Lun Lok Szögletstatisztika és eredmények
Macau 1st Division
Sorozatok és forma Minden sorozat
Trendek Utolsó 20
Még nincs befejezett mérkőzés
Minták
1. félidő vs 2. félidő
Minden félidő külön meccsként számít. Az 1. félidő a félidei eredmény, a 2. csak a szünet utáni gólok alapján.
Gy D V ezeket a félidős eredményeket számolja a minta meccsein. Gólkülönbség / meccs: a csapat góljai mínusz az ellenfélé abban a félidőben, meccsenként.
Az ítélet a félidőnkénti pontot hasonlítja össze (győzelem 3, döntetlen 1). Egyértelmű különbség: Gyors kezdés vagy Második félidős csapat. Elfárad a végén: az első félidőkben vezet, a másodikat elveszti.
Még nincs befejezett mérkőzés
Első gól és fordítások
Előbb szerez gólt / Előbb kap gólt: a minta hány meccsén szerezte vagy kapta a csapat az első gólt, és mi lett ezek eredménye (Gy D V).
Fordítások: meccsek, ahol előbb kapott gólt, mégis pontot vagy győzelmet szerzett. Elvesztett előnyök: meccsek, ahol valamikor vezetett, de nem nyert.
Az ítélet a legerősebb mintát veszi: Fordító csapat (a hátrányos meccsek fele megmentve), Nem tartja az előnyt (az előnyök 35%-a vagy több nem lett győzelem), Diktálja a tempót (többnyire előbb szerez gólt és ezek többségét megnyeri), Lassan kezd (többnyire előbb kap gólt). A hiányos idővonalú meccsek kimaradnak.
Gól-idővonalak még nem elérhetők
Otthon / Idegenben Feloldás VIP-pel Utolsó 20
Még nincs befejezett mérkőzés
Bejelentkezés
Jelentkezz be csapatok követéséhez, jegyzetekhez és értesítésekhez. Rögtön ide jutsz vissza.
Eszközök:
1X2 ázsiai hendikeppé · Szkennelés és backteszt
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Hendikep | Szöglet | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Összes gól | Gól F/A | Veszélyes támadás | Élő események | Elemzés | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05/05 12:00 | Vége | 2 Lun Lok | 2 - 2 | Sporting Macau 5 | -1.5 |
7 - 9
(3-2)
|
10.5
|
Felett |
3.75
|
Felett |
43 - 29
-
|
|
|||
| 04/30 13:00 | Vége | Hang Sai | 2 - 1 | Lun Lok | 0.0 |
9 - 6
(5-6)
|
|
3.5
|
Alatt |
51 - 76
-
|
|
||||
| 04/14 14:00 | Vége | 2 Lun Lok | 1 - 2 | KA I 2 | +1.5 |
4 - 3
(1-1)
|
11.0
|
Alatt |
3.75
|
Alatt |
27 - 35
-
|
|
|||
| 03/09 11:00 | Lun Lok | 0 - 0 | Cheng Fung | +1.5 |
0 - 0
|
11.0
|
3.75
|
-
|
|||||||
| 03/05 09:00 | Vége | 4 Sporting Macau | 1 - 2 | Lun Lok | +0.25 |
6 - 10
(3-6)
|
10.0
|
Felett |
3.75
|
Alatt |
26 - 26
-
|
|
|||
| 09/11 11:00 | Vége | 1 Lun Lok | 0 - 5 | Ching Fung 1 | +1.25 |
2 - 3
(2-0)
|
|
3.75
|
Felett |
54 - 72
-
|
|
||||
| 06/11 12:00 | Vége | 1 Lun Lok | 0 - 9 | CPK 1 | +5.5 |
1 - 7
(0-1)
|
11.5
|
Alatt |
7.0
|
Felett |
26 - 74
-
|
|
|||
| 06/05 11:00 | Vége | 1 Sporting Macau | 0 - 0 | Lun Lok | +0.5 |
3 - 5
(2-3)
|
10.5
|
Alatt |
3.5
|
Alatt |
63 - 57
-
|
|
|||
| 05/28 14:00 | Vége | 2 Lun Lok | 4 - 3 | Cheng Fung 2 1 | +1.5 |
9 - 8
(4-4)
|
10.5
|
Felett |
3.75
|
Felett |
43 - 77
-
|
|
|||
| 05/15 11:00 | Vége | Lun Lok | 0 - 5 | Benfica Macau | +3.5 |
0 - 14
(0-8)
|
11.0
|
Felett |
5.25
|
Alatt |
12 - 71
-
|
|
|||
| 05/08 11:00 | Vége | 3 Casa de Portugal | 1 - 3 | Lun Lok 2 | +3.5 |
1 - 8
(1-7)
|
12.0
|
Alatt |
4.5
|
Alatt |
12 - 54
-
|
|
|||
| 05/01 11:00 | Vége | 4 CFB Macau | 2 - 2 | Lun Lok 2 | +1.0 |
1 - 8
(0-6)
|
10.5
|
Alatt |
2.75
|
Felett |
29 - 62
-
|
|
|||
| 04/03 10:00 | Vége | Tak Chun Ka I | 5 - 1 | Lun Lok 1 | -0.5 |
1 - 3
(1-3)
|
10.5
|
Alatt |
3.25
|
Felett |
43 - 67
-
|
|
|||
| 03/12 13:00 | Vége | 1 Lun Lok | 1 - 0 | Sporting Macau 1 |
5 - 7
(3-3)
|
|
|
Push |
77 - 83
-
|
|
|||||
| 02/25 12:53 | Vége | 1 Cheng Fung | 3 - 1 | Lun Lok 1 | -1.25 |
4 - 12
(4-6)
|
10.0
|
Felett |
3.75
|
Felett |
44 - 50
-
|
|
|||
| 01/29 13:00 | Vége | Lun Lok | 3 - 0 | Casa de Portugal 2 | -1.25 |
7 - 1
(3-1)
|
10.5
|
Alatt |
3.75
|
Alatt |
128 - 15
-
|
|
|||
| 01/22 13:00 | Vége | 3 Lun Lok | 1 - 0 | CFB Macau 2 | -2.25 |
5 - 3
(4-0)
|
10.0
|
Alatt |
3.5
|
Alatt |
36 - 29
-
|
|
|||
| 01/16 11:00 | Vége | CD Monte Carlo | 5 - 1 | Lun Lok 2 | +0.25 |
9 - 4
(3-2)
|
9.5
|
Felett |
3.0
|
Felett |
61 - 34
-
|
|
|||
| 07/30 14:00 | Vége | 1 Sporting Macau | 4 - 1 | Lun Lok | -0.25 |
2 - 13
(1-6)
|
9.5
|
Felett |
3.0
|
Felett |
28 - 77
-
|
|
|||
| 07/23 14:00 | Vége | Tak Chun Ka I | 2 - 0 | Lun Lok | -3.5 |
2 - 1
(1-0)
|
12.5
|
Alatt |
4.75
|
Alatt |
89 - 18
-
|
|
|||
| 07/18 14:00 | Vége | 1 Hang Sai | 1 - 3 | Lun Lok 1 | +0.75 |
1 - 8
(0-6)
|
10.0
|
Alatt |
3.0
|
Felett |
58 - 69
-
|
|
|||
| 07/14 14:00 | Vége | 1 Lun Lok | 0 - 5 | Cheng Fung 1 | +1.25 |
10 - 4
(5-2)
|
8.0
|
Felett |
4.25
|
Felett |
70 - 70
-
|
|
|||
| 07/10 12:00 | Vége | 1 1 Lun Lok | 1 - 5 | Cheng Fung 1 | +1.0 |
5 - 4
(2-1)
|
|
3.75
|
Felett |
27 - 32
-
|
|
||||
| 07/03 12:00 | Vége | 2 CD Monte Carlo | 2 - 2 | Lun Lok 1 | 0.0 |
3 - 6
(2-2)
|
|
3.25
|
Felett |
11 - 46
-
|
|
||||
| 06/27 12:00 | Vége | Lun Lok | 0 - 5 | Benfica Macau 1 | +5.5 |
0 - 3
(0-2)
|
|
6.0
|
Alatt |
16 - 69
-
|
|
||||
| 06/12 14:00 | Vége | 1 Casa de Portugal | 1 - 3 | Lun Lok 2 | +0.75 |
1 - 10
(0-5)
|
|
3.25
|
Felett |
9 - 39
-
|
|
||||
| 05/29 14:00 | Vége | Lun Lok | 1 - 1 | Policia de Seguranca Publica | +0.25 |
2 - 3
(0-0)
|
|
3.0
|
Alatt |
28 - 16
-
|
|
||||
| 05/23 14:00 | Lun Lok | 0 - 0 | Sporting Macau | 0.0 |
0 - 0
|
|
3.75
|
-
|
|||||||
| 05/09 14:00 | Lun Lok | 0 - 0 | Windsor Arch Ka I | +0.25 |
0 - 0
|
|
4.0
|
-
|
|||||||
| 05/02 14:00 | Lun Lok | 0 - 0 | Hang Sai | -1.25 |
0 - 0
|
|
3.75
|
-
|
|||||||

