England League 2 Szögletstatisztika és eredmények
A TotalCorner England League 2 szögletstatisztikát, sorsolást, eredményeket, tabellát, lapstatisztikát és szorzó-összehasonlítást kínál. Kövesd nyomon a legutóbbi England League 2 mérkőzést a teljes idős szögletekkel, félidős szögletekkel, gólokkal, lapokkal és mérkőzésadatokkal.
| kezdési idő | Hazai | Állás | Vendég | Hendikep | Szöglet | Félidő szöglet | Ázsiai szgl. | Szöglet F/A | Gólok | Gól F/A | Támadás | Lövések | Elemzés | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| October 2026 | ||||||||||||||
| 10/17 15:00 | Tranmere | 0 - 0 | Barnet | +0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 9.5 | 2.5, 3.0 | - | - | ||||
| 10/17 15:00 | Accrington Stanley | 0 - 0 | Gillingham | 0.0, -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 9.0 | 2.5 | - | - | ||||
| 10/17 15:00 | Colchester | 0 - 0 | Exeter | 0.0, -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 9.5 | 2.5 | - | - | ||||
| 10/17 15:00 | Crewe | 0 - 0 | Rochdale | -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 9.0 | 2.5 | - | - | ||||
| 10/17 15:00 | Grimsby | 0 - 0 | Northampton | -0.5, -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 10.5 | 2.5 | - | - | ||||
| 10/17 15:00 | Newport County | 0 - 0 | York | +0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 10.0 | 2.5, 3.0 | - | - | ||||
| 10/17 15:00 | Oldham | 0 - 0 | Cheltenham | -0.5, -1.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 9.5 | 2.5, 3.0 | - | - | ||||
| 10/17 15:00 | Port Vale | 0 - 0 | Chesterfield | 0.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 9.5 | 2.5 | - | - | ||||
| 10/17 15:00 | Salford City | 0 - 0 | Crawley Town | -1.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 11.0 | 3.0, 3.5 | - | - | ||||
| 10/17 15:00 | Swindon | 0 - 0 | Walsall | 0.0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 11.0 | 2.5, 3.0 | - | - | ||||
| 10/17 12:30 | Shrewsbury | 0 - 0 | Bristol Rovers | 0.0, +0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 8.5 | 2.0, 2.5 | - | - | ||||
| 10/17 12:30 | Fleetwood Town | 0 - 0 | Rotherham | 0.0, -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 9.5 | 2.5 | - | - | ||||
| October 2026 | ||||||||||||||
| 10/10 15:00 | Teljes | Crawley Town | 2 - 2 | Chesterfield | +1.0 | 1 - 7 | 1 - 3 | 10.5 | Under | 3.0, 3.5 | Over | 95 - 104 | 12 - 18 | |
| 10/10 15:00 | Teljes | York | 1 - 1 | Northampton | -1.0 | 8 - 4 | 0 - 3 | 10.0 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 114 - 60 | 13 - 14 | |
| 10/10 15:00 | Teljes | Tranmere | 1 - 1 | Rochdale | -0.5 | 5 - 3 | 3 - 1 | 9.0 | Under | 2.5 | Under | 93 - 102 | 15 - 8 | |
| 10/10 15:00 | Teljes | Shrewsbury | 0 - 1 | Exeter | 0.0, -0.5 | 7 - 3 | 3 - 1 | 9.0 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 81 - 107 | 12 - 6 | |
| 10/10 15:00 | Teljes | Rotherham | 1 - 4 | Gillingham | -0.5 | 2 - 2 | 1 - 1 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | 125 - 66 | 12 - 8 | |
| 10/10 15:00 | Teljes | Port Vale | 1 - 0 | Grimsby | 0.0 | 8 - 4 | 4 - 1 | 10.0 | Over | 2.0, 2.5 | Under | 94 - 109 | 16 - 12 | |
| 10/10 15:00 | Teljes | Newport County | 1 - 0 | Colchester | 0.0 | 5 - 4 | 1 - 2 | 9.5 | Under | 2.5 | Under | 72 - 74 | 10 - 11 | |
| 10/10 15:00 | Teljes | Fleetwood Town | 1 - 1 | Walsall | 0.0 | 7 - 1 | 4 - 1 | 10.0 | Under | 2.5 | Under | 129 - 73 | 19 - 8 | |
| 10/10 15:00 | Teljes | Cheltenham | 0 - 2 | Salford City | +0.5, +1.0 | 4 - 4 | 0 - 2 | 9.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 100 - 96 | 4 - 14 | |
| 10/10 15:00 | Teljes | Bristol Rovers | 1 - 3 | Barnet | 0.0, -0.5 | 8 - 2 | 2 - 1 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 72 - 90 | 19 - 19 | |
| 10/10 12:30 | Teljes | Swindon | 0 - 1 | Crewe | 0.0 | 6 - 2 | 1 - 2 | 10.5 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 108 - 78 | 11 - 11 | |
| 10/10 12:30 | Teljes | Oldham | 0 - 0 | Accrington Stanley | -0.5, -1.0 | 2 - 9 | 1 - 3 | 10.0 | Over | 2.5 | Under | 102 - 113 | 3 - 10 | |
| October 2026 | ||||||||||||||
| 10/03 15:00 | Teljes | Crewe | 3 - 1 | Bristol Rovers | 0.0, +0.5 | 3 - 5 | 3 - 1 | 9.5 | Under | 2.5 | Over | 71 - 113 | 10 - 14 | |
| 10/03 15:00 | Teljes | Accrington Stanley | 2 - 0 | Cheltenham | 0.0 | 8 - 2 | 6 - 0 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 123 - 89 | 22 - 6 | |
| 10/03 15:00 | Teljes | Exeter | 1 - 0 | Rotherham | 0.0, -0.5 | 8 - 2 | 5 - 1 | 9.5 | Over | 2.5 | Under | 111 - 112 | 17 - 6 | |
| 10/03 15:00 | Teljes | Gillingham | 0 - 0 | Newport County | -0.5 | 3 - 2 | 1 - 1 | 9.5 | Under | 2.5 | Under | 99 - 95 | 7 - 16 | |
| 10/03 15:00 | Teljes | Grimsby | 1 - 2 | Shrewsbury | -0.5, -1.0 | 8 - 6 | 4 - 4 | 9.5 | Over | 2.5 | Over | 112 - 76 | 20 - 7 | |
| 10/03 15:00 | Teljes | Rochdale | 1 - 0 | Swindon | 0.0, -0.5 | 11 - 5 | 5 - 3 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 89 - 72 | 14 - 13 | |
| 10/03 15:00 | Teljes | Salford City | 1 - 0 | Fleetwood Town | -1.0 | 12 - 4 | 4 - 3 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 78 - 101 | 13 - 12 | |
| 10/03 12:30 | Teljes | Chesterfield | 4 - 2 | Tranmere | -0.5, -1.0 | 12 - 1 | 3 - 0 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Over | 115 - 80 | 26 - 6 | |
| September 2026 | ||||||||||||||
| 09/26 17:30 | Teljes | Oldham | 1 - 4 | Salford City | 0.0 | 11 - 5 | 2 - 3 | 9.5 | Over | 2.5 | Over | 120 - 73 | 18 - 16 | |
| 09/26 15:00 | Teljes | Newport County | 2 - 1 | Grimsby | +0.5 | 7 - 3 | 2 - 3 | 10.5 | Under | 2.5 | Over | 91 - 92 | 11 - 11 | |
| 09/26 15:00 | Teljes | York | 3 - 0 | Gillingham | -0.5, -1.0 | 4 - 2 | 2 - 1 | 11.0 | Under | 3.0 | Push | 108 - 63 | 18 - 7 | |
| 09/26 15:00 | Teljes | Tranmere | 1 - 1 | Walsall | 0.0, -0.5 | 6 - 5 | 2 - 3 | 10.0 | Over | 2.5 | Under | 123 - 74 | 19 - 7 | |
| 09/26 15:00 | Teljes | Swindon | 1 - 1 | Accrington Stanley | 0.0, -0.5 | 6 - 7 | 3 - 4 | 9.5 | Over | 2.5, 3.0 | Under | 110 - 104 | 12 - 11 | |
| 09/26 15:00 | Teljes | Shrewsbury | 2 - 2 | Colchester | 0.0, -0.5 | 8 - 4 | 5 - 3 | 9.5 | Over | 2.5 | Over | 77 - 83 | 19 - 10 | |
| 09/26 15:00 | Teljes | Rotherham | 1 - 1 | Crewe | 0.0, -0.5 | 3 - 2 | 0 - 2 | 10.0 | Under | 2.5, 3.0 | Under | 103 - 92 | 13 - 7 | |
| 09/26 15:00 | Port Vale | 0 - 0 | Northampton | 0.0, -0.5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2.0, 2.5 | - | - | |||||
