Lun Lok Statistiky a výsledky rohů
Macau 1st Division
Série a forma Všechny série
Trendy Posledních 20
Zatím žádné odehrané zápasy
Vzorce
1. poločas vs 2. poločas
Každý poločas se počítá jako samostatný zápas. 1. poločas podle stavu o přestávce, 2. jen podle gólů po přestávce.
V R P sčítá tyto poločasové výsledky v zápasech vzorku. Rozdíl skóre / zápas jsou góly týmu minus góly soupeře v daném poločase, na zápas.
Verdikt porovnává body na poločas (výhra 3, remíza 1). Jasný rozdíl dává Rychlý start nebo Tým druhého poločasu. V závěru odpadá: vedení v prvních poločasech, prohry ve druhých.
Zatím žádné odehrané zápasy
První gól a obraty
Dává gól první / Inkasuje první: v kolika zápasech vzorku tým vstřelil, nebo inkasoval, první gól, a výsledek těchto zápasů (V R P).
Obraty: zápasy, v nichž tým inkasoval první a přesto získal bod nebo vyhrál. Ztracená vedení: zápasy, v nichž tým v některé chvíli vedl, ale nevyhrál.
Verdikt vybírá nejsilnější vzorec: Tým obratů (polovina zápasů po inkasovaném prvním gólu zachráněna), Neudrží vedení (35 % a více vedení neproměněno), Udává tempo (dává gól první ve většině a většinu z nich vyhrává), Pomalý start (inkasuje první ve většině). Zápasy s neúplnou časovou osou se nepočítají.
Časové osy gólů zatím nejsou k dispozici
Doma / Venku Odemknout s VIP Posledních 20
Zatím žádné odehrané zápasy
Přihlásit se
Přihlaste se, abyste mohli sledovat týmy, ukládat poznámky a nastavit upozornění. Vrátíte se rovnou sem.
Nástroje:
1X2 na asijský handicap · Sken a backtest
| Liga | Čas | Domácí | Skóre | Hosté | Hendikep | Roh | Linie rohů | Rohy V/M | Góly celkem | Góly V/M | Nebezpečný útok | Živé události | Analýza | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05/05 12:00 | Konec | 2 Lun Lok | 2 - 2 | Sporting Macau 5 | -1.5 |
7 - 9
(3-2)
|
10.5
|
Více |
3.75
|
Více |
43 - 29
-
|
|
|||
| 04/30 13:00 | Konec | Hang Sai | 2 - 1 | Lun Lok | 0.0 |
9 - 6
(5-6)
|
|
3.5
|
Méně |
51 - 76
-
|
|
||||
| 04/14 14:00 | Konec | 2 Lun Lok | 1 - 2 | KA I 2 | +1.5 |
4 - 3
(1-1)
|
11.0
|
Méně |
3.75
|
Méně |
27 - 35
-
|
|
|||
| 03/09 11:00 | Lun Lok | 0 - 0 | Cheng Fung | +1.5 |
0 - 0
|
11.0
|
3.75
|
-
|
|||||||
| 03/05 09:00 | Konec | 4 Sporting Macau | 1 - 2 | Lun Lok | +0.25 |
6 - 10
(3-6)
|
10.0
|
Více |
3.75
|
Méně |
26 - 26
-
|
|
|||
| 09/11 11:00 | Konec | 1 Lun Lok | 0 - 5 | Ching Fung 1 | +1.25 |
2 - 3
(2-0)
|
|
3.75
|
Více |
54 - 72
-
|
|
||||
| 06/11 12:00 | Konec | 1 Lun Lok | 0 - 9 | CPK 1 | +5.5 |
1 - 7
(0-1)
|
11.5
|
Méně |
7.0
|
Více |
26 - 74
-
|
|
|||
| 06/05 11:00 | Konec | 1 Sporting Macau | 0 - 0 | Lun Lok | +0.5 |
3 - 5
(2-3)
|
10.5
|
Méně |
3.5
|
Méně |
63 - 57
-
|
|
|||
| 05/28 14:00 | Konec | 2 Lun Lok | 4 - 3 | Cheng Fung 2 1 | +1.5 |
9 - 8
(4-4)
|
10.5
|
Více |
3.75
|
Více |
43 - 77
-
|
|
|||
| 05/15 11:00 | Konec | Lun Lok | 0 - 5 | Benfica Macau | +3.5 |
0 - 14
(0-8)
|
11.0
|
Více |
5.25
|
Méně |
12 - 71
-
|
|
|||
| 05/08 11:00 | Konec | 3 Casa de Portugal | 1 - 3 | Lun Lok 2 | +3.5 |
1 - 8
(1-7)
|
12.0
|
Méně |
4.5
|
Méně |
12 - 54
-
|
|
|||
| 05/01 11:00 | Konec | 4 CFB Macau | 2 - 2 | Lun Lok 2 | +1.0 |
1 - 8
(0-6)
|
10.5
|
Méně |
2.75
|
Více |
29 - 62
-
|
|
|||
| 04/03 10:00 | Konec | Tak Chun Ka I | 5 - 1 | Lun Lok 1 | -0.5 |
1 - 3
(1-3)
|
10.5
|
Méně |
3.25
|
Více |
43 - 67
-
|
|
|||
| 03/12 13:00 | Konec | 1 Lun Lok | 1 - 0 | Sporting Macau 1 |
5 - 7
(3-3)
|
|
|
Push |
77 - 83
-
|
|
|||||
| 02/25 12:53 | Konec | 1 Cheng Fung | 3 - 1 | Lun Lok 1 | -1.25 |
4 - 12
(4-6)
|
10.0
|
Více |
3.75
|
Více |
44 - 50
-
|
|
|||
| 01/29 13:00 | Konec | Lun Lok | 3 - 0 | Casa de Portugal 2 | -1.25 |
7 - 1
(3-1)
|
10.5
|
Méně |
3.75
|
Méně |
128 - 15
-
|
|
|||
| 01/22 13:00 | Konec | 3 Lun Lok | 1 - 0 | CFB Macau 2 | -2.25 |
5 - 3
(4-0)
|
10.0
|
Méně |
3.5
|
Méně |
36 - 29
-
|
|
|||
| 01/16 11:00 | Konec | CD Monte Carlo | 5 - 1 | Lun Lok 2 | +0.25 |
9 - 4
(3-2)
|
9.5
|
Více |
3.0
|
Více |
61 - 34
-
|
|
|||
| 07/30 14:00 | Konec | 1 Sporting Macau | 4 - 1 | Lun Lok | -0.25 |
2 - 13
(1-6)
|
9.5
|
Více |
3.0
|
Více |
28 - 77
-
|
|
|||
| 07/23 14:00 | Konec | Tak Chun Ka I | 2 - 0 | Lun Lok | -3.5 |
2 - 1
(1-0)
|
12.5
|
Méně |
4.75
|
Méně |
89 - 18
-
|
|
|||
| 07/18 14:00 | Konec | 1 Hang Sai | 1 - 3 | Lun Lok 1 | +0.75 |
1 - 8
(0-6)
|
10.0
|
Méně |
3.0
|
Více |
58 - 69
-
|
|
|||
| 07/14 14:00 | Konec | 1 Lun Lok | 0 - 5 | Cheng Fung 1 | +1.25 |
10 - 4
(5-2)
|
8.0
|
Více |
4.25
|
Více |
70 - 70
-
|
|
|||
| 07/10 12:00 | Konec | 1 1 Lun Lok | 1 - 5 | Cheng Fung 1 | +1.0 |
5 - 4
(2-1)
|
|
3.75
|
Více |
27 - 32
-
|
|
||||
| 07/03 12:00 | Konec | 2 CD Monte Carlo | 2 - 2 | Lun Lok 1 | 0.0 |
3 - 6
(2-2)
|
|
3.25
|
Více |
11 - 46
-
|
|
||||
| 06/27 12:00 | Konec | Lun Lok | 0 - 5 | Benfica Macau 1 | +5.5 |
0 - 3
(0-2)
|
|
6.0
|
Méně |
16 - 69
-
|
|
||||
| 06/12 14:00 | Konec | 1 Casa de Portugal | 1 - 3 | Lun Lok 2 | +0.75 |
1 - 10
(0-5)
|
|
3.25
|
Více |
9 - 39
-
|
|
||||
| 05/29 14:00 | Konec | Lun Lok | 1 - 1 | Policia de Seguranca Publica | +0.25 |
2 - 3
(0-0)
|
|
3.0
|
Méně |
28 - 16
-
|
|
||||
| 05/23 14:00 | Lun Lok | 0 - 0 | Sporting Macau | 0.0 |
0 - 0
|
|
3.75
|
-
|
|||||||
| 05/09 14:00 | Lun Lok | 0 - 0 | Windsor Arch Ka I | +0.25 |
0 - 0
|
|
4.0
|
-
|
|||||||
| 05/02 14:00 | Lun Lok | 0 - 0 | Hang Sai | -1.25 |
0 - 0
|
|
3.75
|
-
|
|||||||

