Yeovil vs Oldham Csapatprofil
Yeovil vs Oldham Mérkőzés tényei
3GY-4D-3V az utolsó 10 meccsen, 17 szerzett és 10 kapott góllal. Átlag gól: 1.7 mellette, 1.0 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 66%, gól Over 40%, szöglet Over 40%.
4GY-3D-3V az utolsó 10 meccsen, 16 szerzett és 14 kapott góllal. Átlag gól: 1.6 mellette, 1.4 ellene. Győzelem 40%, AH győzelem 50%, gól Over 60%, szöglet Over 20%.
| Yeovil | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Oldham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Yeovil | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Oldham | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Yeovil vs Oldham Gól-/szögletidő eloszlás
Yeovil vs Oldham Egymás elleni mérleg
Yeovil vs Oldham Teljes H2H megtekintése →| Yeovil Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Anglia - League 1 | 2015-03-07 | 3 Yeovil |
0 - 1
2 - 1
|
Oldham 3 1 | W | 0.0 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Anglia - League 1 | 2014-12-13 | Oldham |
0 - 3
0 - 4
|
Yeovil 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Yeovil Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-08-17 | 3 Notts County |
0 - 2
0 - 4
|
Yeovil 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 9.5 |
|
|||||
| Anglia - EFL Cup | 2018-08-14 | 2 Yeovil |
0 - 0
0 - 1
|
Aston Villa 4 | L | +1.0, +1.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-08-11 | 1 Yeovil |
2 - 2
2 - 2
|
Mansfield 4 | D | +0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-08-04 | 2 Bury |
0 - 0
1 - 0
|
Yeovil 1 2 | L | -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2018-07-24 | Dorchester |
0 - 1
0 - 2
|
Yeovil | W |
|
||||||||
| UK Friendlies | 2018-07-21 | Yeovil |
3 - 1
5 - 1
|
Plymouth | W | +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
3-8 (11) | 1-5 (6) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| UK Friendlies | 2018-07-17 | Yeovil |
0 - 1
1 - 1
|
Bristol Rovers | D | +0.5 | Alatt |
|
5-6 (11) | 5-2 (7) | 2 (0-2) | 0 (0-0) | ||
| England League 2 | 2018-05-05 | 1 Lincoln City |
0 - 1
1 - 1
|
Yeovil 1 | D | -1.0, -1.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 0-3 (3) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-04-28 | 1 3 Yeovil |
1 - 0
2 - 3
|
Mansfield 4 | L | +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
11-6 (17) | 6-4 (10) | 4 (3-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-04-24 | Yeovil |
0 - 0
0 - 0
|
Forest Green | D | 0.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
6-3 (9) | 2-3 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-04-21 | 1 Notts County |
1 - 0
4 - 1
|
Yeovil 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
5-7 (12) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-04-17 | 1 Accrington Stanley |
2 - 0
2 - 0
|
Yeovil | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
12-1 (13) | 5-1 (6) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-04-14 | Yeovil |
0 - 0
0 - 1
|
Wycombe 2 | L | +0.5, +1.0 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-6 (10) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-04-10 | 1 Swindon |
1 - 0
2 - 2
|
Yeovil 2 | D | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
8-3 (11) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-04-07 | 2 Yeovil |
0 - 3
0 - 3
|
Luton 3 | L | +0.5, +1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
0-4 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-04-02 | Coventry |
0 - 3
2 - 6
|
Yeovil 1 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
12-4 (16) | 3-2 (5) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2018-03-17 | 1 Colchester |
0 - 1
0 - 1
|
Yeovil | W | -0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
11-4 (15) | 1-2 (3) | 2 (1-1) | 5 (5-0) |
| England League 2 | 2018-03-13 | 1 Exeter |
0 - 0
0 - 0
|
Yeovil 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 5-1 (6) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-03-10 | 1 Yeovil |
0 - 0
0 - 2
|
Newport County 2 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
5-8 (13) | 5-6 (11) | 4 (2-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-03-06 | 1 Shrewsbury |
0 - 0
1 - 0
|
Yeovil 2 | L | -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-3 (6) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-02-24 | 1 Yeovil |
0 - 0
0 - 1
|
Carlisle | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
4-8 (12) | 2-6 (8) | 2 (2-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-02-17 | 1 Stevenage |
2 - 0
4 - 1
|
Yeovil 2 | L | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-02-13 | 1 Yeovil |
1 - 0
2 - 0
|
Barnet 1 | W | 0.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
1-3 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-02-10 | Crewe |
0 - 0
0 - 0
|
Yeovil 2 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
8-4 (12) | 7-2 (9) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-02-06 | Yeovil |
1 - 1
3 - 2
|
Fleetwood Town 3 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
3-4 (7) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-02-03 | 1 Yeovil |
0 - 0
2 - 0
|
Cambridge Utd | W | 0.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-01-30 | Yeovil |
1 - 0
3 - 0
|
Grimsby 3 2 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
6-0 (6) | 1-0 (1) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| Angol FA Kupa | 2018-01-26 | 3 Yeovil |
0 - 1
0 - 4
|
Man Utd 1 | L | +2.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
2-5 (7) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-01-20 | 1 Yeovil |
0 - 0
1 - 2
|
Chesterfield 3 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 2-2 (4) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-01-13 | 1 Port Vale |
0 - 1
1 - 1
|
Yeovil 2 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
4-6 (10) | 2-2 (4) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Oldham Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-08-18 | 1 Oldham |
1 - 0
3 - 1
|
Macclesfield | W | -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Anglia - EFL Cup | 2018-08-14 | 3 Oldham |
0 - 1
0 - 2
|
Derby 1 | L | +1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-08-11 | 2 Forest Green |
1 - 0
1 - 1
|
Oldham 4 | D | 0.0 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-08-04 | 1 Oldham |
1 - 2
1 - 2
|
Milton Keynes Dons 1 | L | 0.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| UK Friendlies | 2018-07-28 | 1 Oldham |
0 - 0
0 - 3
|
Preston 1 | L | +0.5, +1.0 | Alatt |
|
||||||
| UK Friendlies | 2018-07-21 | Oldham |
0 - 1
2 - 2
|
Nottm Forest | D | +0.5 | Felett |
|
3-3 (6) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 1 (0-1) | ||
| UK Friendlies | 2018-07-17 | FC United of Manchester |
0 - 1
0 - 2
|
Oldham | W | +1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
2-5 (7) | 0-3 (3) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| UK Friendlies | 2018-07-14 | 2 Curzon Ashton |
0 - 0
0 - 2
|
Oldham | W | +1.0 | Alatt | 9.5 | Alatt |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| UK Friendlies | 2018-07-10 | Ashton Utd |
0 - 1
1 - 3
|
Oldham | W | +1.0, +1.5 | Felett |
|
4-5 (9) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 1 (0-1) | ||
| Anglia - League 1 | 2018-05-05 | 1 Northampton |
2 - 1
2 - 2
|
Oldham 1 | D | +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
10-4 (14) | 3-4 (7) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| Anglia - League 1 | 2018-04-28 | 1 Oldham |
0 - 0
0 - 0
|
Doncaster 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
11-5 (16) | 5-2 (7) | 3 (2-1) | 3 (2-1) |
| Anglia - League 1 | 2018-04-24 | 2 Oldham |
0 - 1
0 - 3
|
Southend 1 | L | -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Anglia - League 1 | 2018-04-21 | 1 AFC Wimbledon |
1 - 0
2 - 2
|
Oldham 2 | D | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 5-2 (7) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - League 1 | 2018-04-17 | 1 Rochdale |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham 5 | D | -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-9 (15) | 4-7 (11) | 5 (3-2) | 2 (1-1) |
| Anglia - League 1 | 2018-04-14 | 1 4 Oldham |
1 - 0
1 - 1
|
Gillingham | D | -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
3-8 (11) | 3-6 (9) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - League 1 | 2018-04-11 | 1 Oldham |
1 - 1
1 - 1
|
Walsall 1 | D | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 4 (3-1) |
| Anglia - League 1 | 2018-04-07 | 1 Oxford Utd |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham 2 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
5-5 (10) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| Anglia - League 1 | 2018-04-02 | 4 Oldham |
0 - 1
2 - 1
|
Blackpool 2 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 3 (1-2) |
| Anglia - League 1 | 2018-03-30 | Wigan |
1 - 0
3 - 0
|
Oldham 3 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
6-0 (6) | 4-0 (4) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - League 1 | 2018-03-17 | Oldham |
0 - 2
0 - 2
|
Portsmouth 3 | L | 0.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-2 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - League 1 | 2018-03-10 | 1 Bury |
2 - 1
2 - 2
|
Oldham 2 | D | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
7-1 (8) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 2 (2-0) |
| Anglia - League 1 | 2018-03-03 | 1 Scunthorpe |
0 - 0
0 - 2
|
Oldham 1 | W | -0.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
6-0 (6) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - League 1 | 2018-02-13 | Oldham |
1 - 0
1 - 0
|
Milton Keynes Dons 3 | W | -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-5 (8) | 1-2 (3) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| Anglia - League 1 | 2018-02-10 | Blackburn |
0 - 2
2 - 2
|
Oldham 4 1 | D | -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
11-2 (13) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 3 (3-0) |
| Anglia - League 1 | 2018-02-03 | 2 Oldham |
1 - 0
2 - 1
|
Bradford 3 | W | 0.0 | Felett | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 5-4 (9) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| Anglia - League 1 | 2018-01-27 | 2 Oldham |
0 - 2
1 - 2
|
Plymouth 5 | L | -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
10-4 (14) | 5-3 (8) | 3 (3-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-01-23 | Shrewsbury |
1 - 0
2 - 1
|
Oldham 1 | L | -0.5 | Felett |
|
3-2 (5) | 2-0 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) | ||
| Anglia - League 1 | 2018-01-20 | 3 Peterborough |
0 - 0
3 - 0
|
Oldham 4 1 | L | -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
8-9 (17) | 5-4 (9) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-01-17 | Oldham |
0 - 1
4 - 2
|
Leicester - U21 1 | W | 0.0 | Felett | 9.0 | Felett |
|
7-6 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Anglia - League 1 | 2018-01-13 | 1 Oldham |
1 - 1
1 - 1
|
Rotherham 1 | D | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-7 (10) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 2 (1-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.37 | 3.5 | 3.1 |
| Félidő | 2.87 | 2.2 | 3.6 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (-0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.0) | Felett@2 | [email protected] |
| Félidő (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.5) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (1.0) | [email protected] | [email protected] |
Állapot: Teljes idő , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 4 - 3
Szöglet: 10.0 , Hendikep: 0.0, -0.5 , Gólok: 2.5
Állás: 0 - 0 , Szöglet: 3 - 3 Félidő
Szöglet: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Gólok: 1.0
-
3' - 1st Corner - Yeovil -
8' - 2nd Corner - Oldham -
11' - 1st Yellow Card - Oldham -
17' - 3rd Corner - Oldham -
19' - 4th Corner - Yeovil - Race to 3 Corners - Yeovil
-
30' - 5th Corner - Yeovil -
45+4' - 6th Corner - Oldham -
0-0 score at the end of First Half - 46' Substitution - Baxter for Miller - Oldham
- 62' Substitution - Green for McDonald - Yeovil
- 65' Substitution - Lang for Nepomuceno - Oldham
- 74' Substitution - Gray for D'Almeida - Yeovil
-
86' - 7th Corner - Yeovil -
0-0 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

