 1.909 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (+1.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (+0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.25) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 1 - 3 , Hoekschop: 1 - 4
Hoekschop: 10.5 , Handicap: +1.0, +1.5 , Doelpunten: 3.5
Score: 0 - 1 , Hoekschop: 1 - 4 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: +0.5 , Doelpunten: 1.0, 1.5
-
4' - 1st Corner - Bryne -
14' - 1st Yellow Card - Bryne -
16' - 2nd Corner - Bryne - Race to 3 Corners - Bryne
-
22' - 3rd Corner - Bryne -
25' - 2nd Yellow Card - Odd 2 -
35' - 4th Corner - Odd 2 -
43' - 5th Corner - Bryne -
45+1' - 1st Goal - Bryne -
0-1 score at the end of First Half -
64' - 2nd Goal - Bryne -
85' - 3rd Goal - Bryne -
87' - 4th Goal - Odd 2 -
1-3 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

