Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Felett 2.5
Összes gól
Felett 11.0
Összes szöglet
0.0
Stevenage
Stevenage vs Barnet Csapatprofil
Stevenage
WWLWDLLDLLLegutóbbiRomlik-1.0 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletFelett9/10
Felett 2.5 gólFelett8/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/10
Barnet
LLLDWWLLWDLegutóbbiStabil+0.3 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletFelett7/10
Felett 2.5 gólFelett6/10
Ázsiai hendikepElbukja3/10
Stevenage vs Barnet Mérkőzés tényei
Stevenage
3GY-2D-5V az utolsó 10 meccsen, 16 szerzett és 19 kapott góllal. Átlag gól: 1.6 mellette, 1.9 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 50%, gól Over 80%, szöglet Over 60%.
Végeredmény
Nyert 30%3
Döntetlen 20%2
Vereség 50%5
Összes gól 2.5
Felett 80%8
Érvénytelen 0%0
Alatt 20%2
Összes szöglet 11.0
Felett 60%6
Érvénytelen 30%3
Alatt 10%1
Ázsiai hendikep
Nyert 50%5
Érvénytelen 0%0
Vereség 50%5
Barnet
3GY-2D-5V az utolsó 10 meccsen, 13 szerzett és 17 kapott góllal. Átlag gól: 1.3 mellette, 1.7 ellene. Győzelem 30%, AH győzelem 30%, gól Over 60%, szöglet Over 50%.
Végeredmény
Nyert 30%3
Döntetlen 20%2
Vereség 50%5
Összes gól 2.5
Felett 60%6
Érvénytelen 0%0
Alatt 40%4
Összes szöglet 11.0
Felett 50%5
Érvénytelen 10%1
Alatt 40%4
Ázsiai hendikep
Nyert 30%3
Érvénytelen 10%1
Vereség 60%6
Utolsó
| Stevenage | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Barnet | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Stevenage | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Barnet | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.5
Szögletek eloszlásaVonal 11.0
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 3.03,
Szórás: 1.84, Medián: 3,
Módusz: 2,
Felett: 55%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Stevenage vs Barnet Gól-/szögletidő eloszlás
Stevenage vs Barnet Egymás elleni mérleg
Stevenage vs Barnet Teljes H2H megtekintése →| Stevenage Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2015-09-19 | 2 Barnet |
0 - 1
3 - 2
|
Stevenage 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Stevenage Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2016-01-16 | 1 Plymouth |
3 - 1
3 - 2
|
Stevenage 2 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-01-09 | 1 Mansfield |
1 - 0
2 - 1
|
Stevenage | L | -0.5 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-01-02 | 1 Stevenage |
0 - 0
2 - 2
|
Leyton Orient 1 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-12-28 | Stevenage |
1 - 3
1 - 3
|
Dag & Red 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-12-26 | 3 Crawley Town |
0 - 0
2 - 1
|
Stevenage | L | 0.0 | Felett | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-12-19 | Stevenage |
1 - 0
1 - 1
|
Accrington Stanley 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
9-4 (13) | 5-3 (8) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2015-12-12 | 1 AFC Wimbledon |
1 - 0
1 - 2
|
Stevenage | W | -0.5, -1.0 | Felett | 11.0 | Felett |
|
5-8 (13) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Angol FA Kupa | 2015-12-05 | 1 Yeovil |
0 - 0
1 - 0
|
Stevenage 1 | L | 0.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
7-7 (14) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 3 (3-0) |
| England League 2 | 2015-11-28 | 1 Stevenage |
2 - 1
4 - 3
|
Morecambe 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
10-3 (13) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2015-11-24 | Bristol Rovers |
1 - 1
1 - 2
|
Stevenage 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
5-4 (9) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2015-11-21 | 2 Stevenage |
0 - 0
0 - 0
|
Luton 1 1 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
3-1 (4) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2015-11-14 | 1 Yeovil |
0 - 0
2 - 2
|
Stevenage 3 | D | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 2-4 (6) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| Angol FA Kupa | 2015-11-07 | 2 Stevenage |
2 - 0
3 - 0
|
Gillingham 3 | W | +0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
9-7 (16) | 7-1 (8) | 1 (0-1) | 5 (0-5) |
| England League 2 | 2015-10-31 | 2 Stevenage |
1 - 2
1 - 5
|
Oxford Utd 2 | L | +0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
4-8 (12) | 2-4 (6) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2015-10-24 | Northampton |
0 - 1
2 - 1
|
Stevenage 4 | L | -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
11-4 (15) | 9-3 (12) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2015-10-20 | Portsmouth |
0 - 0
1 - 1
|
Stevenage 1 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
9-3 (12) | 3-3 (6) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2015-10-17 | 5 Stevenage |
1 - 0
2 - 1
|
Wycombe 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 11.0 | Push |
|
4-7 (11) | 2-5 (7) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2015-10-11 | 1 Exeter |
2 - 2
3 - 3
|
Stevenage | D | -0.5 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2015-10-07 | 1 Stevenage |
0 - 0
1 - 2
|
Dag & Red 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
3-2 (5) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2015-10-03 | 1 Stevenage |
0 - 0
0 - 1
|
Carlisle | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
6-4 (10) | 4-3 (7) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2015-09-29 | 3 Stevenage |
0 - 0
0 - 2
|
Mansfield 5 | L | 0.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
2-7 (9) | 2-4 (6) | 3 (1-2) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2015-09-26 | Cambridge Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Stevenage 3 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 3-1 (4) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2015-09-19 | 2 Barnet |
0 - 1
3 - 2
|
Stevenage 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
9-4 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| England League 2 | 2015-09-12 | 1 Stevenage |
0 - 1
2 - 2
|
York | D | 0.0, -0.5 | Felett | 11.5 | Felett |
|
6-7 (13) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2015-09-05 | 1 Stevenage |
2 - 0
2 - 1
|
Plymouth | W | 0.0 | Felett | 11.0 | Felett |
|
7-7 (14) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 6 (3-3) |
| England League 2 | 2015-08-29 | 4 Dag & Red |
1 - 0
1 - 1
|
Stevenage 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
11-6 (17) | 6-1 (7) | 3 (2-1) | 5 (4-1) |
| England League 2 | 2015-08-22 | 1 Stevenage |
1 - 0
2 - 0
|
Hartlepool | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 4-0 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2015-08-18 | 1 Leyton Orient |
0 - 0
3 - 0
|
Stevenage 4 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 11.0 | Felett |
|
8-13 (21) | 6-4 (10) | 3 (2-1) | 5 (1-4) |
| England League 2 | 2015-08-15 | Newport County |
0 - 1
2 - 2
|
Stevenage 2 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
9-4 (13) | 2-2 (4) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| Angol Capital One Cup | 2015-08-11 | 3 Ipswich |
1 - 0
2 - 1
|
Stevenage 2 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
9-4 (13) | 3-3 (6) | 1 (1-0) | 2 (1-1) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Barnet Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2016-01-16 | 3 Barnet |
0 - 0
0 - 0
|
Carlisle 1 | D | 0.0 | Alatt | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-01-09 | 1 Barnet |
1 - 0
1 - 0
|
Bristol Rovers 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 11.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2016-01-02 | Northampton |
1 - 0
3 - 0
|
Barnet 5 | L | -0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-12-28 | Cambridge Utd |
0 - 0
2 - 1
|
Barnet 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-12-26 | 1 Barnet |
0 - 0
2 - 0
|
Newport County 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2015-12-19 | 1 Barnet |
1 - 0
4 - 2
|
Crawley Town 3 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 11.0 | Push |
|
6-5 (11) | 4-4 (8) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2015-12-12 | 1 Yeovil |
0 - 1
2 - 2
|
Barnet 3 | D | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 2-2 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Angol FA Kupa | 2015-12-05 | 2 Barnet |
0 - 0
0 - 1
|
Newport County 1 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-8 (14) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2015-11-28 | 1 2 Barnet |
0 - 1
1 - 3
|
Mansfield 2 1 | L | 0.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 1-3 (4) | 1 (0-1) | 4 (4-0) |
| England League 2 | 2015-11-24 | Notts County |
2 - 0
4 - 2
|
Barnet 4 | L | -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
5-7 (12) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2015-11-21 | 1 Barnet |
0 - 0
0 - 0
|
Morecambe 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
6-2 (8) | 4-2 (6) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2015-11-14 | 2 Luton |
1 - 0
2 - 0
|
Barnet | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 5-2 (7) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| Angol FA Kupa | 2015-11-07 | Barnet |
2 - 0
2 - 0
|
Blackpool 3 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 6-0 (6) | 3 (3-0) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2015-10-31 | 2 Barnet |
0 - 1
2 - 0
|
Exeter 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
10-15 (25) | 7-5 (12) | 2 (1-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2015-10-24 | 3 Oxford Utd |
2 - 3
2 - 3
|
Barnet 2 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-5 (9) | 1-0 (1) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2015-10-20 | 3 Hartlepool |
1 - 0
1 - 1
|
Barnet 1 | D | 0.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-4 (7) | 1 (1-0) | 4 (3-1) |
| England League 2 | 2015-10-17 | 1 Barnet |
0 - 0
3 - 1
|
York 2 | W | -0.5 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
4-2 (6) | 2-1 (3) | 1 (0-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2015-10-10 | 2 Barnet |
2 - 0
1 - 2
|
Accrington Stanley 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
7-3 (10) | 2-2 (4) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| England League 2 | 2015-10-03 | AFC Wimbledon |
1 - 0
2 - 0
|
Barnet 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
5-2 (7) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2015-09-29 | Plymouth |
0 - 1
2 - 1
|
Barnet 2 | L | -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
0-4 (4) | 0-1 (1) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2015-09-26 | 1 Barnet |
2 - 0
3 - 1
|
Dag & Red 3 | W | -0.5 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
2-6 (8) | 1-4 (5) | 1 (0-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2015-09-19 | 2 Barnet |
0 - 1
3 - 2
|
Stevenage 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 11.0 | Felett |
|
9-4 (13) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| England League 2 | 2015-09-12 | 4 Portsmouth |
1 - 1
2 - 1
|
Barnet 3 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 11.0 | Alatt |
|
6-2 (8) | 3-1 (4) | 2 (1-1) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2015-09-05 | 1 Carlisle |
2 - 2
3 - 2
|
Barnet | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
6-15 (21) | 4-10 (14) | 2 (1-1) | 2 (0-2) |
| Johnstone’s Paint Trophy | 2015-09-01 | 3 Yeovil |
0 - 1
1 - 0
|
Barnet 3 | L | 0.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
2-4 (6) | 1-3 (4) | 1 (1-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2015-08-29 | 1 Barnet |
0 - 0
0 - 0
|
Cambridge Utd 1 | D | 0.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
9-5 (14) | 6-4 (10) | 2 (1-1) | 0 (0-0) |
| Angol Capital One Cup | 2015-08-25 | 3 Wolverhampton |
1 - 0
2 - 1
|
Barnet 2 | L | -1.0, -1.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
6-6 (12) | 3-0 (3) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2015-08-22 | 2 Bristol Rovers |
1 - 0
3 - 1
|
Barnet 1 | L | -0.5 | Felett | 10.0 | Push |
|
9-1 (10) | 6-1 (7) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2015-08-18 | 1 Barnet |
0 - 0
2 - 0
|
Northampton 1 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
6-5 (11) | 2-3 (5) | 2 (1-1) | 4 (2-2) |
| England League 2 | 2015-08-15 | 1 Barnet |
0 - 0
0 - 2
|
Wycombe 3 | L | 0.0 | Alatt | 11.0 | Alatt |
|
7-2 (9) | 4-0 (4) | 2 (2-0) | 3 (3-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 2.4 | 3.6 | 3 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (11.0) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.5) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 0 - 0 , Szöglet: 5 - 1
Szöglet: 11.0 , Hendikep: 0.0 , Gólok: 2.5
-
18' - 1st Corner - Stevenage - 31 -' Substitution - Substitution - Sesay for Togwell - Barnet
-
39' - 2nd Corner - Stevenage -
40' - 1st Yellow Card - Barnet - 43 -' Substitution - Substitution - Randall for Hoyte - Barnet
-
47' - 4th Corner - Stevenage - Race to 3 Corners - Stevenage
-
45+4' - 3rd Corner - Stevenage -
0-0 score at the end of First Half -
49' - 2nd Yellow Card - Stevenage -
51' - 5th Corner - Barnet -
56' - 3rd Yellow Card - Stevenage -
59' - 4th Yellow Card - Stevenage -
64' - 5th Yellow Card - Barnet - 68 -' Substitution - for - Stevenage
- 69 -' Substitution - Substitution - Taylor for Champion - Barnet
- Race to 5 Corners - Stevenage
-
75' - 6th Corner - Stevenage - 79 -' Substitution - Substitution - Conlon for Lee - Stevenage
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

