Gratis voorspellingen
(gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Onder 3.25
Totaal doelpunten
Onder 10.0
Totaal hoekschoppen
-1.75
Gent
Gent vs Westerlo Teamprofiel
Gent
WVWWVGWWWVRecentStabiel+0.2 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 17
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven8/10
Aziatisch handicapDekt8/10
Westerlo
GVWVGWVGVGRecentStabiel+0.2 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 19
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven8/10
Aziatisch handicapDekt6/10
Geeft voorsprong wegGoal in 1e helft in 10 van de laatste 10Boven 2.5 kaarten in 9 van de laatste 10
Laatste
| Gent | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Westerlo | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Gent | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| Westerlo | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
DoelpuntenverdelingLijn 3.0, 3.5
HoekschoppenverdelingLijn 10.0
Kaartenverdeling
Wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Wedstrijden uitploeg
Totaal: 40,
Gem.: 3.10,
Std.afw.: 1.70, Mediaan: 3,
Modus: 3,
Boven: 33%
Thuiswedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Uitwedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden thuisploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Recente wedstrijden uitploeg
Totaal: 38, Gem.: 9.21, Std.afw.: 3.05, Mediaan: 9, Modus: 8, Boven: 55%
Gent vs Westerlo Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Gent vs Westerlo Onderling resultaat
Gent vs Westerlo Volledige H2H bekijken →| Gent Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| België - Eerste klasse A | 2015-07-26 | 1 3 Westerlo |
1 - 1
1 - 1
|
Gent 1 | G | +1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2015-02-07 | 1 Gent |
1 - 0
4 - 0
|
Westerlo 1 | W | -1.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2014-10-03 | 1 3 Westerlo |
0 - 0
0 - 0
|
Gent 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Gent Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| België - Eerste klasse A | 2015-11-08 | 2 Gent |
1 - 2
1 - 3
|
Charleroi 4 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2015-11-04 | 1 Gent |
0 - 0
1 - 0
|
Valencia 4 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2015-10-31 | 2 OH Leuven |
0 - 1
0 - 2
|
Gent 1 | W | +0.5, +1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2015-10-27 | 3 Lokeren |
0 - 1
1 - 2
|
Gent 3 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2015-10-24 | 1 Gent |
0 - 0
2 - 2
|
KV Oostende 1 | G | -1.0 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| UEFA Champions League | 2015-10-20 | 3 Valencia |
1 - 1
2 - 1
|
Gent 4 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| België - Eerste klasse A | 2015-10-16 | 2 Mouscron-Peruwelz |
1 - 0
1 - 2
|
Gent 1 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
4-8 (12) | 4-2 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-10-04 | Gent |
1 - 0
4 - 1
|
Club Brugge 3 | W | -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 2 (0-2) |
| UEFA Champions League | 2015-09-29 | 1 Zenit St Petersburg |
1 - 0
2 - 1
|
Gent 3 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Push |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-09-26 | 2 Waasland-Beveren |
0 - 1
1 - 3
|
Gent 2 | W | +1.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
7-3 (10) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| België - Beker | 2015-09-23 | 3 Gent |
1 - 0
3 - 0
|
Eupen 2 | W | -1.5 | Push | 10.5 | Onder |
|
7-0 (7) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-09-20 | 2 Gent |
2 - 2
4 - 1
|
Standard Luik 3 2 | W | -0.5, -1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
13-4 (17) | 8-1 (9) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Champions League | 2015-09-16 | 2 1 Gent |
0 - 0
1 - 1
|
Lyon 3 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
4-8 (12) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| België - Eerste klasse A | 2015-09-12 | 1 1 Zulte-Waregem |
0 - 1
1 - 1
|
Gent 5 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
9-5 (14) | 4-4 (8) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| België - Eerste klasse A | 2015-08-29 | 1 Gent |
0 - 1
2 - 2
|
KV Mechelen 2 | G | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
12-4 (16) | 9-2 (11) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| België - Eerste klasse A | 2015-08-23 | KV Kortrijk |
0 - 0
0 - 0
|
Gent 3 | G | +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
11-8 (19) | 3-5 (8) | 1 (1-0) | 7 (5-2) |
| België - Eerste klasse A | 2015-08-16 | 1 Gent |
1 - 0
1 - 0
|
Sint-Truidense 3 | W | -1.5 | Onder | 11.0 | Boven |
|
12-5 (17) | 5-3 (8) | 5 (3-2) | 2 (2-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-08-09 | 2 Anderlecht |
1 - 0
1 - 1
|
Gent | G | -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
3-5 (8) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-07-31 | 1 Gent |
1 - 0
1 - 0
|
Genk | W | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 7-2 (9) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-07-26 | 1 3 Westerlo |
1 - 1
1 - 1
|
Gent 1 | G | +1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-17 | 1 Eendracht Aalst 2002 |
0 - 0
0 - 0
|
Gent 2 | G | +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
2-11 (13) | 1-7 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) |
| België - Supercup | 2015-07-16 | 3 Gent |
0 - 0
1 - 0
|
Club Brugge 2 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 3-5 (8) | 4 (0-4) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-12 | 1 Gent |
1 - 2
4 - 3
|
Bordeaux 3 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
10-4 (14) | 5-3 (8) | 3 (2-1) | 2 (2-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-11 | Roeselare |
1 - 0
1 - 0
|
Gent 1 | V | +0.5,+1.0 | Onder |
|
2-9 (11) | 2-6 (8) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-04 | Verbroedering Geel |
1 - 0
2 - 4
|
Gent | W | +1.0, +1.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-03 | Gent |
1 - 0
1 - 2
|
Krylia Sovetov | V | -0.5 | Push | 9.5 | Boven |
|
7-3 (10) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-01 | 1 Gent |
0 - 0
0 - 1
|
Újpest FC | V | -1.0, -1.5 | Onder |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-06-27 | 2 Deinze |
1 - 2
2 - 2
|
Gent 1 | G | +1.5, +2.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
1-10 (11) | 1-5 (6) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-06-26 | KSV Oudenaarde |
1 - 0
2 - 2
|
Gent 1 | G | +3.0 | Onder | 11.0 | Boven |
|
3-10 (13) | 1-6 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Belgium Play Offs | 2015-05-24 | 1 Anderlecht |
1 - 1
2 - 1
|
Gent 1 | V | -0.5 |
|
6-3 (9) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) | |||
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Westerlo Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| België - Eerste klasse A | 2015-11-07 | 3 Waasland-Beveren |
0 - 1
2 - 2
|
Westerlo 3 | G | -0.5 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2015-10-31 | 1 Westerlo |
0 - 2
0 - 2
|
Club Brugge 2 | V | +1.0 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2015-10-27 | 1 Mouscron-Peruwelz |
1 - 1
2 - 2
|
Westerlo 2 | G | -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2015-10-24 | 3 Westerlo |
0 - 2
1 - 2
|
Lokeren 3 | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2015-10-17 | 3 Standard Luik |
0 - 2
1 - 2
|
Westerlo 2 | W | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| België - Eerste klasse A | 2015-10-03 | 3 Westerlo |
1 - 0
1 - 1
|
KV Kortrijk 3 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
8-7 (15) | 3-2 (5) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| België - Eerste klasse A | 2015-09-25 | 1 Zulte-Waregem |
2 - 1
4 - 2
|
Westerlo 2 | V | -1.0, -1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-6 (8) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| België - Beker | 2015-09-22 | 3 Westerlo |
1 - 0
3 - 2
|
Cercle Brugge 2 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
0-4 (4) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| België - Eerste klasse A | 2015-09-19 | 2 Westerlo |
0 - 2
0 - 3
|
Sint-Truidense | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
11-4 (15) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-09-12 | 3 KV Mechelen |
1 - 0
2 - 2
|
Westerlo 3 | G | -1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 3 (1-2) | 1 (1-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-08-30 | 1 Westerlo |
0 - 1
0 - 3
|
Anderlecht 1 | V | +1.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
3-10 (13) | 1-5 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| België - Eerste klasse A | 2015-08-22 | 3 Charleroi |
0 - 0
0 - 0
|
Westerlo 1 | G | -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
10-4 (14) | 9-2 (11) | 5 (5-0) | 0 (0-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-08-15 | 1 Genk |
1 - 1
2 - 1
|
Westerlo 1 | V | -1.0, -1.5 | Push | 10.0 | Onder |
|
1-6 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 2 (0-2) |
| België - Eerste klasse A | 2015-08-08 | 3 Westerlo |
1 - 1
3 - 2
|
OH Leuven 3 1 | W | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
4-7 (11) | 1-2 (3) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| België - Eerste klasse A | 2015-08-01 | 2 KV Oostende |
1 - 0
2 - 1
|
Westerlo 4 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-1 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| België - Eerste klasse A | 2015-07-26 | 1 3 Westerlo |
1 - 1
1 - 1
|
Gent 1 | G | +1.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-17 | Westerlo |
0 - 1
1 - 1
|
NAC | G | -0.5,-1.0 | Onder | 9.5 | Boven |
|
11-4 (15) | 4-3 (7) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-14 | Lierse |
1 - 0
1 - 0
|
Westerlo 3 | V | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-4 (6) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-10 | Willem II |
0 - 0
0 - 0
|
Westerlo | G | 0.0 | Onder | 9.5 | Onder |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-07-07 | FC Eindhoven |
0 - 1
0 - 1
|
Westerlo | W | 0.0, +0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 4-3 (7) | 2 (2-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-06-30 | Dessel Sport |
1 - 1
1 - 2
|
Westerlo | W | +1.0 | Push | 9.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2015-06-23 | Oosterzonen |
2 - 2
2 - 4
|
Westerlo | W | +1.5, +2.0 | Boven |
|
3-6 (9) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) | ||
| Belgium Play Offs | 2015-05-09 | Mouscron-Peruwelz |
1 - 0
1 - 1
|
Westerlo 1 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Belgium Play Offs | 2015-05-01 | 1 Westerlo |
3 - 0
4 - 3
|
Lokeren 2 | W | +0.5, +1.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
4-7 (11) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| Belgium Play Offs | 2015-04-25 | 4 Westerlo |
0 - 1
1 - 2
|
KV Oostende | V | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
5-6 (11) | 1-5 (6) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| Belgium Play Offs | 2015-04-18 | 2 KV Oostende |
2 - 0
2 - 0
|
Westerlo 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-5 (9) | 4-0 (4) | 4 (4-0) | 0 (0-0) |
| Belgium Play Offs | 2015-04-11 | Lokeren |
0 - 1
1 - 1
|
Westerlo 2 1 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
14-0 (14) | 7-0 (7) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Belgium Play Offs | 2015-04-04 | Westerlo |
0 - 1
0 - 3
|
Mouscron-Peruwelz | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-03-15 | Westerlo |
0 - 2
1 - 3
|
Club Brugge | V | +1.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
4-3 (7) | 1-3 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| België - Eerste klasse A | 2015-03-07 | 4 Mouscron-Peruwelz |
1 - 0
1 - 0
|
Westerlo 4 | V | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
4-4 (8) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.25 | 5.75 | 11 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-1.75) | [email protected] | Uit@2 |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.25) | [email protected] | [email protected] |
Live gebeurtenissen
Status: Eindstand , Score: 5 - 0 , Hoekschop: 5 - 2
Hoekschop: 10.0 , Handicap: -1.5, -2.0 , Doelpunten: 3.0, 3.5
-
4' - 1st Goal - Gent -
11' - 1st Corner - Westerlo -
12' - 1st Yellow Card - Westerlo -
14' - 2nd Corner - Gent -
23' - 2nd Goal - Gent -
27' - Red Card - Westerlo -
32' - 3rd Corner - Gent -
41' - 4th Corner - Westerlo -
2-0 score at the end of First Half - Race to 3 Corners - Gent
-
49' - 5th Corner - Gent -
58' - 3rd Goal - Gent -
67' - 2nd Yellow Card - Westerlo -
68' - 4th Goal - Gent -
74' - 3rd Yellow Card - Gent -
77' - 5th Goal - Gent -
83' - 6th Corner - Gent - Race to 5 Corners - Gent
-
85' - 7th Corner - Gent -
5-0 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

