Fram vs Odd 2 Teamprofiel
Fram vs Odd 2 Wedstrijdfeiten
5W-4G-1V in de laatste 10 wedstrijden, met 21 doelpunten voor en 9 tegen. Gemiddelde goals: 2.1 voor, 0.9 tegen. Winst 50%, AH winst 70%, doelpunt Over 30%, corner Over 30%.
3W-0G-7V in de laatste 10 wedstrijden, met 15 doelpunten voor en 16 tegen. Gemiddelde goals: 1.5 voor, 1.6 tegen. Winst 30%, AH winst 30%, doelpunt Over 40%, corner Over 20%.
| Fram | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Odd 2 | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Fram | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Odd 2 | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Fram vs Odd 2 Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Fram vs Odd 2 Onderling resultaat
Fram vs Odd 2 Volledige H2H bekijken →| Fram Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-04-24 | 1 Odd 2 |
2 - 0
3 - 0
|
Fram | V | -0.5, -1.0 | Boven |
|
||||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-10-08 | 2 Fram |
0 - 0
1 - 0
|
Odd 2 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-06-17 | Odd 2 |
0 - 0
3 - 2
|
Fram 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Fram Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-07-27 | 1 Florø |
1 - 0
2 - 0
|
Fram 2 | V | 0.0 | Onder | 9.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-07-21 | Fram |
1 - 0
3 - 0
|
Baerum 3 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - Beker | 2019-06-26 | 3 Fram |
2 - 0
3 - 1
|
Baerum 1 | W | -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-06-22 | 2 Mjølner |
1 - 2
2 - 2
|
Fram 1 | G | +0.5 | Boven |
|
||||||
| Noorwegen - Beker | 2019-06-19 | 1 Fram |
1 - 1
2 - 1
|
Stromsgodset 1 | W | +0.5, +1.0 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-06-15 | 1 Fram |
1 - 0
3 - 0
|
Asane | W | 0.0, +0.5 | Push |
|
1-6 (7) | 0-5 (5) | 4 (0-4) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-06-09 | Kjelsås |
0 - 0
1 - 1
|
Fram 4 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-06-01 | 1 Fram |
0 - 0
0 - 0
|
Asker 1 | G | -0.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Noorwegen - Beker | 2019-05-22 | 1 Fram |
0 - 1
1 - 1
|
Raufoss 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-05-19 | 1 Fram |
3 - 0
6 - 1
|
Senja 2 | W | -1.0 | Boven |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-05-11 | 1 Oppsal |
0 - 0
1 - 4
|
Fram 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-4 (7) | 5 (1-4) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-05-04 | 2 Fram |
1 - 0
3 - 1
|
Sotra 2 1 | W | -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - Beker | 2019-05-01 | 3 Fram |
0 - 0
1 - 0
|
IK Start 2 | W | +1.0, +1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-04-27 | 4 Fram |
0 - 1
1 - 1
|
Grorud 3 | G | 0.0 | Onder |
|
6-4 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (1-1) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-04-24 | 1 Odd 2 |
2 - 0
3 - 0
|
Fram | V | -0.5, -1.0 | Boven |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-10-27 | 1 Fram |
2 - 0
5 - 1
|
Elverum 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven |
|
2-8 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 2 (0-2) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-10-13 | 2 Fram |
1 - 0
2 - 0
|
Baerum | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-10-08 | 2 Fram |
0 - 0
1 - 0
|
Odd 2 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-5 (7) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-09-30 | 2 Honefoss |
0 - 2
1 - 4
|
Fram 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-09-23 | 1 Fram |
1 - 1
1 - 1
|
Mjølner | G | 0.0, -0.5 | Onder |
|
6-6 (12) | 4-1 (5) | 4 (3-1) | 3 (2-1) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-09-01 | 2 Asker |
1 - 0
3 - 1
|
Fram 1 | V | -1.5, -2.0 | Boven |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (0-2) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-08-26 | 1 3 Fram |
1 - 0
1 - 2
|
Alta 2 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
3-8 (11) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-08-13 | 1 Fram |
0 - 1
1 - 3
|
Stabaek 2 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-4 (11) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-07-07 | 2 Elverum |
3 - 0
7 - 0
|
Fram 1 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
8-1 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-06-30 | 1 3 Fram |
1 - 2
1 - 4
|
Raufoss | V | +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-06-23 | 1 Baerum |
3 - 0
5 - 0
|
Fram | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
12-5 (17) | 6-4 (10) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-06-17 | Odd 2 |
0 - 0
3 - 2
|
Fram 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-12 (17) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-06-09 | 1 Fram |
3 - 2
3 - 2
|
Honefoss 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
6-4 (10) | 3-3 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-06-03 | 2 Mjølner |
3 - 2
4 - 3
|
Fram 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven |
|
0-4 (4) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-05-26 | Fram |
0 - 1
1 - 2
|
Fredrikstad 2 | V | +0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Odd 2 Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-07-27 | 2 Odd 2 |
0 - 1
1 - 2
|
Kjelsås 1 | V | 0.0, +0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-07-20 | 1 Grorud |
1 - 0
2 - 0
|
Odd 2 4 | V | -2.0,-2.5 | Onder |
|
||||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-06-24 | 1 Odd 2 |
2 - 0
5 - 0
|
Alta | W | 0.0, +0.5 | Boven |
|
||||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-06-17 | 1 Florø |
2 - 0
3 - 1
|
Odd 2 2 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-06-10 | 1 Odd 2 |
0 - 2
1 - 2
|
Sotra 1 | V | 0.0, -0.5 | Push | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-06-02 | Mjølner |
1 - 0
1 - 0
|
Odd 2 2 | V | -0.5 | Onder |
|
3-8 (11) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 4 (0-4) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-05-25 | 4 Elverum |
1 - 1
3 - 1
|
Odd 2 1 | V | -0.5 | Boven |
|
3-5 (8) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-05-20 | Odd 2 |
0 - 0
0 - 1
|
Asane 1 | V | +1.0 | Onder |
|
2-8 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-05-06 | 2 Odd 2 |
1 - 2
3 - 2
|
Oppsal 3 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-3 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-04-24 | 1 Odd 2 |
2 - 0
3 - 0
|
Fram | W | -0.5, -1.0 | Boven |
|
1-4 (5) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 2 | 2019-04-15 | 4 Baerum |
0 - 3
0 - 5
|
Odd 2 | W | +0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
6-7 (13) | 3-4 (7) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2019-03-08 | Odd 2 |
1 - 0
4 - 0
|
FK Jerv 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-10-27 | 1 Odd 2 |
1 - 0
1 - 1
|
Nybergsund 4 | G | -1.0 | Onder | 11.0 | Push |
|
5-6 (11) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-10-13 | 1 Odd 2 |
0 - 2
2 - 3
|
Raufoss 2 | V | +1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-10-08 | 2 Fram |
0 - 0
1 - 0
|
Odd 2 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
2-5 (7) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-09-30 | 4 Odd 2 |
0 - 0
0 - 2
|
Baerum 1 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Onder |
|
3-5 (8) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-09-23 | 1 Odd 2 |
0 - 0
4 - 1
|
Honefoss 2 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 9-2 (11) | 3 (3-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-09-17 | 1 Mjølner |
0 - 0
1 - 0
|
Odd 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder |
|
10-0 (10) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-09-09 | 1 Odd 2 |
1 - 1
2 - 3
|
Fredrikstad 1 | V | +1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
6-6 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (2-2) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-09-03 | Moss |
1 - 0
1 - 1
|
Odd 2 2 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 8-1 (9) | 5 (5-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-08-25 | 1 Odd 2 |
0 - 2
1 - 3
|
Asker 2 | V | +1.0 | Boven |
|
3-5 (8) | 3-1 (4) | 2 (2-0) | 1 (0-1) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-08-13 | 3 Odd 2 |
0 - 1
0 - 2
|
Grorud 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-4 (13) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-08-06 | 3 Stabaek 2 |
1 - 0
2 - 2
|
Odd 2 1 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
3-3 (6) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-07-02 | 1 Odd 2 |
0 - 0
3 - 1
|
Elverum | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
4-9 (13) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-06-23 | Raufoss |
3 - 0
5 - 0
|
Odd 2 | V | -1.5, -2.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
12-5 (17) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-06-17 | Odd 2 |
0 - 0
3 - 2
|
Fram 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-12 (17) | 0-7 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-06-11 | 1 Baerum |
0 - 2
0 - 3
|
Odd 2 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-06-03 | 2 Honefoss |
0 - 1
2 - 2
|
Odd 2 2 | G | -0.5 | Boven |
|
12-3 (15) | 6-3 (9) | 2 (1-1) | 3 (3-0) | ||
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-05-28 | 2 Odd 2 |
0 - 0
1 - 2
|
Mjølner 3 | V | 0.0 | Push | 9.5 | Boven |
|
6-7 (13) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Noorwegen - 2. Divisjon - Groep 1 | 2018-05-22 | 3 Fredrikstad |
0 - 0
2 - 0
|
Odd 2 2 | V | -1.5, -2.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
9-4 (13) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 3 (2-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.3 | 3.75 | 2.75 |
| Helft | 2.75 | 2.6 | 2.875 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (9.5) | Boven@2 | [email protected] |
| Helft (4.5) | Boven@2 | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.5) | Boven@2 | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 1 - 4 , Hoekschop: 3 - 3
Hoekschop: 9.5 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 3.5
Score: 0 - 1 , Hoekschop: 0 - 1 Helft
Hoekschop: 4.5 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 1.5
-
6' - 1st Goal - Odd 2 -
36' - 1st Yellow Card - Fram -
39' - 1st Corner - Odd 2 -
43' - 2nd Yellow Card - Odd 2 -
0-1 score at the end of First Half -
51' - 2nd Corner - Odd 2 -
54' - 3rd Yellow Card - Fram - Race to 3 Corners - Odd 2
-
54' - 3rd Corner - Odd 2 -
55' - 4th Yellow Card - Odd 2 -
56' - 2nd Goal - Fram -
68' - 3rd Goal - Odd 2 -
72' - 4th Corner - Fram -
74' - 5th Corner - Fram -
81' - 6th Corner - Fram -
90' - 4th Goal - Odd 2 -
90+1' - 5th Yellow Card - Fram -
90+2' - 5th Goal - Odd 2 -
1-4 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

