Szo, Jan 19, 2019 · 15:00
LegrégebbiLegutóbbi
WLDLWL
3.30
3.50
2.30
LegutóbbiLegrégebbi
DWWWLL
Ingyenes előrejelzések
(történelmi statisztikák alapján, csak tájékoztatásul)
Alatt 2.25
Összes gól
Alatt 10.0
Összes szöglet
+0.25
Macclesfield
Macclesfield vs Oldham Csapatprofil
Macclesfield
DLWDWLDLWLLegutóbbiStabil-0.1 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletKiegyenlített5/10
Felett 2.5 gólAlatt3/10
Ázsiai hendikepKiegyenlített5/9
Oldham
WWLWLLWWWDLegutóbbiJavul+0.4 pont/meccs, utolsó 5 vs előző 25
Felett 9.5 szögletFelett6/10
Felett 2.5 gólKiegyenlített5/10
Ázsiai hendikepHozza6/10
Elfárad a végénDiktálja a tempótGól az 1. félidőben 7 az utolsó 10 meccsbőlTöbb mint 2.5 lap 7 az utolsó 10 meccsből
Utolsó
| Macclesfield | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Oldham | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Teljes | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
| Félidő | Mérkőzés | Átl. összesen | Átl. szerzett | Átl. kapott | Nyert | Döntetlen | Vereség | Győz. esély |
| Összesen | ||||||||
| Hazai | ||||||||
| Vendég | ||||||||
| Utolsó 6 | ||||||||
Összes szöglet felett 7.5 - 13.5| Macclesfield | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
| Oldham | |||
|---|---|---|---|
| Hazai– meccs | Vendég– meccs | Összes– meccs | |
| Felett 7.5 | |||
| Felett 8.5 | |||
| Felett 9.5 | |||
| Felett 10.5 | |||
| Felett 11.5 | |||
| Felett 12.5 | |||
| Felett 13.5 | |||
Gólok eloszlásaVonal 2.0, 2.5
Szögletek eloszlásaVonal 10.0
Lapok eloszlása
Hazai csapat mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat mérkőzései
Összesen: 40,
Átl: 2.73,
Szórás: 1.75, Medián: 2,
Módusz: 2,
Felett: 50%
Hazai csapat otthoni mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat idegenbeli mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Hazai csapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Vendégcsapat legutóbbi mérkőzései
Összesen: 38, Átl: 9.21, Szórás: 3.05, Medián: 9, Módusz: 8, Felett: 55%
Macclesfield vs Oldham Gól-/szögletidő eloszlás
Macclesfield vs Oldham Egymás elleni mérleg
Macclesfield vs Oldham Teljes H2H megtekintése →| Macclesfield Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2018-08-18 | 1 Oldham |
1 - 0
3 - 1
|
Macclesfield | L | -0.5 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Macclesfield Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| Angol County Cup | 2019-01-15 | Macclesfield |
0 - 0
0 - 1
|
Runcorn Town 2 | L |
|
||||||||
| England League 2 | 2019-01-12 | 1 Grimsby |
0 - 2
0 - 2
|
Macclesfield 2 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-01-05 | 1 Macclesfield |
1 - 1
1 - 2
|
Swindon 5 | L | 0.0 | Felett | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-01-01 | 1 Macclesfield |
1 - 1
1 - 1
|
Tranmere 2 | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-12-29 | 3 Carlisle |
1 - 1
2 - 1
|
Macclesfield 1 | L | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-12-26 | 1 1 Notts County |
0 - 1
1 - 2
|
Macclesfield 1 1 | W | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
1-3 (4) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-12-22 | 2 Macclesfield |
0 - 0
0 - 0
|
Port Vale 1 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
8-6 (14) | 4-1 (5) | 3 (2-1) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-12-15 | Macclesfield |
1 - 0
2 - 0
|
Crawley Town 1 | W | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
7-7 (14) | 4-2 (6) | 2 (1-1) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-12-08 | Colchester |
1 - 0
1 - 0
|
Macclesfield 2 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
3-1 (4) | 3-1 (4) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-12-04 | 1 Newcastle - U21 |
1 - 0
1 - 1
|
Macclesfield 2 | D | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-3 (3) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-11-27 | 2 Exeter |
0 - 0
0 - 1
|
Macclesfield 2 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
6-4 (10) | 2-4 (6) | 4 (1-3) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-11-24 | 1 Macclesfield |
0 - 0
1 - 0
|
Yeovil 1 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 9.5 | Felett |
|
3-11 (14) | 1-6 (7) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2018-11-17 | 2 Milton Keynes Dons |
0 - 0
2 - 0
|
Macclesfield 1 | L | -1.0, -1.5 | Alatt | 11.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 7-1 (8) | 4 (4-0) | 2 (0-2) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-11-13 | Macclesfield |
2 - 1
2 - 1
|
West Brom - U21 1 | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
1-5 (6) | 0-0 (0) | 0 (0-0) | 3 (0-3) |
| Angol FA Kupa | 2018-11-10 | 3 Maidstone Utd |
0 - 1
2 - 1
|
Macclesfield 2 | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
9-2 (11) | 3-1 (4) | 1 (1-0) | 2 (2-0) |
| England League 2 | 2018-11-03 | 1 Macclesfield |
1 - 3
1 - 4
|
Bury | L | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
6-3 (9) | 4-2 (6) | 3 (1-2) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-10-27 | 1 Cambridge Utd |
0 - 0
1 - 0
|
Macclesfield 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
10-0 (10) | 6-0 (6) | 4 (4-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-10-23 | 1 Macclesfield |
0 - 4
0 - 5
|
Northampton | L | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
3-8 (11) | 2-2 (4) | 2 (2-0) | 4 (1-3) |
| England League 2 | 2018-10-20 | 1 Macclesfield |
0 - 0
2 - 1
|
Carlisle 1 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
1-4 (5) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-10-12 | Tranmere |
0 - 0
1 - 0
|
Macclesfield 1 | L | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
7-1 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-10-09 | Accrington Stanley |
1 - 0
4 - 1
|
Macclesfield 2 | L | -1.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
7-4 (11) | 7-1 (8) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-10-06 | 2 Macclesfield |
0 - 0
0 - 1
|
Notts County 1 | L | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
3-3 (6) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-10-02 | Newport County |
1 - 2
3 - 3
|
Macclesfield | D | -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
13-3 (16) | 2-2 (4) | 1 (0-1) | 4 (3-1) |
| England League 2 | 2018-09-29 | 3 Macclesfield |
0 - 0
1 - 1
|
Forest Green 2 | D | +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-3 (7) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| Anglia - EFL Cup | 2018-09-26 | West Ham |
3 - 0
8 - 0
|
Macclesfield | L | -2.0, -2.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
13-0 (13) | 10-0 (10) | 3 (3-0) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-09-22 | 1 Morecambe |
0 - 0
2 - 1
|
Macclesfield 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
9-3 (12) | 4-2 (6) | 3 (2-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-09-15 | 2 Macclesfield |
0 - 1
1 - 2
|
Lincoln City | L | +0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
1-12 (13) | 0-5 (5) | 2 (0-2) | 5 (0-5) |
| England League 2 | 2018-09-08 | 1 Stevenage |
1 - 0
1 - 0
|
Macclesfield | L | -0.5 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-9 (15) | 4-6 (10) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-09-04 | 1 Macclesfield |
2 - 1
3 - 3
|
Blackpool 1 | D | +0.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
3-7 (10) | 1-2 (3) | 2 (0-2) | 2 (0-2) |
| England League 2 | 2018-09-01 | 1 Crewe |
2 - 0
3 - 0
|
Macclesfield 1 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Felett |
|
6-8 (14) | 5-5 (10) | 2 (2-0) | 2 (0-2) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| Oldham Utolsó | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga | Idő | Hazai | Állás | Vendég | Eredmény | Hendikep | Gól F/A | Szöglet vonal | Szöglet F/A | Események | Szgl. teljes | Szgl. félidő | 35-45 | 80-90 |
| England League 2 | 2019-01-12 | 3 Oldham |
0 - 0
0 - 0
|
Forest Green 1 | D | 0.0, -0.5 | Alatt | 9.5 |
|
|||||
| Angol FA Kupa | 2019-01-06 | 3 Fulham |
0 - 0
1 - 2
|
Oldham 1 | W | -1.5 | Push | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2019-01-01 | 1 Oldham |
1 - 0
2 - 0
|
Notts County 1 1 | W | -0.5, -1.0 | Alatt | 10.5 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-12-29 | 2 Port Vale |
1 - 1
1 - 4
|
Oldham 3 | W | 0.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-12-26 | 1 Carlisle |
2 - 0
6 - 0
|
Oldham 1 | L | 0.0 | Felett | 10.0 |
|
|||||
| England League 2 | 2018-12-22 | 1 Oldham |
1 - 1
2 - 3
|
Exeter 1 | L | -0.5 | Felett | 10.5 | Felett |
|
7-6 (13) | 4-4 (8) | 4 (1-3) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-12-15 | 4 Oldham |
3 - 0
4 - 2
|
Bury 2 | W | 0.0, +0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-0 (3) | 2 (2-0) | 4 (0-4) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-12-11 | 2 Rochdale |
0 - 0
2 - 0
|
Oldham 3 1 | L | 0.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
15-2 (17) | 6-1 (7) | 2 (2-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-12-08 | 1 Crewe |
0 - 2
0 - 2
|
Oldham 1 | W | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
6-12 (18) | 4-5 (9) | 0 (0-0) | 2 (0-2) |
| Angol FA Kupa | 2018-12-01 | 4 Maidstone Utd |
0 - 1
0 - 2
|
Oldham 4 | W | +1.0 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 1 (1-0) | 3 (2-1) |
| England League 2 | 2018-11-27 | 1 3 Oldham |
0 - 0
1 - 1
|
Lincoln City 3 | D | 0.0 | Push | 10.0 | Felett |
|
4-9 (13) | 1-2 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-11-24 | 2 Tranmere |
0 - 1
1 - 1
|
Oldham 3 | D | 0.0 | Alatt | 10.0 | Felett |
|
4-9 (13) | 2-3 (5) | 3 (1-2) | 3 (0-3) |
| England League 2 | 2018-11-17 | 1 Oldham |
0 - 1
3 - 1
|
Cambridge Utd | W | -0.5 | Felett | 10.5 | Alatt |
|
8-2 (10) | 4-1 (5) | 2 (2-0) | 1 (1-0) |
| Angol FA Kupa | 2018-11-12 | 3 Hampton & Richmond |
1 - 0
1 - 2
|
Oldham 1 | W | +1.0, +1.5 | Felett | 9.5 | Felett |
|
1-14 (15) | 0-6 (6) | 2 (0-2) | 6 (1-5) |
| England League 2 | 2018-11-06 | 1 Notts County |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham | D | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
3-9 (12) | 3-2 (5) | 0 (0-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-11-03 | 2 Stevenage |
1 - 1
3 - 2
|
Oldham | L | 0.0 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
5-3 (8) | 3-3 (6) | 1 (0-1) | 0 (0-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-10-30 | 1 Oldham |
0 - 2
3 - 2
|
Everton - U21 | W | -0.5, -1.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
7-5 (12) | 3-2 (5) | 2 (1-1) | 1 (0-1) |
| England League 2 | 2018-10-27 | 1 3 Northampton |
2 - 0
2 - 1
|
Oldham 2 | L | 0.0, -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
2-5 (7) | 1-1 (2) | 0 (0-0) | 3 (1-2) |
| England League 2 | 2018-10-23 | 1 Oldham |
0 - 0
2 - 0
|
Cheltenham 1 | W | -0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
7-1 (8) | 2-1 (3) | 1 (1-0) | 4 (4-0) |
| England League 2 | 2018-10-20 | 2 Oldham |
0 - 1
0 - 1
|
Port Vale 3 | L | -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
6-2 (8) | 0-2 (2) | 0 (0-0) | 2 (2-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-10-09 | 2 Bradford |
0 - 2
1 - 4
|
Oldham 2 | W | 0.0 | Felett |
|
12-2 (14) | 6-2 (8) | 4 (3-1) | 0 (0-0) | ||
| England League 2 | 2018-10-06 | 1 Oldham |
0 - 1
1 - 3
|
Carlisle 1 | L | -0.5 | Felett | 9.5 | Alatt |
|
4-4 (8) | 3-4 (7) | 4 (2-2) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-10-02 | Mansfield |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham | D | -0.5 | Alatt | 10.5 | Alatt |
|
8-0 (8) | 3-0 (3) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-09-29 | 1 3 Swindon |
0 - 0
0 - 0
|
Oldham 2 | D | 0.0 | Alatt | 10.5 | Felett |
|
10-3 (13) | 5-2 (7) | 2 (2-0) | 0 (0-0) |
| England League 2 | 2018-09-22 | 1 Oldham |
0 - 1
3 - 3
|
Colchester 3 | D | 0.0 | Felett | 10.5 | Felett |
|
8-4 (12) | 2-1 (3) | 0 (0-0) | 2 (1-1) |
| England League 2 | 2018-09-15 | Grimsby |
0 - 0
0 - 3
|
Oldham | W | 0.0 | Felett | 10.0 | Felett |
|
10-4 (14) | 3-2 (5) | 2 (0-2) | 5 (5-0) |
| England League 2 | 2018-09-08 | Oldham |
0 - 0
0 - 1
|
Newport County 2 | L | 0.0, -0.5 | Alatt | 10.0 | Push |
|
7-3 (10) | 3-2 (5) | 1 (1-0) | 1 (1-0) |
| Anglia - EFL Trophy | 2018-09-04 | Oldham |
1 - 1
1 - 2
|
Barnsley 1 | L | +0.5, +1.0 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-5 (9) | 1-4 (5) | 2 (1-1) | 1 (1-0) |
| England League 2 | 2018-09-01 | 2 Oldham |
1 - 1
2 - 1
|
Crawley Town 2 | W | -0.5 | Felett | 10.0 | Alatt |
|
4-5 (9) | 1-1 (2) | 2 (1-1) | 5 (3-2) |
| England League 2 | 2018-08-25 | Morecambe |
0 - 2
0 - 2
|
Oldham 4 | W | 0.0, +0.5 | Alatt | 10.0 | Alatt |
|
5-3 (8) | 2-3 (5) | 1 (1-0) | 0 (0-0) |
| Utolsó , Állás Nyert , Döntetlen , Vereség , Állás Győz. esély: | ||||||||||||||
| Utolsó , Szöglet Nyert , Döntetlen , Vereség , Szöglet Győz. esély: | ||||||||||||||
| 1x2 | |||
|---|---|---|---|
| Teljes | 3.3 | 3.5 | 2.3 |
| Félidő | 3.75 | 2.1 | 3 |
| Ázsiai hendikep | ||
|---|---|---|
| Teljes (+0.25) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Félidő (0.0) | [email protected] | Vendé[email protected] |
| Összes szöglet | ||
|---|---|---|
| Teljes (10.0) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (4.5) | [email protected] | [email protected] |
| Összes gól | ||
|---|---|---|
| Teljes (2.25) | [email protected] | [email protected] |
| Félidő (0.75) | [email protected] | [email protected] |
Élő események
Állapot: Teljes idő , Állás: 2 - 1 , Szöglet: 6 - 4
Szöglet: 10.0 , Hendikep: 0.0, +0.5 , Gólok: 2.0, 2.5
Állás: 1 - 1 , Szöglet: 1 - 1 Félidő
Szöglet: 4.5 , Hendikep: 0.0 , Gólok: 0.5, 1.0
-
1' - 1st Goal - Oldham -
11' - 1st Corner - Macclesfield -
19' - 1st Yellow Card - Oldham -
21' - 2nd Yellow Card - Oldham -
24' - 2nd Corner - Oldham -
45+1' - 3rd Yellow Card - Oldham -
45+3' - 2nd Goal - Macclesfield -
1-1 score at the end of First Half -
49' - 3rd Corner - Oldham -
54' - 3rd Goal - Macclesfield -
58' - 4th Corner - Oldham - Race to 3 Corners - Oldham
-
63' - 5th Corner - Macclesfield -
64' - 6th Corner - Macclesfield -
65' - 7th Corner - Macclesfield - 66' Substitution - Hunt for Branger - Oldham
-
72' - 8th Corner - Macclesfield - Race to 5 Corners - Macclesfield
- 68' Substitution - Cole for Evans - Macclesfield
- 66' Substitution - Baxter for Sylla - Oldham
-
74' - 9th Corner - Oldham -
84' - 10th Corner - Macclesfield -
90+1' - Red Card - Oldham -
90+2' - 4th Yellow Card - Oldham -
2-1 score at the end of Second Half
Gól felett 0.5 - 4.5
Lapok Felett 1.5 - 7.5

