Genk vs Gent Teamprofiel
Genk vs Gent Wedstrijdfeiten
7W-1G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 25 doelpunten voor en 10 tegen. Gemiddelde goals: 2.5 voor, 1.0 tegen. Winst 70%, AH winst 70%, doelpunt Over 70%, corner Over 50%.
2W-4G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 13 doelpunten voor en 16 tegen. Gemiddelde goals: 1.3 voor, 1.6 tegen. Winst 20%, AH winst 20%, doelpunt Over 30%, corner Over 40%.
| Genk | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Gent | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Genk | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Gent | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Genk vs Gent Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Genk vs Gent Onderling resultaat
Genk vs Gent Volledige H2H bekijken →| Genk Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| België - Eerste klasse A | 2015-11-28 | 4 Genk |
0 - 1
0 - 1
|
Gent 4 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2015-07-31 | 1 Gent |
1 - 0
1 - 0
|
Genk | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2014-12-07 | Gent |
0 - 0
0 - 0
|
Genk 4 1 | G | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Finland - Kolmonen | 2014-08-22 | Genk |
2 - 2
3 - 2
|
Gent | W | 0.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Genk Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Belgium Play Offs | 2016-04-20 | 2 Genk |
3 - 0
4 - 2
|
Club Brugge 1 | W | 0.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Belgium Play Offs | 2016-04-16 | 1 Zulte-Waregem |
1 - 2
1 - 2
|
Genk 2 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Belgium Play Offs | 2016-04-08 | 2 Genk |
2 - 0
4 - 0
|
KV Oostende 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Belgium Play Offs | 2016-04-03 | 1 Anderlecht |
0 - 0
1 - 0
|
Genk 1 | V | -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2016-03-13 | 1 Genk |
2 - 0
4 - 1
|
KV Oostende 1 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2016-03-05 | 3 Standard Luik |
0 - 1
2 - 1
|
Genk 2 1 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
10-2 (12) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| België - Eerste klasse A | 2016-02-28 | 4 Genk |
1 - 1
3 - 2
|
Club Brugge 1 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| België - Eerste klasse A | 2016-02-20 | 3 Lokeren |
0 - 0
0 - 0
|
Genk 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-9 (17) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 5 (0-5) |
| België - Eerste klasse A | 2016-02-13 | Genk |
4 - 1
6 - 1
|
Waasland-Beveren 1 | W | -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| België - Eerste klasse A | 2016-02-06 | 2 3 Mouscron-Peruwelz |
0 - 0
0 - 1
|
Genk 2 | W | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| België - Beker | 2016-02-02 | 2 Genk |
1 - 1
1 - 1
|
Standard Luik 2 | G | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| België - Eerste klasse A | 2016-01-30 | 1 2 Genk |
1 - 0
1 - 0
|
KV Kortrijk 5 | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
7-2 (9) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| België - Eerste klasse A | 2016-01-23 | 4 KV Mechelen |
0 - 0
1 - 1
|
Genk 2 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
10-8 (18) | 5-6 (11) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| België - Beker | 2016-01-20 | Standard Luik |
2 - 0
2 - 0
|
Genk 2 1 | V | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
12-5 (17) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| België - Eerste klasse A | 2016-01-15 | 1 1 Genk |
1 - 1
2 - 1
|
Zulte-Waregem | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-12-26 | 2 Charleroi |
0 - 0
1 - 0
|
Genk 2 | V | 0.0 | Onder | 10.0 | Boven |
|
3-9 (12) | 2-7 (9) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-12-19 | 4 Genk |
1 - 0
3 - 0
|
Sint-Truidense 3 | W | -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-8 (15) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| België - Beker | 2015-12-16 | 1 Genk |
2 - 0
2 - 1
|
Mouscron-Peruwelz 2 | W | -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
6-9 (15) | 2-2 (4) | 3 (2-1) | 5 (1-4) |
| België - Eerste klasse A | 2015-12-11 | 2 Westerlo |
0 - 0
0 - 0
|
Genk 1 | G | +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
11-7 (18) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| België - Eerste klasse A | 2015-12-06 | 2 Genk |
0 - 0
0 - 0
|
Anderlecht 3 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-7 (12) | 5-4 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| België - Beker | 2015-12-02 | 1 Genk |
0 - 1
1 - 1
|
Charleroi 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| België - Eerste klasse A | 2015-11-28 | 4 Genk |
0 - 1
0 - 1
|
Gent 4 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-11-21 | 2 OH Leuven |
0 - 2
1 - 3
|
Genk 1 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-11-08 | Club Brugge |
0 - 0
1 - 0
|
Genk 1 | V | -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
11-3 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| België - Eerste klasse A | 2015-10-30 | 1 Genk |
0 - 1
0 - 2
|
Lokeren 1 | V | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-10-27 | 2 KV Oostende |
2 - 0
3 - 2
|
Genk 2 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-7 (15) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| België - Eerste klasse A | 2015-10-23 | 1 1 Genk |
0 - 2
0 - 4
|
Mouscron-Peruwelz 5 | V | -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-10-17 | Waasland-Beveren |
0 - 0
0 - 1
|
Genk | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-3 (12) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-10-04 | 1 Genk |
1 - 0
3 - 1
|
Standard Luik 3 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 5-0 (5) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| België - Eerste klasse A | 2015-09-27 | 1 KV Kortrijk |
0 - 0
1 - 0
|
Genk 2 | V | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 1-3 (4) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Gent Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Belgium Play Offs | 2016-04-21 | 1 Gent |
0 - 0
1 - 1
|
Anderlecht 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Belgium Play Offs | 2016-04-15 | Gent |
1 - 0
2 - 0
|
KV Oostende 1 | W | -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Belgium Play Offs | 2016-04-09 | 1 Club Brugge |
0 - 0
2 - 0
|
Gent 1 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Belgium Play Offs | 2016-04-01 | 2 Gent |
0 - 1
1 - 1
|
Zulte-Waregem 4 | G | -1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2016-03-13 | 2 Charleroi |
0 - 0
1 - 1
|
Gent 3 | G | +0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2016-03-08 | Wolfsburg |
0 - 0
1 - 0
|
Gent | V | -1.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| België - Eerste klasse A | 2016-03-04 | 2 Gent |
0 - 0
1 - 1
|
OH Leuven 2 1 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-6 (13) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| België - Eerste klasse A | 2016-02-26 | 1 Gent |
2 - 1
3 - 1
|
Lokeren 3 1 | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
7-2 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| België - Eerste klasse A | 2016-02-21 | 1 KV Oostende |
3 - 2
5 - 2
|
Gent 1 | V | +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| UEFA Champions League | 2016-02-17 | 1 Gent |
0 - 1
2 - 3
|
Wolfsburg 2 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 9.5 | Boven |
|
7-3 (10) | 3-3 (6) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| België - Eerste klasse A | 2016-02-12 | 4 Gent |
0 - 0
2 - 0
|
Mouscron-Peruwelz 2 1 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| België - Eerste klasse A | 2016-02-07 | 5 Club Brugge |
0 - 0
1 - 0
|
Gent 3 | V | 0.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
9-5 (14) | 6-1 (7) | 3 (3-0) | 3 (1-2) |
| België - Beker | 2016-02-03 | 2 Club Brugge |
1 - 0
1 - 0
|
Gent 2 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
3-4 (7) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| België - Eerste klasse A | 2016-01-31 | 3 Gent |
1 - 1
2 - 1
|
Waasland-Beveren 4 1 | W | -2.0 | Onder | 11.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| België - Eerste klasse A | 2016-01-24 | 2 Standard Luik |
0 - 0
0 - 3
|
Gent 2 | W | 0.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| België - Beker | 2016-01-21 | 1 Gent |
0 - 1
2 - 1
|
Club Brugge 3 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
11-4 (15) | 8-2 (10) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| België - Eerste klasse A | 2016-01-17 | 1 Gent |
1 - 0
2 - 0
|
Anderlecht 3 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| België - Eerste klasse A | 2015-12-26 | 4 KV Mechelen |
0 - 0
2 - 0
|
Gent 2 | V | +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 4 (0-4) |
| België - Eerste klasse A | 2015-12-20 | Gent |
1 - 0
3 - 0
|
KV Kortrijk | W | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| België - Beker | 2015-12-16 | 1 Gent |
1 - 0
1 - 0
|
KV Mechelen 4 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| België - Eerste klasse A | 2015-12-13 | Sint-Truidense |
0 - 1
0 - 2
|
Gent 1 | W | +0.5, +1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
6-8 (14) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| UEFA Champions League | 2015-12-09 | 2 Gent |
1 - 0
2 - 1
|
Zenit St Petersburg 6 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| België - Eerste klasse A | 2015-12-04 | 1 Gent |
1 - 1
2 - 2
|
Zulte-Waregem 3 1 | G | -1.0 | Boven | 11.0 | Push |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| België - Beker | 2015-12-01 | 2 Gent |
1 - 0
1 - 0
|
Zulte-Waregem 1 | W | -1.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
1-12 (13) | 0-8 (8) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| België - Eerste klasse A | 2015-11-28 | 4 Genk |
0 - 1
0 - 1
|
Gent 4 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-8 (15) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2015-11-24 | 2 Lyon |
1 - 1
1 - 2
|
Gent 6 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-6 (14) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 4 (1-3) |
| België - Eerste klasse A | 2015-11-20 | 1 Gent |
2 - 0
5 - 0
|
Westerlo 2 1 | W | -1.5, -2.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-11-08 | 2 Gent |
1 - 2
1 - 3
|
Charleroi 4 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 11.0 | Boven |
|
8-4 (12) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| UEFA Champions League | 2015-11-04 | 1 Gent |
0 - 0
1 - 0
|
Valencia 4 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
4-7 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| België - Eerste klasse A | 2015-10-31 | 2 OH Leuven |
0 - 1
0 - 2
|
Gent 1 | W | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
1-5 (6) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 2.4 | 3.4 | 2.8 |
| Helft | 3.1 | 2.2 | 3.25 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (0.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 1 - 2 , Hoekschop: 3 - 1
Hoekschop: 10.5 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 2.5
Score: 1 - 1 , Hoekschop: 0 - 1 Helft
Hoekschop: , Handicap: , Doelpunten:
-
6' - 1st Corner - Gent -
16' - 1st Goal - Genk -
23' - 2nd Goal - Gent -
40' - 1st Yellow Card - Genk -
44' - Red Card - Gent -
1-1 score at the end of First Half -
53' - 2nd Corner - Genk -
53' - 3rd Corner - Genk - Race to 3 Corners - Genk
-
81' - 4th Corner - Genk -
89' - 2nd Yellow Card - Genk -
90+2' - 3rd Goal - Gent -
1-2 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

