za, Aug 31, 2024 · 17:00
FC Sion
3 2
1 - 1
Eindstand · RUST 1-1
Basel
2 2 1
OudsteRecent
WVWVWV
3.00
3.40
2.35
RecentOudste
WWWVVW

Notities

Gratis voorspellingen (gebaseerd op historische statistieken, alleen ter referentie)
Boven 2.5
Totaal doelpunten
Onder 10.0
Totaal hoekschoppen
+0.25
FC Sion
FC Sion
VWWWWWWVWVRecentDalend-0.5 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 21
Boven 9.5 hoekschoppenOnder3/10
Boven 2.5 doelpuntenBoven6/10
Aziatisch handicapDekt6/10
Basel
GGWWGVVWWWRecentStijgend+0.3 pt/wedstrijd, laatste 5 vs vorige 21
Boven 9.5 hoekschoppenBoven6/10
Boven 2.5 doelpuntenOnder4/10
Aziatisch handicapDekt7/10
FC Sion

7W-0G-3V in de laatste 10 wedstrijden, met 21 doelpunten voor en 9 tegen. Gemiddelde goals: 2.1 voor, 0.9 tegen. Winst 70%, AH winst 60%, doelpunt Over 70%, corner Over 30%.

Eindstand
Gewonnen 70%7 Gelijkspel 0%0 Verloren 30%3
Totaal doelpunten 2.5
Boven 70%7 Geannuleerd 0%0 Onder 30%3
Totaal hoekschoppen 10.0
Boven 30%3 Geannuleerd 0%0 Onder 70%7
Aziatische handicap
Gewonnen 60%6 Geannuleerd 0%0 Verloren 40%4
Basel

7W-1G-2V in de laatste 10 wedstrijden, met 23 doelpunten voor en 6 tegen. Gemiddelde goals: 2.3 voor, 0.6 tegen. Winst 70%, AH winst 70%, doelpunt Over 60%, corner Over 30%.

Eindstand
Gewonnen 70%7 Gelijkspel 10%1 Verloren 20%2
Totaal doelpunten 2.5
Boven 60%6 Geannuleerd 0%0 Onder 40%4
Totaal hoekschoppen 10.0
Boven 30%3 Geannuleerd 20%2 Onder 50%5
Aziatische handicap
Gewonnen 70%7 Geannuleerd 0%0 Verloren 30%3
Laatste
FC Sion
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Basel
Volledig Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Helft Wedstrijd Gem. totaal Gem. voor Gem. tegen Gewonnen Gelijkspel Verloren Winkans
Totaal
Thuis
Uit
Laatste 6
Totaal hoekschoppen Boven 7.5 - 13.5
FC Sion
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5
Basel
Thuis– wedstrijden Uit– wedstrijden Totaal– wedstrijden
Boven 7.5
Boven 8.5
Boven 9.5
Boven 10.5
Boven 11.5
Boven 12.5
Boven 13.5

FC Sion Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Zwitserland - Super League 2023-04-27 3 FC Sion
1 - 2
1 - 2
Basel 2 V +0.5 Boven 10.0
Zwitserland - Super League 2023-02-11 Basel
1 - 1
3 - 1
FC Sion 1 V -1.0 Boven 10.5
Zwitserland - Super League 2022-11-06 1 Basel
0 - 0
0 - 0
FC Sion 5 1 G -0.5 Onder 10.0
Zwitserland - Super League 2022-09-03 4 FC Sion
1 - 0
2 - 1
Basel 3 W 0.0, +0.5 Boven 10.0
Zwitserland - Super League 2022-04-18 FC Sion
0 - 0
0 - 0
Basel 3 G +0.5 Onder 9.5
Zwitserland - Super League 2022-02-06 2 Basel
2 - 1
3 - 3
FC Sion 5 G -1.0 Boven 10.0 Onder
4-4 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Super League 2021-10-17 3 FC Sion
0 - 0
0 - 1
Basel 1 1 V +0.5 Onder 10.0 Push
4-6 (10) 4-3 (7) 3 (2-1) 0 (0-0)
Zwitserland - Super League 2021-08-01 Basel
5 - 0
6 - 1
FC Sion 2 V -1.0 Boven 10.0 Boven
12-6 (18) 8-3 (11) 3 (2-1) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2021-05-21 2 FC Sion
3 - 0
4 - 0
Basel 2 W 0.0, -0.5 Boven 10.0 Onder
0-2 (2) 0-0 (0) 0 (0-0) 2 (0-2)
Zwitserland - Super League 2021-02-07 4 Basel
2 - 0
2 - 2
FC Sion 5 1 G -1.0 Boven 10.5 Boven
10-3 (13) 4-1 (5) 0 (0-0) 3 (3-0)
Zwitserland - Super League 2021-01-28 3 FC Sion
0 - 2
2 - 3
Basel V 0.0, +0.5 Boven 9.5 Boven
5-8 (13) 4-3 (7) 0 (0-0) 3 (1-2)
Zwitserland - Super League 2020-12-09 1 Basel
3 - 1
4 - 2
FC Sion 1 V -1.0, -1.5 Boven 10.0 Boven
6-8 (14) 3-3 (6) 4 (2-2) 2 (1-1)
Zwitserland - Super League 2020-07-08 1 5 FC Sion
1 - 0
1 - 0
Basel 1 W +1.0 Onder 10.5 Boven
4-9 (13) 3-1 (4) 1 (0-1) 5 (1-4)
Zwitserland - Super League 2020-06-28 Basel
0 - 0
2 - 0
FC Sion 3 V -1.0 Onder 10.5 Boven
12-0 (12) 9-0 (9) 3 (3-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Super League 2019-12-08 2 Basel
2 - 0
4 - 0
FC Sion 2 V -1.0, -1.5 Boven 10.5 Onder
8-1 (9) 2-1 (3) 2 (1-1) 2 (2-0)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
FC Sion Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Zwitserland - Super League 2024-08-24 1 Grasshoppers
1 - 0
3 - 1
FC Sion 1 V 0.0 Boven 10.0
Zwitserland - Super League 2024-08-10 2 FC Sion
0 - 0
2 - 0
Winterthur 2 1 W -1.0 Onder 10.0
Zwitserland - Super League 2024-08-03 1 Lucerne
0 - 0
1 - 0
FC Sion 3 V 0.0, -0.5 Onder 10.0
Zwitserland - Super League 2024-07-27 1 FC Sion
2 - 0
4 - 0
Lausanne Sports 3 W 0.0 Boven 10.0
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2024-07-24 FC Sion
1 - 0
1 - 3
Villarreal V +0.5, +1.0 Boven
Zwitserland - Super League 2024-07-21 1 3 Young Boys
1 - 1
1 - 2
FC Sion 4 W -1.0 Push 10.0 Boven
10-5 (15) 4-3 (7) 0 (0-0) 2 (1-1)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2024-07-05 1 FC Sion
2 - 0
4 - 0
Grasshoppers 2 W 0.0 Boven
4-4 (8) 2-3 (5) 1 (1-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Challenge League 2024-05-20 1 FC Sion
1 - 0
3 - 0
FC Schaffhausen W -1.5 Push 9.5 Onder
5-4 (9) 2-4 (6) 2 (0-2) 3 (3-0)
Zwitserland - Challenge League 2024-05-17 2 AC Bellinzona
0 - 1
0 - 2
FC Sion 2 W +1.5 Onder 9.5 Onder
4-4 (8) 2-2 (4) 2 (2-0) 1 (1-0)
Zwitserland - Challenge League 2024-05-09 1 2 Aarau
1 - 1
1 - 2
FC Sion 1 W +1.5 Onder 10.5 Onder
1-6 (7) 0-4 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Zwitserland - Challenge League 2024-05-03 2 FC Sion
2 - 0
4 - 0
Wil 1900 4 W -1.0, -1.5 Boven 9.5 Onder
7-1 (8) 3-1 (4) 2 (1-1) 1 (1-0)
Zwitserland - Beker 2024-04-27 1 FC Sion
0 - 1
0 - 2
Lugano 2 V 0.0, +0.5 Onder 9.0 Onder
4-3 (7) 3-1 (4) 0 (0-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Challenge League 2024-04-22 3 FC Thun
1 - 0
1 - 0
FC Sion 3 V 0.0 Onder 9.5 Onder
3-6 (9) 3-3 (6) 2 (0-2) 1 (0-1)
Zwitserland - Challenge League 2024-04-19 2 FC Sion
0 - 0
1 - 0
Stade Nyonnais 6 W -1.0, -1.5 Onder 10.0 Boven
18-1 (19) 9-0 (9) 3 (3-0) 2 (2-0)
Zwitserland - Challenge League 2024-04-13 3 FC Baden
0 - 1
0 - 3
FC Sion 1 W +1.0 Boven 10.0 Boven
8-7 (15) 1-3 (4) 2 (0-2) 3 (0-3)
Zwitserland - Challenge League 2024-04-06 1 FC Sion
1 - 0
2 - 2
FC Vaduz 3 G -1.0, -1.5 Boven 9.5 Onder
2-4 (6) 1-1 (2) 0 (0-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Challenge League 2024-04-02 1 FC Sion
0 - 0
1 - 1
Neuchatel Xamax 5 G -0.5, -1.0 Onder 9.5 Boven
9-4 (13) 3-3 (6) 3 (0-3) 2 (2-0)
Zwitserland - Challenge League 2024-03-29 1 2 Stade Nyonnais
0 - 1
0 - 4
FC Sion 3 W +0.5, +1.0 Boven 10.0 Push
7-3 (10) 1-2 (3) 1 (0-1) 3 (2-1)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2024-03-22 Lucerne
1 - 0
2 - 1
FC Sion V -0.5 Push 9.0 Boven
9-8 (17) 5-5 (10) 3 (2-1) 0 (0-0)
Zwitserland - Challenge League 2024-03-15 2 FC Sion
1 - 1
1 - 2
FC Thun 6 V -0.5, -1.0 Boven 9.5 Onder
2-4 (6) 1-3 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Zwitserland - Challenge League 2024-03-08 2 Neuchatel Xamax
0 - 0
0 - 0
FC Sion 1 G +0.5 Onder 10.0 Onder
4-4 (8) 1-1 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Zwitserland - Challenge League 2024-03-03 1 FC Sion
0 - 0
3 - 0
AC Bellinzona 2 1 W -1.0, -1.5 Boven 9.5 Boven
9-1 (10) 4-1 (5) 2 (1-1) 1 (1-0)
Zwitserland - Beker 2024-02-29 2 FC Sion
1 - 0
2 - 1
Young Boys 3 W +0.5 Boven 10.0 Push
6-4 (10) 5-3 (8) 3 (2-1) 1 (0-1)
Zwitserland - Challenge League 2024-02-23 1 FC Schaffhausen
0 - 3
0 - 4
FC Sion 3 W +0.5, +1.0 Boven 10.0 Boven
7-5 (12) 4-3 (7) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Challenge League 2024-02-16 4 FC Vaduz
1 - 0
1 - 2
FC Sion 1 W +0.5, +1.0 Boven 9.5 Boven
2-15 (17) 2-5 (7) 1 (0-1) 4 (0-4)
Zwitserland - Challenge League 2024-02-09 2 FC Sion
2 - 0
4 - 1
FC Baden 2 1 W -1.5 Boven 9.5 Boven
3-7 (10) 3-3 (6) 3 (1-2) 0 (0-0)
Zwitserland - Challenge League 2024-02-02 4 FC Sion
2 - 0
2 - 0
Aarau 1 W -1.0 Onder 10.5 Boven
4-7 (11) 2-2 (4) 1 (1-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Challenge League 2024-01-26 3 Wil 1900
0 - 1
1 - 4
FC Sion 1 W +0.5 Boven 9.0 Onder
1-4 (5) 1-3 (4) 1 (0-1) 0 (0-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2024-01-09 1 Young Boys
2 - 2
4 - 3
FC Sion V -1.5, -2.0 Boven 9.0 Boven
7-6 (13) 4-5 (9) 2 (1-1) 1 (1-0)
Zwitserland - Challenge League 2023-12-15 FC Sion
0 - 1
2 - 1
FC Schaffhausen 3 W -1.5 Boven 10.0 Boven
10-3 (13) 5-1 (6) 4 (3-1) 3 (2-1)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Basel Laatste
Competitie Tijd Thuis Score Uit Resultaat Handicap Doelpunten B/O Hoekschoplijn Hoek. B/O Gebeurtenissen Hoek. vol. Hoek. half. 35-45 80-90
Zwitserland - Super League 2024-08-25 Basel
1 - 0
2 - 0
Yverdon Sport FC 2 W -1.0, -1.5 Onder 10.5
Zwitserland - Super League 2024-08-11 Servette
0 - 1
0 - 6
Basel 2 W 0.0, -0.5 Boven 10.5
Zwitserland - Super League 2024-08-03 5 Grasshoppers
0 - 2
0 - 3
Basel 4 W 0.0, +0.5 Boven 10.5
Zwitserland - Super League 2024-07-27 1 Basel
0 - 1
1 - 2
Lugano 1 V 0.0, -0.5 Boven 9.5
Zwitserland - Super League 2024-07-21 4 Lausanne Sports
3 - 1
3 - 2
Basel 4 V 0.0, -0.5 Boven 10.5
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2024-07-10 Basel
1 - 0
4 - 0
AC Bellinzona W -1.0, -1.5 Boven 8.5 Onder
6-0 (6) 2-0 (2) 0 (0-0) 1 (1-0)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2024-07-06 Basel
0 - 0
2 - 1
Górnik Zabrze W -0.5 Onder 9.0 Onder
4-1 (5) 1-0 (1) 1 (1-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Super League 2024-05-21 3 Basel
0 - 0
0 - 0
Yverdon Sport FC 4 G -1.0, -1.5 Onder 10.5 Onder
6-3 (9) 4-2 (6) 0 (0-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Super League 2024-05-18 3 Grasshoppers
0 - 0
0 - 1
Basel W -0.5 Onder 10.0 Push
6-4 (10) 2-2 (4) 1 (1-0) 2 (2-0)
Zwitserland - Super League 2024-05-14 2 Basel
0 - 0
2 - 0
Stade Lausanne-Ouchy 3 W -1.5 Onder 10.0 Boven
9-4 (13) 4-1 (5) 2 (1-1) 3 (3-0)
Zwitserland - Super League 2024-05-10 2 Lausanne Sports
0 - 0
0 - 0
Basel 2 G 0.0, -0.5 Onder 10.0 Boven
9-2 (11) 5-1 (6) 0 (0-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Super League 2024-05-05 4 Basel
0 - 0
1 - 1
Lucerne 3 G 0.0, -0.5 Onder 10.0 Onder
5-3 (8) 3-3 (6) 1 (1-0) 0 (0-0)
Zwitserland - Super League 2024-04-21 1 Lucerne
0 - 1
1 - 1
Basel 1 G 0.0, -0.5 Onder 10.5 Boven
11-7 (18) 6-5 (11) 7 (5-2) 2 (1-1)
Zwitserland - Super League 2024-04-14 1 Basel
2 - 0
2 - 1
Servette W 0.0, +0.5 Boven 10.5 Onder
2-7 (9) 0-3 (3) 1 (0-1) 3 (1-2)
Zwitserland - Super League 2024-04-06 2 Stade Lausanne-Ouchy
0 - 1
0 - 2
Basel 2 W 0.0, +0.5 Onder 10.0 Onder
2-5 (7) 0-2 (2) 1 (0-1) 0 (0-0)
Zwitserland - Super League 2024-04-02 2 Lugano
1 - 0
2 - 0
Basel 5 V 0.0, -0.5 Onder 9.5 Boven
9-4 (13) 8-0 (8) 3 (3-0) 1 (0-1)
Zwitserland - Super League 2024-03-30 3 Basel
2 - 1
2 - 2
FC Zurich 2 G 0.0 Boven 9.5 Boven
4-8 (12) 1-3 (4) 2 (1-1) 2 (0-2)
Zwitserland - Super League 2024-03-16 1 Basel
0 - 1
1 - 1
Winterthur 2 G -0.5 Onder 10.0 Onder
6-3 (9) 2-2 (4) 1 (0-1) 1 (0-1)
Zwitserland - Super League 2024-03-10 3 Young Boys
3 - 0
5 - 1
Basel 1 V -0.5 Boven 10.5 Boven
3-8 (11) 2-4 (6) 2 (0-2) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2024-03-02 1 Basel
0 - 1
1 - 2
Lausanne Sports 4 V 0.0, -0.5 Boven 10.0 Onder
6-2 (8) 1-2 (3) 0 (0-0) 1 (1-0)
Zwitserland - Beker 2024-02-28 4 Basel
0 - 2
2 - 2
Lugano 4 G 0.0 Boven 9.5 Onder
5-1 (6) 0-1 (1) 1 (0-1) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2024-02-24 1 1 Yverdon Sport FC
0 - 1
0 - 2
Basel 2 W 0.0, +0.5 Onder 10.0 Boven
12-3 (15) 7-2 (9) 4 (3-1) 3 (3-0)
Zwitserland - Super League 2024-02-17 1 4 Grasshoppers
2 - 1
2 - 1
Basel 3 V 0.0 Boven 10.0 Boven
5-6 (11) 2-0 (2) 0 (0-0) 2 (0-2)
Zwitserland - Super League 2024-02-11 1 Basel
0 - 0
1 - 0
St Gallen W 0.0, -0.5 Onder 10.0 Boven
5-13 (18) 3-5 (8) 3 (2-1) 2 (0-2)
Zwitserland - Super League 2024-02-03 1 Basel
0 - 0
0 - 1
Lugano 3 V 0.0, -0.5 Onder 9.5 Onder
6-3 (9) 2-2 (4) 0 (0-0) 1 (1-0)
Zwitserland - Super League 2024-01-30 2 4 Winterthur
0 - 1
1 - 3
Basel 3 W 0.0, -0.5 Boven 10.0 Push
1-9 (10) 0-2 (2) 1 (0-1) 3 (0-3)
Zwitserland - Super League 2024-01-27 3 Basel
1 - 0
1 - 0
Young Boys 4 W 0.0, +0.5 Onder 10.5 Onder
2-8 (10) 2-2 (4) 1 (0-1) 4 (0-4)
Zwitserland - Super League 2024-01-21 3 FC Zurich
0 - 0
0 - 0
Basel 3 1 G -0.5, -1.0 Onder 9.5 Boven
7-4 (11) 5-0 (5) 0 (0-0) 2 (1-1)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2024-01-14 Basel
2 - 0
2 - 2
Greuther Furth G 0.0 Boven
2-8 (10) 2-4 (6) 1 (0-1) 1 (0-1)
Europa - Vriendschappelijke wedstrijden 2024-01-10 Basel
0 - 2
2 - 3
Aarau 1 V -1.0, -1.5 Boven
4-7 (11) 2-2 (4) 0 (0-0) 5 (1-4)
Laatste , Score Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Score Winkans:
Laatste , Hoekschop Gewonnen , Gelijkspel , Verloren , Hoekschop Winkans:
Tips publiceren
1x2
Volledig 3 3.4 2.35
Helft 3.5 2.2 3
Aziatische handicap
Volledig (+0.25) [email protected] [email protected]
Helft (0.0) [email protected] [email protected]
Totaal hoekschoppen
Volledig (10.0) [email protected] [email protected]
Helft (5.0) [email protected] [email protected]
Totaal doelpunten
Volledig (2.5) [email protected] [email protected]
Helft (1.0) [email protected] [email protected]


Tijd Type Selectie Inzet Resultaat
Live gebeurtenissen

Status: Eindstand , Score: 1 - 1 , Hoekschop: 3 - 2

Hoekschop: 10.0 , Handicap: 0.0, +0.5 , Doelpunten: 2.5

2
Schot op doel
3
4
Schot naast
3
64
Aanval
60
41
Gevaarlijke aanval
33
43
Balbezit %
57

Score: 1 - 1 , Hoekschop: 0 - 0 Helft

Hoekschop: 5.0 , Handicap: 0.0 , Doelpunten: 1.0

2
Schot op doel
1
2
Schot naast
1
24
Aanval
32
19
Gevaarlijke aanval
17
44
Balbezit %
56
  • 5' - 1st Goal - Basel
  • 26' - 2nd Goal - FC Sion
  • 44' - 1st Yellow Card - FC Sion
  • 45' - 2nd Yellow Card - Basel
  • 1-1 score at the end of First Half
  • 54' - 1st Corner - FC Sion
  • 63' - 2nd Corner - FC Sion
  • 73' - 3rd Corner - Basel
  • 75' - 4th Corner - Basel
  • 80' - 3rd Yellow Card - Basel
  • 87' - 4th Yellow Card - FC Sion
  • 89' - Red Card - Basel
  • Race to 3 Corners - FC Sion
  • 90' - 5th Corner - FC Sion
  • 1-1 score at the end of Second Half

Blijf op de hoogte met TotalCorner

Word lid van ons gratis Telegram-kanaal met tips. Je kunt ook aangepaste wedstrijdalerts instellen.

Gratis Telegram-tips Aangepaste alerts