Basel vs St Gallen Teamprofiel
Basel vs St Gallen Wedstrijdfeiten
4W-2G-4V in de laatste 10 wedstrijden, met 14 doelpunten voor en 12 tegen. Gemiddelde goals: 1.4 voor, 1.2 tegen. Winst 40%, AH winst 40%, doelpunt Over 20%, corner Over 60%.
3W-4G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 18 doelpunten voor en 15 tegen. Gemiddelde goals: 1.8 voor, 1.5 tegen. Winst 30%, AH winst 30%, doelpunt Over 50%, corner Over 40%.
| Basel | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| St Gallen | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Volledig | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
| Helft | Wedstrijd | Gem. totaal | Gem. voor | Gem. tegen | Gewonnen | Gelijkspel | Verloren | Winkans |
| Totaal | ||||||||
| Thuis | ||||||||
| Uit | ||||||||
| Laatste 6 | ||||||||
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5| Basel | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
| St Gallen | |||
|---|---|---|---|
| Thuis– wedstrijden | Uit– wedstrijden | Totaal– wedstrijden | |
| Boven 7.5 | |||
| Boven 8.5 | |||
| Boven 9.5 | |||
| Boven 10.5 | |||
| Boven 11.5 | |||
| Boven 12.5 | |||
| Boven 13.5 | |||
Basel vs St Gallen Tijdsverdeling doelpunten/hoekschoppen
Basel vs St Gallen Onderling resultaat
Basel vs St Gallen Volledige H2H bekijken →| Basel Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Zwitserland - Super League | 2024-02-11 | 1 Basel |
0 - 0
1 - 0
|
St Gallen | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2023-11-26 | 2 Basel |
1 - 0
2 - 0
|
St Gallen 3 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2023-07-22 | 5 St Gallen |
1 - 1
2 - 1
|
Basel 1 1 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2023-05-14 | 1 St Gallen |
3 - 0
6 - 1
|
Basel 2 | V | -1.0 | Boven | 10.5 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2023-03-12 | 1 Basel |
0 - 0
1 - 1
|
St Gallen 2 | G | -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Zwitserland - Beker | 2023-03-01 | 1 St Gallen |
1 - 0
1 - 1
|
Basel 1 | G | 0.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-4 (8) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Super League | 2023-01-22 | 3 St Gallen |
1 - 1
1 - 1
|
Basel 3 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
10-6 (16) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 4 (3-1) |
| Zwitserland - Super League | 2022-10-01 | 5 Basel |
2 - 1
3 - 2
|
St Gallen 5 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-1 (6) | 2-0 (2) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2022-04-10 | 3 St Gallen |
1 - 1
2 - 2
|
Basel 3 | G | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
6-8 (14) | 2-6 (8) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2022-03-03 | 2 Basel |
0 - 2
2 - 2
|
St Gallen 5 | G | -0.5 | Boven | 11.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2021-11-07 | 3 Basel |
0 - 0
0 - 1
|
St Gallen 2 | V | -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
8-8 (16) | 2-4 (6) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Zwitserland - Super League | 2021-09-22 | 1 2 St Gallen |
0 - 1
0 - 2
|
Basel 3 | W | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 1-3 (4) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| Zwitserland - Super League | 2021-05-01 | 2 Basel |
0 - 0
1 - 0
|
St Gallen | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
6-10 (16) | 1-8 (9) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2021-02-27 | 2 St Gallen |
1 - 0
3 - 1
|
Basel 1 | V | -0.5 | Boven | 10.0 | Boven |
|
7-4 (11) | 4-4 (8) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Zwitserland - Super League | 2020-12-19 | 1 Basel |
0 - 0
0 - 0
|
St Gallen 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
6-8 (14) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 4 (2-2) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| Basel Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Zwitserland - Super League | 2024-10-06 | 4 Basel |
0 - 0
1 - 0
|
Young Boys 4 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2024-09-29 | 2 Lucerne |
0 - 0
1 - 0
|
Basel 3 | V | 0.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2024-09-21 | 1 1 Basel |
0 - 1
0 - 2
|
FC Zurich 4 | V | -0.5 | Onder | 10.0 |
|
|||||
| Zwitserland - Beker | 2024-09-15 | 2 Stade Nyonnais |
0 - 0
0 - 0
|
Basel 2 | G | +1.5, +2.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2024-09-06 | SC Freiburg |
3 - 0
6 - 0
|
Basel | V | -1.0 | Boven | 8.5 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2024-08-31 | 2 FC Sion |
1 - 1
1 - 1
|
Basel 2 1 | G | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
3-2 (5) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-08-25 | Basel |
1 - 0
2 - 0
|
Yverdon Sport FC 2 | W | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (2-1) |
| Zwitserland - Super League | 2024-08-11 | Servette |
0 - 1
0 - 6
|
Basel 2 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
11-5 (16) | 7-4 (11) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-08-03 | 5 Grasshoppers |
0 - 2
0 - 3
|
Basel 4 | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
9-4 (13) | 4-3 (7) | 3 (1-2) | 3 (3-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-07-27 | 1 Basel |
0 - 1
1 - 2
|
Lugano 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 9.5 | Onder |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-07-21 | 4 Lausanne Sports |
3 - 1
3 - 2
|
Basel 4 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 2-3 (5) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2024-07-10 | Basel |
1 - 0
4 - 0
|
AC Bellinzona | W | -1.0, -1.5 | Boven | 8.5 | Onder |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2024-07-06 | Basel |
0 - 0
2 - 1
|
Górnik Zabrze | W | -0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
4-1 (5) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2024-05-21 | 3 Basel |
0 - 0
0 - 0
|
Yverdon Sport FC 4 | G | -1.0, -1.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-05-18 | 3 Grasshoppers |
0 - 0
0 - 1
|
Basel | W | -0.5 | Onder | 10.0 | Push |
|
6-4 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-05-14 | 2 Basel |
0 - 0
2 - 0
|
Stade Lausanne-Ouchy 3 | W | -1.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-4 (13) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-05-10 | 2 Lausanne Sports |
0 - 0
0 - 0
|
Basel 2 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
9-2 (11) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2024-05-05 | 4 Basel |
0 - 0
1 - 1
|
Lucerne 3 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-04-21 | 1 Lucerne |
0 - 1
1 - 1
|
Basel 1 | G | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
11-7 (18) | 6-5 (11) | 7 (5-2) | 2 (1-1) |
| Zwitserland - Super League | 2024-04-14 | 1 Basel |
2 - 0
2 - 1
|
Servette | W | 0.0, +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
2-7 (9) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 3 (1-2) |
| Zwitserland - Super League | 2024-04-06 | 2 Stade Lausanne-Ouchy |
0 - 1
0 - 2
|
Basel 2 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
2-5 (7) | 0-2 (2) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-04-02 | 2 Lugano |
1 - 0
2 - 0
|
Basel 5 | V | 0.0, -0.5 | Onder | 9.5 | Boven |
|
9-4 (13) | 8-0 (8) | 3 (3-0) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2024-03-30 | 3 Basel |
2 - 1
2 - 2
|
FC Zurich 2 | G | 0.0 | Boven | 9.5 | Boven |
|
4-8 (12) | 1-3 (4) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Zwitserland - Super League | 2024-03-16 | 1 Basel |
0 - 1
1 - 1
|
Winterthur 2 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-3 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2024-03-10 | 3 Young Boys |
3 - 0
5 - 1
|
Basel 1 | V | -0.5 | Boven | 10.5 | Boven |
|
3-8 (11) | 2-4 (6) | 2 (0-2) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-03-02 | 1 Basel |
0 - 1
1 - 2
|
Lausanne Sports 4 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 | Onder |
|
6-2 (8) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Beker | 2024-02-28 | 4 Basel |
0 - 2
2 - 2
|
Lugano 4 | G | 0.0 | Boven | 9.5 | Onder |
|
5-1 (6) | 0-1 (1) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-02-24 | 1 1 Yverdon Sport FC |
0 - 1
0 - 2
|
Basel 2 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
12-3 (15) | 7-2 (9) | 4 (3-1) | 3 (3-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-02-17 | 1 4 Grasshoppers |
2 - 1
2 - 1
|
Basel 3 | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Boven |
|
5-6 (11) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Zwitserland - Super League | 2024-02-11 | 1 Basel |
0 - 0
1 - 0
|
St Gallen | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
5-13 (18) | 3-5 (8) | 3 (2-1) | 2 (0-2) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| St Gallen Laatste | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Competitie | Tijd | Thuis | Score | Uit | Resultaat | Handicap | Doelpunten B/O | Hoekschoplijn | Hoek. B/O | Gebeurtenissen | Hoek. vol. | Hoek. half. | 35-45 | 80-90 |
| Zwitserland - Super League | 2024-10-06 | 1 3 St Gallen |
0 - 0
1 - 1
|
Servette 1 | G | 0.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| UEFA Conference League | 2024-10-03 | 2 Cercle Brugge |
3 - 0
6 - 2
|
St Gallen 1 | V | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2024-09-28 | 4 Yverdon Sport FC |
0 - 0
1 - 0
|
St Gallen 2 | V | +0.5, +1.0 | Onder | 10.5 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2024-09-24 | 1 St Gallen |
0 - 0
4 - 1
|
FC Zurich 4 1 | W | 0.0, -0.5 | Boven | 10.0 |
|
|||||
| Zwitserland - Super League | 2024-09-21 | 3 St Gallen |
2 - 0
2 - 3
|
Lucerne 2 | V | -0.5 | Boven | 11.0 |
|
|||||
| Zwitserland - Beker | 2024-09-14 | 2 FC Paradiso |
1 - 1
1 - 3
|
St Gallen | W | +2.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
5-4 (9) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-09-01 | 3 Lugano |
2 - 1
1 - 1
|
St Gallen 3 | G | -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
7-2 (9) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| UEFA Conference League - Kwalificatie | 2024-08-29 | Trabzonspor |
0 - 1
1 - 1
|
St Gallen 3 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Onder |
|
6-1 (7) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| UEFA Conference League - Kwalificatie | 2024-08-22 | 2 St Gallen |
0 - 0
0 - 0
|
Trabzonspor 2 | G | -0.5 | Onder | 10.0 | Boven |
|
7-7 (14) | 3-4 (7) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| Zwitserland - Beker | 2024-08-18 | 3 AC Malcantone |
0 - 3
0 - 4
|
St Gallen | W | +4.0, +4.5 | Onder |
|
1-9 (10) | 0-5 (5) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UEFA Conference League - Kwalificatie | 2024-08-15 | Slask Wroclaw |
4 - 1
3 - 2
|
St Gallen | V | 0.0 | Boven | 10.0 | Onder |
|
2-7 (9) | 2-5 (7) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2024-08-11 | 1 St Gallen |
0 - 0
1 - 0
|
Grasshoppers 3 | W | -1.0 | Onder | 10.5 | Boven |
|
6-6 (12) | 2-3 (5) | 2 (0-2) | 3 (1-2) |
| UEFA Conference League - Kwalificatie | 2024-08-07 | St Gallen |
2 - 0
2 - 0
|
Slask Wroclaw | W | -1.0 | Onder | 10.0 | Push |
|
3-7 (10) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2024-08-04 | 4 Lausanne Sports |
1 - 2
3 - 4
|
St Gallen 4 | W | 0.0 | Boven | 10.5 | Onder |
|
8-2 (10) | 5-1 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| UEFA Conference League - Kwalificatie | 2024-08-01 | 2 2 Tobol Kostanay |
0 - 0
0 - 1
|
St Gallen 1 | W | 0.0, +0.5 | Onder | 9.5 | Onder |
|
2-3 (5) | 2-1 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-07-28 | St Gallen |
2 - 0
4 - 0
|
Young Boys 1 | W | 0.0 | Boven | 10.5 | Boven |
|
6-9 (15) | 2-5 (7) | 3 (1-2) | 3 (2-1) |
| UEFA Conference League - Kwalificatie | 2024-07-25 | 1 St Gallen |
2 - 1
4 - 1
|
Tobol Kostanay 5 | W | -1.5 | Boven |
|
10-2 (12) | 8-2 (10) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Zwitserland - Super League | 2024-07-20 | 1 Winterthur |
0 - 0
1 - 0
|
St Gallen 2 | V | 0.0, +0.5 | Onder | 10.5 | Boven |
|
6-7 (13) | 5-2 (7) | 1 (1-0) | 4 (0-4) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2024-07-13 | FC Vaduz |
0 - 0
0 - 1
|
St Gallen | W | +0.5 | Onder | 9.0 | Onder |
|
1-4 (5) | 0-4 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2024-07-06 | FC Rapperswil-Jona |
3 - 0
3 - 1
|
St Gallen | V | +1.0, +1.5 | Boven | 9.0 | Onder |
|
2-4 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2024-06-30 | 1 CS U Craiova |
1 - 1
1 - 2
|
St Gallen 1 | W | +0.5 | Boven |
|
0-5 (5) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| Europa - Vriendschappelijke wedstrijden | 2024-06-26 | 1 St Gallen |
0 - 1
0 - 2
|
Ludogorets Razgrad 1 | V | 0.0, +0.5 | Onder |
|
3-3 (6) | 1-2 (3) | 1 (1-0) | 2 (2-0) | ||
| Zwitserland - Super League | 2024-05-25 | 4 St Gallen |
1 - 2
1 - 2
|
FC Zurich 3 | V | -0.5, -1.0 | Onder | 10.5 | Onder |
|
5-4 (9) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 3 (3-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-05-20 | 2 Winterthur |
0 - 2
1 - 3
|
St Gallen 1 | W | +0.5 | Boven | 10.5 | Onder |
|
5-2 (7) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-05-16 | 5 Young Boys |
0 - 1
3 - 1
|
St Gallen 2 | V | -0.5, -1.0 | Boven | 11.5 | Boven |
|
14-6 (20) | 6-3 (9) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-05-12 | 3 St Gallen |
1 - 1
1 - 1
|
Servette | G | 0.0, -0.5 | Onder | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 4-1 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-05-04 | 2 Lugano |
0 - 1
0 - 1
|
St Gallen 3 | W | 0.0 | Onder | 10.0 | Onder |
|
8-1 (9) | 4-1 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-04-21 | 2 FC Zurich |
0 - 0
0 - 1
|
St Gallen 1 | W | 0.0, -0.5 | Onder | 10.5 | Onder |
|
4-6 (10) | 4-2 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Zwitserland - Super League | 2024-04-13 | 3 St Gallen |
1 - 1
5 - 1
|
Yverdon Sport FC 2 | W | -1.5 | Boven | 11.5 | Onder |
|
7-1 (8) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Zwitserland - Super League | 2024-04-07 | St Gallen |
1 - 0
2 - 2
|
Young Boys 1 | G | 0.0, -0.5 | Boven | 11.0 | Boven |
|
9-3 (12) | 5-1 (6) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans: | ||||||||||||||
| Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Volledig | 1.95 | 3.7 | 3.5 |
| Helft | 2.5 | 2.375 | 3.75 |
| Aziatische handicap | ||
|---|---|---|
| Volledig (-0.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal hoekschoppen | ||
|---|---|---|
| Volledig (10.5) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (5.0) | [email protected] | [email protected] |
| Totaal doelpunten | ||
|---|---|---|
| Volledig (3.0) | [email protected] | [email protected] |
| Helft (-0.25) | [email protected] | [email protected] |
Status: Eindstand , Score: 2 - 1 , Hoekschop: 4 - 9
Hoekschop: 10.5 , Handicap: -0.5 , Doelpunten: 3.0
Score: 1 - 1 , Hoekschop: 0 - 0 Helft
Hoekschop: 5.0 , Handicap: 0.0, -0.5 , Doelpunten: 0.0, -0.5
-
7' - 1st Goal - St Gallen -
7' - 1st Yellow Card - St Gallen - Race to 3 Corners - Basel
-
23' - 2nd Yellow Card - St Gallen - Race to 5 Corners - St Gallen
-
31' - 2nd Goal - Basel -
1-1 score at the end of First Half -
57' - 3rd Yellow Card - Basel -
62' - 4th Yellow Card - St Gallen - 65' ~ Substitution ~ Csoboth ~ Toma ~(St Gallen)
- 64' ~ Substitution ~ Witzig ~ Quintilla ~(St Gallen)
-
66' - 5th Yellow Card - Basel - Race to 7 Corners - St Gallen
- Race to 9 Corners - St Gallen
- Race to 9 Corners - St Gallen
- 78' ~ Substitution ~ Cisse ~ Geubbels ~(St Gallen)
-
82' - 6th Yellow Card - St Gallen -
90+5' - 3rd Goal - Basel -
2-1 score at the end of Second Half
Doelpunten boven 0.5 - 4.5
Kaarten Boven 1.5 - 7.5

