Heming vs Gamle Oslo Teamprofiel
Heming vs Gamle Oslo Wedstrijdfeiten
5W-1G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 21 doelpunten voor en 17 tegen. Gemiddelde goals: 2.1 voor, 1.7 tegen. Winst 50%, AH winst 50%, doelpunt Over 60%, corner Over 80%.
5W-1G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 34 doelpunten voor en 30 tegen. Gemiddelde goals: 3.4 voor, 3.0 tegen. Winst 50%, AH winst 40%, doelpunt Over 100%, corner Over 20%.
| Heming | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Gamle Oslo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Heming | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Gamle Oslo | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Heming vs Gamle Oslo Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Heming vs Gamle Oslo Onderling resultaat
Heming vs Gamle Oslo Volledige H2H bekijken →Geen gegevens
| Heming Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-06-13 | 1 Frigg |
1 - 1
4 - 1
|
Heming | V | +0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - Beker | 2026-06-07 | 2 Lommedalen |
1 - 0
1 - 3
|
Heming | W | +2.5 | Boven |
|
||||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-30 | 3 Heming |
2 - 0
2 - 0
|
FK Union Carl Berner 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
||||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-25 | 1 Valerenga 2 |
0 - 3
1 - 6
|
Heming 3 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-16 | 1 2 Heming |
0 - 0
0 - 0
|
IF Ready 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-09 | Asker |
1 - 0
5 - 0
|
Heming 3 1 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-6 (15) | 2-3 (5) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-02 | 2 Heming |
1 - 2
2 - 3
|
Grei 1 | V | -2.5 | Boven |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-04-25 | 1 Baerum |
0 - 2
1 - 4
|
Heming | W | -1.0, -1.5 | Boven |
|
10-3 (13) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (1-1) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-04-04 | 3 Heming |
2 - 0
3 - 0
|
Nordstrand 2 | W | -1.0 | Onder |
|
8-6 (14) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 2 (1-1) | ||
| Noorwegen - Beker | 2024-04-10 | 1 2 Heming |
0 - 2
0 - 2
|
Lyn 1896 | V | +2.5 | Onder |
|
2-13 (15) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 1 (0-1) | ||
| Noorwegen - Beker | 2019-05-01 | 1 Heming |
0 - 1
1 - 3
|
Stabaek 2 | V | +6.0 | Onder | 11.0 | Onder |
|
3-6 (9) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Gamle Oslo Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-06-13 | 3 Gamle Oslo |
1 - 0
2 - 3
|
Ullern 1 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-30 | 1 Gamle Oslo |
0 - 3
1 - 3
|
Frigg 3 | V | -1.0, -1.5 | Onder |
|
||||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-25 | 2 Asker |
0 - 2
0 - 4
|
Gamle Oslo 1 | W | -1.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-14 | 3 Gamle Oslo |
1 - 1
3 - 1
|
Grei | W | -2.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-09 | 2 Konnerud |
0 - 3
2 - 4
|
Gamle Oslo 3 | W | +0.5, +1.0 | Boven |
|
||||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-02 | Gamle Oslo |
5 - 1
8 - 3
|
Valerenga 2 2 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-04-25 | 2 FK Union Carl Berner |
0 - 1
1 - 5
|
Gamle Oslo | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-04-18 | 2 Gamle Oslo |
3 - 0
3 - 3
|
IF Ready 4 | G | -0.5, -1.0 | Boven |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-04-11 | 1 Baerum |
2 - 1
5 - 1
|
Gamle Oslo 2 1 | V | -1.0 | Boven |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-10-26 | 1 Frigg |
5 - 2
9 - 3
|
Gamle Oslo 3 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-10-19 | 1 Gamle Oslo |
3 - 0
6 - 0
|
Fløya | W | -1.0, -1.5 | Boven |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-10-04 | 3 Gamle Oslo |
1 - 1
4 - 2
|
Baerum 3 | W | 0.0 | Boven |
|
3-10 (13) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-09-21 | 1 1 Gamle Oslo |
2 - 0
2 - 4
|
Harstad | V | -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-09-06 | 1 Gamle Oslo |
1 - 0
7 - 0
|
KFUM 2 2 | W | -1.0,-1.5 | Boven |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-08-30 | 1 4 Gamle Oslo |
0 - 1
0 - 1
|
IL Ulfstind 3 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Noorwegen - Beker | 2025-08-27 | 3 Gamle Oslo |
0 - 1
1 - 4
|
Stabaek | V | +2.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-08-16 | 2 Gamle Oslo |
1 - 0
1 - 0
|
Ullern | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - Beker | 2025-08-13 | 1 Gamle Oslo |
1 - 0
2 - 1
|
Eidsvold TF 1 | W | +0.5, +1.0 | Onder |
|
0-10 (10) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-07-13 | 3 Gamle Oslo |
0 - 0
1 - 2
|
Junkeren | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-06-28 | 4 Gamle Oslo |
2 - 0
3 - 3
|
Funnefoss/Vormsund 2 | G | -3.0, -3.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-06-22 | 1 Ullern |
3 - 2
4 - 4
|
Gamle Oslo 3 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-11 (18) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - Beker | 2025-06-18 | 1 2 Skedsmo |
0 - 1
2 - 2
|
Gamle Oslo 1 | G | +0.5, +1.0 | Boven |
|
5-12 (17) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-06-15 | 1 Gamle Oslo |
4 - 1
5 - 1
|
Sortland IL | W | -4.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-06-07 | 3 KFUM 2 |
1 - 0
1 - 1
|
Gamle Oslo 2 | G | +1.5 | Onder |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-05-25 | 1 Gamle Oslo |
1 - 0
3 - 0
|
Tromso 2 | W | -2.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-05-10 | 2 Baerum |
0 - 0
1 - 2
|
Gamle Oslo 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-05-04 | 1 Gamle Oslo |
3 - 0
4 - 1
|
Alta 2 | W | -2.5, -3.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - Beker | 2025-04-24 | 4 Gamle Oslo |
1 - 4
1 - 6
|
Sarpsborg 1 | V | +2.0, +2.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-04-20 | Gamle Oslo |
0 - 0
1 - 1
|
Skjervøy 3 | G | -2.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-03-29 | 4 Gamle Oslo |
1 - 1
2 - 2
|
Frigg 3 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.75 | 4.5 | 3.1 |
| Helft | 2.375 | 2.875 | 3 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.75) | Thuis@2 | [email protected] |
| Helft (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (9.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.75) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.5) | [email protected] | Onder@2 |
Status: Eindstand , Score: 1 - 0 , Hoekschop: 7 - 5
Hoekschop: 9.5 , Handicap: -0.5, -1.0 , Doelpunten: 3.5, 4.0
Score: 0 - 0 , Hoekschop: 3 - 3 Helft
Hoekschop: , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 1.5
-
6' - 1st Corner - Heming -
10' - 2nd Corner - Gamle Oslo -
22' - 3rd Corner - Gamle Oslo -
26' - 4th Corner - Heming - Race to 3 Corners - Heming
-
30' - 5th Corner - Heming -
30' - 1st Yellow Card - Heming -
32' - 2nd Yellow Card - Heming -
44' - 3rd Yellow Card - Heming -
45+4' - 6th Corner - Gamle Oslo -
0-0 score at the end of First Half -
51' - 4th Yellow Card - Gamle Oslo -
53' - 7th Corner - Heming -
60' - 1st Goal - Heming -
64' - 8th Corner - Heming - Race to 5 Corners - Heming
-
66' - 9th Corner - Gamle Oslo -
70' - Red Card - Heming -
82' - 5th Yellow Card - Heming -
86' - 6th Yellow Card - Heming -
88' - 7th Yellow Card - Heming -
89' - Red Card - Gamle Oslo -
90+3' - 10th Corner - Heming - Race to 7 Corners - Heming
-
90+4' - 11th Corner - Heming -
90+7' - 12th Corner - Gamle Oslo -
90+10' - 8th Yellow Card - Gamle Oslo -
1-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

