za, Jun 13, 2026 · 12:00
OudsteRecent
WWWWWV
1.45
4.75
4.50
RecentOudste
VWVVVG
Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Boven 4.25
Totaal doelpunten
Onder 10.5
Totaal hoekschoppen
-1.25
Gamle Oslo
Gamle Oslo vs Ullern Teamprofiel
Gamle Oslo
WVVGWWWWWVRecentIn vorm+0.8 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 20
Boven 9.5 hoekschoppenOnder2/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven10/10
Aziatisch handicapGelijk5/10
Ullern
VWVVGVVVWVRecentDalend-0.7 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 19
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven8/10
Aziatisch handicapFaalt3/10
Tweede-helft-ploegGeeft voorsprong wegGoal in 1e helft in 10 van de laatste 102 van de laatste 10 gewonnen
Laatste
| Gamle Oslo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Ullern | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Gamle Oslo | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Ullern | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 4.0, 4.5
HoekschoppenverdelingLijn 10.5
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 39,
Gem.: 4.33,
Std.afw.: 2.23, Mediaan: 4,
Modus: ,
Boven: 46%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Gamle Oslo vs Ullern Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Gamle Oslo vs Ullern Onderling resultaat
Gamle Oslo vs Ullern Volledige H2H bekijken →| Gamle Oslo Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-08-16 | 2 Gamle Oslo |
1 - 0
1 - 0
|
Ullern | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-06-22 | 1 Ullern |
3 - 2
4 - 4
|
Gamle Oslo 3 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 3 | 2024-10-27 | 3 Gamle Oslo |
3 - 2
5 - 2
|
Ullern | W | -1.0, -1.5 | Boven |
|
||||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Gamle Oslo Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-30 | 1 Gamle Oslo |
0 - 3
1 - 3
|
Frigg 3 | V | -1.0, -1.5 | Onder |
|
||||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-25 | 2 Asker |
0 - 2
0 - 4
|
Gamle Oslo 1 | W | -1.5 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-14 | 3 Gamle Oslo |
1 - 1
3 - 1
|
Grei | W | -2.0 | Onder | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-09 | 2 Konnerud |
0 - 3
2 - 4
|
Gamle Oslo 3 | W | +0.5, +1.0 | Boven |
|
||||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-02 | Gamle Oslo |
5 - 1
8 - 3
|
Valerenga 2 2 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 9.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-04-25 | 2 FK Union Carl Berner |
0 - 1
1 - 5
|
Gamle Oslo | W | 0.0, -0.5 | Boven |
|
8-1 (9) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 1 (1-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-04-18 | 2 Gamle Oslo |
3 - 0
3 - 3
|
IF Ready 4 | G | -0.5, -1.0 | Boven |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 1 (1-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-04-11 | 1 Baerum |
2 - 1
5 - 1
|
Gamle Oslo 2 1 | V | -1.0 | Boven |
|
5-2 (7) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-10-26 | 1 Frigg |
5 - 2
9 - 3
|
Gamle Oslo 3 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-10-19 | 1 Gamle Oslo |
3 - 0
6 - 0
|
Fløya | W | -1.0, -1.5 | Boven |
|
6-1 (7) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-10-04 | 3 Gamle Oslo |
1 - 1
4 - 2
|
Baerum 3 | W | 0.0 | Boven |
|
3-10 (13) | 2-6 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-09-21 | 1 1 Gamle Oslo |
2 - 0
2 - 4
|
Harstad | V | -1.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 3-2 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-09-06 | 1 Gamle Oslo |
1 - 0
7 - 0
|
KFUM 2 2 | W | -1.0,-1.5 | Boven |
|
7-0 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 3 (3-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-08-30 | 1 4 Gamle Oslo |
0 - 1
0 - 1
|
IL Ulfstind 3 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
8-2 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (3-0) |
| Noorwegen - Beker | 2025-08-27 | 3 Gamle Oslo |
0 - 1
1 - 4
|
Stabaek | V | +2.0 | Boven | 11.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 0-5 (5) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-08-16 | 2 Gamle Oslo |
1 - 0
1 - 0
|
Ullern | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - Beker | 2025-08-13 | 1 Gamle Oslo |
1 - 0
2 - 1
|
Eidsvold TF 1 | W | +0.5, +1.0 | Onder |
|
0-10 (10) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 2 (0-2) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-07-13 | 3 Gamle Oslo |
0 - 0
1 - 2
|
Junkeren | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-06-28 | 4 Gamle Oslo |
2 - 0
3 - 3
|
Funnefoss/Vormsund 2 | G | -3.0, -3.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-06-22 | 1 Ullern |
3 - 2
4 - 4
|
Gamle Oslo 3 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-11 (18) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - Beker | 2025-06-18 | 1 2 Skedsmo |
0 - 1
2 - 2
|
Gamle Oslo 1 | G | +0.5, +1.0 | Boven |
|
5-12 (17) | 3-7 (10) | 2 (0-2) | 3 (1-2) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-06-15 | 1 Gamle Oslo |
4 - 1
5 - 1
|
Sortland IL | W | -4.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-06-07 | 3 KFUM 2 |
1 - 0
1 - 1
|
Gamle Oslo 2 | G | +1.5 | Onder |
|
0-6 (6) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-05-25 | 1 Gamle Oslo |
1 - 0
3 - 0
|
Tromso 2 | W | -2.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 5-0 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-05-10 | 2 Baerum |
0 - 0
1 - 2
|
Gamle Oslo 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-05-04 | 1 Gamle Oslo |
3 - 0
4 - 1
|
Alta 2 | W | -2.5, -3.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - Beker | 2025-04-24 | 4 Gamle Oslo |
1 - 4
1 - 6
|
Sarpsborg 1 | V | +2.0, +2.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-04-20 | Gamle Oslo |
0 - 0
1 - 1
|
Skjervøy 3 | G | -2.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
11-0 (11) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 4 (4-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-03-29 | 4 Gamle Oslo |
1 - 1
2 - 2
|
Frigg 3 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
1-9 (10) | 1-4 (5) | 3 (0-3) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 3 | 2024-10-27 | 3 Gamle Oslo |
3 - 2
5 - 2
|
Ullern | W | -1.0, -1.5 | Boven |
|
2-2 (4) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Ullern Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Noorwegen - Beker | 2026-06-06 | 1 Ullern |
0 - 1
0 - 1
|
Christiania BK 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder |
|
||||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-30 | 1 Ullern |
1 - 1
2 - 1
|
Konnerud 1 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 11.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-25 | 2 FK Union Carl Berner |
1 - 0
1 - 0
|
Ullern 3 | V | -1.0, -1.5 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-16 | 2 Ullern |
0 - 1
1 - 2
|
Frigg 1 | V | 0.0 | Onder | 11.5 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-10 | 1 Valerenga 2 |
0 - 1
3 - 1
|
Ullern 3 1 | V | 0.0 | Onder | 11.0 |
|
|||||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-05-02 | 1 Ullern |
1 - 1
2 - 2
|
IF Ready 3 | G | 0.0 | Push | 11.0 | Boven |
|
4-12 (16) | 0-5 (5) | 3 (0-3) | 3 (1-2) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-04-25 | 1 Grei |
2 - 0
3 - 2
|
Ullern 5 | V | +0.5, +1.0 | Boven |
|
9-8 (17) | 6-3 (9) | 0 (0-0) | 4 (2-2) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-04-18 | 1 1 Ullern |
1 - 3
2 - 5
|
Lokomotiv Oslo 3 | V | -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
6-9 (15) | 5-4 (9) | 4 (2-2) | 2 (0-2) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-04-11 | 2 Nordstrand |
2 - 1
2 - 3
|
Ullern 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven |
|
8-9 (17) | 2-8 (10) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2026-04-06 | 3 Ullern |
0 - 1
0 - 3
|
Baerum 4 | V | 0.0, +0.5 | Onder |
|
2-6 (8) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-10-26 | 2 Baerum |
3 - 2
4 - 2
|
Ullern 2 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 4 (1-3) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-10-18 | 2 Ullern |
1 - 1
3 - 2
|
Skjervøy 1 | W | -1.5, -2.0 | Boven |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-10-07 | 3 Ullern |
0 - 0
0 - 0
|
Frigg 1 | G | +0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
6-5 (11) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-09-20 | Ullern |
1 - 1
5 - 3
|
Alta 2 1 | W | -2.0, -2.5 | Boven |
|
14-3 (17) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 3 (2-1) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-09-07 | 2 Ullern |
1 - 1
4 - 2
|
Sortland IL 3 | W | -3.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-08-24 | 1 Ullern |
3 - 0
6 - 1
|
Harstad 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-08-16 | 2 Gamle Oslo |
1 - 0
1 - 0
|
Ullern | V | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-3 (8) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-08-11 | Ullern |
0 - 3
1 - 3
|
KFUM 2 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
9-1 (10) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-07-06 | 1 2 Ullern |
3 - 4
3 - 4
|
Tromso 2 1 | V | -1.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-3 (12) | 3-3 (6) | 3 (0-3) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-06-22 | 1 Ullern |
3 - 2
4 - 4
|
Gamle Oslo 3 | G | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-11 (18) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-06-14 | 1 KFUM 2 |
2 - 0
3 - 1
|
Ullern | V | 0.0, +0.5 | Boven |
|
5-9 (14) | 3-5 (8) | 4 (3-1) | 2 (1-1) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-06-07 | 1 Ullern |
1 - 0
6 - 0
|
IL Ulfstind 1 | W | -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
11-3 (14) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-05-25 | 4 Ullern |
1 - 2
4 - 3
|
Fløya 3 | W | +1.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-05-11 | 4 Frigg |
0 - 0
1 - 0
|
Ullern 3 1 | V | -2.0 | Onder | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 1-4 (5) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-04-26 | 1 Ullern |
2 - 2
4 - 2
|
Funnefoss/Vormsund | W | -1.0, -1.5 | Boven |
|
14-1 (15) | 10-1 (11) | 3 (3-0) | 1 (1-0) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-04-21 | 2 Ullern |
0 - 2
1 - 2
|
Baerum 2 | V | +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Noorwegen - Beker | 2025-04-13 | 1 1 Ullern |
1 - 1
2 - 5
|
Follo 2 | V | +1.0, +1.5 | Boven |
|
3-8 (11) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (0-2) | ||
| Noorwegen - 3. divisjon - Groep 1 | 2025-03-30 | 2 Ullern |
1 - 0
1 - 2
|
Junkeren 4 | V | +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-3 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2025-03-09 | 1 2 Grorud |
2 - 1
3 - 4
|
Ullern 2 | W | -2.0, -2.5 | Boven |
|
11-4 (15) | 6-3 (9) | 3 (2-1) | 1 (1-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2025-02-26 | 2 Oppsal |
1 - 0
4 - 0
|
Ullern 1 | V |
|
1-7 (8) | 1-4 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) | ||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.45 | 4.75 | 4.5 |
| Helft | 1.8 | 3.1 | 4.333 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-1.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (4.25) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.75) | [email protected] | Onder@2 |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 2 - 3 , Hoekschop: 7 - 2
Hoekschop: 10.5 , Handicap: -1.0, -1.5 , Doelpunten: 4.0, 4.5
Score: 1 - 0 , Hoekschop: 3 - 2 Helft
Hoekschop: , Handicap: -0.5 , Doelpunten: 1.5, 2.0
-
5' - 1st Corner - Gamle Oslo -
17' - 2nd Corner - Gamle Oslo -
18' - 1st Yellow Card - Gamle Oslo - Race to 3 Corners - Gamle Oslo
-
22' - 3rd Corner - Gamle Oslo -
23' - 1st Goal - Gamle Oslo -
27' - 4th Corner - Ullern -
33' - 5th Corner - Ullern -
1-0 score at the end of First Half -
49' - 2nd Goal - Gamle Oslo - 2-0%Gamle Oslo extend their lead and Early Payout is awarded
-
59' - 6th Corner - Gamle Oslo -
66' - 7th Corner - Gamle Oslo - Race to 5 Corners - Gamle Oslo
-
67' - 3rd Goal - Ullern -
69' - 2nd Yellow Card - Gamle Oslo -
71' - 4th Goal - Ullern -
74' - 5th Goal - Ullern -
81' - 3rd Yellow Card - Ullern -
82' - 4th Yellow Card - Gamle Oslo -
85' - 8th Corner - Gamle Oslo - Race to 7 Corners - Gamle Oslo
-
86' - 9th Corner - Gamle Oslo -
2-3 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

